Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-26, 22:39   #211
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez alexalexalex Pokaż wiadomość
No właśnie tej rudości się boję Jestem przyzwyczajona do jasnego blondu, ale pierwszy raz będę nakładać blond na całe włosy, a nie tylko pasemka i nie chcę przeżyć szoku, mając zbyt jasne włosy Widziałam zdjęcia dziewczyn po 10N i jest dla mnie zdecydowanie zbyt jasny... Mogłabym mieć na głowie coś takiego, jak ma Małgorzata Socha Myślałam właśnie nad miodowym, no ale... Naturalnie włosy mam w dość chłodnym odcieniu... Aaaa, nie wiem, który odcień wybrać Doradzicie?
10N aktualnie ma moja mama-jest jaśniutki rzeczywiście,ale skoro piszesz,że chciałabyś miodowy to myślę,że ten powinnaś wziąć. Z miodowego rudy raczej nie wyjdzie. Widziałam w sieci zdjęcie włosów u dziewczyny po tym miodowym 9N(już nie pamiętam gdzie dokładnie) i powiem szczerze,że bardzo ładnie to wyglądało.
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 23:50   #212
alexalexalex
Raczkowanie
 
Avatar alexalexalex
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 462
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Ja wypatrzyłam go na blogu blondhaircare i zakochałam się w tym kolorze - boję się tylko oczywiście, że na moich włosach nie wyjdzie tak, jak ja go sobie wymarzyłam Mam niewielką traumę po farbowaniu włosów na blond w domu i przez ostatnie 3 lata paliłam (inaczej nie nazwę tych pasemek) sobie włosy u fryzjera (ale raz i pani fryzjerka wyczarowała mi na głowie pięknego, żółtego kurczaczka). No ale chyba jednak zaryzykuję z miodowym w domu - w razie ewentualnych żółtych włosów, zawsze pozostaje płukanka ze szczyptą gencjany

Powiedzcie mi jeszcze jedno, co do mam Moja mama ma naturalnie siwe włosy (od zawsze) - dość trudno je określić. Trochę ciemnego siwego, trochę jasnego... Żadne farby nie są w stanie stworzyć na nich właśnie takiego jasnego, platynowego blondu, jak 10N - myślicie, że Color&Soin poradziłby sobie?
__________________


prawie, że Pani Psycholog
alexalexalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 13:54   #213
iekd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Wiadomości: 18
Thumbs down Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

niestyety musze zepsuc opinie farbom c&s...Nie jestem szczególnie uczulona na jakis skladniki,ale lubie siegac po produkty jak najbardziej naturalne,dlatego wyprobowalam farbe c&s 11a.
Farba dziala silnie,rozjasnia wloski mocno,nie poprawia ich kondycji,jesli sa juz zniszczone.Zapach mi osobiscie nie pasowal ale to szczegol.
W trakcie aplikacji szczypala mnie i piekla skora glowy,ale bylam pewna ze to minie.Niestyety...minal tydzien a skore mam wysuszona i swedzaca podrazniona.Jedynie napar z rumianku troche to lagodzi.
Konce wlsow mam zielone ,ale to pewnie wina moich eksperymentow,nie farby.
Juz po nia nie siegne.
Nie tego spodziewalam sie po lagodnej ziolowej farbie....
iekd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 22:41   #214
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez alexalexalex Pokaż wiadomość
Ja wypatrzyłam go na blogu blondhaircare i zakochałam się w tym kolorze - boję się tylko oczywiście, że na moich włosach nie wyjdzie tak, jak ja go sobie wymarzyłam Mam niewielką traumę po farbowaniu włosów na blond w domu i przez ostatnie 3 lata paliłam (inaczej nie nazwę tych pasemek) sobie włosy u fryzjera (ale raz i pani fryzjerka wyczarowała mi na głowie pięknego, żółtego kurczaczka). No ale chyba jednak zaryzykuję z miodowym w domu - w razie ewentualnych żółtych włosów, zawsze pozostaje płukanka ze szczyptą gencjany

Powiedzcie mi jeszcze jedno, co do mam Moja mama ma naturalnie siwe włosy (od zawsze) - dość trudno je określić. Trochę ciemnego siwego, trochę jasnego... Żadne farby nie są w stanie stworzyć na nich właśnie takiego jasnego, platynowego blondu, jak 10N - myślicie, że Color&Soin poradziłby sobie?
U mojej mamy,która ma tak ok. 70% siwych włosów sprawdza się bardzo dobrze,ładnie i równomiernie je kryje, używała 10A i 10N i obydwa kolory świetnie je pokryły,jednak w wiekszości raczej nie miała problemów z ich kryciem nawet z innymi farbami,także nie wiem jak sprawdziłyby sie w przypadku Twojej mamy.

