Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-16, 10:03   #3781
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Hmm... czy luminizg sunlight jest oryginalnie wypełniony tylko do około połowy opakowania? Wie któraś z Was może? Bo wymieniałam się z kimś na rzekomo góra kilka razy użyty, a dostałam właśnie pół biga... pomożecie?
No coś Ty Opakowania są nasypane do pełna, nic się nawet nie przesypuje jak potrząśniesz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:06   #3782
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Hmm... czy luminizg sunlight jest oryginalnie wypełniony tylko do około połowy opakowania? Wie któraś z Was może? Bo wymieniałam się z kimś na rzekomo góra kilka razy użyty, a dostałam właśnie pół biga... pomożecie?
Nie sadzę by wizażanka Cię "oszukała" (bo i po co ), przecież to ma krótkie nogi. Ze zdjęć na EDM wynika, że od nowości nie ma pełnego pudełka klik
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:11   #3783
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja mam pełne pudełko. Do tego poglądowego EDM dochodzi jeszcze przecież sitko...
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:43   #3784
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja zawsze dostawałam pełne opakowanie, ale raz zdarzyło mi się (ku mojemu zdziwieniu) zobaczyć po otwarciu paczki, biga bez proszku ok. 0.75-1g.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:49   #3785
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No coś Ty Opakowania są nasypane do pełna, nic się nawet nie przesypuje jak potrząśniesz
Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Nie sadzę by wizażanka Cię "oszukała" (bo i po co ), przecież to ma krótkie nogi. Ze zdjęć na EDM wynika, że od nowości nie ma pełnego pudełka klik
Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Ja zawsze dostawałam pełne opakowanie, ale raz zdarzyło mi się (ku mojemu zdziwieniu) zobaczyć po otwarciu paczki, biga bez proszku ok. 0.75-1g.
Akurat użyczyłam swojego konta koleżance, żeby mogła zapytać co i jak, bo robiła mi zdjęcie po tym jak otrzymała świeżo swoje opakowanie i to ja zwróciłam uwagę, że wydaje mi się, że powinno być do pełna. Dzięki za odpowiedzi, sama dzisiaj miałam okazję zobaczyć to opakowanie przy testowaniu czy Luminizing Sunlight opalizuje czy nie - w pierwszej chwili wydawało mi się, że tak, ale potem zmieniłam zdanie. Wydaje mi się, że może to jakiś początkowy efekt, zależny od oświetlenia, który potem sobie znika i wszystko jest w porządku... Więc skłaniam się do testów... Ale jeszcze trochę i sama się pogubię w tym co mam a czego nie. W każdym razie macie rację, nic się nie powinno przesypywać, ale koleżanka ma to nie z wizażu, więc cóż... o oszustwo łatwo.
A ja oczywiście nabyłam próbkę różu, Sand Cherry. I oczywiście, zakochałam się. Teraz mam jeszcze większe parcie na poprawienie stanu cery, żeby móc wyciapać sobie policzki bez podkreślenia rumienia i wyprysków. To jest właśnie ten problem - mint spokojnie ukryje rumień, ale przejechanie później po policzku pędzlem z różem chyba neutralizuje jego działanie, bo cały rumień zaczyna znowu przebijać spod podkładu w tym miejscu...
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 16:39   #3786
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Wczoraj dostałam zamówione próbki podkładu o formule Intensive. Wybrałam odcień najbardziej zbliżony do koloru mojej skóry (Multi Tasking Neutral, był odrobinkę za jasny, ale tylko troszkę) i dziś, po nałożeniu lekkiego kremu, zaaplikowałam podkład na twarz (nabrałam mało podkładu na pędzel i nałożyłam, w razie potrzeby- poprawiłam, powtarzając czynność), po czym poszłam do szkoły...

Koleżanki mówiły, że wszystko ok, że trzeba się dobrze przyjrzeć, żeby zauważyć różnice w kolorze twarzy, a szyi. Wszystko było pięknie, ale po pewnym czasie...

Trochę się rozczarowałam, bo już po kilku lekcjach moja buzia zaczęła się świecić (mam cerę tłustą, ale podkład powinien się "jakoś" trzymać, a nie tylko kilka godzin). Buzia mi się lepiła, błyszczała, wróciłam do domu i zmyłam podkład z twarzy...

