Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-31, 10:42   #91
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Dziękuję bardzo dziewczyny (i chłopaki)

Przekonałyście mnie w 100% co do ust i brwi
Usta będę delikatniej podkreślać bez tej mocnej konturówki tak samo brwi. Sama jeszcze niedawno miałam wahania teraz już ich kompletnie nie mam.

Mam nadzieję, że w 2014 będzie dużo, dużo więcej uśmiechu na mojej twarzy. I przede wszystkim tej pewności siebie.
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 10:50   #92
manga99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Będzie dobrze głowa do góry
__________________
okładzina hamulcowa
manga99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 18:17   #93
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość
Co do ust to dam kolaż zdjęć gdzie są kompletnie nie pomalowane, jedynie pociągnięte pomadką ochronną Nivea. Trudno mi określić ich kolor naturalne, różowe to są na pewno.

U mnie z malowaniem ust to już taki mocny nawyk, od dłuższego czasu mocniej je maluję i jak mam je delikatniej czuję się taka niewyraźna, wiem, że to pewnie z tego przyzwyczajenia, że zawsze coś na nich mam ciemniejszego

Ale jak facet nie chcę wyglądać i chyba tym argumentem ktoś strzelił idealnie, bo chyba teraz faktycznie będę delikatniej je malować
Ja mam tak, że jak są tak mocniej zaznaczone to wydaje się sobie wyraźna a inaczej rozmamłana, a Wy piszecie zupełnie inaczej więc teraz wiem, że to ja nie mam gustu
Ale dziękuję za tyle opinii, teraz wiem, że faktycznie to były błędy z mojej strony, skoro większość tak uważa. Dlatego postaram się to zmienić- dziękuję jeszcze raz za uświadomienie


Od nasady włosów do końca brody mam 20cm, a szerokość mierzona poziomo w najszerszym miejscu na twarzy to 24,5cm
A samo czoła ma wymiary:
od nasady włosów do końca czoła - 7cm
a poziomo szerokość czoła to 14,5cm
mam nadzieje, że zrozumiecie co miałam na myśli

Hunter Tylo- dobrze, że porównanie przed operacjami, była wtedy piękne więc to dla mnie komplement

A co do kompleksów to mam ogólnie spore. Akurat nie na temat figury bo jestem z niej względnie zadowolona tylko twarzy. Są dni kiedy czuję się ze sobą dobrze, a są takie kiedy nie mogę kompletnie na siebie patrzeć. Wiem, że u mnie to jest problem przez to, że daje sobie zbyt wysoką poprzeczkę Dlatego staram się ją zniżyć ale nie zawsze wychodzi.
Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
ojacię, piękne masz te usta na zdjęciach au naturel, zmysłowe i kuszące, poważnie.

Bosshe... Piękne usta, wow! Skoro masz z TAKĄ twarzą kompleksy z jej powodu to aż się boję pomyśleć jaką masz figurę Ileż ja dałabym żeby mieć taką twarz i takie usta... Nawet śmiem twierdzić, że nie musiałabym się malować
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !
Anex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 03:24   #94
facet gotuje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 26
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo dziewczyny (i chłopaki)

Przekonałyście mnie w 100% co do ust i brwi
Usta będę delikatniej podkreślać bez tej mocnej konturówki tak samo brwi. Sama jeszcze niedawno miałam wahania teraz już ich kompletnie nie mam.

Mam nadzieję, że w 2014 będzie dużo, dużo więcej uśmiechu na mojej twarzy. I przede wszystkim tej pewności siebie.
Tak trzymaj pozdrowienia już z 2014 r i pamiętaj
you are so beautiful the way you are
po sylwestrze kiepsko z moim angielskim ale mam nadzieje że wszystko zrozumiałaś
P.S. umieść ładny uśmiech w nowym 2014 r Pa
__________________
Facet Gotuje, Pichci i Fotografuje

Zapraszam na Moją stronę
facet gotuje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 11:06   #95
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo dziewczyny (i chłopaki)

Przekonałyście mnie w 100% co do ust i brwi
Usta będę delikatniej podkreślać bez tej mocnej konturówki tak samo brwi. Sama jeszcze niedawno miałam wahania teraz już ich kompletnie nie mam.

