wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-18, 20:55   #3001
Kasijasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 25
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość

Już usunęłam kilka wiadomości, możesz napisać jeszcze raz.
Wysłałam chociaż tamta też chyba powinna dojść
Kasijasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:35   #3002
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Piszę tu, żeby nie robić offtopa, choć rozbiókowy wątek jest gorątszy

Ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć, co to są te Morning/Slepping Mask? Że jak, bez zmywania?
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:17   #3003
seattle
Raczkowanie
 
Avatar seattle
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 142
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hej dziewczyny
Mam kilka pytań odnośnie bb kremów.. pomożecie?
Smarując się bb kremem rano po kilku godzinach mam wrażenie że on ze mnie "wychodzi", no nie umiem tego ubrać w słowa :/ Po prostu widać na buzi taką białą,tłustą warstewke, Wy też tak macie? Wiem że to wina mojej tłustej cery...ale jak temu zapobiec?
Drugie pytanie..uzywacie na bb puder? Ja czy uzywam,czy też nie ,bb ze mnie wychodzi, proces odwrotny do wchłaniania... jeśli uzyję pudru ta warstwa jest zółta/pomarańczowa,w zależności od odcienia pudru..a uzywam najczęściej transparentnego
Trzecie pytanie: czy każdy bb wybiela? Czy istnieje taki który jest nieco ciemniejszy?
I ostatnie pytanie: mozecie mi jakiś bb polecic?
Mam cere tłusta,wrażliwą i naczynkową, skłonną do zapychania,
miałam juz ELEMONGA,OHIU,HERA MULTI i zielony LIOEL, jak do tej pory żaden mi nie odpowiadał...;/
Jeśli któraś przebrnęła przez mój wątek to dziekuję
seattle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:29   #3004
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Piszę tu, żeby nie robić offtopa, choć rozbiókowy wątek jest gorątszy

Ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć, co to są te Morning/Slepping Mask? Że jak, bez zmywania?
Nakładasz taką sleeping mask na noc (podobnie jak krem) i zmywasz dopiero rano.


Cytat:
Napisane przez seattle Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam kilka pytań odnośnie bb kremów.. pomożecie?
Smarując się bb kremem rano po kilku godzinach mam wrażenie że on ze mnie "wychodzi", no nie umiem tego ubrać w słowa :/ Po prostu widać na buzi taką białą,tłustą warstewke, Wy też tak macie? Wiem że to wina mojej tłustej cery...ale jak temu zapobiec?
Drugie pytanie..uzywacie na bb puder? Ja czy uzywam,czy też nie ,bb ze mnie wychodzi, proces odwrotny do wchłaniania... jeśli uzyję pudru ta warstwa jest zółta/pomarańczowa,w zależności od odcienia pudru..a uzywam najczęściej transparentnego
Trzecie pytanie: czy każdy bb wybiela? Czy istnieje taki który jest nieco ciemniejszy?
I ostatnie pytanie: mozecie mi jakiś bb polecic?
Mam cere tłusta,wrażliwą i naczynkową, skłonną do zapychania,
miałam juz ELEMONGA,OHIU,HERA MULTI i zielony LIOEL, jak do tej pory żaden mi nie odpowiadał...;/
Jeśli któraś przebrnęła przez mój wątek to dziekuję
To znaczy, że jeszcze nie trafiłaś na "swój" BB . Jedyna rada - testuj dalej. Ja ostatnio polubiłam Skin79 Hot Pink, głównie ze względu na to, jak zachowuje się na mojej twarzy, bo kolor jest do niczego (ale mieszam go z podkładem, więc jest dobrze). Po innych BB miałam różne rewolucje na skórze...
Czasem używam pudru na BB. Jestem wierna SF Peach&Sake Finishing Powder. Na mojej twarzy spisuje się bardzo dobrze, choć nie wszyscy są z niego zadowoleni.
Nie wszystkie BB wybielają, ale większość tak. Jak do tej pory najciemniejszym BB, jaki miałam przyjemność testować był Lioele (zielony).

