egzamin praktyczny z kosmetologii - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 23:06   #3331
czarnowlosa20
Wtajemniczenie
 
Avatar czarnowlosa20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 2 698
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

szkolenia kosmetyczne róznych firm sa napraw sę fajną sprawa. Można dużo się nauczyc i zobaczyc na takich pokazach. Zawsze jest to jakiej zróznicowanie zabiegów jakie robi sie na praktykach w szkole. Ja mając kilka szkoleń dużo się nauczyłam i zapamiętałam wiele szczególów, przydatnych szczegółów, które stosuję podczas zabiegów
__________________
07.10.2006
12.08.2013

22.08.2015



czarnowlosa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 23:19   #3332
klaudiakkk2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Monika_22 Pokaż wiadomość
ja natomiast napisałam mleczko tonik peeling gruboziarnisty tonik masaz na olejku błotko morskie krem antycelulitowy

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

wiem napewno ze nie zdałam a 75 % to jest jednak prug bardzo wysoki aby go uzyskac

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

75 % trzeba uzyskac ale jak to jest przeliczane na punkty to nie mam zielonego pojecia

75% to 75 punktów
klaudiakkk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 05:39   #3333
justyna19840
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 17
GG do justyna19840
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

PROSZĘ O KONTAKT KOMU JESZCZE NIE DANO DODATKOWYCH KARTEK!!!! TO JEST NIEZGODNE Z REGULAMINEM TEGO EGZAMINU.
Pisałam w Wodzisławiu śl na sali gimnastycznej zapisałam całe 7 kartek gdy poprosiłam o dodatkowe usłyszałam że to jest nie możliwe
pozdrawiam
justyna19840 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 06:25   #3334
joannamagdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Unhappy Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cześć dziewczyny!!
U mnie tak jak u was nie dostałam dodatkowej kartki, ponieważ komisja nie ich posiadała. Z tego co piszecie wynika że moja praca egzaminacyjna to porażka na dodatek troszkę namazałam. Przez 2 lata uczyłam się w Żak`u Wołomin i zabiegi na ciało miałysmy wytłumaczone i pokazane beznadziejnie czyli peeling algi body wrapping i zmycie.
na egzaminie napisałam żel oczyszczający myjący, tonik, peeleng drobnoziarnisty, tonik masaż oliwką, błoto algowe, serum antycellulitowe, krem ujędrniający odżywczy
Czy jak nie zdam praktycznego to za rok mam powtarzać cały egzamin?

Edytowane przez joannamagdalena
Czas edycji: 2010-06-24 o 06:34
joannamagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:13   #3335
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez joannamagdalena Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!
U mnie tak jak u was nie dostałam dodatkowej kartki, ponieważ komisja nie ich posiadała. Z tego co piszecie wynika że moja praca egzaminacyjna to porażka na dodatek troszkę namazałam. Przez 2 lata uczyłam się w Żak`u Wołomin i zabiegi na ciało miałysmy wytłumaczone i pokazane beznadziejnie czyli peeling algi body wrapping i zmycie.
na egzaminie napisałam żel oczyszczający myjący, tonik, peeleng drobnoziarnisty, tonik masaż oliwką, błoto algowe, serum antycellulitowe, krem ujędrniający odżywczy
Czy jak nie zdam praktycznego to za rok mam powtarzać cały egzamin?
Nie martw sie na zapas,nie myśl czarno,jeśli rzeczywiscie by tak było,to zaliczasz tę częśc która nie została zaliczona.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:33   #3336
karolinka_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Hej dziewczyny ja tez dałam ciała...Ah w brudnopisie napisąłm dobrze koc polarowy ale jak zaczełam przepisywac to zaczełąm kombinowac i dałam elektryczny kretynka ze mnie...Ale jestem na siebie zła...
karolinka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:34   #3337
Profesja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Witajcie ,to co tutaj czytam to jest wszystko straszne nie rozumiem jak mogli w jednych szkołach dawać dodatkowe kartki ,a w drugich nie przecież to są ogólnopolskie egzaminy i zasady powinny być jednakowe,ktoś powinien za to nieżle beknąć bo tak nie może być dość ,że taki ciulaty projekt wymyślili to jeszcze życie utrudniają ludzią z dodatkowymi kartkami ,zgroza!!
Ja bym na waszym miejscu tego tak nie zostawiła,sama napisałam na 11 stron i dostałam dwie dodatkowe kartki i nikt mi nie robił problemów.
Profesja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 07:38   #3338
0623ewelinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