Iekd- trzeba robić próby uczuleniowe jeśli stosuje się nowy kosmetyk a zwłaszcza farby, każda marka farb o tym informuje na swoich instrukcjach czy ulotkach.

Edytowane przez Sylvana12
Czas edycji: 2012-07-29 o 22:49
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 14:35   #215
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Właśnie mam zamiar wypróbować farbę color&soin, interesują mnie kolory: 5G, 6G, 6B, 8C, 7N, 6N ale kompletnie nie wiem jaki odcień wybrać. Swoje włosy określam jako blond (na podstawie doboru koloru na stronie). Proponowane kolory na tym "blondzie" w dobieraniu koloru wyglądają zupełnie inaczej nawet w porównaniu do palety kolorów, więc w rzeczywistości może wyjść jeszcze inaczej Mam ochotę troszeczkę przyciemnić włosy do koloru zbliżonego do mojego naturalnego (ciemny blond, jasny brąz... jakiś taki mysi) tylko o ciepłym odcieniu. Zdjęć póki co nie znalazłam (umiem korzystać z wyszukiwarki ) dlatego byłabym wdzięczna chociaż za poradę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 49ABC9C0B3B8-158.jpg (17,0 KB, 95 załadowań)
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!

Edytowane przez pepita
Czas edycji: 2012-09-04 o 15:44
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 13:54   #216
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Ale najczęściej jest tak, że w farbach profesjonalnych kolory 5-6 to już ciemne brązy... Na Twoim miejscu zaczęłabym od 7-8
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 11:11   #217
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

No właśnie w tej palecie 5 nie są sobie równe... Sama zobacz http://colorsoin.pl/paleta_kolorow.php 5n i 5b w porównaniu do 5g wygląda zupełnie inaczej. Ja wiem, że te kolory nie wyjdą na włosach takie jak na wzorniku ale chodzi mi o to jak bardzo te na wzorniku się różnią.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!

Edytowane przez pepita
Czas edycji: 2012-09-12 o 11:16
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 19:09   #218
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

A widziałaś paletę na zywo? Ja bym nie sugerowała się internetową paletą Szkoda włosów
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 11:52   #219
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
A widziałaś paletę na zywo? Ja bym nie sugerowała się internetową paletą Szkoda włosów
Widziałam na jakimś blogu zdjęcia palety, jeden kolor wszędzie wygląda inaczej, inaczej w doborze kolorów, inaczej na internetowej palecie, inaczej na zdjęciach prawdziwej palety dlatego tu napisałam. Szukałam zdjęć włosów osób, które malowały tą farbą ale nie znalazłam interesujących mnie kolorów za bardzo
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 12:53   #220
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Widziałam na jakimś blogu zdjęcia palety, jeden kolor wszędzie wygląda inaczej, inaczej w doborze kolorów, inaczej na internetowej palecie, inaczej na zdjęciach prawdziwej palety dlatego tu napisałam. Szukałam zdjęć włosów osób, które malowały tą farbą ale nie znalazłam interesujących mnie kolorów za bardzo
foto 6B wrzucalam na tym watku
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 14:38   #221
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Ale są też inne kolory, których zdjęć nie znalazłam, np 6n,7n, 8n. Interesuje mnie uzyskanie odcieniu ciemnego blondu lub jasnego brązu dlatego 5 odpadają
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!