Może ktoś jeszcze się wypowie
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 16:00   #3005
seattle
Raczkowanie
 
Avatar seattle
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 142
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

dziekuję Shazney za odpowiedz
seattle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 10:57   #3006
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny stworzyłam mieszanke idealną dla mnie. Pomieszałam z 7 bb kremów po ok 1,5 ml ( 3 skin79, misha, lioele, le brauet,liolyn, zamian,troche korektora skinfood, troche podkładu gosh) Mieszanka wybuchowa ale o dziwo idealny odcień .
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 11:01   #3007
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja chyba sobie powoli daje spokoj, testuje juz 5 krem i nie podoba mi sie to, ze tak szybko schodzi, widac moje okropne wielkie pory, oraz to ze sie okropnie szybko błyszczę... wiem ze efekt bb ma byc glow, swieza cera itp.. ale dzieki za świecenie...
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 12:42   #3008
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Dziewczyny stworzyłam mieszanke idealną dla mnie. Pomieszałam z 7 bb kremów po ok 1,5 ml ( 3 skin79, misha, lioele, le brauet,liolyn, zamian,troche korektora skinfood, troche podkładu gosh) Mieszanka wybuchowa ale o dziwo idealny odcień .
ugh hahaha dobre, tylko ciekawe co z trwałością mieszanki, mieszając tyle różnych kosmetyków termin przydatności spada pewnie do kilku dni jak nie godzin
ja póki co mam co zakrywać więc używam podkładu Bourjois + Missha PC #13 na przywrócenie mojego naturalnego koloru (różowa porcelana :/). Ale powoli zauważyłam, że cera mi się poprawia, i tu muszę pochwalić maskę na noc Misshy, tą ze ślimaczkiem, fajnie nawilża a nie zapycha porów. Stosuję dzień w dzień od tygodnia i widzę dużą poprawę cery, gdzie maska pomaga mi zniwelować suche skórki (mam mieszaną cerę).

Co do świecenia po BB, BB to krem, i jeśli nie zaznaczono w jego właściwościach inaczej, matu nie da. Ale świecenia (poza BB które mają dawać taki efekt) też dawać nie powinny! Glow to nic innego jak efekt naturalnej skóry tj. nie-zmatowionej ale i nie-świecącej. Jeśli jednak ktoś się świeci, to są dwa wyjaśnienia: tłusta cera, lub duża skłonność do pocenia się (tak właśnie twarzy). Ja używam pudru transparentnego, by pochłaniał i sebum i kontrolował pocenie się (obecnie i chyba już przy nim zostanę - SkinFood Peach and Sake Silky Finish Powder). Jedna warstwa pudru wchłania się w kilka minut i niweluje - świecenie i pocenie, bez efektu mat, czyli jego funkcją jest trzymanie makijażu tam gdzie został nałożony, a nie spływał tylko gdy wejdę do sauny czyt.-> moja uczelnia
Ale skoro komuś BB nie pasuje to nie ma co się męczyć, ja nie byłam w stanie ścierpieć minerałów, i samego podkładu. A teraz nareszcie się nie męczę przy makijażu.
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 12:51   #3009
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja aktualnie szukam jakieś dobrej maski właśnie na noc, bo w ciągu dnia nie mam czasu i sił, żeby się bawić z moją cerą, a aktualnie zbrzydła i mnie wnerwia.

Kuszą mnie maski z Etude House, ale nic od nich nie miałam i się boję. Skinfood jest dla mnie bogiem, mistrzem i guru, ale ceny... A że i tak poczekam do zakończenia świąt, to może i dolar spadnie...
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 13:15   #3010
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, nie miałam nigdy styczności z produktami BB Cream, stąd też nie wiem jaki warto by było zamówić - cera mieszana, lekko żółta, bez większych niespodzianek, raczej ze starymi przebarwieniami, z którymi walczę przy pomocy kwasów.
Jaki poleciłybyście mi na sam początek przygody z BB Cream?

Przegrzebanie wszystkich wątków na ten temat i znalezienie odpowiedzi na podobne pytanie graniczy z cudem, dlatego pytam
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 13:42   #3011
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dla mnie strasznie suchy był SKINFOOD Good Afternoon - Rose Lemon, w ogóle te Afternonki są suche, bez kremu ani rusz.
Po SkinFood Mushroom robiłam za latarnie i nic nie niwelowało tego błysku.
Jak na razie najlepsze to Dr.Jart Silver label, Lioele Triple , Sana Pore Putty.
Muszę w miarę szybko wykończyć to co mam bo gęstnieją w słoiczkach

Z kolorami to nie jest proste ponieważ albo jaśnieją na twarzy albo ciemnieją albo się pięknie wtapiają mimo nietrafionego koloru, także nic tylko testować

Co do świecenia to popieram xiah ze SkinFood Peach and Sake Silky Finish Powder jest bardzo dobry albo puder jedwabny dr.Hauschki

Na pory super jest Serum Black Egg Pore

Kayaku bardzo fajne są Tony Moly Intense Repair Dual Effect Sleeping Pack i Tony Moly Ice Queen Sleeping Cream