Mam nadzieję, że w 2014 będzie dużo, dużo więcej uśmiechu na mojej twarzy. I przede wszystkim tej pewności siebie.
no i super wytrwałości w postanowieniu noworocznym!
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 01:18   #96
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Anex Pokaż wiadomość
Bosshe... Piękne usta, wow! Skoro masz z TAKĄ twarzą kompleksy z jej powodu to aż się boję pomyśleć jaką masz figurę Ileż ja dałabym żeby mieć taką twarz i takie usta... Nawet śmiem twierdzić, że nie musiałabym się malować
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !
No widzisz ja ogóle mam dosyć sporo kompleksów, ale na co dzień staram się o nich nie myśleć

I dziękuję Wam za miłe słowa
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:30   #97
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Rumianek8, ja powtórzę to, co inni, ale zajrzałam i powstrzymać się nie mogę Jesteś przepiękna, nie mogę się napatrzeć Usta naturalne faktycznie idealne, wyglądają lepiej. Brwi - nie odzywam się, bo ja jestem fanką takich wyrysowanych idealnie Więc mi się podobają.
Twoje kompleksy to dla mnie jakaś abstrakcja, ja bym nie miała ani jednego
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 16:35   #98
1412natasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

podobna do Angeliny Jolie
1412natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 00:07   #99
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

ZGADZAM SIĘ Z DZIEWCZYNAMI!!! Jesteś ZJAWISKOWO PIĘKNĄ KOBIETĄ! Co do ust i brwi-również popieram Dziewczyny.

Dziewczyny...czy mogę się też doradzić? Nie wiem czy ścinać grzywkę, czy zapuszczać ją...mogę zdjęcia pokazać?

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Oj przepraszam, założę lepiej osobny wątek.
__________________
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne - nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.


— Adam Neste

Uzależniona od muzyki z Pachnidła...
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:51   #100
NatFashionDiary
Przyczajenie
 
Avatar NatFashionDiary
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Według mnie najladniej wyglądasz na zdjeciach 4 i 6 czyli bez grzywki albo z prostą grzywka ! Z taka na bok średnio. Ale jesteś śliczna więc w każdej fryzurze wyglądasz bosko
__________________
Zapraszam na mojego bloga : http://natfashiondiary.blogspot.com/
NatFashionDiary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 17:47   #101
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Bardzo masz oryginalną urodę i dobrze ci w tej grzywce z pierwszego zdj.
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 14:25   #102
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo dziewczyny (i chłopaki)

Przekonałyście mnie w 100% co do ust i brwi
Usta będę delikatniej podkreślać bez tej mocnej konturówki tak samo brwi. Sama jeszcze niedawno miałam wahania teraz już ich kompletnie nie mam.

Mam nadzieję, że w 2014 będzie dużo, dużo więcej uśmiechu na mojej twarzy. I przede wszystkim tej pewności siebie.
Weszłam, żeby to samo poradzić, wrzuć koniecznie zdjęcia i pokaż jak wyszło. Jesteś bardzo ładna, taka Angelina Jolie w grzywce czy bez grzywki (zazdroszczę kanciastej podłużnej twarzy ), ale porady dziewczyn jak najbardziej słuszne - przy Twojej urodzie bardzo łatwo przesadzić z makijażem i wyglądać jak drag queen
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 19:50   #103
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość

Mam nadzieję, że w 2014 będzie dużo, dużo więcej uśmiechu na mojej twarzy. I przede wszystkim tej pewności siebie.
Tego Ci życzę!
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:54   #104
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość
Cześć!

Większość mojego życia miałam grzywkę ściętą na prosto. Z racji mojego wysokiego czoła nawet mi pasowała. Mam 22 lata, już kolejny raz próbuję ją zapuścić. Obecnie już trochę urosła i układam ją na bok. Najbardziej to kusi mnie żeby całkowicie zapuścić grzywkę. Jednak mam twarz podłużną plus te wysokie czoło i nie wiem czy to dobry pomysł, a nie chcę wyglądać jak kobieta koń
Mój TŻ uwielbia mnie w grzywce na prosto, jednak ja mam jej serdecznie dość, większość życia ją miałam. Mając wysokie czoło i taki kształt twarzy, boję się, że jestem na nią skazana

Proszę Was doradźcie mi w jakiej grzywce lub jej braku wyglądam najlepiej ?

