PIEGI jak je zatuszować??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-06, 17:12   #1
madzia9018
Raczkowanie
 
Avatar madzia9018
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241

PIEGI jak je zatuszować???


witam drogie wizażanki, być może pojawił się już tutaj taki wątek ale jakoś nie mogę znaleźć... mianowicie chodzi mi o piegi wiem wiem będziecie mówić że są super i wogole ale nie dla mnie nie dość że jako mała dziewczynka byłam bardzo piegowata i dzieci się ze mnie śmiały to, to okropieństwo nadal jest na mojej twarzy chociaż mam 18 lat.... twarz to nie wszystko bo to jakoś da się wmiare zakryć ale najgorsze są plecy i ręce podczas opalania wychodzą i bardzo ale to bardzo mnie to denerwuje bo nie wyglądam jak większość społeczeństwa tylko jakiś odludek i właśnie w związku z tym mam pytania:

1. Czy jest szansa usunięcia piegów z pleców i rąk na stałe?
2. Czy opalając się w solarium (delikatnie) piegi będą mniej widoczne?
3. Czy kremy na piegi są skuteczne i czy całkowicie mogą zniwelować mój problem?

Wiem że jest to byc może bezsensowny wątek ale ja bardzo proszę o pomoc bo wielkimi krokami zbliża się lato i trzeba wskoczyć w odkryte bluzeczki
madzia9018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 18:27   #2
madzia9018
Raczkowanie
 
Avatar madzia9018
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241
Dot.: PIEGI jak je zatuszować???

widze ze nikt nie chce mi pomóc
madzia9018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 18:53   #3
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: PIEGI jak je zatuszować???

piegi są piękne tyle odemnie
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 17:11   #4
madzia9018
Raczkowanie
 
Avatar madzia9018
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241
Dot.: PIEGI jak je zatuszować???

tak ja wiem wszyscy tak mówią ale tylko Ci którzy ich nie mają i to na dodatek na całym ciele
madzia9018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 19:16   #5
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: PIEGI jak je zatuszować???

1na stałe ich chyba nie wyeliminujesz przynajmniej nie słyszałam nic o tym.
2.u mnie właśnie po opalaniu mam strasznie piegi! spróbuj je rozjaśnić np. kremem z witaminom c i chroń twarz przed słońcem kremem z filtrem a jeśli chcesz mieć ładną opaleniznę stosuj jakieś balsamy samooplające
3.przy regularnym stosowaniu kremów moje piegi się wybieliły ale nie na stałe
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 21:44   #6
-=Reyka=-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: PIEGI jak je zatuszować???

Można piegi w jakimś stopniu rozjaśnić kramami, ale to chyba wyklucza opalanie się Kiedyś używałam takiego kremu (baaardzo dawno temu więc szczegółów nie pamiętam). Ale najlepsze co można zrocić to się do nich przyzwyczaić
-=Reyka=- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 08:44   #7
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: PIEGI jak je zatuszować???

trzeba bylo skorzystać z wyszukiwarki- tyle już napisano o piegach na wizażu, że ludziom się nie chce po raz kolejny pisac tego samego.

1) nawet, jeśli usuniesz piegi, po opalaniu pojawią się nowe
2) opalanie (to "delikatne" też) sprawia, że piegi robią się ciemniejsze i jest ich więcej
3) kremy wybielające+krem z porządnym filtrem codziennie przez cały rok+ unikanie słońca dają dobre efekty
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 12:00   #8
madzia9018
Raczkowanie
 
Avatar madzia9018
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241
Dot.: PIEGI jak je zatuszować???

Dziękuje za dobre rady na pewno z nich skorzystam.... piegi na twarzy to najmniejszy problem bardziej denerwują mnie te na ciele i nawet zastanawiałam się czy nie iść do kosmetyczki na takie fachowe rozjaśnienie ich na plecach (tzn. piegi w większości są na barkach i na plecach ale tylko przy karku)... właśnie czytałam gdzieś że jest to dość dobry sposób na pozbycie się piegów
madzia9018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 21:24   #9
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: PIEGI jak je zatuszować???

