Przedłużanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-28, 14:54   #1
cacek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1
GG do cacek

przedłużyć czy znosić fazę przejściową?


mam krótkie włosy, które chce zapuscic, ale nie jestem w stanie wytrzymac fazy przejsciowej. chcialabym przedluzyc wlosy, ale tak naprawde nie mam o tym bladego pojecia. czy to nie zaszkodzi wlosom? jak dlugo mozna je nosic? czy sa jakies wymogi - jakie wlosy mozna przedluzac a jakich nie?
cacek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 15:01   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: przedłużyć czy znosić fazę przejściową?

do przedłużenia potrzebna jest odpowiednia długosc twoich włosów tak aby nie było widac zgrzewek sztucznych.
ja przeszłam z fazy ogolenia na łyso teraz mam włosy za uszy i jest ok ale faze przejsciowa nie chciałabym juz nigdy przejsc
na poczatku zelowałam włosy na artystyczny nieład ,pozniej bylo lato i chodziłam w czapeczce z daszkiem a pozniej juz do fryzjera zeby zrobic jakąś mniej lub bardziej konkretna fryzurę
zycze powodzenia
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 15:26   #3
Patrysiatrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35
Re: przedłużyć czy znosić fazę przejściową?

Ja też się męczę zapuszczając włosy uffff jak dobrze wiedzieć że nie jestem sama Co do przedłużania włosów to tez o tym myślałam, ale zdecydowałam że jednak NIE, chcę mieć długie włosy i będę miała ale swoje, a cierpienie "fazy przejściowej" umacnia mnie w tym przekonaniu. Jeszcze troszkę, będzie dobrze DAMY RADĘ !!
Patrysiatrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 16:55   #4
Dori90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 7
GG do Dori90
Re: przedłużyć czy znosić fazę przejściową?

Tak się składa ze ja tez teraz przechodzę wazę przejściową i nie wiem co mam zrobić, ja bym chciała przedłużyć ale nie mam na to kasy. Najgorsze jest to ze za niedługo jadę na wycieczkę kilkudniową z klasą a żeby jakoś wyglądać spędzam rano przed lustrem Ok 1godz nie wiem co mam robić chce mi się płakać jeszcze wszyscy mi mówią jak ładnie mi było w długich włosach MAM DOOOŁA!!!!!!!




cacek napisał(a):
> mam krótkie włosy, które chce zapuscic, ale nie jestem w stanie wytrzymac fazy przejsciowej. chcialabym przedluzyc wlosy, ale tak naprawde nie mam o tym bladego pojecia. czy to nie zaszkodzi wlosom? jak dlugo mozna je nosic? czy sa jakies wymogi - jakie wlosy mozna przedluzac a jakich nie?
Dori90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 17:07   #5
Dori90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 7
GG do Dori90
Re: ZAPUSZCZANIE WŁOSÓW

Mam okropny problem, mam krótkie włosy i przechodzę tzw. faze przejściową. Zna ktoś sposób na szybki porost włosów jakiś preparat dieta cokolwiek???
Dori90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 18:07   #6
Patrysiatrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35
Re: ZAPUSZCZANIE WŁOSÓW

Gdyby to było takie proste....ale niestety nie jest... Ale cóz nam zostało dziewczynki jak cierpieć aby byc pięknymi Za 2 lata spotkamy się na forum i będziemy radzić jak przeżyć fazę przejśćiową, a same będziemy cieszyć się dłuuuuugimi, ślicznymi i zdrowymi włoskami Tak dla jasności jakiej długości macie już kosmyki ?? Pozdrawiam i trzymajcie się
Patrysiatrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 19:33   #7
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: ZAPUSZCZANIE WŁOSÓW

Ja dwa lata temu ścięłam się na chłopaka, przeżyłam fazę przejściową jak włosy zaczęły nachodzić na ucho i dziś mam już do ramion
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-28, 21:36   #8
Dori90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 7
GG do Dori90
Re: ZAPUSZCZANIE WŁOSÓW

Ja że tak powiem mam do połowy szyi i to jest okropne, nie wiem co mam z nimi zrobić, jak miałam je krótsze to mogłam postawić do góry a teraz... najchętniej nie ruszałabym się z domu.
Dori90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 21:47   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: ZAPUSZCZANIE WŁOSÓW

Dorii, czy TY aby nie przesadzasz?
wlosy do polowy szyji, to calkiem dobra dlugosc dla wielu fryzurek, glowa do gory i do dziela, poszukaj tu na stronce fryzurek z wlosow poldlugich a nawet z krotkich, teraz nosi sie wszystko, i sa one bardzo latwe, do uczesania, tylko troszke wosku, zelu czy innej mikstury i juz!
naprawde nie bedzie tak zle!
nie ma ze tak powiem skutecznego srodka na porost wlosow, ale przeczytaj tez o piciu drozdzy, wyszukiwarka znajdziesz
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-29, 07:48   #10
Dori90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 7
GG do Dori90
Re: ZAPUSZCZANIE WŁOSÓW

