The Secret Circle - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-17, 16:30   #1
blonde_rebellion
Raczkowanie
 
Avatar blonde_rebellion
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 250

The Secret Circle


Nie znalazłam jeszcze wątku o tym serialu, więc zakładam.
Opis:
"Tajemny krąg" ("Secret Circle" ) Cassie Blake była normalną nastolatką, dopóki jej mama Amelia nie zginęła w pożarze.
Osierocona przeprowadza się do babci Jane , do pięknego malowniczego miasteczka Chance Harbor w stanie Waszyngton..
Miasto zdaje wiedzieć więcej o niej niż wie ona sama o sobie.
Nowa szkoła, nowi znajomi , którzy skrywają pewien sekret ... który także niebawem pozna Cassie. Serial jest na podstawie książek L.J Smith.

Ktoś z Was ogląda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg The_Secret_Circle_TV_Series-846988385-large.jpg (63,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg the-secret-circle-tv-movie-poster-2011-1020710912.jpg (57,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg The-Secret-Circle-Season-1-Cast-Promo-Image-2.jpg (61,8 KB, 36 załadowań)
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
-Audrey Hepburn
blonde_rebellion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 16:39   #2
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: The Secret Circle

Obejrzałam 1szy odcinek i nie za bardzo mnie na razie zachwycił. Nie podobają mi się bohaterowie, o ile jeszcze główna bohaterka jest w miarę okej, to pozostali z jej grupy No ale zobaczymy, to dopiero pierwszy odcinek
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 16:53   #3
blonde_rebellion
Raczkowanie
 
Avatar blonde_rebellion
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 250
Dot.: The Secret Circle

Jak obejrzałam 1 odcinek, (bo ja już tak mam, że oglądam prawie wszystkie seriale) to od razu skojarzyło mi się z VD, małe miasteczko z tajemnicami itd. Ale co się dziwić skoro obie historie wymyśliła L.J Smith.
Według mnie odcinek był okej, bez szału na razie, ale myślę, że się rozkręci w końcu to był dopiero pilot. Co do obsady, to część żeńska jest dobra, ale jeśli chodzi o męską to nie ma na kim oka zawiesić
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
-Audrey Hepburn
blonde_rebellion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 17:10   #4
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez blonde_rebellion Pokaż wiadomość
do pięknego malowniczego miasteczka
wszystkie seriale jakie w ostatnim czasie oglądałam/oglądam dzieją się w pięknych malowniczych miasteczkach
Cytat:
Napisane przez blonde_rebellion Pokaż wiadomość
Ale co się dziwić skoro obie historie wymyśliła L.J Smith
...która talentu do wymyślania historii nie ma
Elena traci rodziców, Cassie traci rodziców, ahh...

Nudzę się dziś okropnie i to był pierwszy serial który mi przyszedł na myśl jaki mógłby mi zagospodarować czas. A interesuje się nim tylko ze względu na VD - zobaczymy czy i tu serial przebije książkę
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2011-09-17 o 17:11
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 18:00   #5
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: The Secret Circle

Ten serial leci na tym samym kanale co VD?

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Bo tak mi się coś zdawało, że na tym samym, ale może się mylę.
W każdym razie pilot The Secret Circle miał o prawie dwa miliony mniejszą oglądalność niż pilot TVD.

Ogólnie 1 odcinek mnie nie zachwycił. Zobaczymy co będzie dalej. Głowna bohaterka mi się nie podoba
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 18:39   #6
blonde_rebellion
Raczkowanie
 
Avatar blonde_rebellion
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 250
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
wszystkie seriale jakie w ostatnim czasie oglądałam/oglądam dzieją się w pięknych malowniczych miasteczkach

...która talentu do wymyślania historii nie ma
Elena traci rodziców, Cassie traci rodziców, ahh...

Nudzę się dziś okropnie i to był pierwszy serial który mi przyszedł na myśl jaki mógłby mi zagospodarować czas. A interesuje się nim tylko ze względu na VD - zobaczymy czy i tu serial przebije książkę
Taak, zdecydowanie brakuje jej talentu, chociaż jakoś przebrnęłam przez wszystkie książki vd.
a czytałaś może the secret circle?

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Ten serial leci na tym samym kanale co VD?

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Bo tak mi się coś zdawało, że na tym samym, ale może się mylę.
W każdym razie pilot The Secret Circle miał o prawie dwa miliony mniejszą oglądalność niż pilot TVD.