Zdziwiłam się, bo to minerały, bez żadnej chemii, myślałam, że buzia odpocznie od tradycyjnej kolorówki i przy okazji będę miała ładny, naturalny makijaż prze co najmniej pół dnia ( z moją cerą, to długo).

Nie wiem czemu moja skóra tak zareagowała na ten podkład. Po prostu tak mam? Po prostu te podkłady nie są dla mojej cery? Czy Wy również miałyście podobne doświadczenia?
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 16:48   #3787
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Nie sadzę by wizażanka Cię "oszukała" (bo i po co ), przecież to ma krótkie nogi. Ze zdjęć na EDM wynika, że od nowości nie ma pełnego pudełka klik
Przecież na tym zdjęciu brakuje jeszcze sitka, które wypełnia tę przestrzeń.
Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ja mam pełne pudełko. Do tego poglądowego EDM dochodzi jeszcze przecież sitko...
Dokładnie.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 17:00   #3788
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość


Nie wiem czemu moja skóra tak zareagowała na ten podkład. Po prostu tak mam? Po prostu te podkłady nie są dla mojej cery? Czy Wy również miałyście podobne doświadczenia?
może sprawdź inną formułę. intensive może być za ciężka (dla mnie była) wolę matt.

u mnie na cerze tłustej te najcięższe formuły jak intensive czy CDL z naszych polskich minerałów pixie robią ciasto
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:04   #3789
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

DreamQueen, buzia świeci się z powodu zbyt małego nawilżenia.
Aby podtrzymać mat można używać różnych primerów. Mamy sporo wątków na ten temat, przejrzyj, na pewno Ci pomogą.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:08   #3790
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

o właśnie ..dobry kremik, polecam bioderma hydrabio legere (do cery tłustej ale odwodnionej) no i właśnie primer jak wcześniej było wspomniane
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 20:16   #3791
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny czy któraś może testowała ten krem do twarzy i balsam do ust ?
1/ krem - http://www.everydayminerals.com/stor...isturizer.html
2/ balsam - http://www.everydayminerals.com/stor...and-shine.html

Na zdjęciach kolory zawartości mało zachęcające, ale może, może.....
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 20:31   #3792
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam zamówione próbki podkładu o formule Intensive. Wybrałam odcień najbardziej zbliżony do koloru mojej skóry (Multi Tasking Neutral, był odrobinkę za jasny, ale tylko troszkę) i dziś, po nałożeniu lekkiego kremu, zaaplikowałam podkład na twarz (nabrałam mało podkładu na pędzel i nałożyłam, w razie potrzeby- poprawiłam, powtarzając czynność), po czym poszłam do szkoły...

Koleżanki mówiły, że wszystko ok, że trzeba się dobrze przyjrzeć, żeby zauważyć różnice w kolorze twarzy, a szyi. Wszystko było pięknie, ale po pewnym czasie...

Trochę się rozczarowałam, bo już po kilku lekcjach moja buzia zaczęła się świecić (mam cerę tłustą, ale podkład powinien się "jakoś" trzymać, a nie tylko kilka godzin). Buzia mi się lepiła, błyszczała, wróciłam do domu i zmyłam podkład z twarzy...

Zdziwiłam się, bo to minerały, bez żadnej chemii, myślałam, że buzia odpocznie od tradycyjnej kolorówki i przy okazji będę miała ładny, naturalny makijaż prze co najmniej pół dnia ( z moją cerą, to długo).

