Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-15, 19:45   #3241
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Też się przyznam, że strasznie zaniedbuję olejowanie. Po prostu nie jest mi ono "po drodze". Myję włosy zawsze rano, więc odpada olejowanie przed myciem lub później. Ewentualnie mogłabym na noc, ale tego nie znoszę - budzę się cała tłusta. Muszę się jakoś zmobilizować.

Odnośnie fryzury niestety nie doradzę. Ostatni raz miałam tak krótkie włosy w 3 klasie podstawówki.
Melcia, dlaczego cała tłusta? Nie za dużo oleju nakładasz? Jak nałożę olej to robię warkoczyk, chociaz z wycieniowanych włosów jest to dość trudne, potem nakładam opaskę i zanim pójdę spać to one tak się uliżą przy tej opasce, że jak już śpię to nigdzie mi nie lecą i nigdy nic mi nie brudzi.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:05   #3242
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mój muszmieć to Avene Cold Cream. Uwielbiam też z tej serii pomadkę - idealna na mrozy, krem do rąk - jedyny, który pomógł moim mega suchym dłoniom, chcę przetestować też mydełko
e to tego nie lubiłam, szczególnie do rąk-szybko w świat puściłam. I wszystkie cold-creamy, niezależnie od firmy mi ...surprise, surprise: śmierdzą
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a znasz laverę w takim metalowym pudełeczku jak bambino własnie?
dziewczyny niektóre miały i on chyba własnie ma taką konsystencje gestą bardzo i jest dość tłusty poszukaj w necie jesli nie znasz, może akurat .
ja tą laverę zamierzam najbliższą razą córeczce kupić do ciała
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
eeeeeee a tak na serio, to co ma oznaczać działanie antydepresyjne??? że się człowiek posmaruje i będzie szczęśliwy czy jak?
to ja ci wytłumaczę-jeśli tylko ma denata w składzie, to jesteśmy w domu-chlapniesz se przy okazji i od razu świat piękniejszy
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
spoko Ciotka jak bede jechac i zasluzysz to Ci moze lizaka przywioze

bardzo fajne masz włoski i ja też chciem zobaczyć loczki

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Też planuję laminowanie. Muszę w końcu kupić tą żelatynę.
mnie to w sumie jakoś nie kusi (póki co), ale daj znać jak wrażenia jak będziesz "po"
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Znalazłam za to coś takiego:
http://allegro.pl/alverde-naturalny-...526998232.html
Tańsza wersja oliwki P&R?
też dużo dobrego o niej słyszałam i mam ją w planach, dla córki i siebie tyż
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Zelatyna szybko zastyga i trzeba uwazac, ja nalozylam czepek foliowy i na to turban taki frotowy. Troche mi ten turban przysnchnal do baby hair probowalam go jakos odczepic ale strszanie bolalo wiec koniec koncow zmoczylam wlosy wraz z turbanem i wszystko ladnie zeszlo

i bartdzo ładna ta sukienka
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Też się przyznam, że strasznie zaniedbuję olejowanie. Po prostu nie jest mi ono "po drodze". Myję włosy zawsze rano, więc odpada olejowanie przed myciem lub później. Ewentualnie mogłabym na noc, ale tego nie znoszę - budzę się cała tłusta. Muszę się jakoś zmobilizować..
ja też, jakoś czasu brak-ładna pogoda to ciągle jestem z młodą na podwórku i jakoś się wyrobić nie mogę...a na noc nie lubię i włosy po całonocnym mam gorsze niż po 2-3h
----
No nie wyrobiłam się ze zdjęciem alverdziaków, ale już niektóre popróbowałam i... no cóż...:
-tusz false lashes- nazwa nie oddaje efektu-mam dość długie i gęste rzęsy, a on je lekko maznął, po 7-8 godz. było go jeszcze mniej, wyglądał jak wczorajszy i jeszcze się poosypywał...
-balsam z jeżyną i pigwą- a tu niespodzianka-nie mój zapach , wydaje się całkiem normalny, nie mocny, ale jakoś jak posmarowałam rękę, to nie było to. Ja to już zaczynam myśleć, że moja skóra dziwne wonie wydziela, bo niektóre rzeczy podobają mi się w opakowaniu, a na mojej skórze to już średnio
-żel do brwi-jakoś mnie nie zachwycił-tak jak myślałam póki co trudno mi się go obsługuje, bo umazuje sobie nad i pod brwiami skórę. Może się jeszcze nauczę toto używać, ale jakoś chyba wolę cienie do brwi....
-pianka do mycia twarzy sensitive-i też lipa...po wyciśnięciu pianka zmienia konsystencję w wodnistą ( w porównaniu do innych pianek, które kiedyś stosowałam), więc komfort używania żaden i ściąga mi buzię-muszę w te pędy po krem lecieć... I znów sobie przypomniałam swoje problemy z przed paru miechów-jak to nawet po posmarowaniu mojej buzi komfort krótki, bo krem (każdy) szybko się wchłaniał i jak nie po 1-2h znów czułam to pieczenie i ściągnięcie, to najdalej rano budziłam się z papierem ściernym i czasem wręcz mi jakby skóra schodziła...
-odżywka do rzęs-tu nie ponarzekam, bo trzeba poużywać żeby zobaczyć efekt
-jeszcze mam szampon małego elfa-to dla córki w sumie, ona nie tak wybredna, to powinno być oki
-no i miniaturka odżywki a hibiskusem-czeka jeszcze na użycie
-od grażynki naszej kochanej dostałam bazę pod cienie, ale też jeszcze nie użyłam i odlewki szamponu z hibiskusem i odżywki z morelą
Także tak to u mnie wygląda-malkontent jak nic
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-08-15 o 20:19
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:21   #3243
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Zachęcasz kobieto, zachęcasz.
Teraz to ja chcę i pomadę i pastę



