produkty Lush - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-26, 13:00   #781
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
czyli z UK wychodzi taniej... fresh farmacy to ok 20-21zl. mnie interesuja przede wszystkim koszty wysylki bo z uk troche to kosztuje. 25Ł prawda? a chcialabym zamawiac sama bo wlasnie mi sie szamponu w kostce zachcialo a nie ma otwartych zamowien

Już kiedyś przerabiałyśmy to na tym wątku,że najtańsze ceny produktów i wysyłka jest z UK, np. z Czech czy Niemiec się nie opłaca choć to nasi najbliżsi sąsiedzi
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:01   #782
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: produkty Lush

to taniej nawet z all zamowic, ze tez nie maja pl siedziby no moze petycje napiszemy
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:01   #783
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kurcze szampony w kostce ze strony czeskie wychodzilyby za ponad 40zl... duzo.
Ale jeśli by mieli tańszą wysyłkę, to mogłoby się opłacać
Wydaję mi się, że można spróbować z nimi po angielsku się dogadać

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Już kiedyś przerabiałyśmy to na tym wątku,że najtańsze ceny produktów i wysyłka jest z UK, np. z Czech czy Niemiec się nie opłaca choć to nasi najbliżsi sąsiedzi
I wszystko jasne
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:05   #784
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Napisałam wiadomość prywatną do dziewczyny, która założyła fan page Lusha czeskiego na facebooku, zapytałam czy wie czy wysyłają do Polski i jeśli tak - czy zna być może koszt takiej przesyłki

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Już kiedyś przerabiałyśmy to na tym wątku,że najtańsze ceny produktów i wysyłka jest z UK, np. z Czech czy Niemiec się nie opłaca choć to nasi najbliżsi sąsiedzi
no tak, szkoda
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:28   #785
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
No to może faktycznie lepiej kupić kilka produktów i samemu zrobić, dokupić kartonik itp
zwłaszcza, że np dla mnie żaden z gift boxów (tych świątecznych) nie zawierał dokładnie tego co bym chciała
zresztą dla mnie to nie jest aż taki problem, bo ten gift box miałby być prezentem ode mnie dla mnie także...
mam to samo... żaden z giftboxów nie przemawia do mnie jakoś specjalnie... może dlatego że tam zawsze jakieś bombsy są a ja jestem w sytuacji tzw. epic fail'a: w domu rodzinnym miałam wannę w której się prawie w kucki siedziało i całe życie marzyłam o dużej wannie... teraz mam wielką fajną wannę i co z tego jak moja terma wypełnia ją w 1/4
ale przez Lusha zaczęłam truć mężowi o wymianę termy
ja zamierzam zmontować dla moich bliskich zestawy "indywidualne"

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
czyli z UK wychodzi taniej... fresh farmacy to ok 20-21zl. mnie interesuja przede wszystkim koszty wysylki bo z uk troche to kosztuje. 25Ł prawda? a chcialabym zamawiac sama bo wlasnie mi sie szamponu w kostce zachcialo a nie ma otwartych zamowien
z UK to chyba koszta wysyłki są uzależnione od wagi paczki... są jakies przedziały.

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
to taniej nawet z all zamowic, ze tez nie maja pl siedziby no moze petycje napiszemy
szkoda że kilka z nas nie jest z tego samego, dużego miasta... zawsze można by napisać do LUSHa że chcemy filię w PL otworzyć, podobno są otwarci na propozycje (przynajmniej tak piszą na stronie)...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:31   #786
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny, czy używał ktoś tego: http://www.lush.co.uk/products/skinc...ody-tints.html. Bo to chyba jakieś brązujące kostki są, tak? Dają te kostki jakiś fajny kolor opalenizny, nie robią smug?
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:33   #787
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy używał ktoś tego: http://www.lush.co.uk/products/skinc...ody-tints.html. Bo to chyba jakieś brązujące kostki są, tak? Dają te kostki jakiś fajny kolor opalenizny, nie robią smug?

to chyba rozświetla skóre... a nie brązuje
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 13:35   #788
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
to chyba rozświetla skóre... a nie brązuje
http://allegro.pl/lush-black-stockin...242013651.html
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:36   #789
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
szkoda że kilka z nas nie jest z tego samego, dużego miasta... zawsze można by napisać do LUSHa że chcemy filię w PL otworzyć, podobno są otwarci na propozycje (przynajmniej tak piszą na stronie)...
Są otwarci,ale na sprzedaż licencji Trzeba mieć doświadczenie w biznesie, worek pieniędzy,a dopiero na 3 miejscu miłość do marki