JA NAPISZE JAK JA TO ZROBIŁAM a więc:

DEMAKIJAŻ:
-MLECZKO OCZYSZCZAJĄCO WZMACNIAJĄCO NACZYNKA BANDI: witaminaC,arnika,ekstrakt z kasztanowca
-Tonik nawilżający BANDI:mukopolisachrydy, masło Shea, wit.A i E

Demakijaż wykonałam typowo do skóry wrażliwej,suchej i naczyniowej, bo tak napisałam w diagnozie skóry.

PEELING:
-pelling enzymatyczny BANDI:enzymy ze ścian komórkowych drożdży, wit.A i E

ZABIEG:
- serum antycellulitowe CLARENA: kofeina, escyna, el-karnityna, teina
-serum uszczelniajoce naczynia krwionośne Clarena:kasztanowiec zwyczajny, miłorzęb japoński,wit.P,C,K

Na tych serum wykonałam drenaż limfatyczny,opisałam tu wszystkie ruchy i jego działanie( jest właśnie wskazany przy żylakach-wenektazje czy jak kto woli teleangiektazje).

Następnie na skóre nałożyłam krem termoaktywny Clarena: kofeina,kamfora,mięta.

Bandaże wymoczyłam w wodzie,następnie w wodzie wymieszanej z lotionem do zimnych bandaży CLARENA: kamfora, kofeina, teina.

Zimne bandaże zaczęłam zawijać od kostek w górę( w kierunku serca).Na 40 minut.z kocem polarowym,żeby klientka nadmiernie nie zmarzła. Dodałam jeszcze dlaczego akurat te zimne bandaże( z powodu nielicznych wenektazji)

Na koniec krem na zakończenie zabiegu CLARENA:wit.A,E,C,P,K, masło Shea.

Skórę zdiagnozowałam tak: za pomocą metody wizualnej i palpacyjnek okreśłiłam stan skóry: cellulit stopnia III-widoczna pomarańczowa skórka w pozycji siedzącej i stojącej,widoczne duże nierówności skóry, nadmierna ilść tkanki tłuszczowej-NADWAGA, ponadto skóra przesuszona, nieodżywiona, widoczne wenektazje nabyte.(napisałam,że nabyte bo było napisane ze pacjentka prowadzi siedzący tryb życia,nie ubrawia sportu i dodałam od siebie że 3 lata temu urodziła dzieckoczyli zaniedbała sie a nadwaga spowodowała zastój limfy i tak powstały wenektazje.

W wywiadzie pytałam o pielęgnacje domową, czy przyjmuje leki hormonalne lub sterydowe(bo takie leki odgrywaja bardzo dużą role w powstawaniu cellulitu), i takie standartowe o uczulenia, prace, samopoczucie, stan organizmu itp..

W metodyce też troszke napisałam o technice nakładania preparatów na skóre że: delikatnie przecieram, delikatnie wmasowuje, krem nabieram szpatułką, peeling i krem nakładam pędzelkiem itp. , opisywałam też działanie poszczególnych preparatów.

Zalecenia do domu takie:
- sport( jazda rowerem, fitnes, bieganie, odpowienie ćwiczenia na nogi)
-dieta( śródziemnomorska bo zawiera duża ilość mikroelementów i makroelementó, picie 2.5 litra wody dziennie, ograniczenie cukrów i węglowodanów, jedzenie posiłków często ale w małych ilościach)
-pielęgncja podczas kąpieli( peelingi enyzymatyczne 2 razy w tygodmiu, masaż nóg tam gdzie cellulit specjalną szczoteczką)
-kremy antycellulitowe CLARENA
-pielęgnacja skóra doustna( w formir tabletek lub płynów)-środki z wiataminami, substancjami działających na cellulit i wzmacnijąco na naczynka
-samodyscyplina!
-drenaż limfatyczny nóg dwa razy w miesiącu


