Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 11:53   #2761
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że ostatnio w ogóle nie widuję tego odcienia w drogeriach
Bladolice wizażanki wykupiły
A tak na serio-poszukaj w jakiś mniejszych drogeriach, albo rossmannach i Naturach, które nie są w centrum (jeżeli jesteś z dużeg miasta).

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Dużo bladych wizazanek chwalilo ten puder Przede wszystkim kolor jest bardzo jasny, ani żółty ani różowy. Matuje trochę delikatniej niż Manhattan. A no i nie daje tyle koloru, także wychodzi na to że jest bardziej transparentny. Z tym "lift" to raczej ściema, bo kolorowe kosmetyki nie maja takich właściwości, nie ma tam ograniczeń wiekowych... jak dla mnie po prostu ma dać optyczne wygładzenie jak kazdy puder... A i w opisie chwalą się, że dodali do niego jakieś minerały, wiec skład na plus Dopóki nie poznałam Manhattanu ten byl moim ideałem, glówna róznica to to ze jest po prostu delikatniejszy, i kolor i mat Ale gorąco go polecam, nie powinien być niedoceniany
A jaki jest numer najjaśniejszego ocienia? Widziałam ostatnio taki dość jasny, tylko zdawało mi się, że wpadał w żółć (co akurat mi odpowiada). Szkoda, że średnio matuje bo potrzebuję dużego matu...Ale opakowanie mi się bardzo podoba i to, że rozświetla i ma minerały chyba go kupię jak skończy mi się Manhattan
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:57   #2762
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

O, witam, witam, dołączam do grona bladolicych Cieszę się, że ten wątek nie umarł. Co do pudru to miałam kiedyś taki z Golden Rose nr 1 chyba, nie wyglądał na jasny, ale w rzeczywistości był dla mnie idealny
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:09   #2763
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
arbuz, czyli taka delikatna, naturalna czerwień? bo ja też poszukuję takiej szminki (najlepiej matowej), może być jeszcze poziomka
Arbuzowy arbuz Ja dla odmiany wolałabym nabłyszczającą, półtransparentną, coś soczystego na wiosnę się marzy
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:16   #2764
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
niestety clinique ma wyjątkowo ciemne podkłady/korektory. sama sie o tym przekonałam, szukając korektora pod oczy (wtedy jeszcze łudziłam się, że mogę znaleźć jasny nie odcinający się korektor...)
A znalazłaś w końcu jakiś dobry korektor pod oczy?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:25   #2765
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Arbuzowy arbuz Ja dla odmiany wolałabym nabłyszczającą, półtransparentną, coś soczystego na wiosnę się marzy
też poszukuję takiego odcienia
a jeśli chodzi o 'wiosenne', połyskujące, lekko kryjące szminki to chyba nowa linia z shiseido takie są:
http://www.lumiere.pl/product_info.php?info=p18 067_Perfect_Rouge_Tender_ Sheer_Nowosc!!!.html
Kiro - nadal używam tego 'mineralnego' z maybelline choć jest za ciemny, ale lepszego nie znalazłam (ten nowy bourjois health mix jest jeszcze ciemniejszy i stasznie żółty
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2010-02-28 o 12:37
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:48   #2766
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
A jaki jest numer najjaśniejszego ocienia? Widziałam ostatnio taki dość jasny, tylko zdawało mi się, że wpadał w żółć (co akurat mi odpowiada). Szkoda, że średnio matuje bo potrzebuję dużego matu...Ale opakowanie mi się bardzo podoba i to, że rozświetla i ma minerały chyba go kupię jak skończy mi się Manhattan
103 true ivory
I w przeciwieństwie do Manhattanu ma fajną gąbeczkę
Zapomniałam nawet, że jest rozświetlajacy, bo w sumie ja tego nie widzę, ale rzeczywicie jest napisane "Brightening formula with minerals for a smooth, matte finish"
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:00   #2767
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
Kiro - nadal używam tego 'mineralnego' z maybelline choć jest za ciemny, ale lepszego nie znalazłam (ten nowy bourjois health mix jest jeszcze ciemniejszy i stasznie żółty
Pytam, bo ja z braku laku używam zwykłego korektora GoldenRose. Jest dość jasny, ale na dłuższą metę, to katorga dla skóry pod oczami...w końcu zwykłe korektory bardzo wysuszają.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 13:09   #2768
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Arbuzowy arbuz Ja dla odmiany wolałabym nabłyszczającą, półtransparentną, coś soczystego na wiosnę się marzy
Wydaje mi się, że może Ci się spodobać błyszczyk Bourjois 3d effect, numerek 27 (Rouge sunset). miałam już 2, planuję zakup trzeciego. Daje efekt takich lekko czerwonych ust, może idealny arbuz to nie jest, ale blisko