Tak swoją drogą to ostatnio oglądałam ciekawy filmik na YT i się dowiedziałam,że ceny dla produktów Lush są ustalane indywidualnie dla danego kraju.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2010-09-26 o 13:41
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:39   #790
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Są otwarci,ale na sprzedaż licencji Trzeba mieć doświadczenie w biznesie, worek pieniędzy,a dopiero na 3 miejscu miłość do marki

Tak swoją drogą to ostatnio oglądałam ciekawy filmik na YT i się dowiedziałam,że ceny dla produktów Lush są ustalane indywidualnie dla danego kraju.
nie no, ja wieeeem, tak sobie tylko pomarzyłam przez chwilkę

łeee to ja już widzę te ceny u nas... jak ze wszystkim
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:46   #791
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

łeee to ja już widzę te ceny u nas... jak ze wszystkim
I by się okazało,że wspólne zakupy na Wizażu i tak są tańsze niż w sklepie stacjonarnym Lush w Polsce Hehehe
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 13:48   #792
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: produkty Lush


chodziło mi o to że efekt nie jest trwały
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:52   #793
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
I by się okazało,że wspólne zakupy na Wizażu i tak są tańsze niż w sklepie stacjonarnym Lush w Polsce Hehehe
otóż to!
niestety.... jak z edmem
jak ja nie lubię biurokracji i tego chaosu w naszym kraju... i tych cen
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 16:17   #794
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: produkty Lush

Oj tak, pewnie polskie ceny byłyby zbójeckie :/

Wrzuciłam 'małą' aktualizację na bloga - moje nowe kosmetyki z Lusha. Pewnie niedługo postaram się napisać jakąś recenzję. Może pojadę do Berlina niedługo, więc korzystając z okajzi nawiedzę ich sklep
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:13   #795
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Comforter - kto zamówił, to gratuluję! Super mega, delikatna piana, zapach owoców leśnych Nie musiałam używać mydła, wystarczyła mi sama piana

Summer puding soap - dla mnie pachnie trochę arbuzem, ale nie tym świeżym, orzeźwiającym, ale tym słodkim i mdlącym. Jak dla mnie trochę za słodko, zdecydowanie wolę sea veg soap. Ale zo to byłam pozytywnie zaskoczona tymi drobinkami migdałów, które mogą przyjąć rolę delikatnego peelingu.

A ktoś z Was używał Big?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:18   #796
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Comforter - kto zamówił, to gratuluję! Super mega, delikatna piana, zapach owoców leśnych Nie musiałam używać mydła, wystarczyła mi sama piana

Summer puding soap - dla mnie pachnie trochę arbuzem, ale nie tym świeżym, orzeźwiającym, ale tym słodkim i mdlącym. Jak dla mnie trochę za słodko, zdecydowanie wolę sea veg soap. Ale zo to byłam pozytywnie zaskoczona tymi drobinkami migdałów, które mogą przyjąć rolę delikatnego peelingu.

A ktoś z Was używał Big?
też jestem ciekawa opini na temat Big
chce zamówić następnym razem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:48   #797
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Kolejna porcja recenzji:

Mydło Summer Pudding - mnie akurat zapach b. się podoba, owocowy, jakby z marcepanem, pyszotka, słodki, taki, jakie lubię, lekko peelinguje, za to też plus.

Tea Tree Water - krzywdy nie zrobił, ale w sumie nie zdązyłam go poużywać, ja mam gładką skórę, ale czasami pod nosem ma dermatozę okołoustną po sterydach no i nużeńca, ale ostatnio ich nie ma, zatem nie wiem, czy działa. U brata ładnie matuje skórę.

Breath Of Fresh Air - fajny, skóra jest po nim taka świeża, wydaje mi się, że lekko podsusza.

Herbalism - śmierdzi octem, ale oczyszcza pory (mam tylko na nosie, niezbyt liczne, ani specjalnie widoczne), matuje, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, mam wrazenie, że ma konsytencję gumy z drobinkami, ale nie drażni. Jak brat dłuzej poużywa, to dam znać. Data ważności mojego jest chyba do końca listopada, czyli nie za długo. a ilość spora, polecam brać na pół.

