Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 19:11   #3931
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Chyba znowu będę musiała im przesłać skan rachunku za gaz bo nie dostałam jeszcze nic od nich w tej sprawie - ani OC ani SS.
No popatrz jak równowaga w przyrodzie. Ja zmówiłam jeden produkt a dostałam dwa razy SS
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 19:22   #3932
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcia konturówki lancoma z purchawki, niestety jakośc jest do ....truskawki .
Na pierwszm zdjęciu tylko ta konturówka na ustach, nad drugim z blyszczkiem JT Frise, na trzecim przy Fuksji lancoma i jedno na ręku, ale mało je widać.. A na piątym mój prezencik dla was....
oczywiści emoje straszne znamiona widać...blllleee
i na jednym jest kontrast z mocnymi różami...ta konturówka jest taka w miare delikatna.
bardzo dziekuję- faktycznie jest fajna ta kontórówka,a na tru wygląda jak żarówa jaka
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 19:22   #3933
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Pindy


Obawiałam się tego, bo coś długo nie dostawałaś. Wyślę Ci jeszcze raz, ale nie mam już nr50, została mi sześćdziesiątka. Chyba że wolisz Soft Matte (ale też mam tylko nr 06), bo więcej pożytku będziesz miała, bo Chanelka i tak już nigdzie nie kupisz.....
Guari, ja żartowałam, że dziewczyny z poczty wymalowały próbkę, po prostu list nie doszedł już nie wysyłaj, bo za ciemny będzie i tak Ci bardzo dziękuję, że wysłałaś tamtą

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja z kolei do pudru i różu mam - Sephorowe i jestem z nich zadowolona.
Ale do cieni sephorowe są niefajne Najbardziej jestem zadowolona z Inglota i z ostatnio upolowanego na Tru Lancome'a. Ale więcej by się przydało
Ja na razie ich nie biorę - chcialabym, aby najpierw wszystkie Tru paczki do mnie przyszły A przynajmniej połowa, bo już się zgubiłam, co zamawiałam, czego nie itp Też mi się wydaje, że ta cena jest ok Pytanie tylko jak długo będą w tej promocji W każdym razie jak je weźmiesz, daj znać
napewno jest 100 zestawów, także luz. zerknęłam na nie znowu i ten do różu jest ścięty, moim zdaniem to wymarzony dla mnie zestaw mam nadzieję, że rączki są srebrne, bo szarych nie lubię
a'propos pędzla samomalującego lancome - wyniuchałam taktykę, co zrobić, żeby ten wielki rozczapierzony pędzel skośny nie sypał naokoło ciemnym cieniem i teraz najpierw maziam ciemny brązowy cień chanelkowy, wcieram to delikatnie w rękę i gdy nie ma już pyłków maluję całe oko wychodzi bomba mgiełka na całym oku granice wykańczam buttermilkiem. cuudo po prostu, aha i ostatnio maziam też czarną kredką wewn. powieki, do tego czarny tusz. wszystkim bardzo polecam pojedyncze cienie Chanelkowe, efekt naturalny, bez żadnych dziwacznych drobinek, ciemne cienie są napigmentowane na tyle, że są widoczne, ale jednocześnie są mgiełką, to jest to, co uwielbiam. a zatem do kompletu pędzli dokupię jeszcze jeden skromny cień, hm.. granatowy albo czarny, jeszcze nie zdecydowałam, i quartz - jasno różowy do wykończeń. no bomba! jestem genialna. nie ma jak chwalić samego siebie i jeszcze pisać monologi
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 19:26   #3934
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

wyśledziłam taka paletkę pauli dorf :