A co do jasnych podkładów- Kanebo

Zainteresowały mnie te białe kuleczki, jakby jakaś Gdańszczanka chciała kupić na spółkę i podzielić się kuleczkami po równo to proszę o kontakt
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:23   #2769
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dlaczego mam wrażenie, że na skórze osiągnę srebrzysty efekt?
Zobaczcie sobie, wczoraj znalezione podczas nocnych łowów...

http://www.allegro.pl/item935934745_...0g_nowosc.html

http://www.allegro.pl/item930562853_...0g_gratis.html

Co o tym myślicie? Mnie talk kojarzy się tylko z bobasami...

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-02-28 o 13:24
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:31   #2770
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Po weekendzie idę szukać białych kulek z Pierre Rene, zainteresowały mnie. Podbijam też pytanie o szminkę w kolorze arbuza, za wszelkie sugestie lub fotki będę wdzięczna.

Idź, idź - te kuleczki są boskie To moje 2 opakowanie - są niesamowicie wydajne
Kiedyś taką arbuzową szmineczkę widziałam w ofercie YR, ale niestety nie pamiętam numeru :|

Dziewczyny, jak myślicie, czy bladej rudej blondynce będzie pasować czerwona szminka? Od jakiegoś czasu się rozglądam za taką i za każdym razem wyglądam okrytnie
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:45   #2771
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myślicie, czy bladej rudej blondynce będzie pasować czerwona szminka? Od jakiegoś czasu się rozglądam za taką i za każdym razem wyglądam okrytnie
Dużo zależy od konkretnego odcienia szminki. Myślę, że pasowałaby, ale trzeba trafić na odpowiedni produkt.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 15:08   #2772
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Dlaczego mam wrażenie, że na skórze osiągnę srebrzysty efekt?
Zobaczcie sobie, wczoraj znalezione podczas nocnych łowów...

http://www.allegro.pl/item935934745_...0g_nowosc.html

http://www.allegro.pl/item930562853_...0g_gratis.html

Co o tym myślicie? Mnie talk kojarzy się tylko z bobasami...
Mnie też z bobasami Ciekawa jestem co według nich oznacza ochrona przed NADMIAREM słońca, być moze co innego niż dla nas
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:54   #2773
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość

Dziewczyny, jak myślicie, czy bladej rudej blondynce będzie pasować czerwona szminka? Od jakiegoś czasu się rozglądam za taką i za każdym razem wyglądam okrytnie
wg mnie będzie - rudowłosym bardzo fajnie w takim kolorze, trzeba tylko znaleźć dobry odcień. sama jestem ruda, ale nie na tyle odważna, żeby kupić czerwoną szminkę zastanawiam się za to nad truskawkową
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:14   #2774
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Bladolice wizażanki wykupiły
A tak na serio-poszukaj w jakiś mniejszych drogeriach, albo rossmannach i Naturach, które nie są w centrum (jeżeli jesteś z dużeg miasta).
Problem w tym, że wszystkie Natury i Rossmanny w Płocku są w centrum W jednym Ros w ogóle Manhattanu nie mają, w innym ostatnio z tych jaśniejszych odcieni była jedynka... W Naturze bieda z nędzą... A w mniejszych drogeriach nigdy nie widziałam Manhattanu... Cóż, najwyżej będę zamawiała z Esentii
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:19   #2775
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że może Ci się spodobać błyszczyk Bourjois 3d effect, numerek 27 (Rouge sunset). miałam już 2, planuję zakup trzeciego. Daje efekt takich lekko czerwonych ust, może idealny arbuz to nie jest, ale blisko
Co prawda wolę szminki, ale na jutrzejszych zakupach zerknę na Twoją propozycję, dziękuję

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Idź, idź - te kuleczki są boskie To moje 2 opakowanie - są niesamowicie wydajne
Kiedyś taką arbuzową szmineczkę widziałam w ofercie YR, ale niestety nie pamiętam numeru :|
Dzięki, właśnie takiego zachęcenia mi trzeba Powinnam kiedyś podliczyć wszystkie moje kulki, mam zapas na lata, ale wciąż kuszą mnie nowe... Do YR też zajrzę, oby jutro była ładna pogoda, bo zanosi się na dużo latania po sklepach
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:32   #2776
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
Kiro - nadal używam tego 'mineralnego' z maybelline choć jest za ciemny, ale lepszego nie znalazłam
A jaki masz odcień? Bo w tych korektorach paradoksalnie numer 02 natural jest jaśniejszy od odcienia 01...Ja mam ten 02, ale kurde, tak mi się waży pod oczami i podkreśla zmarchy, że już nie mogę Niestety w drogeriach z pozostałych marek same ciemne. został jeszcze L'Oreala korektor True Match bodajże, taki jasny pisak z pędzelkiem. Odcień ma dosc jasny, tylko w KWC piszą, że kiepsko kryje duże cienie pod oczami, a takie mam Czy ktoś uzywał może tego korektora z L'Oreala i mógłby coś więcej powiedzieć?