Ogólnie 1 odcinek mnie nie zachwycił. Zobaczymy co będzie dalej. Głowna bohaterka mi się nie podoba
Tak, to leci na tym samym kanale, a The Secret Circle wymyślili twórcy VD.

Ja na razie nie mam jakichś konkretnych odczuć co do Cassie, w końcu na razie był tylko jeden odcinek, ale nie jest zła. Jestem ciekawa jak ten serial się rozwinie bo prawdzie mówiąc vd już mi się trochę znudziło i zmęczyły mnie już te wszystkie wampiry i trójkąt miłosny elena/damon/stefan, co oczywiście nie zmienia tego, że kocham ten serial
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
-Audrey Hepburn

Edytowane przez blonde_rebellion
Czas edycji: 2011-09-17 o 18:44
blonde_rebellion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 19:16   #7
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
W każdym razie pilot The Secret Circle miał o prawie dwa miliony mniejszą oglądalność niż pilot TVD.
zastanawiam się z czego to wynika. przecież pilot to pilot, wcześniej żadnego odcinka nie było żeby móc się zasugerować: "odcinek mi się podobał/nie podobał obejrzę następny/nie obejrzę następnego".
Cytat:
Napisane przez blonde_rebellion Pokaż wiadomość
Taak, zdecydowanie brakuje jej talentu, chociaż jakoś przebrnęłam przez wszystkie książki vd.
a czytałaś może the secret circle?
nie, utknęłam na ostatniej części VD i jakoś dziwnie nie mam ochoty jej kończyć
ale właśnie przed chwilą pomyślałam że mogłabym łyknąć TSC na spróbowanie. o ile są z tego PDFy
Cytat:
Napisane przez blonde_rebellion Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa jak ten serial się rozwinie bo prawdzie mówiąc vd już mi się trochę znudziło i zmęczyły mnie już te wszystkie wampiry i trójkąt miłosny elena/damon/stefan, co oczywiście nie zmienia tego, że kocham ten serial
to co teraz napiszę zabrzmi dziwnie i nie wiem czy ktoś mnie zrozumie
ale czarodzieje i inne dziwy są dla mnie mniej naturalne niż wampiry można wymyślić ród zamieniający się każdej środy o poranku w stado gołębii i już będzie serial a wampiry to wampiry

Obejrzałam pierwszy odcinek The Secret Circle. W sumie jest ok. Wolę to niż TNLOCK, serio. Fabuła dużo ciekawsza i mniej nierealna. Ciekawi mnie najbardziej przeszłość - co się stało z poprzednim kręgiem, o co chodzi z ojcem Cassie i do czego Cassie jest potrzebna. Aktorzy? Główna bohaterka w miarę, choć drażni mnie to że jest to znowu bieda zagubiona owieczka... Dobrze że Faye nie jest blondynką bo zawsze jakoś takie role dostaja blondyny A czy mi się zdawało czy Adam ma pomalowane oczy?

Cytat z filmwebu:
Cytat:
Znowu pomieszali. Tak jak w Pamiętnikach Wampirów. W książce bohaterowie wyglądają zupełnie inaczej. Wymieniam tu najbardziej rzucające mi się w oczy błędy: w książce Cassie ma brązowe włosy(a nie blond) i niebieskie oczy, a Diana ma długie blond włosy i zielone oczy, a nie średniej dlugości brązowe włosy i brązowe oczy.
Czyli zamienili Elenę z Cassie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 22:30   #8
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
zastanawiam się z czego to wynika. przecież pilot to pilot, wcześniej żadnego odcinka nie było żeby móc się zasugerować: "odcinek mi się podobał/nie podobał obejrzę następny/nie obejrzę następnego".

nie, utknęłam na ostatniej części VD i jakoś dziwnie nie mam ochoty jej kończyć
ale właśnie przed chwilą pomyślałam że mogłabym łyknąć TSC na spróbowanie. o ile są z tego PDFy

to co teraz napiszę zabrzmi dziwnie i nie wiem czy ktoś mnie zrozumie
ale czarodzieje i inne dziwy są dla mnie mniej naturalne niż wampiry można wymyślić ród zamieniający się każdej środy o poranku w stado gołębii i już będzie serial a wampiry to wampiry

Obejrzałam pierwszy odcinek The Secret Circle. W sumie jest ok. Wolę to niż TNLOCK, serio. Fabuła dużo ciekawsza i mniej nierealna. Ciekawi mnie najbardziej przeszłość - co się stało z poprzednim kręgiem, o co chodzi z ojcem Cassie i do czego Cassie jest potrzebna. Aktorzy? Główna bohaterka w miarę, choć drażni mnie to że jest to znowu bieda zagubiona owieczka... Dobrze że Faye nie jest blondynką bo zawsze jakoś takie role dostaja blondyny A czy mi się zdawało czy Adam ma pomalowane oczy?