http://www.strawberrynet.com/product...52799&goChar=P
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 19:30   #3935
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
napewno jest 100 zestawów, także luz. zerknęłam na nie znowu i ten do różu jest ścięty, moim zdaniem to wymarzony dla mnie zestaw mam nadzieję, że rączki są srebrne, bo szarych nie lubię
a'propos pędzla samomalującego lancome - wyniuchałam taktykę, co zrobić, żeby ten wielki rozczapierzony pędzel skośny nie sypał naokoło ciemnym cieniem i teraz najpierw maziam ciemny brązowy cień chanelkowy, wcieram to delikatnie w rękę i gdy nie ma już pyłków maluję całe oko wychodzi bomba mgiełka na całym oku granice wykańczam buttermilkiem. cuudo po prostu, aha i ostatnio maziam też czarną kredką wewn. powieki, do tego czarny tusz. wszystkim bardzo polecam pojedyncze cienie Chanelkowe, efekt naturalny, bez żadnych dziwacznych drobinek, ciemne cienie są napigmentowane na tyle, że są widoczne, ale jednocześnie są mgiełką, to jest to, co uwielbiam. a zatem do kompletu pędzli dokupię jeszcze jeden skromny cień, hm.. granatowy albo czarny, jeszcze nie zdecydowałam, i quartz - jasno różowy do wykończeń. no bomba! jestem genialna. nie ma jak chwalić samego siebie i jeszcze pisać monologi
Dla mnie ten samomalujący lancome jest bomba - zwłaszcza do ciemnych cieni Zawsze miałam problemy z wyciągnięciem cienia w górę, a ten robi to sam Jeden z bardziej udanych moich zakupów
Jak jest 100 zestawów, to spoko, może nie wykupią
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 19:34   #3936
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

ładna ta paletka. Ja muszę kupić zestaw pędzli i magica. Ale nie wiem już znowu jakie mam kupić, wiem napewno że chcę pędzel do podkłądu. mam z sephory (czarny) do korektora i taka zadowolona jestem. Ale kuszą mnie te z allegro bo taniej i większa ilość. Ale ja się nie znam....
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 19:34   #3937
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
kurcze... może faktycznie lepiej wyślij
Zaraz tak zrobię.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 19:43   #3938
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
aha i ostatnio maziam też czarną kredką wewn. powieki, do tego czarny tusz.
Spróbuj pomaziać wewn.powieki czarnym kholem Ja kupiłam autentyczny arabski i jest suuuper. Faktycznie daje efekt bielszego białka - wszystkie zaczerwienienia znikają. Testowałam też Guerlain, ale nie mam zdania, bo to było na lotnisku, potem kilkanaście godzin w samolocie, parę drinków dla odwagi i sobie zapomniałam, że mam sprawdzić efekt.
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 19:49   #3939
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
hej dziewczynki i jeden Pan off course

dostalam moja pierwsza paczuszke z serii "truskawkowych zdobyczy"

otoz paczka przechodzila przez UC w W-wie ale otworzyli tylko pudelko bez naruszenia sreberka

Zamawialam bronzer Chanela - data produkcji to 10.2007 z czego sie bardzo ciesze
no i poradnik dla kupujacych:mam 23 Sahare ale nie jest ona tak ciemna jak na stronie Tru,dla opalonej cery w sam raz

tak samo z pomadka Bourjois,myslalam ze dostane ciemniaka a mam pmadke w ladnym bezowym kolorze

teraz tylko bronzer na zime i bede bardzo zadowolona

ps. zapomnialam edytowac posty ,przepraszam
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-06-12 o 20:00 Powód: post pod postem-przypominam o edycji
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 19:51   #3940
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Witam moje przyjaciółeczki... (kamisiu a o tobie pamiętam, tez buziak).
Zrobiłam zdjęcia konturówki lancoma z purchawki, niestety jakośc jest do ....truskawki .
Na pierwszm zdjęciu tylko ta konturówka na ustach, nad drugim z blyszczkiem JT Frise, na trzecim przy Fuksji lancoma i jedno na ręku, ale mało je widać.. A na piątym mój prezencik dla was....
oczywiści emoje straszne znamiona widać...blllleee
i na jednym jest kontrast z mocnymi różami...ta konturówka jest taka w miare delikatna.
Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
bardzo dziekuję- faktycznie jest fajna ta kontórówka,a na tru wygląda jak żarówa jaka
Super, Dyniu, dzięki, ja też myślałam, że to jakaś żarówa, a to taki ładny kolor


Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Mój kot to Maciek. Uwielbia naszego listonosza i uwielbia paczki z truskawki...
Ps. coś mi sie skojarzyło...dżem z biedronki, mleko z biedronki...a my pomadka z truskawki, krem z truskawki, nawet pędzle do makijazu z truskawki.......
wolę truskawkę niż biedronkę

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja z kolei do pudru i różu mam - Sephorowe i jestem z nich zadowolona.
Ale do cieni sephorowe są niefajne Najbardziej jestem zadowolona z Inglota i z ostatnio upolowanego na Tru Lancome'a. Ale więcej by się przydało
Ja na razie ich nie biorę - chcialabym, aby najpierw wszystkie Tru paczki do mnie przyszły A przynajmniej połowa, bo już się zgubiłam, co zamawiałam, czego nie itp
Też mi się wydaje, że ta cena jest ok Pytanie tylko jak długo będą w tej promocji
W każdym razie jak je weźmiesz, daj znać
Popieram. Daj znać koniecznie jak już będą. Ja już kiedyś też się zastanawiałam, ale nie chciałam ryzykować


Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A czy to jest w każdej aptece?
Bo ja jestem człowiekiem domowym niewychodzącym, więc jak już pójdę gdzieś to mam nadzieję, że to tam będzie
Albo zamówię na All - pewnie też są
Dzięki
Ja kupiłam w Superpharmie, do naczynków Woda jest faktycznie genialna, z reszty próbowałam już Diroseal, ale nie wiem, czy dobry, bo mam go od wczoraj.



Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
ładna ta paletka. Ja muszę kupić zestaw pędzli i magica. Ale nie wiem już znowu jakie mam kupić, wiem napewno że chcę pędzel do podkłądu. mam z sephory (czarny) do korektora i taka zadowolona jestem. Ale kuszą mnie te z allegro bo taniej i większa ilość. Ale ja się nie znam....
Ja mam pędzel do podkładu z Sephory i jest beznadziejny. Po jakimś czasie wychodzi z niego klej a ogólnie to jest sztuczny i drapie po twarzy. Ale ja mam ten tańszy, więc nie wiem, czy ten drugi jest lepszy...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2008-06-12 o 19:53 Powód: Skleroza :D
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 19:55   #3941
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

czy wiecie ile czasu ten krem do opalania lancome absolue jest na rynku?
http://www.strawberrynet.com/product...ncare&goChar=L
czy ktoś nadal szuka flasha do twarzy - samoopalacza?
http://www.strawberrynet.com/product...42042&goChar=L
jakbyś szukała tego kremu na noc Gothic, to nie pomyl, optimum jest stary, a nowy jest optimum skin recharge:
http://www.strawberrynet.com/product...72122&goChar=L

fajny zestaw kremów za 295 zł:
http://www.strawberrynet.com/product...66580&goChar=L
tylko tak myślę, że w cenie tych galaretek, to można mieć drugi krem, wychodzi tyle samo, co dwa kremy optimum, na noc i na dzień. hm.. kończą mi się kremy tylko platineum chyba bardziej na zmarszczki, ha! wiem, co zrobię! namówię mamę na taki zestawik i chapsnę jej ten tonik! a sobie zamówię optimum.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 20:01   #3942
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Chętnie bym dziewczyny pogadała z wami, ale mam na to czas dopiero wieczorem i zanim przeczytam , co napisałyście, to zapominam, co chciałam napisać... Czy jest na to lekarstwo na truskawce??

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
chise gratuluję

Guaranko, a co się psinie działo? Dobrze, że już zdrowy


Kliknęłam wczoraj diorowego Shimmerka i ze zdziwieniem dziś stwierdziłam, że nie mam na co polować na Tru... To przerażające!!!

Pocieszam się, że stan ten długo nie będzie mnie dręczył
Mam to samo. Martwię się.