Nie wiem czemu moja skóra tak zareagowała na ten podkład. Po prostu tak mam? Po prostu te podkłady nie są dla mojej cery? Czy Wy również miałyście podobne doświadczenia?
Dla mnie Intensive była za ciężka i przestawiłam się na inne firmy, gdyż w tym czasie EDM przestało wysyłać do Polski. Innych formuł tejże firmy nie próbowałam.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 22:45   #3793
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu moja skóra tak zareagowała na ten podkład. Po prostu tak mam? Po prostu te podkłady nie są dla mojej cery? Czy Wy również miałyście podobne doświadczenia?
Moze to wina kremu, ktory uzylas jako bazy, albo tak jak pisaly Dziewczyny formuła nie ta? Możliwe tez, że nalożyłas zbyt duzo proszku Sproboj moze na mokro(choc osobiscie nie polecam, bo wychodza mi place i skore mi sciaga ), przetestuj jakis czas, nie rezygnuj od razu. Poczatkowo bylam zadowolona z edm, a pozniej bylo coraz gorzej. probowalam blusche i w koncu trafilam na ulubienca-Pixie. Niestety z mineralami treba metoda prob i blędów, az trafisz na faworyta
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 07:46   #3794
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2011-02-17 o 07:47
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 08:14   #3795
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam zamówione próbki podkładu o formule Intensive. Wybrałam odcień najbardziej zbliżony do koloru mojej skóry (Multi Tasking Neutral, był odrobinkę za jasny, ale tylko troszkę) i dziś, po nałożeniu lekkiego kremu, zaaplikowałam podkład na twarz (nabrałam mało podkładu na pędzel i nałożyłam, w razie potrzeby- poprawiłam, powtarzając czynność), po czym poszłam do szkoły...

Koleżanki mówiły, że wszystko ok, że trzeba się dobrze przyjrzeć, żeby zauważyć różnice w kolorze twarzy, a szyi. Wszystko było pięknie, ale po pewnym czasie...

Trochę się rozczarowałam, bo już po kilku lekcjach moja buzia zaczęła się świecić (mam cerę tłustą, ale podkład powinien się "jakoś" trzymać, a nie tylko kilka godzin). Buzia mi się lepiła, błyszczała, wróciłam do domu i zmyłam podkład z twarzy...

Zdziwiłam się, bo to minerały, bez żadnej chemii, myślałam, że buzia odpocznie od tradycyjnej kolorówki i przy okazji będę miała ładny, naturalny makijaż prze co najmniej pół dnia ( z moją cerą, to długo).

Nie wiem czemu moja skóra tak zareagowała na ten podkład. Po prostu tak mam? Po prostu te podkłady nie są dla mojej cery? Czy Wy również miałyście podobne doświadczenia?
a używasz jakiegoś pudru matującego? Ja używam pudru ryżowego z jedwabiem i matuje na baaaardzo długo. Nie dyskwalifikowałabym tej firmy tylko dlatego że się świecisz, bo powody tego mogą
być bardzo różne
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 16:02   #3796
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
a używasz jakiegoś pudru matującego?
Nie użyłam wtedy żadnego pudru.
---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Szkoda, że kosmetyki mineralne nie są powszechne w Polsce. Można by było pójść do drogerii, wybrać odpowiedni kolor, sprawdzić, przetestować, ale niestety. Trzeba się "bawić" w wysyłkę, kolory, formułę, firmę...

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Moze to wina kremu, ktory uzylas jako bazy, albo tak jak pisaly Dziewczyny formuła nie ta?
Krem nałożyłam ten-https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5207,garnier-czysta-skora-a-krem-nawilzajacy-usuwajacy-niedoskonalosci-skory.html&next=1 .

Formuła... nie wiem... zależało mi na dobrym, porządnym kryciu, a Intensive kryje najlepiej...

Edytowane przez DreamQueen
Czas edycji: 2011-02-17 o 16:00
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 16:13   #3797
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez DreamQueen;25159387[COLOR=Silver
[/COLOR]Szkoda, że kosmetyki mineralne nie są powszechne w Polsce. Można by było pójść do drogerii, wybrać odpowiedni kolor, sprawdzić, przetestować, ale niestety. Trzeba się "bawić" w wysyłkę, kolory, formułę, firmę...

Formuła... nie wiem... zależało mi na dobrym, porządnym kryciu, a Intensive kryje najlepiej...
Kosmetyki mineralne mają zazwyczaj duży wybór kolorów, zazwyczaj właściciela sklepu nie stać na taki wybór. Nie narzekam na internetowe zakupy, bo niemalże zawsze stacjonarnie jest drożej, mniejszy wybór, do tego produkty mogą być "nieświeże".