Przepraszam że tak wymieszałam ale pisałam tak co mi sie przypomniało.
Kurcze nie wiem co będzie ....zabieg niby prosty,ale żeby uzbierać tyle punktów do takiego krótkiego zabiegu to trzeba sie było rzeczywiście rozpisac...masakra..
0623ewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:40   #3339
stylizacja2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Witajcie dziewczyny!!!! Wczoraj cały dzień spędziłam czytając wasze wypowiedzi i rozmowy na temat egzaminu. Przez to dziś załozyłam sobie tu profil, żeby do Was napisać. Ja też wczoraj zdawałam, i muszę wam powiedzieć, że nie tylko Wy macie mętlik w glowie. U mnie cała grupa dała peeling grubo ziarnisty i maske z błota owijana folią. Czyli zabieg rozgrzewający. Zastanawiam sie tylko gdzie się dowiedzieć jak prawidłowo powinien byc ten zabieg opisany, bo pół nocy nie przespałam, szukałam na necie i nic. A moze by tak napisac do cke i niech nam dadzą jakieś wskazówki, przeciez przez te 2 miesiące do wyników to człowiek padnie na jakiś zawał albo nerwicy się nabawi. Czytałam wypowiedzi dziewczyn z zeszłego roku i nie było takich cyrków. Uważam że to jest strasznie niesprawiedliwe, bo płacimy za durne szkoły, marnujemy czas a niczego nas w nich nie uczą. My jako osoby niedoświadczone idziemy się uczyć i jesteśmy całkowicie zależne od nauczycieli, ufamy im że wiedza którą nam przekazują jest na tyle wystarczająca że potem nie będzie problemów ze zdaniem egzaminu. Myślę że gdyby np. 80% osób zdających została oblana, trzeba było by zaprotestować i egzamin powinien odbyć się jeszcze raz!!!!!!!!!!
stylizacja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:41   #3340
Profesja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

A i jeszcze jedno nam powiedzieli ,że im mamy więcej swoich składników i preparatów to tym lepiej ,ja mam prawie wszystkie swoje ,mało dałam z załączników ,i wszystkie projekty tak w szkole pisałam dostawałam kurde zawsze 5 ,a teraz słysze od was ,że trzeba koniecznie z załączników wybierać i już nie wiem teraz co mam myśleć ...pewnie mam wszystko żle
A odnośnie tych wenektazji to moim zdaniem określenie nieliczne nie jest precyzyjne bo mogą to być 3 pajączki i wtedy spokojnie można robić wszystko jak na cellulit i powinni nam to uznać .
A jeśli słowo nieliczne miało celowo wszystkich w błąd wprowadzić to gratuluje autorowi projektu...
Profesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:41   #3341
lenka19862
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

hej dziewczyny ja tez w tym roku zdawalam egzamin i jestem przerażona tym tematem cieżki był... a co do kartek i picia bylo i jedno i drugie
lenka19862 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 07:44   #3342
Profesja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez stylizacja2 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!!!! Wczoraj cały dzień spędziłam czytając wasze wypowiedzi i rozmowy na temat egzaminu. Przez to dziś załozyłam sobie tu profil, żeby do Was napisać. Ja też wczoraj zdawałam, i muszę wam powiedzieć, że nie tylko Wy macie mętlik w glowie. U mnie cała grupa dała peeling grubo ziarnisty i maske z błota owijana folią. Czyli zabieg rozgrzewający. Zastanawiam sie tylko gdzie się dowiedzieć jak prawidłowo powinien byc ten zabieg opisany, bo pół nocy nie przespałam, szukałam na necie i nic. A moze by tak napisac do cke i niech nam dadzą jakieś wskazówki, przeciez przez te 2 miesiące do wyników to człowiek padnie na jakiś zawał albo nerwicy się nabawi. Czytałam wypowiedzi dziewczyn z zeszłego roku i nie było takich cyrków. Uważam że to jest strasznie niesprawiedliwe, bo płacimy za durne szkoły, marnujemy czas a niczego nas w nich nie uczą. My jako osoby niedoświadczone idziemy się uczyć i jesteśmy całkowicie zależne od nauczycieli, ufamy im że wiedza którą nam przekazują jest na tyle wystarczająca że potem nie będzie problemów ze zdaniem egzaminu. Myślę że gdyby np. 80% osób zdających została oblana, trzeba było by zaprotestować i egzamin powinien odbyć się jeszcze raz!!!!!!!!!!