Obecnie od jakiegoś czasu używam czystej henny na włosy, na moich ciemnych wychodzi ładny kasztan. Koloru nie chciałabym zmieniać.
Naturalnie jestem ciemną szatynką. Wiem, że jestem typem urody zima. Chociaż u mnie dużo ciepłych 'elementów' w urodzie się znajduje.
Dlatego w tym kolorze czuję się świetnie. Jedyny problem to fryzura
Jak ja nie cierpię mojego kształtu twarzy i mam wielką nadzieję, że posiadając taki nie jestem skazana na grzywkę zakrywającą całe czoło...

Włosy zapuszczam, chyba to dobry pomysł.


Zdjęcia:

1. Obecnie wyglądam tak jak na tym zdjęciu, jeżeli chodzi o długość grzywki. Na zdjęciu świeżo po hennie byłam.

2. Trochę już sprana henna, widać tutaj moją obecną długość włosów i fryzurę.

3. Czas zapuszczania grzywki, mam tutaj spięte włosy.

4. Na tym zdjęciu widać wyrazie mój podłużny kształt twarzy i czoło.

5. Jakiś czas temu, włosy ciut krótsze, kolor bardziej brązowy.

6. Zdjęcie w grzywce na prosto, w spiętych włosach.

7. Grzywka na prosto i rozpuszczone włosy.


Dziewczyny i w jakiej wersji mi najlepiej ? Grzywka pełna, grzywka na bok czy może zapuścić ją całkowicie ?

Czy ma naprawdę sens zapuszczać tą grzywkę mając podłużną twarz ?

Pomocy
Weszłam na te forum z ciekawości i zainteresował mnie tytuł wątku. Otwieram, patrzę i oczom nie wierzę..... Angelina Jolie ... Kobieta piękna jesteś z grzywką i bez
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:51   #105
joannat
Raczkowanie
 
Avatar joannat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Rumianku, dziewczyny piszą, że mocny makijaż Cię postarza. ja nie będę taka dyplomatyczna, mam nadzieję, że się nie obrazisz. Według mnie tylko na fotce z delikatnym makijażem nie wyglądasz plastikowo i tanio. Jesteś piękną kobietą, kora świadomie nadaje sobie wygląd panienki do towarzystwa - zamalowujesz własną urodę!
Twoje usta są najmocniejszym punktem twarzy. Są na tyle wydatne, że nawet nie pokryte pomadka od razu rzucają się w oczy. Podkreślanie ich intensywnym kolorem i konturówką sprawia, że wyglądasz tandetnie. Nie powinnaś czuć się z lekkim makijażem jak szara myszka, bo masz na tyle oryginalną i wyrazistą urodę, że i tak zwracasz uwagę.
Twoje makijażowe poczynania zrozumiałabym tylko pod jednym warunkiem - że z premedytacją kreujesz się na epatującego tanim seksem kociaka i taki wizerunek Ci odpowiada.
Ale, błagam, nie idź tą drogą. Pokaż światu jaka jesteś ładna, nie zakrywaj tego warstwą barwników!

A przy okazji, miło byłoby zobaczyć Cię uśmiechniętą
joannat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 23:54   #106
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Rumianek8, ja powtórzę to, co inni, ale zajrzałam i powstrzymać się nie mogę Jesteś przepiękna, nie mogę się napatrzeć Usta naturalne faktycznie idealne, wyglądają lepiej. Brwi - nie odzywam się, bo ja jestem fanką takich wyrysowanych idealnie Więc mi się podobają.
Twoje kompleksy to dla mnie jakaś abstrakcja, ja bym nie miała ani jednego
No widzisz a ja mam pełno. Kiedyś wpędziły mnie w chorobę, ale wyszłam z tego, mimo to nigdy już nie odzyskałam prawdziwej pewności siebie. Jedynie jestem zadowolona w pełni z figury, chociaż twarz uważam zawsze jest ważniejsza od figury u kobiety.
Cytat:
Napisane przez 1412natasza Pokaż wiadomość
podobna do Angeliny Jolie
Dzięki, dla mnie to duży komplement, bo uwielbiam tą kobietę
Cytat:
Napisane przez Ankafanka Pokaż wiadomość
ZGADZAM SIĘ Z DZIEWCZYNAMI!!! Jesteś ZJAWISKOWO PIĘKNĄ KOBIETĄ! Co do ust i brwi-również popieram Dziewczyny.

