Promocja w Sephorze - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 16:19   #1441
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez darulkaa Pokaż wiadomość
świetna promocja, bo właśnie czaje sie na pędzle sephory a 40% to już coś nie wiem tylko , czy one też się łapią na tą promocję ??? dzwoniłam przed chwilą do sephory i Pani powiedziała, że na tą chwilę nie wie jakich produktów sephora będzie dotyczyc ta promocja, mam zadzwonić pod wieczór....a do innych perfumerii w mieście nie mogę sie dodzwonić, wiecie może coś więcej w tym temacie???

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

udało mi się dodzwonić do mojej ulubionej sephory w starym browarze (Poznań) i Pani powiedziała, że dotyczy wszystkich produktów marki sephora. Można zaszaleć z taką zniżką pędzle będą moje
widze, że w ostatnim czasie stawiają na swoją rodzimą markę, bo tyle tych rożnych promocji, że nie wiadomo z której skorzystać...najlepiej ze wszystkich
wlasnie sie zastanawialam czy pedzle wchodza w to ;d supeeerr ,musze wkoncu dotrzec do tej sephory
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 16:45   #1442
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja wlasnie wrocilam z sephory i powiem wam, ze u mnie bylo super milutko, wymienilam 3 rzeczy, i nie bylo problemu, ze lakier jakis badziewny na bronzer, czy eyeliner Bell (fatalny swoja droga) na blyszczyk. JEst to zalezne od sprzedawcy, bo mi babeczka nie robila problemow, a byl facet, ktory kategorycznie powiedzial blyszczyk za blyszczyk itd. Do tego skorzystalam z promocji -20%
Caly czas mam ochote na podklad lancome teint idole ultra, ale jest taaaaki drogi... 190 zl :/ Mialam go dzisiaj kupic, no ale mam kilka podkladow, wiec raczej sie wstrzymam, bede jechala na probkach ;-) BTW: babka mi dzisiaj zrobila 4 odlewki podkladow wlasnie, niezle mnie zaopatrzyla
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 16:55   #1443
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja właśnie wróciłam z Sephory, kupiłam bronzer. Tylko pani pokazywała mi taką paletkę z malutkich kosteczek kolorów, a jak w domu otworzyłam swój kupiony puder, to się okazało, że to nie paletka, a jednolity bronzer. Dobrze tylko, że kolor przyzwoity, a nie jakaś marchewa, bo oczywiście paragon wyrzuciłam
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:14   #1444
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez darulkaa Pokaż wiadomość
świetna promocja, bo właśnie czaje sie na pędzle sephory a 40% to już coś nie wiem tylko , czy one też się łapią na tą promocję ??? dzwoniłam przed chwilą do sephory i Pani powiedziała, że na tą chwilę nie wie jakich produktów sephora będzie dotyczyc ta promocja, mam zadzwonić pod wieczór....a do innych perfumerii w mieście nie mogę sie dodzwonić, wiecie może coś więcej w tym temacie???

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

udało mi się dodzwonić do mojej ulubionej sephory w starym browarze (Poznań) i Pani powiedziała, że dotyczy wszystkich produktów marki sephora. Można zaszaleć z taką zniżką pędzle będą moje
widze, że w ostatnim czasie stawiają na swoją rodzimą markę, bo tyle tych rożnych promocji, że nie wiadomo z której skorzystać...najlepiej ze wszystkich
To teraz muszę usiąść nad listą - oczywiście najbardziej opłaca się kupić 4 rzeczy
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:14   #1445
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Promocja w Sephorze

tez tak kiedys sie urzadzilam. Dzisiejszy bronzer tez jest fajny, i raczej nie wyglada na marchewe, ale to sie pewnie okaze po kilku godzinach od nalozenia...
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:15   #1446
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam z Sephory, kupiłam bronzer. Tylko pani pokazywała mi taką paletkę z malutkich kosteczek kolorów, a jak w domu otworzyłam swój kupiony puder, to się okazało, że to nie paletka, a jednolity bronzer. Dobrze tylko, że kolor przyzwoity, a nie jakaś marchewa, bo oczywiście paragon wyrzuciłam
Miałam ten bronzer złożony z malutkich kosteczek - nawet fajny był - tylko po miesiącu używanie rozsypał się w drobny piasek
może kiedyś jeszcze się na niego skuszę
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:38   #1447
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny w sklepie nie ma problemu z korzystania z karty narzeczonego,mamy czy meża,ale centrala to centrala i w zasadzie to tak jak z kartą kredytową....tylko osoba której imie i nazwisko widnieje na karcie moze z niej korzystać,teraz w sephorze tez sa karty imienne a w douglasie od początku były,wiec teoretycznie tak naprawdę z karty powinna kożystac jedynie osoba,która jest prawnym właścicielem karty.
Nie wiem wiec o co tyle nerwów i bulwersji. Wiadomo,że centrala napisze Ci jak to wyglada od strony prawnej a nie jak to się ma do rzeczywistości sklepowej.