No dokładnie zgadzam się z Tobą ,jedno wielkie g było w szkołach ,a teraz takie wymagania...
Profesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:44   #3343
stylizacja2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

A może by wysłać im namiary na naszą stronę, niech sobie poczytają wypowiedzi ludzi z tego roku i zeszłego roku!!!! To jest jakaś paranoja!!!!! A z tego co słyszałam jak nie zdamy to kolejny rok będzie trzeba czekać. Przez taką bzdurę!!!!!! Jeśli naprawde trzeba było uzyć peelingu enzymatycznego bo były te naczynka, to mogą to uznać za mega powazny błąd, ze względu na to, że w taki sposób trąc i podrażniając skórę klientki, można było zrobić jej mega krzywdę. A jesli zrobisz krzywde klientce, to ona może cię zaskarżyć i podać do sądu o odszkodowanie!!!!!!Poważn y błąd dziewczyny!!!!!!! Niosący za sobą konsekwencje!!!!!!!
stylizacja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:52   #3344
Profesja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Ale oni się tam nie określili ile jest tych naczynek to jest sprawa dyskusyjna bo mogła mieć parę pod kolanami ,a w trakcie zabiegu na cellulit można było je ominąć .
Profesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:14   #3345
Justyna2386
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Hej dziewczyny. Mieszkam w Poznaniu i też żadnych kartek nie dawali. Śmiech na sali. Nic dziwnego że projekt do d... jak rok temu testy układał fizyk siedząc z książką z Kosmetologii. I bądź tu mądry.
Justyna2386 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:18   #3346
malutek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Czarnowłosa ja zrobiłam dokładnie taki sam zabieg jak Twój, tylko zamiast kremu do masażu oliwka.Też mam cichą nadzieję,że nadrobię punktami za przeciwwskazania,diagnozę ,zalecenia,bo sporo tego napisałam...
U nas picia nie było,ale kartki dawali jak ktoś chciał,ja dobrałam jedną.
Najlepiej jedna dziewczyna przyszła na godzinę 12,bo jej sie pomyliło...Oczywiscie już nie pisała.
malutek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:22   #3347
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dziewczyny nie stresujcie sie.
Jak pokaza Wam klucz to mozecie sie zdziwic ze jednak dobrze macie..
A sie nakrecacie-wiem ze to jest wazne ale nie znacie jeszcze klucza.

Swoja droga-kiedy bedzie?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:23   #3348
Ania88122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dziewczyny a napisałyscie te efekty zabiegu?nie bylo tego w tych podpunktach i ca liem o tym zapomnialam z tego stresu(((((
Ania88122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:27   #3349
koki1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 80
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Profesja Pokaż wiadomość
Ale oni się tam nie określili ile jest tych naczynek to jest sprawa dyskusyjna bo mogła mieć parę pod kolanami ,a w trakcie zabiegu na cellulit można było je ominąć .


hejka ja rozmawialm z nasza pania od specjalizacji omowilam jej schemat jaki zrobilam, jak wiekszosc tutaj sie opisywala, powiedziala ze to dobrze i ze oni nie napisali gdzie ma te wenektazje, tylko ze nieliczne mogla je miec np na odcinku ledzwiowo krzyzowym, tutaj bedzie sie mona wadzic jak cos bedzie nie tak!!!
koki1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 08:31   #3350
sansik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 68
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

już na cke są poprawne odpowiedzi do testu
czerwiec 2010



;( DUPA BYŁY ALE USUNELI



chyba nie mam zwidów :/

a może już tak


Edytowane przez sansik
Czas edycji: 2010-06-24 o 08:38
sansik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:36   #3351
Nitka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 23
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

to sa odpowiedzi z 19 stycznia 2010 r.
__________________
jestem absolutnie doskonała w swoich niedoskonałościach
Nitka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:48   #3352
kasaia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 69
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Nitka88 Pokaż wiadomość
to sa odpowiedzi z 19 stycznia 2010 r.
Hej nie ma jeszcze zagladalam przed chwilka .Zwariuje ciagle ysle o tym projekcie.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Ja to pol nocy nie spalam ,glupoty mi sie snily ze pisalam drugi raz projekt ale byl jeszcze goorszy.
kasaia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:50   #3353
malutek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

