Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-05, 17:17   #2791
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
Poczytałam sobie opinie zarówno o białym Diorze, jak i o białym Shiseido i...mam totalny mętlik w głowie. W sumie to i ten i ten by mi się przydał Ja zwariuję!!!
weź obydwa
co będziesz sobie żałowała
ja zaczęłabym chyba od S
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 17:24   #2792
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Mam Diora 005 Icy White - jest to idealnie śnieżnobiały ale półtransparentny cień. Jest bardziej opalizujący, drobinkowo-mieniący i rozświetlający niż perłowy. Daje mgiełkę koloru i rozświetlenia a nie biały placek na powiece. Jest trwały i idealnie nadaje się zarówno jako cień podkładowy pod inne cienie jak i do rozświetlania w wew. kąciku i pod łuk brwiowy.
Cienie pojedyncze Diora dzielą się na perłowe, metaliczne i iskrzące. Mam jeszcze 445 Green Tropic i jest to własnie perłowy cień jest zupełnie inny niż Icy White.
Poczytaj KWC, tam jest wiele opinii właśnie o tym białym cieniu.
No i wlasnie ten nieszczesny cien przechwycil mi UC w Bytomiu!!! Ja nie wiem czy oni tam nie maja co robic??? Tylka cla cla i cla!!! Przyszly mi juz 3 paczki przez Warszawe, zadna nieoclona, a ta nie wiem jakim cudem znalazla sie w Bytomiu i bach!!!

To moja pierwsza oclona paczka, czy wystarczy mail z tlumaczeniem czy mam tez robic jakies skany? Tylko mi tam napisali, ze mam wyslac maila z potwierdzeniem zlozenia zamowienia i z tlumaczeniem, nic nie pisali o dolaczeniu czegokolwiek. Myslicie, ze to wystarczy?

Aha, zapomnialabym dodac. Przyszedl do mnie dzis Dior Shimmer Rose Diamond. Zamowiony tydzien temu w niedziele. Jest identyczny jak na tych fotkach zalaczonych tu lub w watku Diorowskim. Musze powiedziec, ze moze uzyskanym kolorkiem przypomina odrobine inne rozswietlacze (np mialam kulki Glazel rozowe i byly ciutke podobne) ale za to jakosc jest duzo duzo lepsza. Nie znika, w ogole nie wyblakl od rana. Takze jestem zadowolona.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 17:26   #2793
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

udało mi sie przebrnać przez tlumaczenie powierdzenia zamowienia, czy oswiqdczenie tez musi byc wyslane? jesli tak to łacznie czy osobno z potwierdzeniem i tlumaczeniem? HELP

EDIT: mi tez paczke zatrzymal Bytom,poprzednie przez Wawę przszły gładko.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 17:28   #2794
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dostałam olejek do włosów TIGI ten w kulistej buteleczce. Owszem ładnie pachnie, ale poza tym uważam, że do jedwabiu Farouka daleko mu. Jest dosyć gęsty i wydaje mi się, że mniej wydajny niż Farouk. Po użyciu Farouka na ręcach nic nie pozostawało, a po użyciu olejku Tigi muszę wytrzeć ręcę bo są tłuste.

Dziewczyny, czy możecie podpowiedzieć, czy na wizażu znajdę gdzieś zdjęcia błyszczyków Shiseido The Makeup Lip Gloss ? Ciekawi mnie jaki dają efekt na ustach. Szukałam trochę i nie znalazłam, ale może źle szukałam.
ja go mam i jak wpiszesz w wyszukiwarkę w naszym watko" shiseido G1" to ci się wyświetli post z opisem, sa tez fotki - chyba w wątku shiseido...
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 17:29   #2795
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
No i wlasnie ten nieszczesny cien przechwycil mi UC w Bytomiu!!! Ja nie wiem czy oni tam nie maja co robic??? Tylka cla cla i cla!!! Przyszly mi juz 3 paczki przez Warszawe, zadna nieoclona, a ta nie wiem jakim cudem znalazla sie w Bytomiu i bach!!!

To moja pierwsza oclona paczka, czy wystarczy mail z tlumaczeniem czy mam tez robic jakies skany? Tylko mi tam napisali, ze mam wyslac maila z potwierdzeniem zlozenia zamowienia i z tlumaczeniem, nic nie pisali o dolaczeniu czegokolwiek. Myslicie, ze to wystarczy?