Podejrzewam,zę jesli np., rozwiodłabyś sie z meżem to nie chciałabyś aby korzystał z twoich kart.

Spojrz na to z tej strony.

W sklepie przeciez zniżkę Ci uznają.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Jak złodziejkę potraktowali dupki jedne.
Vhyba coś Ci się nie pomyliło...nie jak złodziejkę bardziej jak osobę okazującą się nie swoim dokumentem (nie pamietam jak sie to nazywa).
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 18:43   #1448
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocja w Sephorze

Jeśli właściciel nie ma nic przeciwko to nie rozumiem dlaczego Sephora miałaby mieć. Poza tym moim zdaniem karta rabatowa to nie to samo co karta kredytowa ale każdy ma prawo myśleć inaczej i nie mam zamiaru rozwodzić się na ten temat.

A już wracając do promocji sephorowskiej to jakie pędzle polecacie? Ja mam wysuwany do pudru od dwóch lat i niezmiennie jestem z niego bardzo zadowolona. Kupiłam też do różu skośnie ścięty ale niedawno więc zużycia nie widać a narazie sprawuje się bardzo dobrze.

Jakie, poza tymi, jeszcze warto kupić?

Na pewno kupię jeszcze jeden bądź dwa błyszczyki ale nie wiem co jeszcze warto by 40% uzbierać
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:01   #1449
andesigne
Raczkowanie
 
Avatar andesigne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 95
Dot.: Promocja w Sephorze

wymienilam dzisiaj ten mój nieszczęsny zakup lancome uffff niestety nie było więcej tego koloru co kupiłam więc wzięłam 02 troszkę za ciemny ale na lato da rade, Pani nie mrugnęła nawet okiem i grzecznie wymieniła, ale nie czuła skruchy z powodu sprzedanego bubla.

Teraz po tym doświadczeniu będę oglądac wszystko co tam kupie i wywracać na lewo i prawo bo jednak nieprzyjemna sytuacja.
andesigne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:33   #1450
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa
ale sie mega zeźliłam
okazało się ze mail wysłany ze zniżką jednak nie był w odpowiedzi na mojego maila
dziśdostałam odpowiedź
wiecie co mi napisali!!

ŻE KORZYSTANIE Z KARTY PANA DAMIANA G. ( czytajcie mojego męża) PRZEZE MNIE JEST NIELEGALNE I JEŚLI JA BĘDĘ JEJ UŻYWAĆ TO KARTĘ ZABLOKUJĄ!!!!!
Jeśli chcę korzystać z karty JA to muszę sobie zrobić swoją
PADŁAM
trupem
tak sie zeźliłam że chyba nie pójde na zakupy tylko poczekam na noc zakupów i zrobie te zakupy w douglasie
no normalnie bym sobie zaklęła .....
Zatkało mnie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:15   #1451
encore1fois
Zakorzenienie
 
Avatar encore1fois
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 045
Dot.: Promocja w Sephorze

KujawiankA: ja z Sephory mam 2 pędzle, kabuki i taki do nakładania podkładu mineralnego. Kabuki jak kabuki, bez szału, na początku trochę wypadały włoski i mógłby być milszy dla mojej twarzy, ale większych zastrzeżeń nie mam. Za to bardzo jestem zadowolona do tego do podkładu mineralnego: mimo, że kilka razy już go prałam nie zgubił ani jednego włoska, jest miękki i przyjemny i świetnie się nim nakłada kosmetyki
__________________
Grudniowa mini-wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68381251
encore1fois jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 20:17   #1452
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez encore1fois Pokaż wiadomość
KujawiankA: ja z Sephory mam 2 pędzle, kabuki i taki do nakładania podkładu mineralnego. Kabuki jak kabuki, bez szału, na początku trochę wypadały włoski i mógłby być milszy dla mojej twarzy, ale większych zastrzeżeń nie mam. Za to bardzo jestem zadowolona do tego do podkładu mineralnego: mimo, że kilka razy już go prałam nie zgubił ani jednego włoska, jest miękki i przyjemny i świetnie się nim nakłada kosmetyki
Potwierdzam Tez go mam i też jestem zadowolona
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:40   #1453
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Promocja w Sephorze

no więc poszłam

spytałam na wejściu czy zniżkę dostanę - trafiłam na przemiłą Panią z którą cudnie zrobiło mi sie zakupy

odnośnie używania karty męża - na naszej karcie nie ma nazwiska, to nie jest karta płatnicza ani nic, pierwszy raz spotykam się z taka personifikacją ( czy jak to tam sie nazywa) karty rabatowej!