A jaki fajny jest Black Sugar Cleansing Oil, dużo lepszy niż Honey Black Tea Cleansing Oil
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-12-20 o 13:44
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 13:59   #3012
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Drugi raz w życiu dostałam wysypu... nie, trzeci... I to wciąż na jednym policzku Ale mnie to wnerwia. Ale Lioele Triple jako korektor jest najs

Dziękuję, SzatAnku, lecem oglądam :3

A dla mnie Afternoonki są... Honey za mokry, Peach za suchy, Rose to inna bajka, ale kocham go jako rozświetlacz (nie ma to jak używać produktów zgodnie z tym, do czego zostały stworzone ), czekam na Apple i Berry Berry
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 14:06   #3013
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Berry Berry
Skąd masz Berry?nie rozbieralyśmy go

Zapomniałam o mojej ukochanej(przez zapach)maseczce HERA Aquabolic Mineral Sleeping Mask.
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-12-20 o 14:08
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 14:20   #3014
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dla mnie strasznie suchy był SKINFOOD Good Afternoon - Rose Lemon, w ogóle te Afternonki są suche, bez kremu ani rusz.
Po SkinFood Mushroom robiłam za latarnie i nic nie niwelowało tego błysku.
Jak na razie najlepsze to Dr.Jart Silver label, Lioele Triple , Sana Pore Putty.
Muszę w miarę szybko wykończyć to co mam bo gęstnieją w słoiczkach

Z kolorami to nie jest proste ponieważ albo jaśnieją na twarzy albo ciemnieją albo się pięknie wtapiają mimo nietrafionego koloru, także nic tylko testować

Co do świecenia to popieram xiah ze SkinFood Peach and Sake Silky Finish Powder jest bardzo dobry albo puder jedwabny dr.Hauschki

Na pory super jest Serum Black Egg Pore

Kayaku bardzo fajne są Tony Moly Intense Repair Dual Effect Sleeping Pack i Tony Moly Ice Queen Sleeping Cream

A jaki fajny jest Black Sugar Cleansing Oil, dużo lepszy niż Honey Black Tea Cleansing Oil
czekam na te maseczki i jajo, i zakochałam się w HBT Cl. Oil ale coś drogi a black sugar nie próbowałam... chyba muszę.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 14:24   #3015
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
czekam na te maseczki i jajo, i zakochałam się w HBT Cl. Oil ale coś drogi a black sugar nie próbowałam... chyba muszę.
Honey mi zostawiał tłustą warstewkę a Black Sugar nie a do tego pięknie pachnie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 14:31   #3016
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Apsik13, zacznij od próbek, np zestaw 10 różnych u dreamflux, ewentualnie od rozbiórek żeby sprawdzić czy kremy BB będą odpowiadały Twojej skórze.

Ślimaczkową maskę Misshy lubię Używałam 2-3 w tygodniu, świetnie radziła sobie z suchymi skórkami i skóra wyglądała lepiej. Na początku używałam codziennie, zapchała mnie wtedy strasznie.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Skąd masz Berry?nie rozbieralyśmy go

Zapomniałam o mojej ukochanej(przez zapach)maseczce HERA Aquabolic Mineral Sleeping Mask.
Chcesz Berry? Mam, kupiłam z ciekawości, ale na mnie wszystkie SkinFoody wyglądają okropnie.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 14:32   #3017
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

zygmus- dla mnie też możesz jakieś SF 1 afternoony wrzucić oczywiście opłacę

Dla mnie ten herbaciany olejek cudnie pachnie!
A cukrowy jak? jakiś karmel?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 14:38   #3018
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Chcesz Berry? Mam, kupiłam z ciekawości, ale na mnie wszystkie SkinFoody wyglądają okropnie.
Pewnie bym chciała ale próbeczkę tylko bo jak już pisałam one gęstnieją

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Dla mnie ten herbaciany olejek cudnie pachnie!
A cukrowy jak? jakiś karmel?
Cukrowy pachnie cytrusowo
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 14:52   #3019
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Cukrowy pachnie cytrusowo
Ooo, podoba mi sie to

A ta jedna maseczka jest wybielajaca
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 14:55   #3020
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość

A ta jedna maseczka jest wybielajaca
Bądź poważna, one chyba tak tylko w nazwie mają, ja nie zauważyłam wybielania no ale krótko ją używam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 15:05   #3021
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ooo, podoba mi sie to