Z kryjących formuł polecam firmę Blushe, Adorned with Grace i Meow.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 19:31   #3798
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cześć dziewczyny. Chciała bym zacząć swoja przygodę z minerałami właściwe od EDM. Jest tyle wątków i postów na te tematy że naprawdę nie jestem w stanie przebrnąć przez wszystkie. Mam tylko jedno pytanko i mam nadzieje że mi pomożecie. Znalazłam na allegro podkłady, próbki i korektory EDM. Jednak zdążyłam sie zorientować :P że większość z was zamawia z zagranicy... czy coś jest nie tak z tymi produktami sprzedawanymi na allegro??
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 20:21   #3799
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez paulinka009 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Chciała bym zacząć swoja przygodę z minerałami właściwe od EDM. Jest tyle wątków i postów na te tematy że naprawdę nie jestem w stanie przebrnąć przez wszystkie. Mam tylko jedno pytanko i mam nadzieje że mi pomożecie. Znalazłam na allegro podkłady, próbki i korektory EDM. Jednak zdążyłam sie zorientować :P że większość z was zamawia z zagranicy... czy coś jest nie tak z tymi produktami sprzedawanymi na allegro??
Ja kupowałam swoje 2 podkłady na Allegro i wszystko z nimi w porządku

Obecnie EDM nie wysyła do Polski, więc zostają nam albo zakupy na Allegro albo u 2 dostępnych u nas dystrybutorów (linki do ich stron są chyba w pierwszym poście) aczkolwiek ceny są już sporo wyższe niż były gdy miałyśmy możliwość zamawiać prosto od producenta..

Ja osobiście zaczynałam od EDM i nadal mam do tej firmy sentyment (zwłaszcza do cieni) ale w międzyczasie miałam okazję potestować kilka innych firm które okazały się nawet fajniejsze niż EDM jeśli chodzi o podkłady zwłaszcza (np. Blusche, Lucy Minerals czy polskie Pixie)
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 23:24   #3800
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez paulinka009 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Chciała bym zacząć swoja przygodę z minerałami właściwe od EDM. Jest tyle wątków i postów na te tematy że naprawdę nie jestem w stanie przebrnąć przez wszystkie. Mam tylko jedno pytanko i mam nadzieje że mi pomożecie. Znalazłam na allegro podkłady, próbki i korektory EDM. Jednak zdążyłam sie zorientować :P że większość z was zamawia z zagranicy... czy coś jest nie tak z tymi produktami sprzedawanymi na allegro??
Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Ja kupowałam swoje 2 podkłady na Allegro i wszystko z nimi w porządku

Obecnie EDM nie wysyła do Polski, więc zostają nam albo zakupy na Allegro albo u 2 dostępnych u nas dystrybutorów (linki do ich stron są chyba w pierwszym poście) aczkolwiek ceny są już sporo wyższe niż były gdy miałyśmy możliwość zamawiać prosto od producenta..