ja tez mam piegi, co prawda nie na calym ciele tylko na twarzy (nos i policzki). Jako mala dziewczynka mialam je naprawde mocno widoczne, bo za nic w swiecie nie chciala mi sie twarz opalic tylko wlasnie piegi wyskiwaly ale teraz jako starsza dziewczynka (20 latek;p) mam je nadal, ale twarz mi sie ladnie opala i piegi przez to nie sa tak widoczne

do tych na twarzy mozesz sie przyzwyczaic, bo naprawde wszyscy (szczegolnie faceci;P) uwazaja ze piegi sa sexy ja to slysze caly czas
a te na ciele mozesz sprobowac troche wybielic czyms co ma wyciag z ogorka, kiedys mama mi mowila ze ogorek ma wlasnie wlasciwosci lekko wybielajace. ale dziewczyny maja racje ze w 100 chyba nie da sie ich usunac na stale...
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:54   #10
madzia9018
Raczkowanie
 
Avatar madzia9018
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241
Dot.: PIEGI jak je zatuszować???

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
ja tez mam piegi, co prawda nie na calym ciele tylko na twarzy (nos i policzki). Jako mala dziewczynka mialam je naprawde mocno widoczne, bo za nic w swiecie nie chciala mi sie twarz opalic tylko wlasnie piegi wyskiwaly ale teraz jako starsza dziewczynka (20 latek;p) mam je nadal, ale twarz mi sie ladnie opala i piegi przez to nie sa tak widoczne

do tych na twarzy mozesz sie przyzwyczaic, bo naprawde wszyscy (szczegolnie faceci;P) uwazaja ze piegi sa sexy ja to slysze caly czas
a te na ciele mozesz sprobowac troche wybielic czyms co ma wyciag z ogorka, kiedys mama mi mowila ze ogorek ma wlasnie wlasciwosci lekko wybielajace. ale dziewczyny maja racje ze w 100 chyba nie da sie ich usunac na stale...
To masz fajnie że tylko na nosie i policzkach ja mam na brodzie i na czole ale zimą ich prawie nie widac bo skóra z wiekiem (mam 18 lat) ciemnieje i twarz to nie problem tylko te plecy mnie okropnie denerwują.... zastanawiam sie czy nie iść na solarium na chwilkę dosłownie bo znam dziewczynę która też ma piegi na dekolcie i wogóle, chodzi na solarium fakt jest opalona ale tych piegów tak nie widać można powiedzieć nawet że zlewają się z opalenizną
madzia9018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 22:03   #11
nucha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 148
Dot.: PIEGI jak je zatuszować???

Cytat:
Napisane przez madzia9018 Pokaż wiadomość
To masz fajnie że tylko na nosie i policzkach ja mam na brodzie i na czole ale zimą ich prawie nie widac bo skóra z wiekiem (mam 18 lat) ciemnieje i twarz to nie problem tylko te plecy mnie okropnie denerwują.... zastanawiam sie czy nie iść na solarium na chwilkę dosłownie bo znam dziewczynę która też ma piegi na dekolcie i wogóle, chodzi na solarium fakt jest opalona ale tych piegów tak nie widać można powiedzieć nawet że zlewają się z opalenizną
Można sprobowac usunąć laserem
Kremy, rozjasnianie, nie pomagaja, bo rozjasniasz jednoczesnie cala twarz, wiec efekt jest podobny
solarium, to zly pomysl, bo nawet jak sie zleja, to wreszcie opalenizna zejdzie, piegow na pewno przybedzie i efekt bedzie jeszcze gorszy, a nie sadze zebys opalala sie caly rok non stop
Chwilka czy nie chwila na solarium i mozesz, chociaz oczywiscie nie na 100% jeszcze bardziej sie zalatwic, w najlepszym przypadku rzeczywiscie sie zleja, ale w najgorszym przybedzie ich duzo wiecej...
nucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 23:26   #12
johimbina
Raczkowanie
 
Avatar johimbina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do johimbina
Dot.: PIEGI jak je zatuszować???

Ja mam nieco piegów na nosie a kiedy się opalam, może nie ciemnieją specjalnie ale wychodzi ich coraz więcej - cały nos usiany, są pojedyncze na powiekach, brodzie, policzkach, coś tam na ramionach i po kilka maleńkich na kolanach
Myślę więc, że opalając się ich nie zatuszujesz. Pozostaje Ci zaakceptować taką swoją urodę - żeby podobać się innym musisz zacząć podobać się sobie!
Powiem tylko, że piegi mi się podobają a do lata pasują szczególnie. Dobierz sobie ubrania pod kolor piegów i będzie cool Taki Twój urok i wykorzystaj to
__________________
pozdrowionka
johimbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.