A ta jedna maseczka jest wybielajaca
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Bądź poważna, one chyba tak tylko w nazwie mają, ja nie zauważyłam wybielania no ale krótko ją używam
Używam tych wszystkich wybielających cudów od roku, maseczki, kremy, kremy BB i ani trochę mnie nie wybieliło
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 15:18   #3022
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Używam tych wszystkich wybielających cudów od roku, maseczki, kremy, kremy BB i ani trochę mnie nie wybieliło
Potwierdzasz to co pisała Azjatycki Cukier
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 21:09   #3023
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A ja zauważyłam wybielenie mojej buźki Oczywiście w tym pomaga krótki dzień ale i te wszystkie azjatyckie cuda. Zauważyłam że jedno z moich przebarwień (mam je od dziecka) rozjaśniło się
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 22:00   #3024
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A ja nie chcę zapeszać,ale po pierwszych testach Kose Deep Cleansing Oil Softymo bije wszystkie Skinfoody i DHC na głowę
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 07:12   #3025
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie miałam nigdy styczności z produktami BB Cream, stąd też nie wiem jaki warto by było zamówić - cera mieszana, lekko żółta, bez większych niespodzianek, raczej ze starymi przebarwieniami, z którymi walczę przy pomocy kwasów.
Jaki poleciłybyście mi na sam początek przygody z BB Cream?

Przegrzebanie wszystkich wątków na ten temat i znalezienie odpowiedzi na podobne pytanie graniczy z cudem, dlatego pytam
Czy otrzymam odpowiedź na moje pytanie?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 08:55   #3026
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Czy otrzymam odpowiedź na moje pytanie?
Dla chcącego nic trudnego Wszystko da się tu znaleźć Tylko trzeba potrafić szukać Często tu zaglądam, bo dużo cennych informacji dziewczyny zamieszczają Nie udzielam się zbyt często, bo swojego ulubieńca mam Ale pomagam w doborze kremików moim koleżankom

Na początek zamów sobie kilka różnych próbek kremików To co jest dobre dla kogoś nie znaczy, że będzie dobre dla Ciebie...więc sama musisz potestować
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:06   #3027
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
A dla mnie Afternoonki są... Honey za mokry, Peach za suchy, Rose to inna bajka, ale kocham go jako rozświetlacz (nie ma to jak używać produktów zgodnie z tym, do czego zostały stworzone ), czekam na Apple i Berry Berry
Apple i Berry Berry tez są raczej suche, szczególnie Apple wchłania się do matu i cały dzień się nie błyszczę

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Czy otrzymam odpowiedź na moje pytanie?
na dobry początek oczywiście mogę polecić klasyk skin79 hot pink z tym że żółtkiem nie jest ale się ładnie wtapia, na ebayu są cztery mini tubeczki różnych skinów, wpisz najlepiej bb sample(na ebayu) i różne próbki wyskoczą a najlepiej wejdź na bloga zygmus, tam jest mnóstwo swatchy i zobaczysz które bb są żółte, ja osobiście poszukuje różowawych, szarawych
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 09:59   #3028
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Czy otrzymam odpowiedź na moje pytanie?
Przecież napisałam żebyś zaczeła od próbek, jednego konkretnego kremu nikt nie poda. Sama mam ich już chyba z 70 i nie jestem w stanie podać jednego. Próbki, odlewki i coś znajdziesz.

Żółte (wszystkie razem, bo nie mam czasu dzielić na ciemne, jasne...)
Sana Pore Putty
pomarańczowy Skin79
Lollynne Real Artist 2
Cezanne All in One 2
Le Brauet Caviar Gold
Mizon Snail BB Cream
Purederm 3in1 Beauty Magic BB Cream
SkinFood Good Afternoon Apple Cinnamon tea 1
SkinFood Good Afternoon Berry Berry tea 1
Skin79 Scandal BB Cream
Arezia BB Cream 1
Christian Gio BB Cream
Christian Gio Super BB Cream
Kiss Me Sunkiller BB
Lioele Triple Solution
Swanicoco Snail BB Cream
Naris up Moist BB Cream
Hada-Labo BB Moist Cream
Holika Holika Aqua Petit Jelly
Skin79 Dear Rose BB Cream
SkinFood Red Orange Jelly 1
iFiona (red) CC Cream
Miura cherry blossom magic BB Cream
Cedia Rose Stem Cell Sensitive BB Cream
Hera Mineral Multi 2
Dr Jart Water Fuse
Lioele Water Drop
Dr Jart+ ACNE-X BB Cream
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 10:29   #3029
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
Dla chcącego nic trudnego Wszystko da się tu znaleźć Tylko trzeba potrafić szukać Często tu zaglądam, bo dużo cennych informacji dziewczyny zamieszczają Nie udzielam się zbyt często, bo swojego ulubieńca mam Ale pomagam w doborze kremików moim koleżankom