Ja osobiście zaczynałam od EDM i nadal mam do tej firmy sentyment (zwłaszcza do cieni) ale w międzyczasie miałam okazję potestować kilka innych firm które okazały się nawet fajniejsze niż EDM jeśli chodzi o podkłady zwłaszcza (np. Blusche, Lucy Minerals czy polskie Pixie)
Akurat u dystrybutorów opłaca się zamawiać podkłady, bo kosztują 45 zł, a na allegro 50. Jeśli chodzi o inne rzeczy, to bywa różnie, trzeba patrzeć i porównywać. W każdym razie ja właśnie kupiłam i odebrałam osobiście swoje bigi u dystrybutorek w Krakowie i jestem zachwycona kontaktem i sprawnością obsługi, więc polecam zdecydowanie, a w przypadku drugiego dystrybutora, zamawiałam tam sporo próbek (załapałam się jak jeszcze kosztowały 4,90, oczywiście egoistycznie żałuję, że ceny wzrosły, ale ostatecznie 8,90 za ~1/5 biga podkładu wychodzi jak najbardziej uczciwie). A róże chyba potaniały? Nie jestem pewna, ale tak mi się wydaje. W każdym razie jeśli chodzi o kolorówkę i wykończeniówkę to sporo próbek się często pojawia na allegro, też warto zaglądać. A jeśli chodzi o te 'dużo wyższe ceny'... jak by na to nie patrzeć, dopóki korzystałam z płynniaków, to musiałam kupować jeden podkład na jakieś 3 miesiące, a że zaopatrywałam się w MACu, to wypadało 115-125 zł/3 miesiące. A takie duże pudełko edm to spokój na wiele wiele miesięcy. Ja jednego grama, mimo nakładania 3-4 warstw (mam bardzo dużo do ukrycia), nie umiem przez miesiąc wykorzystać.
A w ogóle to śmiesznie wyszło, bo niedawno nałożyłam sobie źle minerały z rana (4:30, ciemnoooo było), jak dojechałam na uczelnię to się załamałam i szybko zaklajstrowałam twarz fluidem (tak, mam na wszelki wypadek pro-longwear mac... właśnie na okazje pośpiechu na przykład...) - i jak się zobaczyłam w lustrze to myślałam że wyjdę z siebie - tak źle było. I o ile dotąd nosiłam ze sobą fluid na wszelki wypadek, tak przestałam. I chyba skutecznie zraziłam się do jego nakładania. Chociaż też prawda, że miałam wtedy gorszy moment, w międzyczasie zrobiłam sobie kwasy migdałowe i mikrodermabrazję, więc skóra jest gładsza i wszystko się na niej lepiej trzyma.
Za to dostałam dzisiaj od koleżanki trochę Luminizg Sunlight do testów. Testy były dwa, w pierwszym poszedł na spód, potem podkład, a potem finishing dust (czyżby FD trochę przyciemniał kolor podkładu?). Ok. Było w moim odczuciu dobrze. Potem była druga próba, po kilku godzinach. W tym przypadku jako primer mój kochany puderek perłowy, potem podkład, i LS na wierzch. Nie widziałam żadnej opalizującej obrzydliwej poświaty... ale po godzinie świeciłam się jak żarówka i podkład obrzydliwie mi pozłaził plackami, fuj. Swoje testy LS oficjalnie uważam za zakończone, chociaż nie jestem pewna, czy za takie złażenie nie mogło być odpowiedzialne serum oliwkowe z Biochemii, które nałożyłam pod krem nawilżający... ale nie zauważyłam, nakładając je czasem na noc, żeby skóra rano była przetłuszczona, więc raczej podejrzewam Luminizing Sunlight o bycie bublem.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 09:37   #3801
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

kilka nowosci:



EM Elements Water - Special za 12 $
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 09:49   #3802
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Tylko co nam z tych nowości, skoro nie możemy tego nawet zamówić

Ja bardzo lubię Luminizing Sunlight - fajne wykończenie daje
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 11:36   #3803
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez paulinka009 Pokaż wiadomość
czy coś jest nie tak z tymi produktami sprzedawanymi na allegro??
Ja zamawiałam próbki podkładów i wszystko było w porządku .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 12:16   #3804
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez paulinka009 Pokaż wiadomość
czy coś jest nie tak z tymi produktami sprzedawanymi na allegro??
A czemu miałoby być z nimi coś nie tak?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 15:42   #3805
kajolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 85
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

dystrybutor everydaycosmetics wrzucił na stronę olejki i peelingi do ust.
jest tez kategoria kremy,ale narazie nic w niej nie ma
kajolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 16:05   #3806
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ceny masakra za olejki - 30 i 38 zł za 15 ml
Nie podoba mi się polityka tej firmy.
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 17:01   #3807
kajolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 85
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

na stronie producenta olejki są za 9 i 12 dolarów,czyli w sumie wychodzi podobnie.
nie wiem,może są mega ekologiczne a na dodatek z domieszką złota i diamentow
kajolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 18:42   #3808
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

No tak, ale kiedyś zamawiałyśmy o 45% taniej i było dużo różnych promocji
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:57   #3809
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

moje drogie,dawno nie bylam na stronie EDM a tam jakas rewolucja,nie bardzo moge sie rozeznac w odcieniach podkladow

jaki kolor jest ton ciemniejszy od Fairly light oraz dwa tony ciemniejszy (na lato od razu cos chce)?chodzi o te sama game kolor,wczyli bodajże beige?(albo dawniej buff..nie pamietam) uzywam fairly light ale juz za jasny
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 06:12   #3810
anka35
Raczkowanie
 
Avatar anka35
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 115
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Lirriel, a podasz mi kontakt do krakowskich dystrybutorek ? Maja stronke ? Która ? Będę ogromnie wdzięczna za informacje.
Pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam Ania
anka35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.