Edytowane przez pepita
Czas edycji: 2012-09-13 o 14:44
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 08:52   #222
Agravka2
Raczkowanie
 
Avatar Agravka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 60
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Hey dziewczyny

Proszę o radę, chodze do fryzjera (fryzjerów) od 12 lat - moje włosy zostały mocno zniszczone przez balayage blond, a najgorzej po równym zafarbowaniu w salonie na jasny blond, skutki tej zmiany odczuwam do dzis. Z wiązku z tym, że mialałam bardzo jasny blond do tego zniszczony postanowilam przyciemnić włosy (też u fryzjera) no i walneła mi ciemny blond, wyszedł jasny brąz, który bardzo szybko się wypłukał i zostały mi 3 cm odrostu i reszta zielonkawo szarych a takze blond wlosów, postanowilam nie oszczedzać na włosach wieć pojechałam do innego miasta do mega zdolnego fryzjera, renomowanego itd, no i ☠☠☠☠a jasiu z tego wyszło nadal jestem juz tym razem z odrostem 7 cm pofarbowanym na ciemny blond (bardziej brąz )i końcówki znowu szarawe-blond-rude.

Wkurza mnie to, ze za grubą kasę 250 zł, moje włosy wyglądają jak bym sama sobie to zrobiła za 20 zł drogeryjną farbą, przymierzam się do farbowania włosów C&S od kilku miesięcy ale ciągle się boje, że wyjedzie mi zielony kolor albo cos gorszego.

Moje pytanie Chiałabym użyć 8N - ale teraz nie wiem jak ona przyjmnie na te ciemną farbę na 7 cm odroście i reszta dziwnych szarych blondów, czy ktoś miał podobne doświadczenia, może użyć na góręczyli te 7 cm ciemnych włosów 9N a na te od uszu w doł 8 N? co sądzicie, proszę o poradę?

W załączniku moje aktualne zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fgsg 013.jpg (88,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okl 001.jpg (102,3 KB, 83 załadowań)
__________________
aparat góra 31.05.2011
aparat dół - 31.10.2011
Agravka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 10:49   #223
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Nie używałam C&S ale sam rozsądek podpowiada mi, że nałożenie 9n na górę i 8n na dół to nie zbyt dobry pomysł. W czerwcu miałam podobną sytuację, że miałam spory, ciemniejszy od reszty włosów, pomalowałam jakimś blondem castinga i odrost wyszedł troszeczkę jaśniejszy. Ale na pocieszenie mogę powiedzieć Ci, że obecnie mam około 4 cm odrost i planuję dzisiaj kupić farbę, odcień prawdopodobnie 8n i jutro lub pojutrze pomalować włosy więc jeśli uda mi się dzisiaj kupić i pomalować na dniach to obiecuję, że wstawię zdjęcia Tylko jeszcze na miejscu chcę przyjrzeć się tym kolorom i dopiero wtedy podejmę decyzję co do koloru, ale raczej będzie to 8n
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 13:34   #224
Agravka2
Raczkowanie
 
Avatar Agravka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 60
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

chyba masz rację - moze rzeczywiscie wyjsc dziwnie
ale myślę, że kupie obydwa kolory i zrobie próbę

tzn wezmę jakieś pasmo włosów od spodu , tak żeby w razie czego nie było widaci potraktuję to pasmo najpier na odrost 8N i po 20 min na całe pasmo nadal 8N i zobacze co sie bedzie działo - boje sie np ze pół włosów wyjdzie mi pomaranczowych (ten odrost) a reszta n z zielonkawą poświatą,

a drugie pasmo potraktuje w ten sam sposób tylko, że 9N

wtedy bede wiedziała jakiego kolou użyć, który wyjdzie lepiej , nie ukrywam, że 9N jest troche za jasny , ale moze akurat sprawdzi sie nie tej mojej mieszance. No nic, na razie jest jeszcze za wczesnie, bo dopiero minęło 11 dni od ostatniego farbowania, ale za przeproszeniem ☠☠☠☠A MAĆ, 11 dni od farbowania a ja wygladam jak bym 4 miesiace u fryzjera nie była, a zapłaciłam za to bagatela "tylko" 250 zł MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

koniecznie zrób zdjęcia przed i po !!!! bardzo mi sie przydadzą jeśli chodzi o 8N
__________________
aparat góra 31.05.2011
aparat dół - 31.10.2011
Agravka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 09:30   #225
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Zrobię, zrobię tylko jak uda mi się dorwać farbę bo wczoraj mi się nie udało :-(
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 14:14   #226
Agravka2
Raczkowanie
 
Avatar Agravka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 60
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

kurcze tak czytam i czytam już mnie głowa boli

zaczynam poważnie się obawiać, że farba 8G czy 8N - takie odcienie bardzo mi się podobają - nie rozjaśni tych 7 cm ciemnych wlosów - to nie jest moj odrost - odrost mam na jakies 2 cm, a reszta to ciemny blond, jasny brąz, który zrobila mi ta świetna fryzjerka za 250 zl - a reszta to wypłukane końce.

