wizażystka z okolic Katowic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-21, 22:06   #1
joankaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 12

wizażystka z okolic Katowic


Witam! Dziewczyny, mogłybyście polecić mi dobrą, sprawdzoną wizażystkę z okolic Katowic? Bardzo proszę o pomoc.
joankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 12:56   #2
joankaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 12
Dot.: wizażystka z okolic Katowic

Naprawdę nikogo nie znacie?
joankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 13:37   #3
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Smile Dot.: wizażystka z okolic Katowic

wiem, ze dobra kosmetyczka jest w Dąbrowie Górniczej, na śluby też maluje, ale jak nie wiem, natomiast paznokcie robi świetnie. ja planuję udac się do niej na wszystkie przedślubne przygotowania, bo w końcu istnieje coś takiego jak makijaż próbny kontakt: studio kosmetyki BIOKOS tel. 639 09 80. www.biokos.slask.pl.

Pozdrawiam
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 08:39   #4
patula
Raczkowanie
 
Avatar patula
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 428
GG do patula
Dot.: wizażystka z okolic Katowic

Ja znam dobrą kosmetyczkę w Katowicach Kostuchnie! Salon się nazywa Bajj
Naprawde polecam
patula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 13:45   #5
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: wizażystka z okolic Katowic

Cytat:
Napisane przez sohf Pokaż wiadomość
wiem, ze dobra kosmetyczka jest w Dąbrowie Górniczej, na śluby też maluje, ale jak nie wiem, natomiast paznokcie robi świetnie. ja planuję udac się do niej na wszystkie przedślubne przygotowania, bo w końcu istnieje coś takiego jak makijaż próbny kontakt: studio kosmetyki BIOKOS tel. 639 09 80. www.biokos.slask.pl.

Pozdrawiam
Ale makijaże na stronie Biokos są mojego autorstwa, malowałam Panią Anię do prywatnej, walentynkowej sesji , a później zdjęcia reklamujące makijaż znalazły się na stronie bez mojej wiedzy i zgody fotografa z obciętymi podpisami..
__________________


Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2011-05-04 o 14:01
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 19:51   #6
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: wizażystka z okolic Katowic

Mogę podać namiar na świetna makijażystkę, byłam na próbnym makijazu u niej jak dotąd i wyszło świetnie. Bytom, ale z dojazdem w dniu ślubu do np Katowic pewnei nie byłoby problemu.
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 07:27   #7
Notti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: wizażystka z okolic Katowic

Również poproszę o namiary
Notti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 17:45   #8
dyra_78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: wizażystka z okolic Katowic

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Ale makijaże na stronie Biokos są mojego autorstwa, malowałam Panią Anię do prywatnej, walentynkowej sesji , a później zdjęcia reklamujące makijaż znalazły się na stronie bez mojej wiedzy i zgody fotografa z obciętymi podpisami..

Zapomniała pani że negocjowałyśmy warunki i przez ten czas było napisane pod zdjęciami kto to robił ale,że pani nie zgodziła się na jakąkolwiek umowę z pani strony ani abyśmy te zdjęcia wykorzystały dla nas więc zdjęcia zniknęły ze strony i nie ma tam już żadnego pani zdjęcia. Za makijaż Ania zapłaciła, więc co pani jeszcze chce, ale za zdjęcia z tej sesji od stycznia rachunku nie ma od pani??? Proszę nie kłamać tu na tym forum, że makijaże pani autorstwa są na stronie biokosu bo ich nie ma, a te co są to są autorstwa Ani. Widzę że był to dla pani bardzo duży problem podpisać z nami jakąś stosowną umowę. A teraz pani próbuje coś ugrać na naszych plecach. Tak się nie robi.
dyra_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:29   #9
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: wizażystka z okolic Katowic