Dziewczyny...czy mogę się też doradzić? Nie wiem czy ścinać grzywkę, czy zapuszczać ją...mogę zdjęcia pokazać?

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Oj przepraszam, założę lepiej osobny wątek.
Lepiej założyć osobny, wtedy więcej osób Ci pomoże
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez NatFashionDiary Pokaż wiadomość
Według mnie najladniej wyglądasz na zdjeciach 4 i 6 czyli bez grzywki albo z prostą grzywka ! Z taka na bok średnio. Ale jesteś śliczna więc w każdej fryzurze wyglądasz bosko
Ja jednak znów zaczęłam grzywkę zapuszczać I chyba chcę ją zapuścić całkowicie właśnie.
Cytat:
Napisane przez izga88 Pokaż wiadomość
Bardzo masz oryginalną urodę i dobrze ci w tej grzywce z pierwszego zdj.
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Weszłam, żeby to samo poradzić, wrzuć koniecznie zdjęcia i pokaż jak wyszło. Jesteś bardzo ładna, taka Angelina Jolie w grzywce czy bez grzywki (zazdroszczę kanciastej podłużnej twarzy ), ale porady dziewczyn jak najbardziej słuszne - przy Twojej urodzie bardzo łatwo przesadzić z makijażem i wyglądać jak drag queen
Pewnie masz rację, ale ja tak baaardzo nie chcę wyglądać jak facet
Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Tego Ci życzę!
Dzięki!
Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
Weszłam na te forum z ciekawości i zainteresował mnie tytuł wątku. Otwieram, patrzę i oczom nie wierzę..... Angelina Jolie ... Kobieta piękna jesteś z grzywką i bez
Oj bo przez ten wątek tylko się zawstydzam!
Cytat:
Napisane przez joannat Pokaż wiadomość
Rumianku, dziewczyny piszą, że mocny makijaż Cię postarza. ja nie będę taka dyplomatyczna, mam nadzieję, że się nie obrazisz. Według mnie tylko na fotce z delikatnym makijażem nie wyglądasz plastikowo i tanio. Jesteś piękną kobietą, kora świadomie nadaje sobie wygląd panienki do towarzystwa - zamalowujesz własną urodę!
Twoje usta są najmocniejszym punktem twarzy. Są na tyle wydatne, że nawet nie pokryte pomadka od razu rzucają się w oczy. Podkreślanie ich intensywnym kolorem i konturówką sprawia, że wyglądasz tandetnie. Nie powinnaś czuć się z lekkim makijażem jak szara myszka, bo masz na tyle oryginalną i wyrazistą urodę, że i tak zwracasz uwagę.
Twoje makijażowe poczynania zrozumiałabym tylko pod jednym warunkiem - że z premedytacją kreujesz się na epatującego tanim seksem kociaka i taki wizerunek Ci odpowiada.
Ale, błagam, nie idź tą drogą. Pokaż światu jaka jesteś ładna, nie zakrywaj tego warstwą barwników!

A przy okazji, miło byłoby zobaczyć Cię uśmiechniętą
Taka dosadna opinia u mnie sprawdza się najlepiej. Także dziękuję Ci za te szczere słowa. Dają do myślenia.

U mnie to już jest takie uzależnienie od mocnego makijażu, bo właśnie chyba podświadomie chcę nim trochę zakryć/zmienić twarz.
Przełamuję się cały czas, chociaż idzie mi trudno jak mam być szczera.
A chciałabym naprawdę porzucić ten mocny wizerunek, mocny makijaż na rzecz takiego naturalnego, delikatnego. Podziwiam wiele kobiet i podobają mi się bardziej te w delikatnym makijażu.
Z charakteru jestem spokojną, trochę skrytą w sobie dziewczyną, nieśmiałą, skromną, kochającą przyrodę, wieś i wszystkie zwierzęta.
A mój wizerunek raczej pokazuje inną osobę i to się ze mną kłóci, bo sama się źle z tym czuję.
Ale to, że tak się maluję to przez te cholerne kompleksy
Tak bardzo chciałabym sie ich pozbyć i też między innymi przez to chcę iść do psychologa, bo sama to już sobie nie poradzę.