no ale już nie o tym
Pani była milutka więc kupiłam co chciałam
podkład diora, puder cliniqua, kupiłam zestaw miniaturek biothermu ( a nawet 2 bo drugi dla mojej mamy) - szok że za 23 zł chyba kupie jeszcze jeden na zapas;
w końcu krem kosztuje grubo ponad 150 zł - a tu jak kupie 3 torebki to zapłace 70 zł będę miała kremu więcej niż w pełnowymiarowym i jeszcze dodatkowo tonik i żel! to naprawde opłacalne

miałam też resztkę błyszczyka loreala więc sobie fundnełam błyszczyka sephorowego za 15 zeta a co! jak szaleć to szaleć

Pani dorzuciłam mi 2 odlewki podkładów o które poprosiłam + sama dała mi na koniec próbkę ( 3 ml!) kremu guerlaina orchodowego - ponoć jakiś cud nad cudami ( musze sprawdzić ) , oraz 2 ml olejku orchidowego do twarzy clarinsa - fajne próbeczki bo w tubce;

ta promocja od jutra obejmuje pędzle! chciałam dziś kupić ale stwierdziłam że może sie namyślę i kupie więcej to 20% i tak będzie a może uda sie więcej
jeśli pytacie o pędzelki to dla mnie hitem jest podwójny do oczu ( pomarańczowy) absolutny must have jeśli ktos maluje oczy;
super jest ten najwiekszy do pudru ( przy 40 % sie opłaca bo on 99 zł kosztuje)
ścięty do pudru fajny
duża kulka do blendowania fajna
syntetyczny do ust - must have
w ogóle wszystkie są fajne - ja te ichnie pędzle bardzo lubię, moim zdaniem znacznie lepsze niż inglotowe!

no dobra
po tej całej awanturze jestem ostatecznie udobruchana miłą obsługą
aczkolwiek mały niesmak pozostał...
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:45   #1454
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no więc poszłam

spytałam na wejściu czy zniżkę dostanę - trafiłam na przemiłą Panią z którą cudnie zrobiło mi sie zakupy

odnośnie używania karty męża - na naszej karcie nie ma nazwiska, to nie jest karta płatnicza ani nic, pierwszy raz spotykam się z taka personifikacją ( czy jak to tam sie nazywa) karty rabatowej!

no ale już nie o tym
Pani była milutka więc kupiłam co chciałam
podkład diora, puder cliniqua, kupiłam zestaw miniaturek biothermu ( a nawet 2 bo drugi dla mojej mamy) - szok że za 23 zł chyba kupie jeszcze jeden na zapas;
w końcu krem kosztuje grubo ponad 150 zł - a tu jak kupie 3 torebki to zapłace 70 zł będę miała kremu więcej niż w pełnowymiarowym i jeszcze dodatkowo tonik i żel! to naprawde opłacalne

miałam też resztkę błyszczyka loreala więc sobie fundnełam błyszczyka sephorowego za 15 zeta a co! jak szaleć to szaleć

Pani dorzuciłam mi 2 odlewki podkładów o które poprosiłam + sama dała mi na koniec próbkę ( 3 ml!) kremu guerlaina orchodowego - ponoć jakiś cud nad cudami ( musze sprawdzić ) , oraz 2 ml olejku orchidowego do twarzy clarinsa - fajne próbeczki bo w tubce;

ta promocja od jutra obejmuje pędzle! chciałam dziś kupić ale stwierdziłam że może sie namyślę i kupie więcej to 20% i tak będzie a może uda sie więcej
jeśli pytacie o pędzelki to dla mnie hitem jest podwójny do oczu ( pomarańczowy) absolutny must have jeśli ktos maluje oczy;
super jest ten najwiekszy do pudru ( przy 40 % sie opłaca bo on 99 zł kosztuje)
ścięty do pudru fajny
duża kulka do blendowania fajna
syntetyczny do ust - must have
w ogóle wszystkie są fajne - ja te ichnie pędzle bardzo lubię, moim zdaniem znacznie lepsze niż inglotowe!

no dobra
po tej całej awanturze jestem ostatecznie udobruchana miłą obsługą
aczkolwiek mały niesmak pozostał...
a to po jakiejs specjalnej promocjii? czy ogolnie dostepne dla kazdego ?? 23 zl??wow chyba wiem co sobie na openera kupie bedzie wygodnie uzywac
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:58   #1455
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocja w Sephorze

te zestawy sa w takim mini katalogu Sephory. Razem z Twoim Stylem dostałam kosztują 29zł

Podono jest jeszcze promocja,ze można przy zakupie Lancome dostać zmiżkę na lot.