No tak ale ja już mam upatrzoną fryzurę tylko musiałabym mieć dłuższe włosy o kilka cm, bo ja chciałam się tylko przekonać jak mi będzie w krótkich i.... nie ładnie mi dla tego zapuszczam i nie chce się już obcinać będę musiała się jeszcze trochę pomęczyć
Dori90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-29, 08:01   #11
Dori90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 7
GG do Dori90
Re: ZAPUSZCZANIE WŁOSÓW

aha a nie wiecie przybadkiem ile cm rosną włosy na miesiadz??i jakiej długości macie włosy??<papapa>
Dori90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-29, 08:48   #12
Patrysiatrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35
Re: ZAPUSZCZANIE WŁOSÓW

Witam ponownie Z tego co mówiła moja fryzjerka to rosną ok 1 - 1,5 cm miesięcznie, szkoda że nie więcej Ja też mam włoski mniej więcej do połowy szyi, tylko bardzo mocno wycieniowane, bo miałam jakiś czas temu taka fryzurkę, że te włoski z tyłu stawiało się na żelu. Teraz mnie to strasznie denerwuje bo nie wiem czy te najdłuższe włosy z tyłu obciąć, aby wyrównać z całą linią włosów Ale może jeszcze troszkę z tym poczekam. Marzę o momencie kiedy będę mogła włosy spiąć w jakikolwiek sposób, bo wtedy nie będę się męczyć z codziennym układaniem. Ale to już niedługo (mam nadzieję, albo się poprostu pocieszam hehe) Życzę Wam wszystkim miłego dzionka no i oczywiście błyskawicznie rosnących kosmyków
Patrysiatrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 12:14   #13
stella78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 2
Przedluzanie wlosow

Chcialabym sie dowiedziec czegos na temat przedluzania wlosow. Czy jest w ogole u Panstwa w zakladzie taka mozliwosc i na czym to polega. Dodam tylko, ze mam rozjasnione wlosy. Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
stella78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 16:11   #14
__Aneta__
Raczkowanie
 
Avatar __Aneta__
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: mieszkam w Köln pochodze z raciborza(Slask)
Wiadomości: 51
Re: Przedluzanie wlosow

no,no wlasnie tez czekan na odpowiedzi ...mozemy sie doczekamy hihi narazie
__________________
cHcIaLaM ByM pOzNaC CZlOwIeKa KtoRy wYmYsLiL SEX,ZeBy sPrAwDzIc nAdCzYm TeRaZ pRaCuJe
__Aneta__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 19:09   #15
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Przedluzanie wlosow

Ja nioe przedłuzam , poniewaz mam swoje zdanie na ten temat, o tym pisałam juz na tym forum , wiec poszukajcie w archiwum jest tam sporo odpowiedzi na Wasze pytanie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 20:58   #16
mmuminka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 8
Przedluzanie wloskow ?A ile to kosztuje?

Witam .Wlasnie jestem w dolku bo obcielam wloski i okazalo sie ze wygladam tak ,ze lepiej nie mowic.Wloski sa krotkie ,ale moze cos daloby sie z nich jeszcze zrobic.Moze wiecie dziewczyny ile to kosztuje i jak to wyglada .Moze sie zdecyduje na cos takiego ?Poradzcie cos.
mmuminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 21:03   #17
greeneyes
Raczkowanie
 
Avatar greeneyes
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 399
Re: Przedluzanie wloskow ?A ile to kosztuje?

jest dosc drogie a cena zalezy od ilosci kosmykow ktore sie przypina
greeneyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 21:28   #18
mmuminka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 8
Re: Przedluzanie wloskow ?A ile to kosztuje?

O kurcze to niezbyt dobra wiadomosc.Moze w moim wypadku starczyloby niewiele tych pasemek.Chcialabym tylko troszke je wydluzyc zeby jakos to wygladalo .a na jak dlugo taki zabieg wystarcza?Mozesz cos wiecej na ten temat napisac .Bylabym wdzieczna.
mmuminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 21:44   #19
carla10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do carla10
Re: Przedluzanie wloskow ?A ile to kosztuje?

Znam dziewczynę która się tym zajmuje, robi wrkoczyki, rastaloki i przedluza. W salonie to jednak strasznie kieszen boli, ale ona czasem robi to w domu. Przeduża i syntetykami i naturalnymi. W zaleznosci od dlugosci cena jest rozna. Nie pamietam ile ale do 400 zl chyba. Jakbys byla zainteresowana to podam telefon, tyle ze jesteśmy z Łodzi. Ale ona ma klientów i z Warszawy i z Suwałk, także....
carla10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-22, 15:13   #20
AnkaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 70
Re: Przedluzanie wloskow ?A ile to kosztuje?

ja przedłużałam naturalnymi za 19 zl jedno pasemko (cena niezależna od długości). Do przedłużania musisz kupić ich conajmniej 50, czyli około 1000 zl wychodzi,(a jeśli masz gęste włosy to więcej) żeby utworzyła się potem jedna całość, a nie tylko wystawały pojedyncze kosmyki. Mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi Ja mam własnie 50 pasemek doczepionych i wyglądają ok, tylko że swoje włosy mam bardzo cieniutkie, przy gęstych włosach i jeśli chcesz dużo przedłużyć to myślę że potrzebne byłoby 100 pasemek...
AnkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 15:56   #21
Marjorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 51
Re: Przedluzanie wloskow ?A ile to kosztuje?