Mocniej podkreślałam oczy bo mam takie bez wyrazu, jak oczy smutnego spaniela. Gdybym miała inny nos, ostrzej zakończony to wtedy to inaczej by się komponowało. A tak to wydaje mi się, że mam wygląd w delikatnej wersji jak takiej dziewuszki, typowej szarej myszki, bez wyrazu, pozbawionej kobiecości
A ten mocny makijaż myślałam, że nadawał mi tej ostrości i wyrazu oczu i wyglądałam bardziej kobieco. No i chyba przekroczyłam granicę...

Grzywkę jak już wyżej napisałam znowu zapuszczam, jednak nie mogłam się do niej przekonać, bo czułam się jeszcze bardziej jak taka 'wiejska dziewuszka'. Zapuszczam ją, układam czasami na bok, chociaż docelowo chcę się jej całkowicie pozbyć i zapuścić no i chciałabym wyglądać z twarzy jak kobieca kobieta, ale nie przemalowana, naturalna i atrakcyjna
A ta maska z mocnego makijażu dawała mi złudne poczucie pewności siebie Ale do czasu, do czasu.


Wstawię dzisiejsze zdjęcie w delikatnym makijażu, ale już naprawdę delikatny, bez kresek na powiece, bez pomalowanych brwi, jedynie rzęsy, podkład, korektor, róż i pomadka ochronna lekko zabarwiająca usta na różowo. I tutaj widać bez tej kreski ten efekt 'spaniela'.

A naprawdę chcę się przełamać

Drugie zdjęcie już w mocniejszym makijażu, ale też te z aktualnych.

A chciałabym to jakoś wypośrodkować.

A do zdjęć zazwyczaj się nie uśmiecham, nawet nie wiem dlaczego
Ale na co dzień jestem uśmiechniętą osobą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c2.jpg (68,4 KB, 677 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kot.jpg (61,6 KB, 468 załadowań)
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 00:09   #107
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

jesteś śliczna, ale te wymalowane usta to dramat...przesadzone.
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 16:55   #108
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

powtórzę się, ale skomentuje te dwa nowe zdjęcia (moje pierwsze skojarzenia/reakcje):

1. wow, tylko brwi bym trochę poszerzyła

2. co to za gwiazda porno

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

nie wiem dlaczego nie mogę edytować swojego powyższego postu, więc dokończę w następnym:

może skoro chcesz pogodzić te dwa światy, to pomaluj oczy mocniej ale już nie maluj ust? (naprawdę z pomalowanymi wyglądasz karykaturalnie). oczywiście mam na myśli makijaż wieczorowy, na codzień idealnie wygląda makijaż ze zdjęcia nr 1.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 17:00   #109
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Też wolę pierwsze foto Zadbałabym o brwi i mam pytanie - czy na pierwszym foto masz jakikolwiek makijaż oczu prócz tuszu na rzęsach? Myslę, że dobry korektor (poszukaj na alinarose.pl, Alina pokazywała kilka fajnych) + cienka, roztarta kreska przy linii rzęs + tusz to byłoby to.
Ta kreska, która robisz eyelinerem za szybko "wybija się" do góry co w połączeniu z kreską na dolnej powiecie daje taki jakiś dziwny efekt, daje też wrażenie, że masz oczy osadzone głębiej niż ma to miejsce na prawdę. W dodatku ciemna kreska na dolnej powiece strasznie podkreśla podkrążenie oczu (dobrze nazwałam?), przynajmniej moim zdaniem (u siebie też to zauważyłam).