KujawiankA ja powiedziałam tylko jak to wygląda od strony prawnej,bo tak jak mówie mejkapownia kontaktowała się chyba z centralą a nie sklepem,w sklepie nie zrobią problemu (co widac po kolejnym poscie mejkapowni). Teoretycznie to nie powinno tak być -nie tylko w wypadku karty kredytowej czy płatniczej,ale rónież rabatowej-że posługuje się nią inna osoba jak właściciel.Praktycznie jednak wiemy jak jest.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:51   #1456
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
a to po jakiejs specjalnej promocjii? czy ogolnie dostepne dla kazdego ?? 23 zl??wow chyba wiem co sobie na openera kupie bedzie wygodnie uzywac
zestawy kosztują 29 zł
zniżka 20% robi reszte
jest żel do mycia, tonik i krem
no i mini kosmetyczka
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:55   #1457
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocja w Sephorze

mejkapownia czy mogłabym prosić o podanie nazwy tych kosmetyków z Biotherm?
widziałam ten zestaw w Sephorze przyszłam do domu i kompletnie nie wiem jakie to były kosmetyki a chciałam sprawdzić recenzje na KWC... widziałam dwie wersje chyba do skóry suchej i do normalnej/mieszanej (różowa i zielona chyba) mnie interesuje ta do normalnej
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 22:49   #1458
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Promocja w Sephorze

Wyjaśni mi ktoś jak to jest ? Bo nie rozumiem. Założmy, że wezmę kredkę essence i będę chciała wymienić na produkt np o wartości 50zł. To jak to wyszłoby cenowo około?
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 23:02   #1459
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Wyjaśni mi ktoś jak to jest ? Bo nie rozumiem. Założmy, że wezmę kredkę essence i będę chciała wymienić na produkt np o wartości 50zł. To jak to wyszłoby cenowo około?
ale ta promocja właśnie się skończyła...
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 23:10   #1460
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny widziała może któraś z was w S taki balsam do ust: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=31247 ? Interesuje mnie przede wszystkim Łódź.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 23:41   #1461
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziała może któraś z was w S taki balsam do ust: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=31247 ? Interesuje mnie przede wszystkim Łódź.
niestety nie jestem z Łodzi, ale balsam widziałam i nawet go kupiłam chyba w grudniu... pamiętam, że miałam bardzo wysuszone usta wtedy i niestety balsam się nie sprawdził ogólnie taka maź, mi nie przypadł do gustu i był mało wydajny ale kolor nadawał fajny
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 07:54   #1462
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Promocja w Sephorze

A ja wczoraj w ramach promocji 50 % kupiłam taki pojedyńczy brokatowy cień Sephory (złoty) i dziś musiałam się na niego wkurzyć... Sam kolor jest piękny, ale ja się jednak nie potrafię obsługiwać cieniami z brokatem. Miałam go dosłownie na całej twarzy... no ale może to kwestia wprawy. Szkoda bo efekt na powiece jest bardzo ładny.

Może ktoś chętny na wymiankę ?
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 08:28   #1463
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
te zestawy sa w takim mini katalogu Sephory. Razem z Twoim Stylem dostałam kosztują 29zł

Podono jest jeszcze promocja,ze można przy zakupie Lancome dostać zmiżkę na lot.


KujawiankA ja powiedziałam tylko jak to wygląda od strony prawnej,bo tak jak mówie mejkapownia kontaktowała się chyba z centralą a nie sklepem,w sklepie nie zrobią problemu (co widac po kolejnym poscie mejkapowni). Teoretycznie to nie powinno tak być -nie tylko w wypadku karty kredytowej czy płatniczej,ale rónież rabatowej-że posługuje się nią inna osoba jak właściciel.Praktycznie jednak wiemy jak jest.