Też kiedyś miałam króciutkie. No może mniej niż 2cm... Teraz są za łopatki.

Ta mlodziudka to tak specjalnie z literówką. Już dawno do takowych nie należę.

Jak mi się marzy taki kolorek. Szkoda, że w moim przypadku wiążę się to ze zniszczeniem włosów. Ehh może kiedyś jak nie będzie mi potem żal ścinać
Jutro wysylam Ci ta moja pomade ala JMO. Jestes rocznik 85 ?? bo ja tak
No niestety blond troche niszczy wlosy, chcialabym farbowac henna a nie chemicznymi farbami ale albo rybki albo akwarium. Niestety henna takiego jasnego blondu nie osiagne

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość

bardzo fajne masz włoski i ja też chciem zobaczyć loczki


i bartdzo ładna ta sukienka

No nie wyrobiłam się ze zdjęciem alverdziaków, ale już niektóre popróbowałam i... no cóż...:
-tusz false lashes- nazwa nie oddaje efektu-mam dość długie i gęste rzęsy, a on je lekko maznął, po 7-8 godz. było go jeszcze mniej, wyglądał jak wczorajszy i jeszcze się poosypywał...
-balsam z jeżyną i pigwą- a tu niespodzianka-nie mój zapach , wydaje się całkiem normalny, nie mocny, ale jakoś jak posmarowałam rękę, to nie było to. Ja to już zaczynam myśleć, że moja skóra dziwne wonie wydziela, bo niektóre rzeczy podobają mi się w opakowaniu, a na mojej skórze to już średnio
-żel do brwi-jakoś mnie nie zachwycił-tak jak myślałam póki co trudno mi się go obsługuje, bo umazuje sobie nad i pod brwiami skórę. Może się jeszcze nauczę toto używać, ale jakoś chyba wolę cienie do brwi....
-pianka do mycia twarzy sensitive-i też lipa...po wyciśnięciu pianka zmienia konsystencję w wodnistą ( w porównaniu do innych pianek, które kiedyś stosowałam), więc komfort używania żaden i ściąga mi buzię-muszę w te pędy po krem lecieć... I znów sobie przypomniałam swoje problemy z przed paru miechów-jak to nawet po posmarowaniu mojej buzi komfort krótki, bo krem (każdy) szybko się wchłaniał i jak nie po 1-2h znów czułam to pieczenie i ściągnięcie, to najdalej rano budziłam się z papierem ściernym i czasem wręcz mi jakby skóra schodziła...
-jeszcze mam szampon małego elfa-to dla córki w sumie, ona nie tak wybredna, to powinno być oki
-no i miniaturka odżywki a hibiskusem-czeka jeszcze na użycie
-od grażynki naszej kochanej dostałam bazę pod cienie, ale też jeszcze nie użyłam i odlewki szamponu z hibiskusem i odżywki z morelą
Także tak to u mnie wygląda-malkontent jak nic
ojj kochana Evitko tys to sie lipka powinna nazywac
Szkoda, ze Ci prawie nic nie przypadlo do gustu
Ja mam tusz i jestem z niego bardzo zadowolona, jeszcze ani razu mi sie nie obsypal. Czasem lekko sie rozmarze jak dam olejowe serum pod oczy.
Moze ty powinnas uzywac kosmetykow bezzapachowych albo o delikanym zapachu??
Dziekuje za komplementy na weselu bede glam rock princessa zdjecia loczkow juz kiedys wrzucalam poszukaj
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:31   #3244
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dziewczyny, którą maskę z Organic Shop zachwalałyście? Co lepsze ta z avocado czy z jaśminem?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:32   #3245
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ale Ci zazdroszcze dokad masz teraz wlosy??

Wlasnie myslalam o plecnionce tylko nie wiem czy z tak krotkich wlosow cos wyjdzie Sukienke mam taka jak w zalaczniku i myslalam tez o takiej zbuntowanej fryzurze
W albumie masz moje włosy sprzed paru miesięcy. Trochę od tamtego czasu urosły, bo mimo wymęczonych końcówek ciągle się nie zdecydowałam na fryzjera. Ostatnio zaczęły mnie smyrać po łokciach.