Cytat z filmwebu:

Czyli zamienili Elenę z Cassie
ZROBMY TO
to bedzie HIT
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 16:07   #9
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: The Secret Circle

Obejrzałam przed chwilą Pilot
Ta muzyczka z czołówki jest przegenialna Nucę ją cały czas.

Ogólnie- fajnie się zapowiada, będę oglądać dalej.


A co do pomalowanych oczu Adama- w scenie, w której są w szkole przy szafkach też to rozkminiałam
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-09-18 o 16:08
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 20:15   #10
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: The Secret Circle

Będę oglądać dla jednego aktora, który będzie grał ojca którejś tam. Nie wiem, czy sam serial mnie zainteresuje, bo nie przepadam za historiami o nastolatkach, ale cóż. Parę odcinków i w każdy serial da się wciągnąć
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 20:20   #11
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Będę oglądać dla jednego aktora, który będzie grał ojca którejś tam. Nie wiem, czy sam serial mnie zainteresuje, bo nie przepadam za historiami o nastolatkach, ale cóż. Parę odcinków i w każdy serial da się wciągnąć
Ja mam zbyt dużą słabość go seriali... Oglądam ich o dużo za dużo
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 08:59   #12
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja mam zbyt dużą słabość go seriali... Oglądam ich o dużo za dużo
Nie jesteś sama
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 10:22   #13
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: The Secret Circle

Widziałam pierwszy odcinek, nawet mi się podobał, na pewno dam szansę temu serialowi bo z doświadczenia wiem, że potrzebuję conamniej kilku odcinków, żeby wiedzieć czy coś mnie wciągnęło czy nie, no chyba, że serial jest wyjątkowo niestrawny to odpuszczam po dwóch odcinkach

Głowna bohaterka bardzo mi się podoba, a to dlatego, że uwielbiam ją z innego serialu
No i ponieważ twórcami serialu jest ekpia od TVD ( tzn na pewno Kevin W.) to jest szansa, że to będzie dobre
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:33   #14
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: The Secret Circle

Obejrzałam.
Nie przepadałam nigdy za nadprzyrodzonymi serialami (i o nastolatkach ), szczególnie mam dość wilkołaków, wampirów itp. OK., tu są czarownice, niechaj będzie, czarownice są do przyjęcia jak dla mnie

Ale po kolei. Ach, początek serialu i już Gale się pojawił. Och, tak, będę to oglądać na pewno

Faye, Diana, Melissa, Adam… Hm.
Faye – zawsze się musi pojawić jakaś ostra dziewczyna, no I mamy
Diana – ona mnie najbardziej zastanawia. Teraz wydaje się najbardziej dojrzała, ale no cóż. Wydaje mi się, że przejdzie jakąś przemianę. Pierwszy odcinek, a jej chłopak już się całuje z Cassie. I jeszcze ojciec Adama mówi, że są przeznaczeni sobie. Poza tym: czy to, że jej linia jest najdłuższa, oznacza, że ma największą moc czy co? Wydawało mi się, że ona jest jakby przewodniczką kręgu? Wydaje mi się, że Faye nawet traktuje ją z jakimś takim lekkim szacunkiem.
Melissa – na razie wydaje mi się podrzędną postacią, taką pomocnicą Faye, zobaczymy.
Adam i Nick (?) na razie jakieś takie dupy – za przeproszeniem – wołowe, więc się nie wypowiadam.

A, no cóż. Cała męska siła skoncentrowała się u Gale’a OK., Charlesa (on ma na imię Charles? Bo na filmwebie jest Thomasem). Czemu mi się wydaje, że on będzie ojcem też Cassie? Ewentualnie jeszcze ojciec Cassie się pojawi w serialu, tak sądzę Poprzedni magiczny krąg był, przypuszczam, podzielony na dobrych i złych. Ci dobrzy giną, źli działają. Dawn, boski Charles i kto jeszcze?