Co ja mam zrobić żeby uzyksać w miare równe włosy.
Farbowanie na ciemniejszy kolor nic nie daje, ponieważ, po 2-3 myciach końce (od uszu w doł) znowu robią się blond a wyżej pozostają ciemne jestem mega zdołowana.

Trzymałam się przez rok 1 fryzjerki to zrobila mi susz na glowie po ciągłym rozjaśnaniu, poszłam do jakies expertki za prawie 300 zl i zrobila mi dwukolorowe wlosy i straszyla, ze jak pofarbuje sama w domu to mi wyjda zielone, bo mam taki misz masz na głowie, ludzie ratujcie, co tu poczac, czy w ogole color& soin nadaja sie do moich wlosow moze okaże sie ze w ogole nie złapia koloru bo za delikatna farba , z kolei wlosy tak zniszczone, ze nie ma co ich katowac rozjaśniaczem.
Bo to wlasnie on zalatwil tak moje wlosy jakies rok temu.



brak sił. A i tak musze czekac jeszcze jakies 2 tygodnie zanim zafarbuje
__________________
aparat góra 31.05.2011
aparat dół - 31.10.2011

Edytowane przez Agravka2
Czas edycji: 2012-09-20 o 14:17
Agravka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 14:21   #227
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Agravka2 Pokaż wiadomość
kurcze tak czytam i czytam już mnie głowa boli

zaczynam poważnie się obawiać, że farba 8G czy 8N - takie odcienie bardzo mi się podobają - nie rozjaśni tych 7 cm ciemnych wlosów - to nie jest moj odrost - odrost mam na jakies 2 cm, a reszta to ciemny blond, jasny brąz, który zrobila mi ta świetna fryzjerka za 250 zl - a reszta to wypłukane końce.

Co ja mam zrobić żeby uzyksać w miare równe włosy.
Farbowanie na ciemniejszy kolor nic nie daje, ponieważ, po 2-3 myciach końce (od uszu w doł) znowu robią się blond a wyżej pozostają ciemne jestem mega zdołowana.

Trzymałam się przez rok 1 fryzjerki to zrobila mi susz na glowie po ciągłym rozjaśnaniu, poszłam do jakies expertki za prawie 300 zl i zrobila mi dwukolorowe wlosy i straszyla, ze jak pofarbuje sama w domu to mi wyjda zielone, bo mam taki misz masz na głowie, ludzie ratujcie, co tu poczac, czy w ogole color& soin nadaja sie do moich wlosow moze okaże sie ze w ogole nie złapia koloru bo za delikatna farba , z kolei wlosy tak zniszczone, ze nie ma co ich katowac rozjaśniaczem.
Bo to wlasnie on zalatwil tak moje wlosy jakies rok temu.



brak sił. A i tak musze czekac jeszcze jakies 2 tygodnie zanim zafarbuje
jakj Ci sie wyplukuja konjce to zrob pigmentacje najpierw ale to farbami profesjonalnymi.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 12:45   #228
Agravka2
Raczkowanie
 
Avatar Agravka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 60
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Chyba jednak udam sie do fryzjera, boje sie dziwnego efektu a chce miec w koncu rowny kolor, bo ostatnio przekombinowala Pani fryzjerka de lux.