No własnie,nie było nic o efektach zabiegu,ale dopisałam je gdzieś od siebie na wszelki wypadek.Tak samo jak nie było w załącznikach preparatów do dezynfekcji powierzchni i narzędzi.Ja jeszcze się gapnęłam,że nożyczek nie było,to niby zębami miałam rozerwać folię.A może specjalnie nie dali,bo nie trzeba było jej dawać?Ech...
malutek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:51   #3354
kasiuleeek89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Ja przez to że napisali nieliczne wenektazje w ogole ! powtarzam w ogole nie uwzględnialam ich w zabiegu ! Zrobilam peeling gruboziarnisty , mocny masaz który ma na celu ujędrnic skórę i błoto morskie pod folia i pod koc polarowy... Tak jak Wy nie mogę przestać o tym myślec... zaraz wyjeżdżam ale mój cały wyjazd nad morze będzie do dupy bo nie ma chwili bym nie myslala o tym ;(
kasiuleeek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 09:37   #3355
justyna19840
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 17
GG do justyna19840
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Profesja Pokaż wiadomość
Witajcie ,to co tutaj czytam to jest wszystko straszne nie rozumiem jak mogli w jednych szkołach dawać dodatkowe kartki ,a w drugich nie przecież to są ogólnopolskie egzaminy i zasady powinny być jednakowe,ktoś powinien za to nieżle beknąć bo tak nie może być dość ,że taki ciulaty projekt wymyślili to jeszcze życie utrudniają ludzią z dodatkowymi kartkami ,zgroza!!
Ja bym na waszym miejscu tego tak nie zostawiła,sama napisałam na 11 stron i dostałam dwie dodatkowe kartki i nikt mi nie robił problemów.
witam ja tego tak nie zostawie napewno podam komisje do sondu, aktualnie pisze list do kuratorium oświaty w katowicach i bardzo poważnie mysle nad zawiadomieniem tv. proszę o kontakt osoby w podobnej sytuacji muszynska.justyna@wp.pl
justyna19840 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:08   #3356
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

U nas dawali kartki bez problemu, sama jedną dobierałam
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:24   #3357
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

widocznie nie kazda szkoła dowiedziała sie wszystko co do tych dodatkowych kartek,nasza pani Dyrektor nawe dzwoniła i pytała tam w CKE czy możemy miec wode do picia bo jest ciepło i pozwolili,a o tym,że kartki mogą byc dawane poinformowali nas na poczatku,aby kartke dostac trzeba było miec zapisane już całe 7 stron.


Dzwoniłam tam i klucz do testu najprawdopodobniej pojawi sie jutro,a czy zdałyśmy dowiemy sie niestety pod koniec sierpnia.To strasznie długo,człowiek cały czas bedzie o tym myślał,zdałam czy nie,no ale co zrobic,chyba trzeba sobie poprostu odpóścic,przestane o tym myslec i bede sie cieszyc wakacjami.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:25   #3358
lucyna maciejewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

U mnie powiedzieli ze nie można dokładać.

A takze krążyły pogłoski ze klucz z praktycznego ma być 7 lipca ogłoszony. Fajnie by było gdyby tak szybko go obwieścili go



Aha, dziewczyny nie kombinujcie ze mozna uzyskac jakies 117pkt. z tego egzaminu , nie wiem kto wam powiedział takie bzdury!


Max. można uzyskać 100pkt czyli 100% a żeby zdać 75pkt czyli 75%
lucyna maciejewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:30   #3359
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez lucyna maciejewska Pokaż wiadomość
U mnie powiedzieli ze nie można dokładać.

A takze krążyły pogłoski ze klucz z praktycznego ma być 7 lipca ogłoszony. Fajnie by było gdyby tak szybko go obwieścili go



Aha, dziewczyny nie kombinujcie ze mozna uzyskac jakies 117pkt. z tego egzaminu , nie wiem kto wam powiedział takie bzdury!


Max. można uzyskać 100pkt czyli 100% a żeby zdać 75pkt czyli 75%
ja dzisiaj pytałam panią zajmujacą sie egzaminami zawodowymi i powiedziała mi że klucza do praktycznego nie wystawią,przyjdzie dokument do szkoły pod koniec sierpnia,wiec sama juz niewiem?
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:48   #3360
julia_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

dziewczyny tu macie klucz do 2giej czesci egzaminu teoretycznego. skopiowałam go ze strony cke
CZĘŚĆ II
KLUCZ OPOWIEDZI Wersja X
Numer zadania
Odpowiedź
51
A
52
A
53
B
54
C
55
B
56
C
57
B
58
C
59
D
60
C
61
B
62
B
63
B
64
A
65
B
66
B
67
A
68
B
69
D
70
B
julia_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.