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
103 true ivory
I w przeciwieństwie do Manhattanu ma fajną gąbeczkę
Zapomniałam nawet, że jest rozświetlajacy, bo w sumie ja tego nie widzę, ale rzeczywicie jest napisane "Brightening formula with minerals for a smooth, matte finish"
To widziałam ten odcień bo teraz skojarzyłam nazwę, że to było true ivory Dzieki za info
Kurde, napaliłam się na niego Mial takie fajne tłoczenia na wierzchu;P Kupię jak przyjdzie lato, skoro jest ciemniejszy od tego Manhattanu. Na razie muszę zuzyć to co mam, czyli resztkę Stay Matte Rimmela (fuj, coś się zepsuł ten puder ) i świeżutki Manhattan. A gdzieś na spodzie leży jeszcze prasowany bare naturale z L'Oreala użyty parę razy, ale jest okropny (choć bardzo jasny)
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:36   #2777
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

moze wy mi pomozecie bladzioszki

kiedsy dostalam probke podkladu z oriflame'u porcelanowy poprostu bila ode mnie taka bladosc... ale potem okazalo sie ze on jest przeciwzmarszczkowy... a mam 18 lat i chyba za wczesnie na takie prawda...? wiem ze pewnie niewiele one pomagaja ale po co w takim wieku zaczynac...
poza tym zrezygnowalam z podkladow i chce sie "wybielic" sama jedak gdybym wiedziala ze moge go uzywac i nie szkodzic skorze to bym do niego wrocila...

aha i jeszcze jedno - bo podobno cytryna wybiela. i wiem ze powinno sie kilka kropel do wody wkropic a ja sprobowalam na wacik bezposrednio i tak przez kilka dni dwa razy dzienni robilam i troche mnie teraz twarz piecze... myslicie ze lepiej miksowac z woda? bo mam wrazenie ze lepszy efekt uzyskam jak bede wlasnie od razu na wacik i na twarz a nie bawic sie z woda. jesli sie mysle to mnie poprawcie
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:39   #2778
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja czasami robię sobie tonik z cytryny. Zauważyłam, że rozjaśnia zapchane pory (wągry?) np. na nosie, ale niestety nie zauważyłam, żeby rozjaśniał skóry

I uważaj na przebarwienia! Cytryna to kwas, więc po tym też warto zastosować blok. Może przesadzam, ale lepiej chuchać na zimne.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 17:10   #2779
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja czasami robię sobie tonik z cytryny. Zauważyłam, że rozjaśnia zapchane pory (wągry?) np. na nosie, ale niestety nie zauważyłam, żeby rozjaśniał skóry

I uważaj na przebarwienia! Cytryna to kwas, więc po tym też warto zastosować blok. Może przesadzam, ale lepiej chuchać na zimne.
jaki blok?

ja mam ogolnie cala twarz laciata...

a slyszalyscie o toniku white and beauty? nie wiecie czy rzeczywiscie wybiela? bo podbno trzeba jakis krem po tym uzywac bo jest za slaby.

macie nazwy jakichs przetestowanych tonikow ktore wybiela? i najlepiej jakies kremy bo juz od 2 lat unikam slonca a jestem zolawa w niektorych miejscach... bylabym wdzieczna za odp
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 19:03   #2780
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

http://www.youtube.com/watch?v=HuViXSpz7xc

żeby nie ta zabójcza cena
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 19:25   #2781
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

[1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;17522648]jaki blok? [/QUOTE]
Krem z filtrem UVA UVB

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=HuViXSpz7xc

żeby nie ta zabójcza cena
Reklama prześliczna ale czy kosmetyk na pewno skuteczny? Ja wolę nie ryzykować za taką cenę (450zł?).

Mnie rozjaśnił AcneDerm, ale to krem nie wybielający, a rozjaśniający przebarwienia, przeznaczony dla cery z problemami. Okrutnie przesusza.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:02   #2782
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja uwielbiam acnederm. Nic mi tak nie pomogło na niedoskonałości ale ostatnio moje naczynka szaleją i nie mogę niczego drażniącego używać..