Byłam u fryzjera w sobote w sprawie podcięcia koncówek i dodatkowo na saunie na wlosy. I jezeli chodzi o tem ciemny kolor na skalpie udajacy moj odrost to babka mowi, ze bez kąpieli rozjaśniającej - nie mowie o typowum rozjaśnianiu - nie zrówna mi sie kolor jeśli chce uzyskac poziom 8 - czyli taki naturalny blond nie za jasny nie za ciemny,. No i poza tym trzeba zmieszac farby - troche z cieplym odcieniem , zeby zielonkawy poblask nie wyszedl. Wiec chyba samodzielne farbowanie musze odłożyć
__________________
aparat góra 31.05.2011
aparat dół - 31.10.2011
Agravka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 14:16   #229
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Dziwię Ci się, że po tym co przeszłaś z fryzjerami jeszcze rozważasz taką opcję. Jak dla mnie to strata pieniędzy, tyle w temacie.

Ogólnie to sama nie wiem już czego chcę, najlepiej czuję się w blondach, ale nie jasnych tylko takich naturalnych, nie popielatych... Ale jak przejrzałam ten wątek po raz enty to zwątpiłam... Nie chcę drastycznie rozjaśniać moich włosów ale korci mnie taki kolor jak ma Jessica Alba w załączniku u Aniaf87, taki ciemny blond z refleksami... Ale refleksy zrobione rozjaśniaczem u fryzjera odpadają bo już mam wystarczająco zniszczone włosy.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!

Edytowane przez pepita
Czas edycji: 2012-09-27 o 12:46
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 11:41   #230
Agravka2
Raczkowanie
 
Avatar Agravka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 60
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

helloł

i co któraś w Was farbowała w końcu

ja sie zastanawiam cały czas
nad

7 G lub 8 G

lub 8N i nie wiem

moje włosy aktualnie wyglądają jak w załączniku, podoba mi sie kolor który mam na końcach czyli taki fajny blondzik (przynajmniej mi sie tak wydaje , ale te niby odrosty, wygląda jak bym nie farbowała pół roku, a to dopiero 3 tyg. (przypominam, ze to farba a nie moj naturalny odrost)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ew 007.jpg (91,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ew 008.jpg (110,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ew 009.jpg (119,2 KB, 73 załadowań)
__________________
aparat góra 31.05.2011
aparat dół - 31.10.2011
Agravka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 16:26   #231
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Agravka2 Pokaż wiadomość
helloł

i co któraś w Was farbowała w końcu

ja sie zastanawiam cały czas
nad

7 G lub 8 G

lub 8N i nie wiem

moje włosy aktualnie wyglądają jak w załączniku, podoba mi sie kolor który mam na końcach czyli taki fajny blondzik (przynajmniej mi sie tak wydaje , ale te niby odrosty, wygląda jak bym nie farbowała pół roku, a to dopiero 3 tyg. (przypominam, ze to farba a nie moj naturalny odrost)
Ja jeszcze czekam, nie wiem na co, wiem, że mam paskudny odrost, który z chęcią bym zamalowała ale nie bardzo wiem jeszcze na jaki kolor A z Twoich zdjęć wywnioskowałam, że kolor mamy podobny, z tym że mój odrost to prawdziwy odrost
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 14:09   #232
Agravka2
Raczkowanie
 
Avatar Agravka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 60
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

teraz gdzies doczytałam w necie - ze farba farby nie rozjaśni, wiec jestem w kropce , bo to moje ciemne cos to nie odrost tylko farba wiec pipa blada.

Chyba zacnze myc głowe szamponem przeciw-łupieżowym, podobno farba po nim bardziej sie wymywa.


Szkoda, ze w aptece nie ma u mnie tych farb- tylko z neta musze zamówić, tak bym dzisiaj juz zrobila probe na 1 paśmie i zobaczyla co w trawie piszczczy, moze bez rozjasniaia by sie obyło.

wiem, ze macie juz dosyc moich postow, ale na serio ja od miesiaca zyje moimi nieudanymi wlosami. i juz nie wiem co robic, bo najpierw trzymalam sie przez 1,5 roku jednej fryzjerki, ktora sropniowo robila siano z moich wlosów -aczkolwiek o rownym kolorze!!!
natomiast wspaniala inna frzyjerka, stwierdzila, ze doprowadzi moje wloski do porzadku , tak tak wlasnie widze, dwa kolory na glowie za 250 zł no ale tak sie cenia w Poznaniu profesjonalisci wrrrrrr!
__________________
aparat góra 31.05.2011
aparat dół - 31.10.2011
Agravka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 07:01   #233
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Wpadam na chwile z malym OT jak uzywalam Color&Soin to strasznie wysuszala mi wlosy. Wczoraj uzylam Herbatint i mam piekne, lsniace wlosy. Po C&S na pewno juz nigdy nie siegne po tym co m izrobila z wlosami (dawalam kiedys tu fotke\).
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 09:04   #234
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Agravka2 Pokaż wiadomość
teraz gdzies doczytałam w necie - ze farba farby nie rozjaśni, wiec jestem w kropce , bo to moje ciemne cos to nie odrost tylko farba wiec pipa blada.