W ogóle, wytłumaczcie mi, bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałam. Tylko jedno z ich rodziców było czarownikami czy oboje? Bo matka Cassie była, ale potem boski Charles mówi o dziewczynie, że jest „taka jak jej ojciec”. Czy coś w tym stylu. Poza tym jej ojciec – podobno – zginął przed narodzinami, czyli wtedy, gdy 16 lat temu wydarzyła się tragedia i niektórzy zginęli.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:11   #15
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
No i ponieważ twórcami serialu jest ekpia od TVD ( tzn na pewno Kevin W.) to jest szansa, że to będzie dobre
otóż to
Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Ale po kolei. Ach, początek serialu i już Gale się pojawił. Och, tak, będę to oglądać na pewno
on mi z wyglądu bardzo przypomina Elijah'ę z Pamiętników Wampirów i już go nie lubię
Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Diana – ona mnie najbardziej zastanawia. Teraz wydaje się najbardziej dojrzała, ale no cóż. Wydaje mi się, że przejdzie jakąś przemianę. Pierwszy odcinek, a jej chłopak już się całuje z Cassie. I jeszcze ojciec Adama mówi, że są przeznaczeni sobie. Poza tym: czy to, że jej linia jest najdłuższa, oznacza, że ma największą moc czy co? Wydawało mi się, że ona jest jakby przewodniczką kręgu? Wydaje mi się, że Faye nawet traktuje ją z jakimś takim lekkim szacunkiem.
no to jest ciekawe pytanie, też się zastanawiałam. może będzie odcinek poświęcony historii każdej linii.
Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
A, no cóż. Cała męska siła skoncentrowała się u Gale’a OK., Charlesa (on ma na imię Charles? Bo na filmwebie jest Thomasem). Czemu mi się wydaje, że on będzie ojcem też Cassie?
ojcem nie widać że traktuje Cassie przedmiotowo, a w takich serialach ojciec by tak nie robił
Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Poprzedni magiczny krąg był, przypuszczam, podzielony na dobrych i złych. Ci dobrzy giną, źli działają. Dawn, boski Charles i kto jeszcze?
ale zginął ojcec Cassie. a on podobno "był złym człowiekiem". zresztą w rozmowie później mówili że Cassie jest córką swojego ojca, ale niestety też córką swojej matki. a matka wyglądała na dobrą.
Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
W ogóle, wytłumaczcie mi, bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałam. Tylko jedno z ich rodziców było czarownikami czy oboje? Bo matka Cassie była, ale potem boski Charles mówi o dziewczynie, że jest „taka jak jej ojciec”. Czy coś w tym stylu. Poza tym jej ojciec – podobno – zginął przed narodzinami, czyli wtedy, gdy 16 lat temu wydarzyła się tragedia i niektórzy zginęli.
Mnie się wydaje, iż mówili że jej ojciec zginął chwile po jej narodzinach. No i skoro tak często o nim wspominają i "ci źli" go wręcz chwalą, to podejrzewam że też był czarodziejem, choć tu pewności mieć nie można.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2011-09-19 o 13:14
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 14:27   #16
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość

ojcem nie widać że traktuje Cassie przedmiotowo, a w takich serialach ojciec by tak nie robił

ale zginął ojcec Cassie. a on podobno "był złym człowiekiem". zresztą w rozmowie później mówili że Cassie jest córką swojego ojca, ale niestety też córką swojej matki. a matka wyglądała na dobrą.
Ale on jest zły, więc wiesz
Ale mnie się wydaje, że niektórzy z ich rodziców zginęli w tym rytuale czy czymś, który odprawiali przed 16 laty. Babcia Cassie mówiła o tym do Dawn. I wtedy zginąłby ten zły. A dobrzy są eliminowani teraz przez złych.

Pewnie się okaże, że źli chcą zapanować nad światem, więc eliminują dobrych, żeby im w tym nie przeszkodzili. A swoje dzieci-następców chcą przekabacić na swoją stronę i zrobić z nich swoją armię

Mam też nadzieję, że nie okaże się, że Cassie jest najsilniejsza z nich wszystkich, bo nie lubię, gdy pierwszoplanowe postacie są idealnie dobre, najsilniejsze, a ich miłość i urok może pokonać wszystkie złe serca.