Honey I Washed The kids - najwieksze nieporozumienie, w ogóle nie pachnie miodem, ma delikatny, słodkawy zapach. Ponadto używam go do mycia rąk i skórki z palców i wokół paznokci mi schodzą, nie jestem pewna, czy to nie to mydełko jest winne. Zużyję, wiecej nie kupię.

Handy Gurugu - całkiem przyjemny, chyba wydajny, bo wystarczy niewielka ilość i dłonie są nawilżone i natłuszczone. Zapach też mi się podoba, taki ziołowo - słodkawy. Raczej nie kupię ponownie, za tę cenę, to spodziewałam się cudów. Krem, owszem b. dobry, ale są tańsze i lepsze.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255

Edytowane przez Maria221
Czas edycji: 2010-09-26 o 20:51
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:11   #798
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: produkty Lush

Wlasnie odebralam paczke i...przepadlam!te zakupy naprawde uzalezniaja bo zawartosc sprawia,ze chce sie coraz wiecej
Comforter jest boski-bede musiala zrobic zapas tego mydelka podobnie jak Summer Pudding
Szampon Curly Wurly az chcialoby sie zjesc platki kokosowe oblane syropem owocowym ciekawa jestem czy faktycznie wplynie na wzmocnienie skretu,na pewno zdam relacje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:27   #799
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wlasnie odebralam paczke i...przepadlam!te zakupy naprawde uzalezniaja bo zawartosc sprawia,ze chce sie coraz wiecej
Comforter jest boski-bede musiala zrobic zapas tego mydelka podobnie jak Summer Pudding
Szampon Curly Wurly az chcialoby sie zjesc platki kokosowe oblane syropem owocowym ciekawa jestem czy faktycznie wplynie na wzmocnienie skretu,na pewno zdam relacje
nie moge sie doczekac Twoich sprawozdan chociaz przez Ciebie ostatnio duzo pieniazkow mi wylatuje z portfela
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 10:28   #800
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wlasnie odebralam paczke i...przepadlam!te zakupy naprawde uzalezniaja bo zawartosc sprawia,ze chce sie coraz wiecej
Comforter jest boski-bede musiala zrobic zapas tego mydelka podobnie jak Summer Pudding
Szampon Curly Wurly az chcialoby sie zjesc platki kokosowe oblane syropem owocowym ciekawa jestem czy faktycznie wplynie na wzmocnienie skretu,na pewno zdam relacje
Hexx kusisz własnie listonosz przyniósł mi lushowe nabytki i piknie mi pachnie w biurze

tym razem kupiłam:
- honey i eashed the kids
- rockstar
-sułtana of soap
- baby face
- szampony seanik i new shampoo bar
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:30   #801
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kurcze szampony w kostce ze strony czeskie wychodzilyby za ponad 40zl... duzo.
przy zakupie 1 szamponu to chyba opłaca się bardziej z all. A jakie szampony Cię interesują?
Ja dziś odbieram swoje 2 szampony z zamówienia warszawskiego i jestem ciekawa jak będą się sprawować, jeśli dobrze, to mam chęć na Seanik i New Shampoo- najlepiej połówki
Kurcze, w tym tyg moja koleżanka ma mi też kupić kilka lushów w sklepie stacjonarnym, już nie mogę się doczekać, szkoda tylko,że mam katar i nie czuję zapachów
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:12   #802
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