Aha, zapomnialabym dodac. Przyszedl do mnie dzis Dior Shimmer Rose Diamond. Zamowiony tydzien temu w niedziele. Jest identyczny jak na tych fotkach zalaczonych tu lub w watku Diorowskim. Musze powiedziec, ze moze uzyskanym kolorkiem przypomina odrobine inne rozswietlacze (np mialam kulki Glazel rozowe i byly ciutke podobne) ale za to jakosc jest duzo duzo lepsza. Nie znika, w ogole nie wyblakl od rana. Takze jestem zadowolona.
Do mnie też dotarły dziś bez postoju w UC - Rose Diamond Diora dla mnie i Maggie i sminka Shiseido dla Mamuśki, zamawiane właśnie przed tygodniem. Rozświetlacz piękny!!! cudnie delikatny i różowiutki. Maznęłam sobie bużkę i jest bosko!
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 17:34   #2796
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
właśnie mam shipment status na mleczko do demakijazu twarzy shiseido skincare
(Asiu to ten nieszczęsny cleanser, pod który niecnie podszył sie cherub lancoma)
dobrze bo właśnie kończy mi się biotherm sensitiv...dziś wieczorem wyjeżdżam na kilka dni ( ale nie znikam bo będę miała net) i zabieram miniatury produktów ze sobą- potestuje przy okazji, a przy tym nie będę targać jak wielbłąd wszystkich swoich cacek
Jaz -
Jestem ciekawa jego działania.

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
buuuuuuuuu moja paczka została złapana przez UC, czy ktoraś z Was ma moze prztlumaczone potwierdzenie zakupu od tru i mogłaby mi przeslac?byłabym bardzo wdzieczna

mam im teraz przeslac skan wypełnionego oswiadczenia oraz tlumaczenie potwierdzenia zakupu od tru ?jesli tak to co dalej? mam czkac az rozpatrza czy przydzielic mi cło?
Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
udało mi sie przebrnać przez tlumaczenie powierdzenia zamowienia, czy oswiqdczenie tez musi byc wyslane? jesli tak to łacznie czy osobno z potwierdzeniem i tlumaczeniem? HELP

EDIT: mi tez paczke zatrzymal Bytom,poprzednie przez Wawę przszły gładko.
Malwiino - odpowiem Tobie już tutaj. Napisz krótko co kupiłaś i jaką miało wartość.
Możesz wysłać wszystko razem - to jest tłumaczenie zamówienia oraz wartość zamówionego towaru i spokojnie czekać. Mogą Ci odpuścić i wysłać paczkę bądź niestety mimo wszystko naliczyć cło. Nie martw się jednak, bo Tru zwraca je w razie czego. Powodzenia.

I poczytaj sobie tu. Pisze krok po kroku jak postępować z UC Bytom:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1088
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 17:54   #2797
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
weź obydwa
co będziesz sobie żałowała
ja zaczęłabym chyba od S
Co racja, to racja Po co sobie życie komplikować - ten czy tamten, wezmę oba

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
udało mi sie przebrnać przez tlumaczenie powierdzenia zamowienia, czy oswiqdczenie tez musi byc wyslane? jesli tak to łacznie czy osobno z potwierdzeniem i tlumaczeniem? HELP
Ja wysyłam tylko tłumaczenie, a raczej tego maila, który wysyła Tru (tzw. Order Confirmation) i pod spodem krótkie tłumaczenie dotyczące zamówienia. Oświadczenia nie wysyłam wcale. POWODZENIA!!! I nie ma się czym martwić, bo to, że zatrzymali Ci paczki nie oznacza, że doliczą cło. Mi w zeszłym tygodniu zatrzymali 4 paczki z czego tylko jedną oclili na 11zł+ 5,50 za opłatę pocztową.
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 18:12   #2798
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
Co racja, to racja Po co sobie życie komplikować - ten czy tamten, wezmę oba



Ja wysyłam tylko tłumaczenie, a raczej tego maila, który wysyła Tru (tzw. Order Confirmation) i pod spodem krótkie tłumaczenie dotyczące zamówienia. Oświadczenia nie wysyłam wcale. POWODZENIA!!! I nie ma się czym martwić, bo to, że zatrzymali Ci paczki nie oznacza, że doliczą cło. Mi w zeszłym tygodniu zatrzymali 4 paczki z czego tylko jedną oclili na 11zł+ 5,50 za opłatę pocztową.
Jak szybko po wyslaniu maila do UC dostalas swoje paczki?

A jesli dobrze pamietam to zatrzymal Ci UC w Bytomiu?

A jaka byla wartosc tej paczki za ktora zaplacilas 11zl?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 18:22   #2799
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Jak szybko po wyslaniu maila do UC dostalas swoje paczki?

A jesli dobrze pamietam to zatrzymal Ci UC w Bytomiu?

A jaka byla wartosc tej paczki za ktora zaplacilas 11zl?
Tak, paczki zatrzymał mi Bytom.
Czekałam pełne dwa tygodnie na paczki nieoclone, a na ocloną 2,5 tygodnia.
Wartość tej oclonej to 50zł z groszami, ale na dokumencie z UC jest wpisane równe 50zł + 22% VAT, więc jak nic wychodzi 11zł
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 18:26   #2800
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dzieki Inermiss.