Kosmetyku za taką kase nie kupię, takiej opcji nie ma, wolę kupić eliksir wybielający z ZSk, który na pewno ma składnuki aktywne. Gdyby efekt był jak w tej reklamie to bym chyba się zrujnowała(ale takie rzeczy to tylko w PS)
Składu niestety nigdzie nie dorwałam, na truskawie kosztuje z 300 zł ale dla mnie to i tak dużo..

Zna może któraś z Was kosmetyk, który pomoże mi na szalejące naczynka?? Który przy okazji nie zapycha? Chciałam zakryć twarz bazą zieloną burżuja ale wycofali ją...to samo z inglotem
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:31   #2783
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam acnederm. Nic mi tak nie pomogło na niedoskonałości ale ostatnio moje naczynka szaleją i nie mogę niczego drażniącego używać..

Kosmetyku za taką kase nie kupię, takiej opcji nie ma, wolę kupić eliksir wybielający z ZSk, który na pewno ma składnuki aktywne. Gdyby efekt był jak w tej reklamie to bym chyba się zrujnowała(ale takie rzeczy to tylko w PS)
Składu niestety nigdzie nie dorwałam, na truskawie kosztuje z 300 zł ale dla mnie to i tak dużo..

Zna może któraś z Was kosmetyk, który pomoże mi na szalejące naczynka?? Który przy okazji nie zapycha? Chciałam zakryć twarz bazą zieloną burżuja ale wycofali ją...to samo z inglotem

Delave, mi pomaga Eucerin Anti Redness nautralising Day Fluid, kremik zielony , ma tępą konsystencje i trzeba go szybko rozporowadzic,ale na moje czerwone policzki dziala super. Widzę roznice głoym okiem. Stosowalam z kremem na noc ztej serii mialam dobre efekty Tylko cena ok 70-80 zł. Ja mialam kilkanascie podwójnych probek.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:46   #2784
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

uuUuu cena faktycznie, ale na szczęście mam koleżankę, której mama ma aptekę wypróbuję, dziękuje
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:48   #2785
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
uuUuu cena faktycznie, ale na szczęście mam koleżankę, której mama ma aptekę wypróbuję, dziękuje
jedna probka mi zostala,ale na dzien (w sensie ze jedna probka byla dzielona na 2 czescie,dzien/noc) moge ci podeslac. Teraz sie przerzucilam na Iwostin, bo tanszy (ok. 30 zł).....ale jednak Eucerin byl lepszy, szybko efekty byly.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 21:14   #2786
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Postanowiłam wreszcie skrobnąć coś na temat podkładów kryjących z EdM, obiecałam to już całe wieki temu
Zamówiłam kilka najjaśniejszych moim zdaniem próbek, ale niestety większość z nich okazała się być na żywo dużo ciemniejsza, niż na wymodelowanym zdjęciu... Na szczęście odnalazłam jednak dwa, przepięknie rozjaśniające odcienie, "Sandy fair" z tonacji Beige, oraz "Fair" z tonacji Cool. Ten drugi spodobał mi się do tego stopnia, że pokusiłam się na większą próbkę w słoiczku i jestem pewna, że zapoluję na wielkie opakowanie. Z początku uważałam że wybledzają nieznacznie, jednak wystarczyły komentarze mojej mamy ("wyglądasz jakbyś miała zemdleć!" - w przypadku Fair i "wyglądasz jak wampir!" w przypadku Sandy fair ), bym przekonała się, że jednak w zależności od oświetlenia, dość mocno rozjaśniają skórę. Naprawdę polecam
Mam Sandy fair i reakcja mojej mamy jest dokładnie taka sama! Zwłaszcza, po obejrzeniu rodzinno-wigilijnego zdjęcia, na ktorym wyglądam jakby sie na mnie flash zatrzymal nie wiem jak to możliwe, ale na zdjęciach i tylko na zdjęciach faktycznie cera jest jaśniejsza troche niż szyja... i w sumie na tym zdjęciu wyglądam troszeczke anemicznie.
A jeśli chodzi o ten podkład to jest ok, mam drugie opakowanie, ale na wiosne chcialabym coś lżejszego, mniej kryjącego, a poza tym podkład troche podkreśla suche skórki i na mojej sucho-normalnej skórze robi lekką "maskę".
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 21:47   #2787
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
A jaki masz odcień? Bo w tych korektorach paradoksalnie numer 02 natural jest jaśniejszy od odcienia 01...Ja mam ten 02, ale kurde, tak mi się waży pod oczami i podkreśla zmarchy, że już nie mogę Niestety w drogeriach z pozostałych marek same ciemne. został jeszcze L'Oreala korektor True Match bodajże, taki jasny pisak z pędzelkiem. Odcień ma dosc jasny, tylko w KWC piszą, że kiepsko kryje duże cienie pod oczami, a takie mam Czy ktoś uzywał może tego korektora z L'Oreala i mógłby coś więcej powiedzieć?