Edytowane przez ville
Czas edycji: 2011-09-19 o 14:31
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 14:40   #17
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Ale on jest zły, więc wiesz
nie, jakoś trudno mi w taka sytuację uwierzyć
Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Ale mnie się wydaje, że niektórzy z ich rodziców zginęli w tym rytuale czy czymś, który odprawiali przed 16 laty.
tak, tez tak myślę
Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
I wtedy zginąłby ten zły. A dobrzy są eliminowani teraz przez złych.
ano właśnie, a wcześniej napisałaś że wtedy zginęli "dobrzy".
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 19:39   #18
blonde_rebellion
Raczkowanie
 
Avatar blonde_rebellion
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 250
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
to co teraz napiszę zabrzmi dziwnie i nie wiem czy ktoś mnie zrozumie
ale czarodzieje i inne dziwy są dla mnie mniej naturalne niż wampiry można wymyślić ród zamieniający się każdej środy o poranku w stado gołębii i już będzie serial a wampiry to wampiry
W sumie to masz rację, ale co do wiedźm to też je akceptuję, są jeszcze w miarę naturalne (Mówię tu o takich wiedźmach typu Bonnie z VD, czy coś w stylu HP, ale np. wątek lafayetta z TB trochę mnie śmieszy), ale jakieś anioły, demony, duchy i inne dziwactwa to już nie dla mnie, dlatego nie lubię książek L.J Smith.

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja mam zbyt dużą słabość go seriali... Oglądam ich o dużo za dużo
To zupełnie tak jak ja

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Ale on jest zły, więc wiesz
Ale mnie się wydaje, że niektórzy z ich rodziców zginęli w tym rytuale czy czymś, który odprawiali przed 16 laty. Babcia Cassie mówiła o tym do Dawn. I wtedy zginąłby ten zły. A dobrzy są eliminowani teraz przez złych.

Pewnie się okaże, że źli chcą zapanować nad światem, więc eliminują dobrych, żeby im w tym nie przeszkodzili. A swoje dzieci-następców chcą przekabacić na swoją stronę i zrobić z nich swoją armię

Mam też nadzieję, że nie okaże się, że Cassie jest najsilniejsza z nich wszystkich, bo nie lubię, gdy pierwszoplanowe postacie są idealnie dobre, najsilniejsze, a ich miłość i urok może pokonać wszystkie złe serca.
Też mam taką nadzieję, ale biorąc pod uwagę, że to jednak amerykański serial przeznaczony dla młodzieży tak właśnie może być....
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
-Audrey Hepburn
blonde_rebellion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 21:05   #19
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez blonde_rebellion Pokaż wiadomość
W sumie to masz rację, ale co do wiedźm to też je akceptuję, są jeszcze w miarę naturalne (Mówię tu o takich wiedźmach typu Bonnie z VD, czy coś w stylu HP, ale np. wątek lafayetta z TB trochę mnie śmieszy), ale jakieś anioły, demony, duchy i inne dziwactwa to już nie dla mnie, dlatego nie lubię książek L.J Smith.


To zupełnie tak jak ja



Też mam taką nadzieję, ale biorąc pod uwagę, że to jednak amerykański serial przeznaczony dla młodzieży tak właśnie może być....
Na bank tak będzie. Zresztą już w pierwszym odcinku to pokazali, że to ona będzie najsilniejsza.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 21:25   #20
blonde_rebellion
Raczkowanie
 
Avatar blonde_rebellion
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 250
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Na bank tak będzie. Zresztą już w pierwszym odcinku to pokazali, że to ona będzie najsilniejsza.
No też mi się tak wydaje, bo mówili coś na temat tego jacy są z nią potężni i była ta scena kiedy Faye nie umiała stłumić burzy, a Cassie to zrobiła...
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
-Audrey Hepburn
blonde_rebellion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 21:47   #21
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Na początku myślałam że Cassie jest "szefem" i jest najsilniejsza. Ale później stwierdziłam że od niej tyle zależało bo dzięki temu że się zjawiła powstał pełny krąg i może od pełnego kręgu zależała siła ich mocy. Wiecie, im więcej osób w kręgu tym większe każdy ma moce.
No ale właśnie ta scena z poskromieniem burzy trochę się z tym kłóci...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 22:01   #22
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Na bank tak będzie. Zresztą już w pierwszym odcinku to pokazali, że to ona będzie najsilniejsza.
No cóż, Cassie jeszcze nie przeglądała swojej linii, pewnie się okaże, że jest jeszcze dłuższa niż Diany (o ile to jest powiązane z ich mocą).