Chyba zacnze myc głowe szamponem przeciw-łupieżowym, podobno farba po nim bardziej sie wymywa.


Szkoda, ze w aptece nie ma u mnie tych farb- tylko z neta musze zamówić, tak bym dzisiaj juz zrobila probe na 1 paśmie i zobaczyla co w trawie piszczczy, moze bez rozjasniaia by sie obyło.

wiem, ze macie juz dosyc moich postow, ale na serio ja od miesiaca zyje moimi nieudanymi wlosami. i juz nie wiem co robic, bo najpierw trzymalam sie przez 1,5 roku jednej fryzjerki, ktora sropniowo robila siano z moich wlosów -aczkolwiek o rownym kolorze!!!
natomiast wspaniala inna frzyjerka, stwierdzila, ze doprowadzi moje wloski do porzadku , tak tak wlasnie widze, dwa kolory na glowie za 250 zł no ale tak sie cenia w Poznaniu profesjonalisci wrrrrrr!
Dlatego ja nie chodzę do fryzjerów od ponad roku i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. Odkąd nie podcinam końcówek moje włosy w końcu ruszyły a nie stoją w miejscu, i wcale nie wyglądają gorzej niż za czasów ich regularnego podcinania, bo jakiś tydzień po podcięciu były tak samo zniszczone jak przed a na malowanie u fryzjera najzwyczajniej w świecie szkoda mi pieniędzy bo nie wierzę w ich cudotwórcze farby niczym nie różniące się od tych drogeryjnych (na moich włosach oczywiście, co by się nikt mnie nie czepił bo nie mam na myśli ich składu). Moje włosy przyjmują wszystko na szczęście a ja raczej z color&soin nie zrezygnuję dla herbatint, kolory c&s jakoś bardziej mnie przekonują.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!

Edytowane przez pepita
Czas edycji: 2012-10-03 o 09:06
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 11:47   #235
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Talking Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Agravka2 Pokaż wiadomość
helloł

i co któraś w Was farbowała w końcu

ja sie zastanawiam cały czas
nad

7 G lub 8 G

lub 8N i nie wiem

moje włosy aktualnie wyglądają jak w załączniku, podoba mi sie kolor który mam na końcach czyli taki fajny blondzik (przynajmniej mi sie tak wydaje , ale te niby odrosty, wygląda jak bym nie farbowała pół roku, a to dopiero 3 tyg. (przypominam, ze to farba a nie moj naturalny odrost)

Moja mama trochę eksperymentowała z blondami Color&Soin , aktualnie ma położone 8N na pasemkach( bo cieżko jej z nich nadal zrezygnować) i powiem szczerze,że kolor wyszedł jej bardzo ładny,ładniejszy nawet niż po 8A,którego wcześniej używała. Jak chcecie to mogę wrzucić fotkę na dniach (co prawda w pasemkach,ale zawsze coś tam będzie widać). Nad 8G też się zastanawiała,widziałyśmy gdzieś w internecie zdjecie dziewczyny,która malowała tym kolorem.
Ogólnie mama jest bardzo zadowolona(używamy obydwie już od dłuższego czasu C&S-chyba ja nimi zaraziłam )zresztą tak jak ja z tym,że ja farbuje się na ciemny brąz. Jak na razie lepszych farb nie znalazłyśmy
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 18:49   #236
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Sylvana12 Pokaż wiadomość
Moja mama trochę eksperymentowała z blondami Color&Soin , aktualnie ma położone 8N na pasemkach( bo cieżko jej z nich nadal zrezygnować) i powiem szczerze,że kolor wyszedł jej bardzo ładny,ładniejszy nawet niż po 8A,którego wcześniej używała. Jak chcecie to mogę wrzucić fotkę na dniach (co prawda w pasemkach,ale zawsze coś tam będzie widać). Nad 8G też się zastanawiała,widziałyśmy gdzieś w internecie zdjecie dziewczyny,która malowała tym kolorem.
Ogólnie mama jest bardzo zadowolona(używamy obydwie już od dłuższego czasu C&S-chyba ja nimi zaraziłam )zresztą tak jak ja z tym,że ja farbuje się na ciemny brąz. Jak na razie lepszych farb nie znalazłyśmy
Oo! byłabym wdzięczna za zdjęcie włosów mamy bo ja mam położonego na pasemka castinga, ale te pasemka dalej widać więc efekt wyszedłby pewnie podobnie.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 10:13   #237
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Witam szanowne wizażanki.
Bardzo was proszę o poradę, bo już nie wiem co za kolor mam wybrać.