Fajna sukieneczka i fryzurka też - taka rockowa.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Melcia, dlaczego cała tłusta? Nie za dużo oleju nakładasz? Jak nałożę olej to robię warkoczyk, chociaz z wycieniowanych włosów jest to dość trudne, potem nakładam opaskę i zanim pójdę spać to one tak się uliżą przy tej opasce, że jak już śpię to nigdzie mi nie lecą i nigdy nic mi nie brudzi.
Mam zwykle bardzo niespokojny sen i się rzucam po łóżku. Żaden warkocz nie przetrwa u mnie całej nocy. Do tego często ręka TŻa ląduje na mojej głowie. Tak się boksujemy w trakcie spania.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
mnie to w sumie jakoś nie kusi (póki co), ale daj znać jak wrażenia jak będziesz "po"

----
No nie wyrobiłam się ze zdjęciem alverdziaków, ale już niektóre popróbowałam i... no cóż...:
-tusz false lashes- nazwa nie oddaje efektu-mam dość długie i gęste rzęsy, a on je lekko maznął, po 7-8 godz. było go jeszcze mniej, wyglądał jak wczorajszy i jeszcze się poosypywał...
-balsam z jeżyną i pigwą- a tu niespodzianka-nie mój zapach , wydaje się całkiem normalny, nie mocny, ale jakoś jak posmarowałam rękę, to nie było to. Ja to już zaczynam myśleć, że moja skóra dziwne wonie wydziela, bo niektóre rzeczy podobają mi się w opakowaniu, a na mojej skórze to już średnio
-żel do brwi-jakoś mnie nie zachwycił-tak jak myślałam póki co trudno mi się go obsługuje, bo umazuje sobie nad i pod brwiami skórę. Może się jeszcze nauczę toto używać, ale jakoś chyba wolę cienie do brwi....
-pianka do mycia twarzy sensitive-i też lipa...po wyciśnięciu pianka zmienia konsystencję w wodnistą ( w porównaniu do innych pianek, które kiedyś stosowałam), więc komfort używania żaden i ściąga mi buzię-muszę w te pędy po krem lecieć... I znów sobie przypomniałam swoje problemy z przed paru miechów-jak to nawet po posmarowaniu mojej buzi komfort krótki, bo krem (każdy) szybko się wchłaniał i jak nie po 1-2h znów czułam to pieczenie i ściągnięcie, to najdalej rano budziłam się z papierem ściernym i czasem wręcz mi jakby skóra schodziła...
-jeszcze mam szampon małego elfa-to dla córki w sumie, ona nie tak wybredna, to powinno być oki
-no i miniaturka odżywki a hibiskusem-czeka jeszcze na użycie
-od grażynki naszej kochanej dostałam bazę pod cienie, ale też jeszcze nie użyłam i odlewki szamponu z hibiskusem i odżywki z morelą
Także tak to u mnie wygląda-malkontent jak nic
Dam znać.

Ty to lepiej nic nie kupuj w najbliższym czasie, bo masz ewidentnie czarną serię. Chociaż czekaj, wróć, musisz kupić ze mną w Kalinie! Najbardziej martwi mnie żel do brwi. A jak bardzo jest ciemny? Boję się, że nie poradzę sobie z jego obsługą... Znowu będę musiała opchnąć siostrze w razie czego.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:33   #3246
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Evi - no pogratulowałabym zakupów, ale juz sama nie wiem skoro Ci nie pasują
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-08-15 o 20:37
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:38   #3247
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
W albumie masz moje włosy sprzed paru miesięcy. Trochę od tamtego czasu urosły, bo mimo wymęczonych końcówek ciągle się nie zdecydowałam na fryzjera. Ostatnio zaczęły mnie smyrać po łokciach.

Fajna sukieneczka i fryzurka też - taka rockowa.


Mam zwykle bardzo niespokojny sen i się rzucam po łóżku. Żaden warkocz nie przetrwa u mnie całej nocy. Do tego często ręka TŻa ląduje na mojej głowie. Tak się boksujemy w trakcie spania.


Dam znać.

Ty to lepiej nic nie kupuj w najbliższym czasie, bo masz ewidentnie czarną serię. Chociaż czekaj, wróć, musisz kupić ze mną w Kalinie! Najbardziej martwi mnie żel do brwi. A jak bardzo jest ciemny? Boję się, że nie poradzę sobie z jego obsługą... Znowu będę musiała opchnąć siostrze w razie czego.
Już widziałam włosy Wspaniałe, są takie długie.
haha to niestety, jak tak niespokojnie śpisz to wstawaj nad ranem i nakładaj olejki, nie ma wyjścia
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 20:42   #3248
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Już widziałam włosy Wspaniałe, są takie długie.
haha to niestety, jak tak niespokojnie śpisz to wstawaj nad ranem i nakładaj olejki, nie ma wyjścia
Dziękuję. Ale powiem Ci, że teraz już zaczynają mnie denerwować. Chyba pójdę wreszcie do fryzjera i wrócę do długości ze zdjęcia.

TŻ popuka się w głowę, jak zobaczy mnie o świcie smarującą włosy olejem.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:52   #3249
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziękuję. Ale powiem Ci, że teraz już zaczynają mnie denerwować. Chyba pójdę wreszcie do fryzjera i wrócę do długości ze zdjęcia.