Cytat:
Napisane przez marysiaaa Pokaż wiadomość
kasa Chińczykom oddana, a właściwie okazało się, że przed moim mailem do nich, sami zorientowali się, że przelali zwrot podwojnie

Jutro zamawiam meteoryty, tylko zastanawiam się nad odcieniem, czy beige chic nie jest blady?
Zależy jaki masz odcień cery. U mnie mogą robić za delikatny, miejski brązer.

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Oblecha


Zdrowy to nie, ale już stabilny.
Chyba miał wstrząs po antybiotyku...a gorsza wersja - wada serca
Po EKG się wyjaśni.


Jakaś zaraza
za psinkę (psy moja wielka miłość, ale z racji alergii niespełniona).

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ech ja codziennie wstaje o 6.00 i już jestem mega wymęczona kurcze kusi mnie ten złoty NUX chce być złota rybką


ech no tak kusicie tymi Cieniami że aż mam na nie ochotę coraz bardziej ale wstrzymam się



no ja też bardzo żadko zaglądam już może dla tego że już dużo rzeczy mam i chyba czas przystopować: dziewczyny jak by się ukazał surriealist w promocji albo fatale albo babusik dajcie znać na zapas kupiłam by jakoś pokochałam te 3 rzeczy
Jeśli masz tu na myśli suchy olejek, to efekt na skórze rzeczywiście piękny - ostrożnie - można przesadzić, w domu niby niewidoczny, ale w słońu daje po oczach. Przestrzegam jednak przed zapachem, jest duszący i przypomina olejki jakimi pachniały bałtyckie plaże w ciemnych wiekach PRL-u (weź jednak poprawkę na to, ze jestem alergikiem)

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Dziś rano w radiu usłyszałam to aż dwa razy: STRAJK ZAKONCZONY!!!

Jestem spod Wawy

ojjj lepiej nie.. ja póki co czuję się rozgrzeszona, brak zakupów na Tru nadrobiłam skutecznie dwiema nowymi parami butów
Też sobie tak radzę, dodatkowo "zapominam się" w Sephorze ... niecierpliwa jestem.

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Nie mam cierpliwości czekać a i gwarancji nie mam, że pojawi się na Tru, więc TŻ dostał już zlecenie zakupu nowego brązerka Clarinsa Sumer Fever Palette. Jest piękny, ma wielkośc Bambusa. Ale boję się pomarańczu. TŻ latał już po perfumeriach i macał go-mówi, że może być troszkę pomarańczowy. Panie z perfumerii zarzekały się, że to czysty brązik. Chyba zaryzykuję...
Brawa dla TŻ, mój jest przekochany, kupi wszystko (chociaż wszelakich perfumerii niecierpi), ale musi mieć na kartce napisane z detalami i podejrzewam, że wręcza tę kartkę pani w perfumerii. Do zakupów na Tru mnie zachęca - ma problem z głowy, nie musi wchodzić do tych mocno zapachowych przybytków rozpusty

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Mój TŻ jak idzie na zakupy to już mi się zawsze pyta: Co mam dla ciebie obejrzeć? (oczywiście chodzi o kosmetyki)... A co
Kosmetyki są coraz ładniejsze i mnie zawsze szkoda ich używać Nie wiem, czy jestem normalna
Cierpię na tę samą przypadłość, dodatkowo lubię jeszcze w chwilach chandry oglądać sobie swoje skarby, które na co dzień są ukryte.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no i nareszcie Bytom oddal mi zestaw Fatala narazie niech sobie siedzi taki ladny czekam jeszcze na jedna przesylke z Tru bo tez wyleciala 19 maja i jeszcze jej nie ma:/
Gratuluję, ja w końcu dostałam swój bakłażanowy tusz YSL. Kolor świetny, efekt ok, moich rzęs nic nie podniesie, to i on tego nie zrobił, jestem zadowolona, ale i tak kocham HI Klinika (tylko gdyby jeszcze nabrał trochę kolorów)

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Ale piękny Boję się już tu wchodzić, bo ciągle coś mi się podoba