To widziałam ten odcień bo teraz skojarzyłam nazwę, że to było true ivory Dzieki za info
Kurde, napaliłam się na niego Mial takie fajne tłoczenia na wierzchu;P Kupię jak przyjdzie lato, skoro jest ciemniejszy od tego Manhattanu. Na razie muszę zuzyć to co mam, czyli resztkę Stay Matte Rimmela (fuj, coś się zepsuł ten puder ) i świeżutki Manhattan. A gdzieś na spodzie leży jeszcze prasowany bare naturale z L'Oreala użyty parę razy, ale jest okropny (choć bardzo jasny)
no właśnie 02 - tego najjaśniejszego a i tak wyraźnie odcina mi sie na twarzy no niestety - albo to wina korektora, albo ja nie umiem go nakładać, bo zawsze mam przez niego zmazany filtr pod oczami...
[1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;17521970]moze wy mi pomozecie bladzioszki

kiedsy dostalam probke podkladu z oriflame'u porcelanowy poprostu bila ode mnie taka bladosc... ale potem okazalo sie ze on jest przeciwzmarszczkowy... a mam 18 lat i chyba za wczesnie na takie prawda...? wiem ze pewnie niewiele one pomagaja ale po co w takim wieku zaczynac...
poza tym zrezygnowalam z podkladow i chce sie "wybielic" sama jedak gdybym wiedziala ze moge go uzywac i nie szkodzic skorze to bym do niego wrocila...

aha i jeszcze jedno - bo podobno cytryna wybiela. i wiem ze powinno sie kilka kropel do wody wkropic a ja sprobowalam na wacik bezposrednio i tak przez kilka dni dwa razy dzienni robilam i troche mnie teraz twarz piecze... myslicie ze lepiej miksowac z woda? bo mam wrazenie ze lepszy efekt uzyskam jak bede wlasnie od razu na wacik i na twarz a nie bawic sie z woda. jesli sie mysle to mnie poprawcie[/QUOTE]
wiesz, mnie jakoś trudno jest uwierzyć, że podkład wygładzi zmarszczki - może da takie wrażenie (np gładszej skóry) przez silikon, kwas hialuronowy, albo jakiś emolient, a t nie szkodzi młodej skórze
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 23:55   #2788
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
no właśnie 02 - tego najjaśniejszego a i tak wyraźnie odcina mi sie na twarzy no niestety - albo to wina korektora, albo ja nie umiem go nakładać, bo zawsze mam przez niego zmazany filtr pod oczami...
Hm...to widocznie masz bardzo jasną buzię Mi on kolorystycznie pasuje idealnie, jest też gęsty, więc dobrze kryje, ale chyba ogólnie ma kiepską formułę bo ja też mam wrzęnie, że widać go pod oczami, nie w sensie koloru, ale konsystencji, widać, że pod tymi oczami jest tapeta i ciężko osiągnąć naturalny efekt W dodatku po paru chwilach załamuje się z zmarszczkach i łuszczy...
A jak go nakładasz? Ja robię kropki i rozcieram. Staram się teraz używać mniej i przyciskać brodę do szyi przed lusterkiem, wtedy łatwiej jest pomalować tylko same cienie pod oczami, a nie wyjeżdżać na policzki. Ciut to pomaga, ale niewiele. Jestem ostatnio załamana bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiednieogo korektora pod oczy. Albo są za ciemne, albo takie jak ten, beznadziejnie zachowują się pod oczmai.
Myslałam, żeby zamówić korektor softflex z Revlona na allegro, mają jasne kolorki. I chyba to zrobię jeżeli nie znajdę sposobu na ten maybelline.
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 11:16   #2789
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Co do rozjaśniania cery to na mnie działa ogórek. Okrutnie.
Obecnie zdradziłam wątek i się nieco brązuję :P
A wynika to z faktu, że na lekko chociażby przyciemnionej cerze nie widać niedoskonałości
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 12:57   #2790
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
Co do rozjaśniania cery to na mnie działa ogórek. Okrutnie.
Ja obecnie próbuję się rozjaśnić naparem z pietruszki Za jakiś czas zdam relacje
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.