TŻ popuka się w głowę, jak zobaczy mnie o świcie smarującą włosy olejem.
Bo zazdrości! Też pomiziaj głowę Tż olejem, to sam zacznie Cię budzić "Kochanie, dzisiaj olejowanie, wstawaj!"
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:54   #3250
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, którą maskę z Organic Shop zachwalałyście? Co lepsze ta z avocado czy z jaśminem?
z figa

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
W albumie masz moje włosy sprzed paru miesięcy. Trochę od tamtego czasu urosły, bo mimo wymęczonych końcówek ciągle się nie zdecydowałam na fryzjera. Ostatnio zaczęły mnie smyrać po łokciach.

Fajna sukieneczka i fryzurka też - taka rockowa.


Mam zwykle bardzo niespokojny sen i się rzucam po łóżku. Żaden warkocz nie przetrwa u mnie całej nocy. Do tego często ręka TŻa ląduje na mojej głowie. Tak się boksujemy w trakcie spania.
piekne wlosy oddaj polowe ja chetnie przyjme co do olejowania to czepek na glowe i heja
A dziekuje kiecka skromna i prosta wiec z dodatkami i fryzura bede mogla poszalec
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Bo zazdrości! Też pomiziaj głowę Tż olejem, to sam zacznie Cię budzić "Kochanie, dzisiaj olejowanie, wstawaj!"
Ty to masz ulanska fantazje

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-08-15 o 20:57
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:58   #3251
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ty to lepiej nic nie kupuj w najbliższym czasie, bo masz ewidentnie czarną serię. Chociaż czekaj, wróć, musisz kupić ze mną w Kalinie! Najbardziej martwi mnie żel do brwi. A jak bardzo jest ciemny? Boję się, że nie poradzę sobie z jego obsługą... Znowu będę musiała opchnąć siostrze w razie czego.
potwierdzam-włoski mel-miodzio są

No naprawdę chyba se w łeb palnę jak mnie najdzie na zakupy albo się po prostu nie "pochwalę" .Na kalinę jesteśmy umówione, bo krem do rąk potrzebuję (i może parę drobiazgów...)

Nie jest bardzo ciemny żel-powiedziałabym że kolor ma akurat i nie ma rudości. Nie wiem, może sie po prostu muszę nauczyć go obsługiwać.
Chyba się nie powinnas mną sugerować jak ja taka maruda
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ojj kochana Evitko tys to sie lipka powinna nazywac
zdjecia loczkow juz kiedys wrzucalam poszukaj
chyba tak
a nie chce mi się szukać-poczekam aż wstawisz nowe jakieś
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Evi - no pogratulowałabym zakupów, ale juz sama nie wiem skoro Ci nie pasują
prawda? ja to już ścichnąć muszę z tym "chwaleniem" wątpliwym
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziękuję. Ale powiem Ci, że teraz już zaczynają mnie denerwować. Chyba pójdę wreszcie do fryzjera i wrócę do długości ze zdjęcia.
to jak się spotkamy, to ci mogę polecić taniego fryzjera w centrum. Na końcówy tam chodzę właśnie
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 21:06   #3252
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
e to tego nie lubiłam, szczególnie do rąk-szybko w świat puściłam. I wszystkie cold-creamy, niezależnie od firmy mi ...surprise, surprise: śmierdzą
Dla mnie to najlepsze kosmetyki świata I pachną cudnie Co człowiek to opinia
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:10   #3253
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Witam i przypominam się. Cały czas czytam, mimo że nie piszę zbyt często.
Teraz zachęciło mnie pisanie o laminowaniu włosów. Robię to troszeczkę inaczej. Rozpuszczam 1 ml żelatyny i dodaję trochę gliceryny (jak juz rozpuszczona żelatyna ma letnią temperaturę tak około pół litra płukanki) i taki roztwór jest ostatnią płukanką. Tzn. olejowanie (u mnie na noc) mycie odżywką co jakiś czas szamponem, następnie maska plus jakies półprodukty np. keratyna + hialuron lub jedwab + gliceryna i inne (zawsze proteina i nawilżacz) po godzinie spłukiwanie maski i przapłukanie włosów żelatynowym roztworem letniusim.
Efekt: puszyste, zdyscyplinowane, zamknięte łuski, sypkie, podniesione u nasady, proste ale nie druty mięciusie, dobrze układające się, lśniące, no wiecie taka lustrzana tafla jak u azjatek (tylko to są proporcje do moich włosów zaczynałam od minimalnej ilości, patrzyłam na efekt i szłam dalej, aż do efektu na którym mi zależało)

Edytowane przez auraria
Czas edycji: 2012-08-15 o 21:15 Powód: literówka
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:14   #3254
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Bo zazdrości! Też pomiziaj głowę Tż olejem, to sam zacznie Cię budzić "Kochanie, dzisiaj olejowanie, wstawaj!"
Już wystarczy, że mnie męczy o pedicure.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
piekne wlosy oddaj polowe ja chetnie przyjme co do olejowania to czepek na glowe i heja
A dziekuje kiecka skromna i prosta wiec z dodatkami i fryzura bede mogla poszalec
Obetnę, wsadzę do koperty i Ci wyślę, jak chcesz takie doczepki. Tylko będziesz musiała sobie zafarbować. W czepku niewygodnie, no i też spada mi w nocy.