Na pierwszym zdjęciu, bez uśmiechu i z lekko podkrążonymi oczami wyglądasz na niewyspaną, na drugim - na zmęczoną, utyraną życiem kobietę, której nie ratuje makijaż, który sobie zrobiła. Dlatego chyba szkoda robić na co dzień tak mocny makijaż, lepiej popracować nad delikatniejszym
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-12, 00:13   #110
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
jesteś śliczna, ale te wymalowane usta to dramat...przesadzone.
Dzięki za opinię, bo ja chyba nie jestem obiektywna
Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
powtórzę się, ale skomentuje te dwa nowe zdjęcia (moje pierwsze skojarzenia/reakcje):

1. wow, tylko brwi bym trochę poszerzyła

2. co to za gwiazda porno

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

nie wiem dlaczego nie mogę edytować swojego powyższego postu, więc dokończę w następnym:

może skoro chcesz pogodzić te dwa światy, to pomaluj oczy mocniej ale już nie maluj ust? (naprawdę z pomalowanymi wyglądasz karykaturalnie). oczywiście mam na myśli makijaż wieczorowy, na codzień idealnie wygląda makijaż ze zdjęcia nr 1.
1. Mam bardzo gęste brwi, co widać na drugim zdjęciu, tylko na pierwszym nie są pomalowane i nie wszystkie włoski są widoczne, jak je podkreślę cieniem to są jak na 2 zdjęciu

Jak od 13 roku życia namiętnie maluje sie usta (wtedy to błyszczyki tylko wchodziły w grę) to ciężko się tak odzwyczaić od ich malowania, bo wtedy czuję się taka goła, ale spróbuję

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Też wolę pierwsze foto Zadbałabym o brwi i mam pytanie - czy na pierwszym foto masz jakikolwiek makijaż oczu prócz tuszu na rzęsach? Myslę, że dobry korektor (poszukaj na alinarose.pl, Alina pokazywała kilka fajnych) + cienka, roztarta kreska przy linii rzęs + tusz to byłoby to.
Ta kreska, która robisz eyelinerem za szybko "wybija się" do góry co w połączeniu z kreską na dolnej powiecie daje taki jakiś dziwny efekt, daje też wrażenie, że masz oczy osadzone głębiej niż ma to miejsce na prawdę. W dodatku ciemna kreska na dolnej powiece strasznie podkreśla podkrążenie oczu (dobrze nazwałam?), przynajmniej moim zdaniem (u siebie też to zauważyłam).

Na pierwszym zdjęciu, bez uśmiechu i z lekko podkrążonymi oczami wyglądasz na niewyspaną, na drugim - na zmęczoną, utyraną życiem kobietę, której nie ratuje makijaż, który sobie zrobiła. Dlatego chyba szkoda robić na co dzień tak mocny makijaż, lepiej popracować nad delikatniejszym
Rozumiem Mam dziwny kształt oka, nawet wizażystka mi to powiedziała I dolną powiekę mam taką dziwną, zawsze taką górkę na niej mam, ale u mnie to rodzinne, bo moja mama też tak ma.
Na tym pierwszym zdjęciu masz tusz do rzęs, ale delikatnie rzęsy nim podkreśliłam, podkład, korektor i pomadka ochronna lekko różowa.
Mam naturalnie spore sińce pod oczami i ciężki mi je zakryć mimo korektora (używam Rimmel Match Perfection).
Eyelinerem tak maluję kreskę, bo kącik oczu mi opada (nie powieka). Chociaż możliwe, że źle to wygląda
Zajrzę na jej stronę na pewno

Faktycznie lepsza opcja to popracować nad tym delikatniejszym, bo wizerunek pani z pornola mi całkowicie nie odpowiada A na bank nie był zamierzony

Dzięki za opinię i rady dziewczyny, wezmę je do serca
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 01:52   #111
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

no właśnie też chciałam napisać, że jak jakiś facet się ogląda za tobą jak jesteś w pełnym makijażu to raczej nie dlatego, żę o matko, ale piękna... tylko ale dobra dupa... w sensie wiesz jakim ;p
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 09:43   #112
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
no właśnie też chciałam napisać, że jak jakiś facet się ogląda za tobą jak jesteś w pełnym makijażu to raczej nie dlatego, żę o matko, ale piękna... tylko ale dobra dupa... w sensie wiesz jakim ;p
A ja sądzę, że to zależy od facetów i ich gustu. Bo jak wiadomo każdy z nich lubi co innego.
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 17:16   #113
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość
1. Mam bardzo gęste brwi, co widać na drugim zdjęciu, tylko na pierwszym nie są pomalowane i nie wszystkie włoski są widoczne, jak je podkreślę cieniem to są jak na 2 zdjęciu