A no tak...źle Cię zrozumiałam
Strony prawne są mi znane bo to moje wykształcenie ale przepisy przepisamy, paktyka praktyką a rozsądek i tak zwyciężyć powinien


Mejkapownia cieszę się, że zakupy udane.
Kurcze tak zachwalasz już kolejny raz, ten pomarańczowy pędzelek, że chyba zacznę oczy malować
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 09:07   #1464
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Promocja w Sephorze

Jula, cienie z brokatem lepiej wklepywac, wtedy sie mniej osypuja.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 09:22   #1465
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Promocja w Sephorze

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;20161456]mejkapownia czy mogłabym prosić o podanie nazwy tych kosmetyków z Biotherm?
widziałam ten zestaw w Sephorze przyszłam do domu i kompletnie nie wiem jakie to były kosmetyki a chciałam sprawdzić recenzje na KWC... widziałam dwie wersje chyba do skóry suchej i do normalnej/mieszanej (różowa i zielona chyba) mnie interesuje ta do normalnej[/QUOTE]

W zestawie do skóry normalnej/mieszanej (zielonym) są:
Biosource Hydra-Mineral Cleanser Toning Mousse 20 ml
Biosource Hydra-Mineral Lotion Toning Water 30 ml
Aquasource Non Stop Oligo-Thermal Gel Intense Moisturization 20 ml

Te Biosource są z serii z cynkiem (Zn -- With Balancing Zinc).
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 10:55   #1466
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Promocja w Sephorze

Myślicie, że do tej promocji obowiązującej od dzisiaj wliczane są też pęsetki? Planuję zakupić tą w formie szczypiec i nie wiem, czy się wlicza
Ale skoro pędzle się wliczają to może pęseta też?
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...

Edytowane przez assicka
Czas edycji: 2010-06-22 o 10:56
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:13   #1467
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dzisiaj wracając z nad morza zajechałam do Szczecina do Sephory w Galerii Turzyn i powiem, że obsługa do bani, nikt ni podejdzie, co mnie zadziwiło, bo zwykle jest odwrotnie - wchodzę i już atakują konsultantki Z trudem znalazłam kogoś, kto i tak okazał się mało zorientowanym. Ale mniejsza z tym. Kupiłam krem do biustu Eris za 45 zł, który z 20% rabatem wyszedł coś koło 36 zł. Kasjerka ze srogą miną skasowała, sms'a nie chciała, żebym jej pokazywała. Zero uśmiechu na do widzenia, zero jakiejkolwiek próbki. Na pewno już tam więcej nie pójdę.
A-ha, przypomniało mi się, że jeszcze nigdy za to nie widziałam tyle klientek samodzielnie malujących się Wszędzie ktoś stał i się malował
Mariolu, ja często zachodzę do tej Sephory i nigdy nikogo nie pytam o nic, bo i tak się nie dowiem i w sumie to mi to odpowiada, ze nikt mi nie stoi nad głową i nie pyta w kółko w czym mi pomóc rzucając co chwilę, ze poleciłaby mi to czy tamto
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 11:21   #1468
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
W zestawie do skóry normalnej/mieszanej (zielonym) są:
Biosource Hydra-Mineral Cleanser Toning Mousse 20 ml
Biosource Hydra-Mineral Lotion Toning Water 30 ml
Aquasource Non Stop Oligo-Thermal Gel Intense Moisturization 20 ml

Te Biosource są z serii z cynkiem (Zn -- With Balancing Zinc).
dziękuję ślicznie za odpowiedź
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 13:23   #1469
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Mariolu, ja często zachodzę do tej Sephory i nigdy nikogo nie pytam o nic, bo i tak się nie dowiem i w sumie to mi to odpowiada, ze nikt mi nie stoi nad głową i nie pyta w kółko w czym mi pomóc rzucając co chwilę, ze poleciłaby mi to czy tamto
Nadgorliwość znam z innych perfumerii - fakt jest uciążliwa , ale tutaj przyznam szukałam kogoś, żeby o coś zapytać, bo dziecko mi uciekało, a babki żadnej nie ma, aż mi się kląć chciało
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 13:29   #1470
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nadgorliwość znam z innych perfumerii - fakt jest uciążliwa , ale tutaj przyznam szukałam kogoś, żeby o coś zapytać, bo dziecko mi uciekało, a babki żadnej nie ma, aż mi się kląć chciało
jak w niedzielę byłam tam po nowe kuleczki Guerlain to na środku było wielkie miasteczko LEGO - były wystawki i stanowiska do zabawy dla dzieci - mogłabyś wtedy samej się szwendać między półkami mając Szkraba na oku

no ale fakt - przesada w żadną stronę jest niewskazana
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.