Fajnie, jestem ciekawa, jaki będzie efekt końcowy Twojej stylizacji. Chociaż na pewno boski.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
potwierdzam-włoski mel-miodzio są

No naprawdę chyba se w łeb palnę jak mnie najdzie na zakupy albo się po prostu nie "pochwalę" .Na kalinę jesteśmy umówione, bo krem do rąk potrzebuję (i może parę drobiazgów...)

Nie jest bardzo ciemny żel-powiedziałabym że kolor ma akurat i nie ma rudości. Nie wiem, może sie po prostu muszę nauczyć go obsługiwać.
Chyba się nie powinnas mną sugerować jak ja taka maruda

to jak się spotkamy, to ci mogę polecić taniego fryzjera w centrum. Na końcówy tam chodzę właśnie
Dzięki, chociaż moje włoski trochę sianowate są... Nie bijcie za narzekanie. Baby już takie są.

Uff, ulżyło mi, że przynajmniej Kalina jest ciągle na tapecie.

Sama popróbuję z tym żelem i się okaże. Chociaż Twoja opinia (mimo że marudna) nadal jest dla mnie cenna.

O, super! Nie mogę sobie od lat znaleźć porządnego fryzjera we Wrocławiu. A do mojej wałbrzyskiej są 2-tygodniowe kolejki.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-08-15 o 21:16
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:19   #3255
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Kończy mi się mój Dermablend i tu pytanie do Was. Jaki podkład (może być sypki) polecacie. Bardzo zależy mi na dobrym kryciu. Raz miałam próbki pixie cosmetics, ale nie dobrałam koloru. W każdym wyglądałam dziwnie zmęczona.
Macie jakieś typy? Jeśli można to wklejcie odrazu stronkę z próbkami do zamówienia.
Bardzo liczę na pomoc.
Lumiere moje ulubione
są wizażowe zamówienia wspolne na te mineraly.

ehh kusi mnie plynny podklad...
a lavera i dr.hauschka odpadaja, wole cos matujacego i dobrze kryjacego...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:25   #3256
Zielony Kalcyt
Raczkowanie
 
Avatar Zielony Kalcyt
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: prowincja ;)
Wiadomości: 45
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Kurcze przeglądam składy kosmetyków naturalnych i prawie w każdym jest gliceryna (w sumie nie wiem czego się spodziewałam bo w zwykłych też w większości jest). Od wyjazdu nad morze (jakieś 3 tygodnie temu) mam od niej uczulenie na brodzie i wokół skrzydełek nosa. Jak się jakimś podkładem wymażę to widać te suche skórki niemiłosiernie, oprócz krostek alergicznych (więc proszki mineralne odpadają).
W ogóle czymś się zatrułam boli mnie żołądek parę dni i wyglądam paskudnie, bo mnie wysypało mnie niemiłosiernie. Smarowałam uczulenie wszystkimi dostępnymi środkami i nie znika, teraz w akcie desperacji walnęłam na twarz oliwkę HIPP

Podzielę się czymś co ostatnio polubiłam, mam fioła na punkcie soli i płynów do kąpieli (uwielbiam moczyć się w wodzie) i z serii pseudoeko lubię bardzo żel z serii ECO PROMOTION Jadwigi z drzewkiem herbacianym, czaję się teraz na pomarańczowy, na pewno też kupię sobie sól z Bingo Spa- mam teraz algi i minerały i na moją słabą znjomość biochemii skład jest w miarę OK (W ogóle z Bingo Spa duuużo mi się podoba )
Macie jakieś ulubione naturalne sole i płyny do kapieli?

Edytowane przez Zielony Kalcyt
Czas edycji: 2012-08-15 o 21:31
Zielony Kalcyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 21:50   #3257
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Zielony Kalcyt Pokaż wiadomość
Podzielę się czymś co ostatnio polubiłam, mam fioła na punkcie soli i płynów do kąpieli (uwielbiam moczyć się w wodzie) i z serii pseudoeko lubię bardzo żel z serii ECO PROMOTION Jadwigi z drzewkiem herbacianym, czaję się teraz na pomarańczowy, na pewno też kupię sobie sól z Bingo Spa- mam teraz algi i minerały i na moją słabą znjomość biochemii skład jest w miarę OK (W ogóle z Bingo Spa duuużo mi się podoba )
Macie jakieś ulubione naturalne sole i płyny do kapieli?
A widziałaś sole, perełki i inne pierdułki z Organic Shopu (w Kalinie)? Brzmią bardzo apetycznie. Chociaż teraz mają mocno okrojony asortyment i trzeba poczekać na dostawę. Ja nie mam wanny, więc mnie takie wynalazki niestety nie interesują.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 22:28   #3258
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Chyba przeczytałyśmy to samo.
pewnie tak
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za dobre slowo Czeka mnie duzo pracy z wlosami, zeby miec takie ladne i lsniace jak wy
Anula nie martw sie loczki zrobia wielki come back juz niebawem
A musze troche pomarudzic jak prawdziwa baba. W sumie sama sobie winna jestem bo ostatnio zaniedbalam olejowanie i nakladanie masek na dluzej niz 10 min,dlatego takie oplakane suktki sa I tak jestem w szoku, ze takie dlugie sa ( jak na mnie )bo w grudniu przed Wigilia maialam taka krotka fryzure, ze najdluzsze wlosy siegaly ucha
Chyba po wakacjach pojde do fryzjera i troche je wyrownam
A moze macie jakies propozycje jaka fryzure z takich wlosow mozna by zrobic na wesele??
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Wlasnie myslalam o plecnionce tylko nie wiem czy z tak krotkich wlosow cos wyjdzie Sukienke mam taka jak w zalaczniku i myslalam tez o takiej zbuntowanej fryzurze
coś ty, kobito, nie narzekaj! masz piękny kolor i fajne cięcie przynajmniej wyglądają na takie, z których właśnie taką rockową fryzurkę można zrobić. a ja myślę jeszcze o takim niby-koczku, może na boku nawet, z wpiętym czymś... podtapirować, zaczesać, upiąć... może być trochę zadziorne, będzie pasować do sukienki (która jest śliczna! i dobrze prawisz, fryzem się ją trochę "zdziczy" )