Na początek zamów sobie kilka różnych próbek kremików To co jest dobre dla kogoś nie znaczy, że będzie dobre dla Ciebie...więc sama musisz potestować
Szukać potrafię, tylko czasu brak na przeglądanie wątków od samego początku
Mając dwie prace to fizycznie niemożliwe
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
na dobry początek oczywiście mogę polecić klasyk skin79 hot pink z tym że żółtkiem nie jest ale się ładnie wtapia, na ebayu są cztery mini tubeczki różnych skinów, wpisz najlepiej bb sample(na ebayu) i różne próbki wyskoczą a najlepiej wejdź na bloga zygmus, tam jest mnóstwo swatchy i zobaczysz które bb są żółte, ja osobiście poszukuje różowawych, szarawych
Ja obecnie staram się rozjaśnić twarz (przebarwienia, z którymi walczę kwasami), więc będę poszukiwać czegoś w tonacji jasnej, ale ciepłej
Dzięki za podanie tropu


Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Przecież napisałam żebyś zaczeła od próbek, jednego konkretnego kremu nikt nie poda. Sama mam ich już chyba z 70 i nie jestem w stanie podać jednego. Próbki, odlewki i coś znajdziesz.

Żółte (wszystkie razem, bo nie mam czasu dzielić na ciemne, jasne...)
Sana Pore Putty
pomarańczowy Skin79
Lollynne Real Artist 2
Cezanne All in One 2
Le Brauet Caviar Gold
Mizon Snail BB Cream
Purederm 3in1 Beauty Magic BB Cream
SkinFood Good Afternoon Apple Cinnamon tea 1
SkinFood Good Afternoon Berry Berry tea 1
Skin79 Scandal BB Cream
Arezia BB Cream 1
Christian Gio BB Cream
Christian Gio Super BB Cream
Kiss Me Sunkiller BB
Lioele Triple Solution
Swanicoco Snail BB Cream
Naris up Moist BB Cream
Hada-Labo BB Moist Cream
Holika Holika Aqua Petit Jelly
Skin79 Dear Rose BB Cream
SkinFood Red Orange Jelly 1
iFiona (red) CC Cream
Miura cherry blossom magic BB Cream
Cedia Rose Stem Cell Sensitive BB Cream
Hera Mineral Multi 2
Dr Jart Water Fuse
Lioele Water Drop
Dr Jart+ ACNE-X BB Cream
Nie widziałam wcześniejszego postu, więc dziękuję teraz
Omg, zanim ja to wypróbuję, zrobię się stara....
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 12:12   #3030
Miminka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 25
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

CZesc Dziewczny. Chce podzielić się z Wami moimi nowymi doświadczeniami z bb creamami. A więc tak. Wypróbowałam ostatnio 4 : Dr Jart Renewalist BB Cream
Pomarańczowy Skin 79-Super Beblesh Balm
IPKN-Skinny Fit Creamy BB
BRTC Gold Cawiar.
Zaznaczam ,że mam cerę dojrzałą . Ostatnio ze względu na to ,ze jestem w ciaży zmniejszyło mi się przetluszczanie cery. Jest mieszana, wrażliwa, słabo nawilżona.
Z tych 4 kremów chyba najbardziej odpowiadają mi 2- Dr Jart Renewalist i Skin 79. Bardziej skłoniłabym się jednak w stronę Dr Jarta ze względu na kolor. Skin 79 jest dość jasny po nałozeniu choć poźniej jest już ok. Efekt i trwałość są podobne.
IPKN ma super przyjemną konsystencję, zapach i chyba najmocniejsze działanie pielęgnacyjne z tych 4 kremów ,ale w moim przypadku jest za lekki, za mało kryjący. Używam go od czasu do czasu , głownie będąc w domu. Ładnie też rozświetla cerę ,ale czegoś mi jednak brakuje. Będę jeszcze testować Skin 79 Oriental Gold. To byloby na tyle na razie.
Zapomniałam o BRTC Gold Caviar. Nie odpowiada mi zupełnie. Ani zaraz po nałożeniu ani później. Na mojej skórze jest nietrwały, wydaje mi się ,że szybko spływa mimo tego ,że nie mam przetłuszczającej się cery. Na pewno nie będę go używać.

Edytowane przez Miminka73
Czas edycji: 2011-12-21 o 12:17
Miminka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.