Jak od 13 roku życia namiętnie maluje sie usta (wtedy to błyszczyki tylko wchodziły w grę) to ciężko się tak odzwyczaić od ich malowania, bo wtedy czuję się taka goła, ale spróbuję
rozumiem, ale nie chodzi mi o gęstość brwi tylko, że wydają się być dokładnie tej samej szerokości na całej ich długości - to kwestia epilacji chyba. myślę że lepiej byś wyglądała gdyby ich szerokość u nasady była odrobinę większa, a później brwi zwężały się w kierunku skroni.

z tym malowaniem ust jeszcze - dlaczego tak się upierasz przy wychodzeniu poza naturalny kontur twoich ust? to nie jest tak że szminki są dla twoich ust zakazane. ale napewno nie pomalowane poza ich obrysem. nie jestem też pewna co do kolorów jakie wybiersz, wydaje mi się że ci nie pasują. może poszukaj szminki w naturalnym odcieniu swoich ust tylko odrobinkę mocniejszej? chociaż jak dla mnie, genialnie wyglądasz bez
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 17:54   #114
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Może obrazkowo, dlaczego powinnaś zwrócić uwagę jak malujesz usta i robić to bardzo dokładnie. W tym momencie gdy pomalujesz usta naturalnie to efekt jest taki:
http://youthvocal.com/wp-content/upl...-2014-2015.jpg
Swoją droga spróbuj odgapic taki makijaz, ale bez kreski na dolnej powiecie - bylby super!

Zwróć uwagę na zdjęciach w internecie jak Angelina ma dokładnie i uwaznie pomalowane usta, nigdy ani odrobinę kolor pomadki nie wychodzi poza naturalny kontur ust, bo nie potrzebne jest juz ich powiększanie - z duzymi ustami problem jest taki, że bardzo łatwo mozna nadac sobie wygląd karykaturalny, wulgarny albo jakby się było ofiarą chirurga, który wstrzyknął wypełniaczne gdzie popadnie.

Mam nadzieję, że się nie obrazisz: u góry Twoje zdjęcie, na dole Twoje zdjęcie z wymazaną wyjechaną pomadka (kontur ust jak na zdjęciach, gdzie pokazywałaś usta bez makijażu), poprawioną kreską, zatuszowanymi cienami pod oczami i skorygowaną brwią. Nie mam kompletnie skilla do programow graficznych więc wygląda to jak wygląda, ale trochę pokazuje różnicę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (91,4 KB, 391 załadowań)
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 19:52   #115
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
rozumiem, ale nie chodzi mi o gęstość brwi tylko, że wydają się być dokładnie tej samej szerokości na całej ich długości - to kwestia epilacji chyba. myślę że lepiej byś wyglądała gdyby ich szerokość u nasady była odrobinę większa, a później brwi zwężały się w kierunku skroni.

z tym malowaniem ust jeszcze - dlaczego tak się upierasz przy wychodzeniu poza naturalny kontur twoich ust? to nie jest tak że szminki są dla twoich ust zakazane. ale napewno nie pomalowane poza ich obrysem. nie jestem też pewna co do kolorów jakie wybiersz, wydaje mi się że ci nie pasują. może poszukaj szminki w naturalnym odcieniu swoich ust tylko odrobinkę mocniejszej? chociaż jak dla mnie, genialnie wyglądasz bez
Ok już rozumiem z tymi brwiami o co chodzi. Będę starała się o taki efekt Z tym malowaniem ust to mi po prostu nie wychodzi, jak je maluję to staram się trzymać ich linii a jak później zrobię zdjęcie to taki efekt jest jakbym się jej nie trzymała Przy tym górnym dzióbku to tam mam zawsze największy problem równo usta pomalować. Ja chyba nie umiem malować ust tak porządnie
Właśnie bardzo bym chciała taką w naturalnym odcieniu ust lub odrobinę ciemniejsza, tylko kurcze jak mi się wydaje w drogerii, że kolor jest podobny do naturalnych to okazuje się potem inaczej Chyba nie umiem tak dokładnie znaleźć tak podobnego koloru, ale chciałabym! Pozostaje mi dalej szukać
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Może obrazkowo, dlaczego powinnaś zwrócić uwagę jak malujesz usta i robić to bardzo dokładnie. W tym momencie gdy pomalujesz usta naturalnie to efekt jest taki:
http://youthvocal.com/wp-content/upl...-2014-2015.jpg
Swoją droga spróbuj odgapic taki makijaz, ale bez kreski na dolnej powiecie - bylby super!