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
to ja ci wytłumaczę-jeśli tylko ma denata w składzie, to jesteśmy w domu-chlapniesz se przy okazji i od razu świat piękniejszy
aaaaaaaaaaaaa to ja mam pełno takich "kosmetyków" antydepresyjnych tylko nie wiem, czy mogę użyć, bo chcę się rozmnażać
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 22:32   #3259
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaa to ja mam pełno takich "kosmetyków" antydepresyjnych tylko nie wiem, czy mogę użyć, bo chcę się rozmnażać
Myślisz, że mają też działanie antykoncepcyjne? Ale w sensie odstraszania partnera, doraźnego działania czy permanentnych uszkodzeń?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 22:39   #3260
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Myślisz, że mają też działanie antykoncepcyjne? Ale w sensie odstraszania partnera, doraźnego działania czy permanentnych uszkodzeń?
na pewno odstraszają mojego małża... dzisiaj wzięłam parę łyków piwa w pracy - nawet nie mogłam poszaleć, bo prowadziłam. po tych paru łykach napiłam się jeszcze wody i wyżułam gumę. pierwsze słowa mojego małża w domu: "piłaś!"
a tak na serio, to mam prawo podejrzewać, że od poniedziałku jestem w stanie błogosławionym na wszelki wypadek zatem nie chleję, a brzuchola smaruję regularnie oliwkami, coby wytrzymał tyle rozciągania...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 22:51   #3261
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
na pewno odstraszają mojego małża... dzisiaj wzięłam parę łyków piwa w pracy - nawet nie mogłam poszaleć, bo prowadziłam. po tych paru łykach napiłam się jeszcze wody i wyżułam gumę. pierwsze słowa mojego małża w domu: "piłaś!"
a tak na serio, to mam prawo podejrzewać, że od poniedziałku jestem w stanie błogosławionym na wszelki wypadek zatem nie chleję, a brzuchola smaruję regularnie oliwkami, coby wytrzymał tyle rozciągania...
No nie gadaj! Gratulacje! Widzę, że mamy owocne lato. Przy tak ekspresowej prewencji Twój brzuchol nie ujrzy nawet jednego rozstępu.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 23:02   #3262
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
No nie gadaj! Gratulacje! Widzę, że mamy owocne lato. Przy tak ekspresowej prewencji Twój brzuchol nie ujrzy nawet jednego rozstępu.
nie no, nie zapeszajmy!!! w poniedziałek był strzał, a czy trafny - to się okaże ale prewencja musi być, rozstępy mi się nie widzą właśnie się zastanawiam, skąd tu w niemczech najlepiej wziąć dobry olej z dzikiej róży, bo on podobno najlepszy do tego typu zabawy...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 23:22   #3263
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie no, nie zapeszajmy!!! w poniedziałek był strzał, a czy trafny - to się okaże ale prewencja musi być, rozstępy mi się nie widzą właśnie się zastanawiam, skąd tu w niemczech najlepiej wziąć dobry olej z dzikiej róży, bo on podobno najlepszy do tego typu zabawy...
No to trzymam kciuki za celne trafienie.

Może poszukaj jakiegoś sklepu internetowego? Jest dużo firm z takimi olejkami, tylko niestety zwykle drogie. Ale te tańsze półproduktowe podobno gorzej działają (a w każdym razie chyba tak się zdawało Anuli).
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 23:39   #3264
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Już wystarczy, że mnie męczy o pedicure.


Obetnę, wsadzę do koperty i Ci wyślę, jak chcesz takie doczepki. Tylko będziesz musiała sobie zafarbować. W czepku niewygodnie, no i też spada mi w nocy.

Fajnie, jestem ciekawa, jaki będzie efekt końcowy Twojej stylizacji. Chociaż na pewno boski.


Dzięki, chociaż moje włoski trochę sianowate są... Nie bijcie za narzekanie. Baby już takie są.