Cytat:
Napisane przez dyra_78 Pokaż wiadomość
Zapomniała pani że negocjowałyśmy warunki i przez ten czas było napisane pod zdjęciami kto to robił ale,że pani nie zgodziła się na jakąkolwiek umowę z pani strony ani abyśmy te zdjęcia wykorzystały dla nas więc zdjęcia zniknęły ze strony i nie ma tam już żadnego pani zdjęcia. Za makijaż Ania zapłaciła, więc co pani jeszcze chce, ale za zdjęcia z tej sesji od stycznia rachunku nie ma od pani??? Proszę nie kłamać tu na tym forum, że makijaże pani autorstwa są na stronie biokosu bo ich nie ma, a te co są to są autorstwa Ani. Widzę że był to dla pani bardzo duży problem podpisać z nami jakąś stosowną umowę. A teraz pani próbuje coś ugrać na naszych plecach. Tak się nie robi.
Pierwsze wytłuszczone zdanie - Bez komentarza!!

A prace jeszcze wczoraj tam były. Nie mam omamów przecież Naprawdę Panie myslały, że to przemilczę? Pisałam i mówiłam, kiedy rozmawiałyśmy niejednokrotnie, że nie jest mi potrzebna żadna umowa jeśli wykonuję makijaż dla klientki prywatnej. A nawet jeśli wykonuję go do sesji i sama nie publikuję tych prac.. Umowa to zgoda na publikację - umowy nie ma bo zgody nie było.
Ach.. proszę już lepiej zostawić ten temat i nie plątać i naciągać faktów o rachunku za zdjęcia i negocjacjach gdyż nie jestem fotografem tylko wizażystką która wykonała te makijaże które ze stronki znikły po raz drugi Jak dla mnie koniec tematu - chyba że dalej będzie Pani twierdzić, że kłamię to dołączę zachowane zrzuty ekranu, ale wolałabym nie prać brudów publicznie.

EDYCJA - dlatego wątek zgłoszę do moderacji na wszelki wypadek jeśli dyskusja zejdzie na poziom na jaki zeszła korespondencja mailowa w tej sprawie.
__________________


Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2011-06-06 o 06:42
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 09:03   #10
dyra_78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: wizażystka z okolic Katowic

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Pierwsze wytłuszczone zdanie - Bez komentarza!!

A prace jeszcze wczoraj tam były. Nie mam omamów przecież Naprawdę Panie myslały, że to przemilczę? Pisałam i mówiłam, kiedy rozmawiałyśmy niejednokrotnie, że nie jest mi potrzebna żadna umowa jeśli wykonuję makijaż dla klientki prywatnej. A nawet jeśli wykonuję go do sesji i sama nie publikuję tych prac.. Umowa to zgoda na publikację - umowy nie ma bo zgody nie było.
Ach.. proszę już lepiej zostawić ten temat i nie plątać i naciągać faktów o rachunku za zdjęcia i negocjacjach gdyż nie jestem fotografem tylko wizażystką która wykonała te makijaże które ze stronki znikły po raz drugi Jak dla mnie koniec tematu - chyba że dalej będzie Pani twierdzić, że kłamię to dołączę zachowane zrzuty ekranu, ale wolałabym nie prać brudów publicznie.

EDYCJA - dlatego wątek zgłoszę do moderacji na wszelki wypadek jeśli dyskusja zejdzie na poziom na jaki zeszła korespondencja mailowa w tej sprawie.
Prawdą jest że nie umiała się pani zachować i naubliżała nam pani od złodziei i nie dała sobie wytłumaczyć o co nam chodzi, postawiła pani na swoim i już pani prawo. Ale ile pani prac bez zgody pani klientów są pani pracami ? Bez pani zgody na publikację , czyli idzie to u pani w jedną stronę. Nie uwzględnia pani różnych form wykorzystania pani zdjęć. Teraz to wiem ale osoba która nam panią poleciła naciągnęła nas tak samo jak pani. Żadne argumenty do pani nie trafiają, a rachunku z sesji mimo że Ania zapłaciła jak nie ma tak nie ma. Życzę powodzenia w pracy na czarno.
dyra_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 09:59   #11
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: wizażystka z okolic Katowic

