Rozświetlacze mineralne - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-20, 16:52   #61
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Rozświetlacze mineralne

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
obok niego na zdjeciu jest tez flawless silk ktory nalozony na podklad mineralny daje piekny naturalny blysk tez moj ulubieniec
Ten drugi prezentuje się równie pięknie Uwielbiam wszelakie róże i rozświetlacze - mogłabym je kupować codziennie Ostatnio jakoś się powstrzymuję, ale czuję, że już niedługo ulegnę
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 17:01   #62
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Rozświetlacze mineralne

noooo u mnie jesli chodzi o roze to to jest temat tabu... nie moge na nie patrzec bbo mnie kusi wszystko po kolei mineralnych mam najwiecej i je uwielbiam
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 17:09   #63
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Rozświetlacze mineralne

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
noooo u mnie jesli chodzi o roze to to jest temat tabu... nie moge na nie patrzec bbo mnie kusi wszystko po kolei mineralnych mam najwiecej i je uwielbiam
A jakie róże są Twoimi ulubionymi? Mam tylko jeden róż mineralny z Everyday Minerals (odcień Salon Fun), ale nie umiem się nim posługiwać Nie chcę narobić plam na twarzy, więc nakładam go bardzo mało, ale efekt nie podoba mi się Wiem, że od dłuższego czasu używasz kosmetyków mineralnych, więc jeśli możesz, to napisz mi, jaki jest najlepszy sposób na aplikację takich róży i jakich pędzli używasz? Będę wdzięczna za każdą radę
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 17:13   #64
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Rozświetlacze mineralne

nie wiem czy to miejsce na to zeby nas nie pogonili
ale roze nakladam glownie pedzlem maestro 155 a o moih ulubionych rozach pisalam juz napewno beda tu edm pink ribbon i summer stroll oraz z Lily lolo goddess i sunset ccudne sa
mineraly najlatwiej naklada sie na mineraly , jesli uzywasz fluidu to jest ciezej bo przyklejaja sie szybko do fluidu i ciezej je rozpracowac dlatego najlepiej na policzki nalozyc puder jakis zeby nie bylo czuc fluidu i zeby mineraly ladnie sie slizgaly po skorze
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 17:18   #65
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Rozświetlacze mineralne

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
nie wiem czy to miejsce na to zeby nas nie pogonili
ale roze nakladam glownie pedzlem maestro 155 a o moih ulubionych rozach pisalam juz napewno beda tu edm pink ribbon i summer stroll oraz z Lily lolo goddess i sunset ccudne sa
mineraly najlatwiej naklada sie na mineraly , jesli uzywasz fluidu to jest ciezej bo przyklejaja sie szybko do fluidu i ciezej je rozpracowac dlatego najlepiej na policzki nalozyc puder jakis zeby nie bylo czuc fluidu i zeby mineraly ladnie sie slizgaly po skorze
Nad pędzlem pomyślę, bo rzeczywiście jest polecany przez wiele dziewczyn Co do samego nakładania na twarz - wiem, żeby nie aplikować minerałów bezpośrednio na podkład bez uprzedniego przypudrowania, bo będziemy miały od razu placki na twarzy i ciężko będzie to rozetrzeć. Na razie popróbuję jeszcze z tymi pędzlami, które mam w domu, a jeśli nie spodoba mi się po raz kolejny, to kupię ten z Maestro. Dziękuję za wszelkie rady Przeglądam Twój blog bardzo często i zawsze podziwiam Twoją piękną cerę
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 20:24   #66
carusa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 36
Dot.: Rozświetlacze mineralne

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ja z rozswietlaczami doświadczenie mam niewielkie, ale zawsze coś :

- EDM Finishing Dust - efekt glow, bardzo subtelny, nawet kiedy kładę sporo tego złotawego proszku. Nadaje się na dzień, na całą twarz.

- EDM - Aussie Perk Me Up - to niby korektor, ale super sprawdza się w roli rozświetlacza. Dość intensywny, perłowy, polecam miejscowo.

Natomiast moje ulubione rozświetlacze nie są minerałami mam na myśli Meteoryty Guerlaina. Zwłaszcza Beige Chic i Butterfly Pearls


I ważna uwaga wynikająca z obserwacji własnych i cudzych - sekret rozświetlaczy tkwi w dobrym pędzlu. Bez takowego nie uzyskamy pożądanego efektu. Ja do tego typu kosmetyków uwielbiam duże, rozłożyste i nieco "drapiące" pędzle, które zbierają odpowiednią ilość prochu i którymi w 3-4 ruchach można równomiernie omieść całą twarz. Np. pedzle EDM mają zbyt miękkie włosie.
wydawało mi się że Finishing Dust to puder matujący a nie rozświetlacz, ja nie widzę w nim nic błyszczącego
carusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 11:21   #67
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Rozświetlacze mineralne

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Chciałabym odświeżyć temat (może mi się uda)

Jakie rozświetlacze są Waszymi ulubionymi?
Jestem nowa w temacie, ostatnio zamówiłam swoje 2 pierwsze rozświetlacze (próbki): Pearl Beige EDM i Aussie Perk Me Up EDM. Pearl Beige okazał się ciutkę za różowy i zbyt mało widoczny. Z Aussie Perk Me Up jestem w miarę zadowolona, ale też mógłby być trochę bardziej widoczny...