Fajnie, lacznie miesiac czekania... 2 tygodnie czekalam na ta przesylke i pojawil sie list z UC, a teraz kolejne 2 tyg (jak dobrze pojdzie) czekania na oclenie...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 18:38   #2801
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

przyleciały do mnie 2 wyczekiwane paczuchy, właściwie to już od piątku 2.05 leżały i czekały na mnie, a najlepsze, że nadano je z HK w poniedziałek 28 kwietnia, wynika z tego, że nawet weekend majowy nie przeszkodził UC i PP w szybkiej akcji, dlatego tym bardziej współczuję tym, którzy mają wyjątkowo powolne i nieprzychylne UC
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 18:44   #2802
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie - który biały cień wybrać:
Shiseido: http://eu.strawberrynet.com/productD...55943&goChar=S

Czy Dior: http://eu.strawberrynet.com/productD...69578&goChar=C

Zależy mi na mocnym rozświetleniu i takiej chłodnej, zmrożonej bieli na powiece.
Który z nich daje lepszy, ładniejszy efekt???

Ten biały cień Diora ma rewelacyjne opinie na wizażu na KWC.

Plum seduction Clinique się pojawił!
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 18:48   #2803
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

ja sie skusilam na ten fiolet ze zlotym polyskiem z jedynek diora, zostaly 2 sztuki a wszystko przez te kuszenie nt bialego, fiolet tez ma super opinie
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 18:51   #2804
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
ja sie skusilam na ten fiolet ze zlotym polyskiem z jedynek diora, zostaly 2 sztuki a wszystko przez te kuszenie nt bialego, fiolet tez ma super opinie
tak tak- mam ten fiolet
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 18:53   #2805
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
tak tak- mam ten fiolet
hmm niby i tak sie przekonam jak wyglada na powiece, ale moglabys opisaC? jestem po prostu ciekawa, jak z kolorem i polyskiem na oku. Jesli masz jakies zdjecie z tym cieniem to poprosze
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 19:16   #2806
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Hej
widzę, że dużo naskrobałyście, jak mnie nie było
Z ostatnich zdobyczy mogę się pochwalić poszukiwanym Biothermem, brązerem Chanela nr 21, samoopalaczem lancome flash bronzer i tuszem EL Magnascopic.
Samoopalacz bombowy, bardzo fajny efekt, ale jednak smarowidło jest nieco gorsze od psikacza brązer chanelkowy oczywiście bardzo dobry, miałam 22 sierra i był mocno opalony, ten jest delikatniejszy, może nieco różowy. 24 pink cloud różu nigdzie nie znalazłam, wygląda na to, że zakupię inny kolorek.
po wieczornych imprezkach przytyłam 3 kg
i znowu trener zarządzi bieganie w tempie mam mały silnik napędzający
do lata postanowienie minus 10 kg! czyli schudnę na zapas, żeby potem się nie martwić
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 19:52   #2807
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a te drobiny ladnie wygladaja chodziac?? chcialabym wlasnie jakis z drobinkami ale no bez przesady a myslalam tez nad JT melonowym ale kolezanka go ma i tak jakos nie jestes za bardzo do niego przekonana poki co
Bardzo lubię JT, ale ten mi kompletnie nie podpasował . Drobiny są widoczne i wyraźnie wyczuwalne. Polecam Peche , mój ulubiony

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Czy znacie może podkład/nabłyszczacz bądź jakieś inne mazidło kremowe (nie pudrowy rozświetlaczbo tych mam już pod dostatkiem) który daje taki efekt wet look - wilgotnej skóry ale w kolorze lekko opalonym, do nakładania głównie na kości policzkowe( taki stył ala J.Lo.)
Jeszcze niedawno używałam podkładu Vichy Lumineusse lub panstica Maxa Factora (ale on dawał zbyt jasne rozświetlenie) ale teraz szukam czegoś innego - no wiadomo Tru...
Podpowiedzcie, może coś wam wpadło w oko
Może Shiseido Hydro Powder , ten w słoiczku kolor H9? Co prawda to cień, ale doskonale spisuje się w roli rozświetlacza
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 19:53   #2808
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
hmm niby i tak sie przekonam jak wyglada na powiece, ale moglabys opisaC? jestem po prostu ciekawa, jak z kolorem i polyskiem na oku. Jesli masz jakies zdjecie z tym cieniem to poprosze
za chwile wyjeżdżam, więc może jutro lub pojutrze w wolnej chwili
efekt jest roziskrzony zlotymi drobinkami, które lekko ocieplaja ten cień, na powiece jest srednio intensywny, w każdym razie nie jak te cienie pojedyncze diora o owalnym kształcie.
bardzo ładny efekt
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 19:58   #2809
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