Na mój naturalny kolor to mysi ciemno blond/jasny brąz.
Miałam położony najpierw Czekoladowy brąz Syossa, a następnie Orzechowy brąz również Syossa. Kolory były identyczne jak na pudełku po 2-3 myciach i tak się utrzymywały. Jednak ta farba troszkę za bardzo wysusza mi włosy i chcę spróbować z C&S.

Mój obecny kolor mi się podoba. Może być też odrobinę jaśniejszy jeśli nie da się inaczej.

I tu pojawia się moje kolorystyczne niezdecydowanie.
Waham się między odcieniami 5G i 6G. Ewentualnie 6B, ale nie jestem do końca przekonana.

Nie mam pojęcia który odcień wybrać, bo na pudełku, w palecie, w aplikacji doboru koloru i na zdjęciach palety na blogu "Babska przystań" (z góry przepraszam za zapożyczenie zdjęć ) każdy z kolorów wygląda inaczej

Będę niezmiernie wdzięczna, jeśli możecie mi doradzić co będzie lepsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mój obecny kolor.jpg (18,0 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mój obecny kolor 2.jpg (29,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 5g.gif (29,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5G.jpg (35,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5G pudełko-horz.jpg (41,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 6g.gif (28,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6G.jpg (34,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6G pudełko-horz.jpg (126,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6B pudełko-horz.jpg (41,3 KB, 29 załadowań)
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 10:51   #238
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

powiem ci tylko ze ja robiłam dośc długo kolorem 5G i wyszedł mi jeśli chodzi poziom ciemny-jasny jak te na pierwszym zdjeciu ale bez rudego refleksu..po prostu taki ciepły średni brąz.. jeśli weźmiesz poziom 6 na pewno wyjdą sporo jaśniejsze..

a kolory z literka B są bardziej rudawe własnie jak ten z pierwszego zdjęcia..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 11:06   #239
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
powiem ci tylko ze ja robiłam dośc długo kolorem 5G i wyszedł mi jeśli chodzi poziom ciemny-jasny jak te na pierwszym zdjeciu ale bez rudego refleksu..po prostu taki ciepły średni brąz.. jeśli weźmiesz poziom 6 na pewno wyjdą sporo jaśniejsze..

a kolory z literka B są bardziej rudawe własnie jak ten z pierwszego zdjęcia..
Ślicznie dziękuję za tak szybką odpowiedź. Sama najbardziej skłaniałam się do odcienia 5G, ale wolałam najpierw zapytać kogoś doświadczonego w farbowaniu C&S
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 15:28   #240
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Oo! byłabym wdzięczna za zdjęcie włosów mamy bo ja mam położonego na pasemka castinga, ale te pasemka dalej widać więc efekt wyszedłby pewnie podobnie.
Przepraszam,że dopiero teraz,ale miałam spore problemy z internetem i w końcu wyleciało mi z głowy.
Zdjęcie włosów mojej po 8N - te ciemniejsze pasemka to 8N ,zdjęcie w kiepskiej jakości(robione telefonem) ale co nieco widać. W rzeczywistości są troszkę ciemniejsze niż na tym zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00280.jpg (28,5 KB, 154 załadowań)
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 11:51:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.