Może polecicie mi coś dość mocnego, ale bez drobinek?
gdzie dostalas aussie? podobno zostal wycofany
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-04-28 o 11:27
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 10:21   #68
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Rozświetlacze mineralne

zamowilam szybko na allegro aussie perk me up. mam tez probke pearl beige. i powiem wam szczerze ze malo sie roznia w opakowaniach perl beige jest leciutko ciemniejszy i wpadajacy w bez a ausie jest minimalnie jasniejszy i lekko zloty. za to na skorze daja niemal identyczny efekt- aussie jakby lepiej "kryjacy" ( w koncu to jest niby korektor) i leciutko jasniejszy (bialo-zloty) niz pearl beige( bezowo-rozowy) ktory ma minimalnie gorsza przyczepniosc, ale po odpowiednim roztarciu sa identyczne
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 13:41   #69
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Rozświetlacze mineralne

Hop hop, ostatnia wypowiedź z 2013 roku- czy coś nowego słychać w świecie mineralnych rozświetlaczy?

Używam Meow, pudru rozświetlającego z serii Crystalline Cat Glow, ale marzy mi się jeszcze jakiś jeden, mocniejszy. Mam już długo próbkę Lily Lolo Stardust, ale dziwne, mój pędzle jakby go nie nabierał na twarz (używam Zoeva jakiś do rozświetlacza, mam go jeszcze z czasów, kiedy nie zalały nas podróby ). Do tego nie wydaje mi się, by to było to, o co mi chodzi. Mam jeszcze próbkę Clare Blanc, pewnie bym kupiła, gdyby pojemność była mniejsza (a zarazem cena)- bo 12g rozświetlacza mnie przeraża . Przeglądałam parę firm, ale mało co mnie zainteresowało. Zwykle są to kolorowe produkty, a zależy mi na przejrzystym proszku, jaśniutkim, by nie dawał w żadnym wypadku ciemniejszej plamy.
Dużo rozświetlaczy ma dawniej znana wielu wizażankom firma Silk Naturals (klik), ale niestety zamówienia już praktycznie nie są robione, wysyłka droga itd... Pozostaje więc szukanie czegoś w Polsce.
Dodam, że jakiś czas temu odkopałam próbkę rozświetlacza "Classic" nieistniejącej już długo firmy Adorned with Grace i gdyby nie te drobinki, to zostawiał taki cudowny efekt mokrej skóry, jakiego jeszcze wczesniej nie udało mi się osiągnąć rozświetlaczem . Zwykle są perłowe- mniej lub bardziej, a ten dawał na prawdę efekt mokrej skóry . Jako totalnej przeciwniczce matu- bardzo mi się to podobało, używałam tylko przy policzkach.

Ktoś odkrył jakieś ciekawe pozycje?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 17:41   #70
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Rozświetlacze mineralne

Przeca z Clare Blanc są te fajne próbki w słoiczkach to akurat. Niestety już bez próbek super są rozświetlacze z Ecolore. Z Pixie nie miałam doczynienia, ale są próbki. A reszta chyba nie ma
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 20:10   #71
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Rozświetlacze mineralne

ja nadal wierna meow i cat glow.
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-31, 10:54   #72
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Rozświetlacze mineralne

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Przeca z Clare Blanc są te fajne próbki w słoiczkach to akurat. Niestety już bez próbek super są rozświetlacze z Ecolore. Z Pixie nie miałam doczynienia, ale są próbki. A reszta chyba nie ma

Akurat na co? Próbkę to ja mam, ale chciałam większy słoiczek, jednak 12g to przesada... Może wprowadzą "kiedyś" mniejsze opakowania, tak jak w podkładach. Nie wiem ile lat można ten kosmetyk używać, bo jak 5 lat to spokojnie jeszcze można kupić. Zadałam pytanie, ale nie odpisali mi .

Ecolore oglądałam w sieci i wydaje mi się, że za "słabe" (chciałam mocniejszy efekt), więc odpuściłam. A pixie mnie kusi, ale on jest chyba taki całotwarzowy, a nie typowy mocny rozświetlacz. Zresztą w opisie na czyims blogu nawet to gdzieś czytałam- że nie da błysku, tylko miękkie rozświetlenie. Ale co głos to opinia Jednak gdyby to był mocny rozświetlacz, to chyba nikt by się nie pomylił.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 13:21   #73
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Rozświetlacze mineralne

Miałam na mysli te próbki 0,5 :P dla mnie akurat, przecież mało się takiego produktu uzywa, te z Ecolore mam pełny wymiar i nie wiem kedy to zużyje
Hm, to takie fest mi nie przychodzą do głowy w takim razie ;d
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 12:50   #74
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Rozświetlacze mineralne

to fakt, ja mam duży słoiczek Cashmere z Clare Blanc od kilku miesiecy i w ogóle nie widać ubytku - używam codziennie ta prasowana forma wydaje mi się wygodniejsza ale pewnie szybciej się kończy
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-29, 14:29   #75
EmaLo
Raczkowanie
 
Avatar EmaLo
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Rozświetlacze mineralne

delkiatny mineralny róz, ktos moze mi polecic cos sprawdzonego?
EmaLo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-02, 13:45   #76
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Rozświetlacze mineralne

z Ecolore Nightlight to najmocniejszy rozświetlacz mineralny jaki miałam, piękną taflę daje. Słabsze na pewno są z Clare Blanc, Pixie czy Earthnicity...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 17:47   #77
mysweetbohemia
Raczkowanie
 
Avatar mysweetbohemia
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 56
Dot.: Rozświetlacze mineralne

fajne są rozświetlające róże z amilie minerals, masz dwa w jednym - rozświetlenie i róż )
__________________
:roll eyes:Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
mysweetbohemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-18 18:47:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.