A nnie interesuje zagęszczanie włosów. Nie iwedziałm że to takie drogie, myśłałam że zmieszczę się w 300 zł. Może podacie mi namiary na niedrgi i porządny zakład fryzjerski w warszawie
Marjorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-22, 17:59   #22
carla10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do carla10
Re: Przedluzanie wloskow ?A ile to kosztuje?

Jesli sobie zyczysz to podam namiar na koleżankę o której wyżej wspomniałam, zapytasz o szczegóły, zarówno cenowe i jak to wygląda w praktyce, ona robi to nie od dziś, współpracuje z kilkoma salonami w Łodzi. Na pewno nie będzie to cena 100 zł, a efekt taki sam. Jeśli życzysz sobie ten namiar to pisz na priv, ale musiałabyś pofatygować się do niej.
carla10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 19:37   #23
rosamar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1
Przedłużanie włosów

Witam

To jest moj pierwszy post na forum więc chcialabym się przywitac.

Mam pytanie odnośnie możliwości przedłużania włosów (lub ich zagęszczania) za pomocą kleju? Widziałam coś takiego w telewizji i chcialabym sie zapytac osób zorientowanych w temacie czy jest sobie czym głowę zawracać a jeśli tak to gdzie i za ile?
Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi

pozdrawiam
rosamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 11:45   #24
wrzesin
Raczkowanie
 
Avatar wrzesin
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie włosów

wg mnie nie ma sobie czym zawracac glowy bo przedluzenie kosztuje ok 1500-3000zl, wlosy przyczepia sie "supełkiem" do naturalnych wlosow, poten na ten "supełek" naklada sie klej i sie zgrzewa, przez pierwszy okres (2-3 iesiace) jest ok ale potem jak te "supełki" zaczynaja odrastac to jest problem z rozczesywaniem, osobiscie nie polecam, fajny wynalazek ale na krotko
wrzesin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 09:03   #25
Anulica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Question Przedłużane włosy

Szarpnęłam się na przedłużanie włosów, a teraz mam mnóstwo wątpliwości - trochę boli mnie skóra głowy, cały czas martwię się czy nie widać łączenia, a najgorsze obawy dotyczą tego czy to wszystko nie osłabi moich włosów, które są raczej cienkie i delikatne.Jesli to czyta jakaś dziweczyna, która ma to doświadczenie za sobą, proszę o garść refleksji, bo nigdzie nie moge nic znalezc na ten temat .Proszę napiszcie jak to wygląda u was????????
Anulica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 11:10   #26
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Przedłużane włosy

To że Czujesz Obciążę





Nie Na Głowie Jest Zazwyczaj Normalne-sklap Przyzwyczaja Się Do Nowego Obciążęnia-jeżeli Swędzi Umyj Nizoralem-na Noc Najlepiej Splataj W Warkoczek Unikniesz Wyszarpnięcia Przez Przypadek-a Tak Wogóle To Włosów Cienkich I Delikatnych Moim Zdaniem Nie Powinno Się Przedłużać-napisz Na Mój E-mail I Opisz Co Cię Nurtuje Postaram Się Pomóc Dogłebniej
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 22:44   #27
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
PRzedłużanie, zagęszczanie

Kobietki, czy któraś z Was ma (lub miała) przedłużone lub zagęszczone włoski? Jeśli tak, to jaką metodą (na supełki czy na taśmy?) i jak to się spisywało?
Zamierzam sobie to zrobić, właściwie to już postanowione, mam jeszcze tylko małe wątpliwości, no bo to w końcu nie tania sprawa i chętnie bym poczytała jakie doświadczenia miały inne dziewczyny..
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 22:56   #28
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: PRzedłużanie, zagęszczanie

zajrzyj do archiwum, ten temat jest juz wielokrotnie poruszany i dosc dobrze opisany
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 15:23   #29
ohhwee
Raczkowanie
 
Avatar ohhwee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 77
przedluzanie wlosow

witam!chcialabym sie dowiedziec czy te wlosy doczepione nie roznia sie zbyt mocno od normalnych.Zapewne wlosy staja sie slabsze poniewaz sa dodatkowo obciazone,prawda?Chcialab ym tez zobaczyc o ile ktos ma oczywisciezdjecia przedluzonych wlosow.pozdrawiam
ohhwee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 14:25   #30
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: przedluzanie wlosow

a wiec wlosy sztuczne bardzo sie roznia sie roznia od normalnych wlosow juz po pierwszym myciu jest ogromna roznica moim zdaniem oprzedluzanie wlosow wlosem sztucznym to jest rzucenie pieniedzy w bloto to foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pw12.jpg (53,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TN_ja blond loczki.JPG (9,2 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pw13.jpg (60,7 KB, 77 załadowań)
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.