http://allegro.pl/show_item.php?item=1248775573

powiedzcie i czy baby face sa dwie wersje bo ja mam w kolorze kremowo białym na na w/w aukcji jest żólte
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:20   #803
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
nie moge sie doczekac Twoich sprawozdan chociaz przez Ciebie ostatnio duzo pieniazkow mi wylatuje z portfela
no właśnie
gdy tylko Ola otworzy zamówienie zamawiam dużą American Cream i mam chętkę jeszcze na kilka produktów a najlepiej połówek
moje ostatnie nabytki to szampony new bar (nie przepadam za zapachem cynamonu ale gleboko wierze ze zapobiegna wypadaniu wlosów które to za sprawą hormonów się ostatnio u mnie nasiliło )i seanik ... oba świetne jednak najlepszy jak dla mnie to ultimate shine ....mam ochote jeszcze na karma komba i trichomania .....
poza tym przydałoby się przetesować coś nowego do oczyszczania myśle o MoM i AoBS U mnie póki co rządzi FF ale przetestowałam jeszcze Dark Angels, Coalface i Herbalism i każdy jeden super, chociaż gdy pierwszy raz zderzyłam się z zapachem tego ostatniego to miałam ochote wyrzucić go do kosza jeszcze przed użyciem tak mnie odrzuciło no ale wiadomo zapach kwestia indywidualna..przywykłam do smrodku gdy zobaczyłam jakie czary - mary zrobił z moją cerą
Miałam ochotę jeszcze na shimmy shimmy ze względu na zapach podobny do American cream ale opisane przez Was kolorowe drobinki brokatu skutecznie mnie zniechęciły
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-09-27 o 11:34
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:32   #804
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: produkty Lush

a ma ktoras moze jakis balsam do ust? bo na all widzialam po 15 zl+wysylka, a szukam pomadki, ale moze te ich sa warte uwagi hmm
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:04   #805
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
a ma ktoras moze jakis balsam do ust? bo na all widzialam po 15 zl+wysylka, a szukam pomadki, ale moze te ich sa warte uwagi hmm
w jakimś filmiku na YT miały dobre opinie Rany, ale mi się wishlista poszerza.
Mam pytanie do dziewczyn zamawiających samodzielnie. Ile kosztuje przesyłka? Słyszałam coś o 25Ł, nie ma nic tańszego? Bo zastanawiam się, czy czekać na zbiorówki, czy zebrać kilka koleżanek i złożyć zamówienie
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:05   #806
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
w jakimś filmiku na YT miały dobre opinie Rany, ale mi się wishlista poszerza.
Mam pytanie do dziewczyn zamawiających samodzielnie. Ile kosztuje przesyłka? Słyszałam coś o 25Ł, nie ma nic tańszego? Bo zastanawiam się, czy czekać na zbiorówki, czy zebrać kilka koleżanek i złożyć zamówienie
7,95 Ł (albo 7,85 ) do kilograma nierejestrowana.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:12   #807
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: produkty Lush

ja sie zastanawiam pomiedzy it started with a kiss i snow fairy, w tym 1 nie przekonuje mnie cynamon( nie lubie ani smaku ani zapachu) czytajac opinie na stronie lusha podobno wysusza i kolor czasem wyjezdza poza kontur ust, a tego drugiego na stronie nie ma i wlasnie mysle pomozcie
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:25   #808
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

kasiek87: ja tez myślałam nad It Started With a Kiss, ale się rozmyśliłam, jak poczytałam że właśnie wysusza...
teraz zastanawiam się nad tym z syropem klonowym ze świątecznej kolekcji
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:47   #809
KamilaEwa
Raczkowanie
 
Avatar KamilaEwa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 458
Dot.: produkty Lush

Hej dziewczyny ! Przyszedł mi New Shampoo Bar i chciałam się zapytać, czy myjecie raz czy dwa razy nim głowę? Bo ja zwykłymi szamponami myłam dwa i nie wiem jak z tym w kostce?:P i jeszcze jak z rozczesywaniem? nałożyć odżywkę, czy piankę jakąś, czy wystarczy sam szamponik? z gory dzięki za odp
__________________
Pielęgnacja włosów
Fitness

I’ve loved and I’ve lost .





KamilaEwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 15:11   #810
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: produkty Lush

Olencjo, bardzo dziękuję za paczkę

A oto co w niej się znalazło:

1) Each Peach - świetny, mocno cytrusowy zapach
2) Buffy
3) The Goodmother - uwielbiamten zapach! Słodki, jak guma balonowa, cukier i owoce? ;p
4) King of skin
5) Tuca Tuca - wiele osob chwali sobie go, mi natomiast ten zapach całkowicie nie odpowiada ;/ jest ktoś chętny?
6) Helping Hands
7) The Comforter
8) Mask of Magnaminty - moj wybawca przy zmasowanym ataku pryszczy ;p
9) Sultana of soap
10)Sakura - ogromna kula, jak pozostałe które dostałam
11) Twilight
12) Tea Tree 7 Tabs
13) Grease Lightning
14) Vanishing Cream
15) Sex Bomb - cudowna

Zaczynam dziś testowanie <jupi>

justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.