A może każde z nich odpowiada za inną działkę? To być może tylko mój pomysł. Przyszło mi to na myśl, gdy zobaczyłam plakaty reklamujące serial z każdym z osobna z tej szóstki. Trochę mi się kłóci to, że dane siły powtarzały się, więc już nie wiem.
Może każde z nich potrafi wywołać wszystkie zjawiska, ale specjalizuje się w jednym. I działką Cassie byłyby pioruny czy co tam. Na plakacie z Faye pada deszcz i w odcinku spowodowała ulewę, ale to pewnie zbieg okoliczności. Chociaż na plakacie z nią jest też nawiązanie do burzy (piorun na ręce) - a niech to.
Ech, ja po prostu nie chcę, żeby Cassie była najsilniejsza

No i ten napis: What's your power...
Spróbuję podsumować:
Adam - woda
Melissa - powietrze/wiatr
Nick - ogień
Faye - burza/deszcz
Diana - ziemia

A Cassie (chociaż ma ogień na plakacie) może będzie coś jak Czarodziejka z Księżyca. Jest najmocniejsza i umie wszystko

Ależ zanalizowałam, pękam z dumy

Edytowane przez ville
Czas edycji: 2011-09-19 o 22:06
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 22:08   #23
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Na plakacie Cassie nie wygląda jak Cassie
Ale coś z tymi "specjalizacjami" może być Bo z tego co widzę każdy ma jakiś swój symbol - u Cassie jest to ogień?

No i ville zedytowałaś posta i ukradłaś mi to co chciałam napisać
Właśnie teraz widzę że to u Nicka jest ogień więc w sumie nie wiem co z Cassie...
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2011-09-19 o 22:17
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 22:14   #24
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Na plakacie Cassie nie wygląda jak Cassie
Ale coś z tymi "specjalizacjami" może być Bo z tego co widzę każdy ma jakiś swój symbol - u Cassie jest o ogień?
No właśnie. Ogień. Tu mi się teoria wali
A co plakatu i braku podobieństwa... Spójrz, co zrobili z boskim Charlesem Chociaż Dawn też stała się ofiarą photoshopa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TSC-Poster-secret-circle-tv-show-24534032-288-427.jpg (42,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TSC-Poster-secret-circle-tv-show-24659563-288-427.jpg (44,7 KB, 20 załadowań)
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 22:23   #25
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
No właśnie. Ogień. Tu mi się teoria wali
A co plakatu i braku podobieństwa... Spójrz, co zrobili z boskim Charlesem Chociaż Dawn też stała się ofiarą photoshopa
wygląda jak zdeformowana figura woskowa
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 22:41   #26
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: The Secret Circle

Fajne te plakaty
Ale Cassie to nie wiem co tam ma. Trochę ogień faktycznie przypomina :P
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 23:13   #27
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: The Secret Circle

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Fajne te plakaty
Ale Cassie to nie wiem co tam ma. Trochę ogień faktycznie przypomina :P
ale znowu u Nicka przypomina ogień bardziej a u Cassie jakby takie ogniste błyskawice nie wiem, w końcu to wyjdzie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 10:05   #28
SuperSztuka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Manhattan
Wiadomości: 680
Dot.: The Secret Circle

Obejrzałam pilot i czekam na odcinek Zobaczymy
SuperSztuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 10:16   #29
soleiasta
Zadomowienie
 
Avatar soleiasta
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 593
Dot.: The Secret Circle

obejrzałam, a co więcej to powiem po kolejnych odcinkach bo po pierwszym to cóż można stwierdzić.
Pewne jest to że mnie zaciekawiło, ale czy zostanę przy tym serialu kolejne odcinki pokażą.
Jeśli chodzi o moce - to każdy ma chyba swój przypisany "dar" a Cassie jest najsilniejsza z nich wszystkich i ma wszystkie - tak mi się zdaje.
Pewne jest tylko to że Adam i Cassie będą razem - nie tylko dlatego że niby są w gwiazdach zapisani, ale widać chemię pomiędzy nimi Będą się schodzić rozchodzić, typowa amerykańska sielanka
__________________
pick me, choose me, love me...

R.I.P Cristina's shoes!

Malcziki w kulturalnym świecie, seriously?! - więcej tu - mallcziki.blogspot.com
soleiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 10:23   #30
shimmmy
Zadomowienie
 
Avatar shimmmy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 452
Dot.: The Secret Circle

pierwszy odcinek na kolana nie powala, ale w sumie ujdzie. Jako zapychacz mogę oglądać.

a co do tych "specjalizacji".... to brzmi zupełnie jak Kapitan Planeta
shimmmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.