ok dzieki za informacje

hmm wystawilam na targowisku diorshow, mam mozliwosc wymiany na fatale - i mam pytanko do wizazanek ktore mi go polecaly - czy dlugo trzeba sie go uczyc uzywac? i czy tusz majacy od kupna 3 miesiace, uzyty 5 razy wiec i tyle razy otwarty jest swiezy?
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 20:06   #2810
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Asiu, raz jeszcze, dziś zwrócono mi pieniądze za dwa bambusy, dziękuję
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:15   #2811
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dostałam przed chwilą moje pryzmy Laury Mercier! Golden Mosaic, śliczne
Postaram się zrobić zdjęcie później. Doszedł też podkład Dior Forever dla siostry na imieniny (data-06/07). Na szczęście to już czwarta paczka bez przystanku w UC...


Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Majowiczki, te co po górach skakały, azurach pływaly i nad morzem się opalały....i oczywiście wszystkie inne ktore remontowały domy...
Przyszly do mnie dzisiaj dwie paczki. Jedna z roświetlaczem...:ju pi:Piekny. Siedzę i wpatruję się w niego, bo do konca nie wierze że go mam....(no i zobaczyłam że nie mam podpowiedniego pędzla do niego, trzeba jechac kupić)
a druga paczka z perfumami dla koleżanki szt 2. Na szczęscie nic nie oclone.
A wiecie co, moje jedno zamowienie oni nie widzą, bo powinno być już 17 a jest 16....powinnam do nich napisac. no niby to tylko jedno, ale zawsze szybiciej do zniźki
Jaki rozświetlacz zamawiałaś?



Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Czy znacie może podkład/nabłyszczacz bądź jakieś inne mazidło kremowe (nie pudrowy rozświetlaczbo tych mam już pod dostatkiem) który daje taki efekt wet look - wilgotnej skóry ale w kolorze lekko opalonym, do nakładania głównie na kości policzkowe( taki stył ala J.Lo.)
Jeszcze niedawno używałam podkładu Vichy Lumineusse lub panstica Maxa Factora (ale on dawał zbyt jasne rozświetlenie) ale teraz szukam czegoś innego - no wiadomo Tru...
Podpowiedzcie, może coś wam wpadło w oko
Myślę, że podobałby Ci się Clinique up-lighting illuminator
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:35   #2812
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Jaki rozświetlacz zamawiałaś?


Diora rózowy, ale nie mialam czym się pomalować. Ale jest piękny...
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:46   #2813
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dostałam dzisiaj Top Coat Magic Proof Heleny Rubinstein
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:48   #2814
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dostałam dzisiaj Top Coat Magic Proof Heleny Rubinstein
i jak?
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:48   #2815
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Kurcze , a mojego Cristobala nie ma....buu
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:48   #2816
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dostałam dzisiaj Top Coat Magic Proof Heleny Rubinstein
Testowałas go juz?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:54   #2817
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki Inermiss.

Fajnie, lacznie miesiac czekania... 2 tygodnie czekalam na ta przesylke i pojawil sie list z UC, a teraz kolejne 2 tyg (jak dobrze pojdzie) czekania na oclenie...
Nie ma za co
Może nie będzie tak źle. Mi złapali aż 4 paczki naraz, więc pewnie trwało to tak długo, bo dumali co mają z nimi począć
Źyczę, aby przesyłka szybciutko trafiła w Twoje łapki


Dziewczyny, chyba będzie lipa z moim rozświetlaczem Diora... Zapłaciłam za niego rano, dostałam potwierdzenie od PayPal, a nie otrzymałam jeszcze Shippment Status. A gdy sprawdziłam status na stronie głównej, to wyświetliła się informacja Payment confirmation is pending ... Niedobrze
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:59   #2818
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dziewczyny, nie miałam jak testowac, dopiero go odebrałam w poczty wróciłam przed momentem z pracy.
Na pewno ma drobinki, srebrzyste i to sporo. No i to nie szczoteczka tylko grzebyk.
Nie wiem kiedy przetestuję bo nie kupiłam go generalnie z myślą o sobie tylko makijażach ślubnych które będę robic tego lata.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 21:02   #2819
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dostałam dzisiaj Top Coat Magic Proof Heleny Rubinstein
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie miałam jak testowac, dopiero go odebrałam w poczty wróciłam przed momentem z pracy.
Na pewno ma drobinki, srebrzyste i to sporo. Nie wiem kiedy przetestuję bo nie kupiłam go generalnie z myślą o sobie tylko makijażach ślubnych które będę robic tego lata.
Ago, ja też z niecierpliwością czekam na efekty Twoich testów.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 21:04   #2820
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ago, ja też z niecierpliwością czekam na efekty Twoich testów.
ok, w takim razie przetestuję go jutro dla Was
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.