Uff, ulżyło mi, że przynajmniej Kalina jest ciągle na tapecie.

Sama popróbuję z tym żelem i się okaże. Chociaż Twoja opinia (mimo że marudna) nadal jest dla mnie cenna.

O, super! Nie mogę sobie od lat znaleźć porządnego fryzjera we Wrocławiu. A do mojej wałbrzyskiej są 2-tygodniowe kolejki.
gdybys takich harcow nie wyprawiala toby sie czepek na miejscu trzymal
Wysylaj wyslaj zrobie sobie ombre hair upside down. Piekne masz wlosy i nie narzekaj to toz grzech psioczych na takie cuda
Gdybym to ja jeszcze fotogeniczna byla to nie ma problemu ale ja na zdjeciach wygladam dokladnie tak
Tylko prosze mi tu nie wykupic wszystkiego w kalinie bo tez sie czaje na zamowienie

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
pewnie tak


coś ty, kobito, nie narzekaj! masz piękny kolor i fajne cięcie przynajmniej wyglądają na takie, z których właśnie taką rockową fryzurkę można zrobić. a ja myślę jeszcze o takim niby-koczku, może na boku nawet, z wpiętym czymś... podtapirować, zaczesać, upiąć... może być trochę zadziorne, będzie pasować do sukienki (która jest śliczna! i dobrze prawisz, fryzem się ją trochę "zdziczy" )


aaaaaaaaaaaaa to ja mam pełno takich "kosmetyków" antydepresyjnych tylko nie wiem, czy mogę użyć, bo chcę się rozmnażać
pojechalas po bandzie dziekuje dawno nie uslyszlam tylu komplementow w jednej wypowiedzi Prawda jest taka,ze u fryza na scieciu nie bylam od grundnia (sic) unikam jak ognia bo zapuszczam ,a kazda wizyta konczyla sie krotka fryzura Tez myslalam o takim koczku ale pyzata buzie mam i bym wygladala jak balwanek
Cloche, gratulacje !!!! zeby nie zapeszac to 3mam bardzo mocno kciuki
Ale fajnie by bylo jakbysmy watkowymi ciotkami zostaly
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 23:49   #3265
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie no, nie zapeszajmy!!! w poniedziałek był strzał, a czy trafny - to się okaże ale prewencja musi być, rozstępy mi się nie widzą właśnie się zastanawiam, skąd tu w niemczech najlepiej wziąć dobry olej z dzikiej róży, bo on podobno najlepszy do tego typu zabawy...
haha no to trzymamy kciuki za plemniki niech wygra najlepszy
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 00:15   #3266
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
z figa

Ty to masz ulanska fantazje
dzieki
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Już wystarczy, że mnie męczy o pedicure.
o jaki! A mój dwa tygodnie jedną maseczkę wypomina

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
na pewno odstraszają mojego małża... dzisiaj wzięłam parę łyków piwa w pracy - nawet nie mogłam poszaleć, bo prowadziłam. po tych paru łykach napiłam się jeszcze wody i wyżułam gumę. pierwsze słowa mojego małża w domu: "piłaś!"
a tak na serio, to mam prawo podejrzewać, że od poniedziałku jestem w stanie błogosławionym na wszelki wypadek zatem nie chleję, a brzuchola smaruję regularnie oliwkami, coby wytrzymał tyle rozciągania...
: oklaski:Trzymam mocno kciuki
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 01:09   #3267
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Jutro wysylam Ci ta moja pomade ala JMO. Jestes rocznik 85 ?? bo ja tak
No niestety blond troche niszczy wlosy, chcialabym farbowac henna a nie chemicznymi farbami ale albo rybki albo akwarium. Niestety henna takiego jasnego blondu nie osiagne


ojj kochana Evitko tys to sie lipka powinna nazywac
Szkoda, ze Ci prawie nic nie przypadlo do gustu
Ja mam tusz i jestem z niego bardzo zadowolona, jeszcze ani razu mi sie nie obsypal. Czasem lekko sie rozmarze jak dam olejowe serum pod oczy.
Moze ty powinnas uzywac kosmetykow bezzapachowych albo o delikanym zapachu??
Dziekuje za komplementy na weselu bede glam rock princessa zdjecia loczkow juz kiedys wrzucalam poszukaj

Ja włosowo jestem zaspokojona na dzień dzisiejszy czyt. do następnego miesiąca :p.
Dzięki wielkie. Już się cieszę na testowanie. Rozpracowuje właśnie iherba i za jakiś czas zobaczymy.
Jeszcze w tym m-cu jestem umówiona na farbowanie, ale już następnym razem zastanowię się nad henną. Czekam tylko, aż mnie odpowiednie osoby przekonają

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Lumiere moje ulubione
są wizażowe zamówienia wspolne na te mineraly.

ehh kusi mnie plynny podklad...
a lavera i dr.hauschka odpadaja, wole cos matujacego i dobrze kryjacego...
Dzięki. Poczytam i może uda się zamówić jakieś próbeczki. Chciałam wszystko na szybko ciachnąć, ale tak się nie da...
P.S Jaką masz forumułę i rodzaj skóry?


Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Myślisz, że mają też działanie antykoncepcyjne? Ale w sensie odstraszania partnera, doraźnego działania czy permanentnych uszkodzeń?
Antykoncepcyjnie to polecam olejki eteryczne np. z drzewa herbacianego. TŻ głowę w drugą stronę obraca. Chociaż jeszcze nie ośmieliłam się wejść do łóżka z pichtowym na facjacie. To już bym chyba w drugim pokoju wylądowała.

Cloche
3mamy kciuki

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2012-08-16 o 01:34 Powód: Dodatkowe pytanie
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 07:24   #3268
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie no, nie zapeszajmy!!! w poniedziałek był strzał, a czy trafny - to się okaże ale prewencja musi być, rozstępy mi się nie widzą właśnie się zastanawiam, skąd tu w niemczech najlepiej wziąć dobry olej z dzikiej róży, bo on podobno najlepszy do tego typu zabawy...
Nie zapeszajmy, nie zapeszajmy - ale jak już coś będzie wiadomo, to pisz, bo chcę Ci gratulować
Przy smarowaniu brzucha dobrze radzę - pojedź troszkę na bioderka i dalej, bo to wszystko troszkę może utyć, zwłaszcza u szczupłych osób o biuściku nie wspomnę, ale go za mocno masować nie wolno...

Wszystkim gratuluję; kolejno - nowego nałogu, ładnych zdobyczy i odwagi w pokazywaniu ich, Effa - nie narzekaj na włoski!!! Fajne są (sukienka też fajna
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 08:23   #3269
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
No to trzymam kciuki za celne trafienie.

Może poszukaj jakiegoś sklepu internetowego? Jest dużo firm z takimi olejkami, tylko niestety zwykle drogie. Ale te tańsze półproduktowe podobno gorzej działają (a w każdym razie chyba tak się zdawało Anuli).
no właśnie wczoraj znalazłam sklep z olejami świeżymi, tylko chyba tam raczej tak w kierunku spożywczym to szło. ten z dzikiej róży był tłoczony na zimno i sprzedawany w odpowiednio dużych butlach: http://www.vomfass.de/oele/wildrosen...o-00102-b.html - chyba spróbuję... jest bio, tylko nie wiem czy rafinowany jest
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
pojechalas po bandzie dziekuje dawno nie uslyszlam tylu komplementow w jednej wypowiedzi Prawda jest taka,ze u fryza na scieciu nie bylam od grundnia (sic) unikam jak ognia bo zapuszczam ,a kazda wizyta konczyla sie krotka fryzura Tez myslalam o takim koczku ale pyzata buzie mam i bym wygladala jak balwanek
Cloche, gratulacje !!!! zeby nie zapeszac to 3mam bardzo mocno kciuki
Ale fajnie by bylo jakbysmy watkowymi ciotkami zostaly
ależ! wszystko szczere a twoim włosom dłuższa nieobecność u fryzjera najwyraźniej służy - bardzo fajnie urosły
i pyzatą buzią się nie przejmuj, parę kosmyków z przodu puścisz "na wolność", może zrobisz też coś w stylu udawanej grzywki skośnej na bok. próbowałam znaleźć zdjęcia teraz na szybko, ale coś mi nie wychodzi może wieczorem...
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
haha no to trzymamy kciuki za plemniki niech wygra najlepszy
no właśnie, same najlepsze poproszę!!! mogą być dwa
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Antykoncepcyjnie to polecam olejki eteryczne np. z drzewa herbacianego. TŻ głowę w drugą stronę obraca. Chociaż jeszcze nie ośmieliłam się wejść do łóżka z pichtowym na facjacie. To już bym chyba w drugim pokoju wylądowała.
o tak, potwierdzam!!! na mnie olejek z drzewa herbacianego (również w mieszankach, np. spray alva) też działa antykoncepcyjnie
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie zapeszajmy, nie zapeszajmy - ale jak już coś będzie wiadomo, to pisz, bo chcę Ci gratulować
Przy smarowaniu brzucha dobrze radzę - pojedź troszkę na bioderka i dalej, bo to wszystko troszkę może utyć, zwłaszcza u szczupłych osób o biuściku nie wspomnę, ale go za mocno masować nie wolno...
ok, na biodra i dupsko też zjadę w takim razie a biustu nie wolno za mocno czy wcale czy jak? i dlaczego? jak sobie delikatnie rozprowadzę olej na nim, to będzie ok?

w ogóle to dziękuję za kciuki wszystkim trzymającym jak tylko będzie wszystko jasne, to was poinformuję. tyle fajowych e-cioci! moje dziecię się posika ze szczęścia
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 08:27   #3270
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ok, na biodra i dupsko też zjadę w takim razie a biustu nie wolno za mocno czy wcale czy jak? i dlaczego? jak sobie delikatnie rozprowadzę olej na nim, to będzie ok?

w ogóle to dziękuję za kciuki wszystkim trzymającym jak tylko będzie wszystko jasne, to was poinformuję. tyle fajowych e-cioci! moje dziecię się posika ze szczęścia
Biust można, ale delikatnie - zwłaszcza pod koniec ciąży, bo masowanie może prowokować poród
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.