Nie jesteś sama. Jak dostałam bambusa w swe ręce, to żal mi było ścierać tę wierzchnią warstwę


Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi dziewczyny, czy jak nasze paczunie z Tru wpadają w łapy celników, to oni je rozbebeszają, oglądają zawartość, wyjmują kosmetyki z kartoników? Bo ja nie cierpię jak ktoś dotyka łapskami moje małe zabaweczki przede mną Więc jak to jest?
Do tej pory moich przesyłek nie przeglądali, ale tusz, który ostatnio dostałam, został obmacany, zrobił to jednak chyba facet, bo pudełeczko było byle jak zamknięte, a swmego tuszu nie odkręcił (na szczęście), kobieta chyba nie wytrzymałaby

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Basiu, masz bardzo ładny kolor oczu, a truskawkowy kotek mnie powalił...
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:01   #3943
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dziękuję Meri. No tak, miałabym dwa w jednym - i filtr i kolor. Dobry pomysł. Muszę zdobyć próbkę.
Cześć, tu milka Jestem nowa, ale staram się zaglądać do Was jak tylko znajdę wolną chwilkę.

AsikS, czy zdobyłaś już próbkę? Mam do odstąpienia ten SVR, jeśli jesteś chętna. Dla mnie kolor, chociaż delikatny, okazał się być niedobry. Więc jakby co, służę pomocą...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:02   #3944
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Spróbuj pomaziać wewn.powieki czarnym kholem Ja kupiłam autentyczny arabski i jest suuuper. Faktycznie daje efekt bielszego białka - wszystkie zaczerwienienia znikają. Testowałam też Guerlain, ale nie mam zdania, bo to było na lotnisku, potem kilkanaście godzin w samolocie, parę drinków dla odwagi i sobie zapomniałam, że mam sprawdzić efekt.
Miałam arabski i Guerlaina i jednak wolę Guerlaina
Nie ma ołowiu i jest testowany okulistycznie

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w Superpharmie, do naczynków Woda jest faktycznie genialna, z reszty próbowałam już Diroseal, ale nie wiem, czy dobry, bo mam go od wczoraj.
dzięki
Będę pamiętać
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
jakbyś szukała tego kremu na noc Gothic, to nie pomyl, optimum jest stary, a nowy jest optimum skin recharge:
http://www.strawberrynet.com/product...72122&goChar=L
o widzisz, dzięki
Ale chyba na razie spróbuję Avene - zobaczymy
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:08   #3945
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Cześć, tu milka Jestem nowa, ale staram się zaglądać do Was jak tylko znajdę wolną chwilkę.

AsikS, czy zdobyłaś już próbkę? Mam do odstąpienia ten SVR, jeśli jesteś chętna. Dla mnie kolor, chociaż delikatny, okazał się być niedobry. Więc jakby co, służę pomocą...
Hej Milka.

Na razie czekam na próbkę Nuxe`a i jeśli mi podpasuję to kupię właśnie go. Jeśli nie, to pomyślę nad SVR-em. Dziękuję, w razie czego dam Ci znać.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:09   #3946
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

KOCHAM BORUCA i przepraszam za OT, ale nie umiem się powstrzymać.
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:11   #3947
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
KOCHAM BORUCA i przepraszam za OT, ale nie umiem się powstrzymać.


A ja Chorwatów, bo dokopali niemiaszkom. Przepraszam () I tak nie mam telewizora...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:13   #3948
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

OK, jakby co, to bez żadnych oporów pisz Szkoda by się zmarnowało. Oddać komu - nie mam, ani czasu na kącik wymian; koszty wysyłki pokrywa moja firma więc luz...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:16   #3949
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
OK, jakby co, to bez żadnych oporów pisz Szkoda by się zmarnowało. Oddać komu - nie mam, ani czasu na kącik wymian; koszty wysyłki pokrywa moja firma więc luz...
Dziękuję raz jeszcze. Kochana jesteś.

GGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 20:17   #3950
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

1:0
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:19   #3951
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
KOCHAM BORUCA i przepraszam za OT, ale nie umiem się powstrzymać.
Ja też podzielimy się?

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
A ja Chorwatów, bo dokopali niemiaszkom. Przepraszam () I tak nie mam telewizora...
Ja też się cieszę z tego powodu
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:19   #3952
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dziękuję raz jeszcze. Kochana jesteś.

GGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL
Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
1:0

Wiedziałam przed waszymi postami, bo usłyszałam przez okno zbiorowy wrzask wszystkich sąsiadów
No może się w końcu nasi ruszą
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:20   #3953
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344


Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Wiedziałam przed waszymi postami, bo usłyszałam przez okno zbiorowy wrzask wszystkich sąsiadów
No może się w końcu nasi ruszą
Moi sąsiedzi mają szybszy sygnał w TV i gola mieli wcześniej hi hi

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-06-12 o 20:49 Powód: post pod postem-przypominam o edycji
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:23   #3954
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

gol jest ale grają jak ciapy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:23   #3955
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Moi sąsiedzi mają szybszy sygnał w TV i gola mieli wcześniej hi hi

szczęściarze uprzedzili fakty
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:30   #3956
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
gol jest ale grają jak ciapy
To fakt, ale przynajmniej miłe jest takie narodowe poruszenie, nie tylko wtedy kiedy chodzi o...walkę z okupantem Kupiłam nawet mojemu chłopakowi-kibicowi flagę na patyku
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:33   #3957
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Mariola zwrócili Ci coś z tych licznych ceł????????
bo mi oddali niedawno
Na koncie pojawił się wczoraj 1 zwrot, ale przelicznik mają jakiś inny bo ok. 20 zł do tyłu niestety, ale dobre i to

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi dziewczyny, czy jak nasze paczunie z Tru wpadają w łapy celników, to oni je rozbebeszają, oglądają zawartość, wyjmują kosmetyki z kartoników? Bo ja nie cierpię jak ktoś dotyka łapskami moje małe zabaweczki przede mną Więc jak to jest?
Moje nigdy ani sreberka ani folia bąbelkowa nie były ruszane

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Jak mi się skończą Ava norki to go sobie kupię skoro taki fajny.
A w jakim sklepie kupiłaś "norki" bo ja szukałam w Rossmanie w Zielonej Górze i nie było i nigdzie nie mogę znaleźć Chyba będę musiała zamówić przez internet.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
zel do brwi Tweezerman znow na Tru!!!

pamietam ze ktos oprocz mnie na niego polowal, a dzis sie pojawil ja zaraz klikam
Ja chciałam Strasznie Ci dziękuję za pamięć

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
A on jest barwiony czy bezbarwny?
On jest bezbarwny

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
OK, jakby co, to bez żadnych oporów pisz Szkoda by się zmarnowało. Oddać komu - nie mam, ani czasu na kącik wymian; koszty wysyłki pokrywa moja firma więc luz...
Gdyby Asia nie reflektowałą na filtr barwiący to ja jestem baaaardzo chętna Może u mnie w wątku byś coś za niego znalazła ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:35   #3958
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
gol jest ale grają jak ciapy
Witaj Aguś , pojawiasz się tutaj tylko jak jest mecz...
Fakt, grają jak ciapy bez "a"
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:40   #3959
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Witaj Aguś , pojawiasz się tutaj tylko jak jest mecz...
Fakt, grają jak ciapy bez "a"

Nie znam się na piłce ale mąż to wierny kibic no i ciężko nie oglądac meczu gdy ma się jeden pokój i TV 42 cale plus kino domowe na full
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:44   #3960
Etolie
Raczkowanie
 
Avatar Etolie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
gol jest ale grają jak ciapy
Zgadzam się. A poza tym to Roger przypadkiem strzelił gola - potknął sie chłopina

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
KOCHAM BORUCA i przepraszam za OT, ale nie umiem się powstrzymać.
Boruc to prawie nasz bohater narodowy-gdyby nie on...strach pomyśleć!
Etolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.