Cytat:
Napisane przez dyra_78 Pokaż wiadomość
Prawdą jest że nie umiała się pani zachować i naubliżała nam pani od złodziei i nie dała sobie wytłumaczyć o co nam chodzi, postawiła pani na swoim i już pani prawo. Ale ile pani prac bez zgody pani klientów są pani pracami ? Bez pani zgody na publikację , czyli idzie to u pani w jedną stronę. Nie uwzględnia pani różnych form wykorzystania pani zdjęć. Teraz to wiem ale osoba która nam panią poleciła naciągnęła nas tak samo jak pani. Żadne argumenty do pani nie trafiają, a rachunku z sesji mimo że Ania zapłaciła jak nie ma tak nie ma. Życzę powodzenia w pracy na czarno.
Tak właśnie wyglądały według Pani NEGOCJACJE o których nie chciałam pisać publicznie. Obrażanie, oczernianie, straszenie skarbówką. I ciągle myli Pani osoby - fotograf, wizażystka. Nie wszystko można kupić. Rachunek za usługę nie upoważnia klientki do podpisania się pod moim makijażem. Istnieje jeszcze coś takiego jak etyka zawodowa.

Nie będę się tutaj więcej rozpisywać i komentować reszty Pani wypowiedzi. Moje dokumenty są do wglądu dla czytelników - także rachunek wystawiony - z dobrej woli gdyż zażądały go panie po trzech miesiącach od usługi - wtedy kiedy zaprotestowałam przeciwko takiemu wykorzystaniu mojej pracy - tonący brzytwy się chwyta.
Jak zapowiadałam zgłaszam wątek do moderacji
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 10:18   #12
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: wizażystka z okolic Katowic

to forum nie służy do walki między konkurencją. Wątek zamykam
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 21:22   #13
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: wizażystka z okolic Katowic

Cytat:
Napisane przez dyra_78 Pokaż wiadomość
Zapomniała pani że negocjowałyśmy warunki i przez ten czas było napisane pod zdjęciami kto to robił ale,że pani nie zgodziła się na jakąkolwiek umowę z pani strony ani abyśmy te zdjęcia wykorzystały dla nas więc zdjęcia zniknęły ze strony i nie ma tam już żadnego pani zdjęcia. Za makijaż Ania zapłaciła, więc co pani jeszcze chce, ale za zdjęcia z tej sesji od stycznia rachunku nie ma od pani??? Proszę nie kłamać tu na tym forum, że makijaże pani autorstwa są na stronie biokosu bo ich nie ma, a te co są to są autorstwa Ani. Widzę że był to dla pani bardzo duży problem podpisać z nami jakąś stosowną umowę. A teraz pani próbuje coś ugrać na naszych plecach. Tak się nie robi.
Widziałem dowody, cytuję jawne pomówienia. Przykro mi, ale:
- konto blokuję, bo wg mnie popełniono przestępstwo pomówienia
- wątek otwieram

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 12:06   #14
frygetka
Przyczajenie
 
Avatar frygetka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 14
GG do frygetka Send a message via Skype™ to frygetka
Dot.: wizażystka z okolic Katowic

no, to tylko czekać rozwiązania tej akcji.
__________________
___________________


zapraszam serdecznie na moją stronę
www.rene83.iportfolio.pl


oraz na bloga
www.mejkapyrenaty.blogspo t.com



frygetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 13:54   #15
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: wizażystka z okolic Katowic

Cytat:
Napisane przez frygetka Pokaż wiadomość
no, to tylko czekać rozwiązania tej akcji.
To nie serial brazylijski Mam nadzieję, że po prostu to już jest koniec
Dziękuję za interwencję i przepraszam za zamieszanie i taki brzydki off topic
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.