Zwróć uwagę na zdjęciach w internecie jak Angelina ma dokładnie i uwaznie pomalowane usta, nigdy ani odrobinę kolor pomadki nie wychodzi poza naturalny kontur ust, bo nie potrzebne jest juz ich powiększanie - z duzymi ustami problem jest taki, że bardzo łatwo mozna nadac sobie wygląd karykaturalny, wulgarny albo jakby się było ofiarą chirurga, który wstrzyknął wypełniaczne gdzie popadnie.

Mam nadzieję, że się nie obrazisz: u góry Twoje zdjęcie, na dole Twoje zdjęcie z wymazaną wyjechaną pomadka (kontur ust jak na zdjęciach, gdzie pokazywałaś usta bez makijażu), poprawioną kreską, zatuszowanymi cienami pod oczami i skorygowaną brwią. Nie mam kompletnie skilla do programow graficznych więc wygląda to jak wygląda, ale trochę pokazuje różnicę.
Jeej, super to zrobiłaś Efekt bardzo mi się podoba! Zapiszę sobie to poprawione zdjęcie! Ja to w ogóle nie jestem obrażalska, także spokojnie można nawet bardzo krytyczne uwagi czy coś mi pisać
Dzięki wielkie za tą obróbkę
Ok podpatrzę u niej makijaże, też ten na zdjęciu. Tylko bez podkreślania dolnej powieki.

Dzięki wielkie za rady jeszcze raz
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 19:56   #116
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Aha, z tą dolną powieką to nie wiem czy dobrze radzę, więc może niech ktoś poprawi U siebie po prostu zauwazyłam, że w momencie gdy dorzucę kreskę na dolnej powiece to o wiele bardziej widać wszelkie braki snu i zmęczenie, więc pozwalam sobie na taki makijaż "od święta"
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 21:30   #117
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Też uważam, że wcale nie musisz rezygnować ze pomadek, po prostu to wyjeżdżanie poza kontur ust jest naprawdę złe (to sprawdza się przy wąskich ustach, Ty takich nie masz). Może (skoro lubisz ciemne kolory) delikatnie wklepuj pomadkę palcem? Uzyskasz mniej lub więcej koloru, a efekt będzie dalej subtelny.
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 01:31   #118
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Ja też pozwoliłam sobie na małą photoprzeróbkę.

Sama się tak maluję, więc bardzo optuję za takim makijażem.

Problem tkwi chyba w fakcie, że bierzesz pod uwagę albo bardzo mocny makijaż albo bardzo naturalny. Tymczasem jest też coś pomiędzy czyli pełny makijaż wykonany z umiarem.

Uwagi:
1. Postaraj się lepiej maskować cienie po oczami rozświetlającym korektorem. Rzęsy na dole możesz pomalować, ale nie za mocno.
2. Nie rezygnuj z graficznej kreski na górnej powiece - bardzo Ci pasuje. Cień (jeśli w ogóle) - cielisty, beżowy. Górne rzęsy tuszuj tak mocno jak chcesz.
3. Róż na górę kości policzkowych - tak, ale delikatnie.
4. Usta - nude; i tu chyba lepszy błyszczyk niż pomadka, bo efekt będzie bardziej naturalny. Możesz użyć też tylko pomadki ochronnej, która je lekko rozjaśni (jeśli masz naturalnie ciemne) np. tej albo zwykłej, bezbarwnej, która da tylko lekki połysk.
5. Tadamm!

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c2.jpg (68,6 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c3.jpg (68,1 KB, 330 załadowań)
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 01:35   #119
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

PS Przypominasz trochę Hunter Tylo w najlepszych czasach, czyli zanim postanowiła zniszczyć swoją śliczną przy pomocy chirurgii plastycznej.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 07:06   #120
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ja też pozwoliłam sobie na małą photoprzeróbkę.

Sama się tak maluję, więc bardzo optuję za takim makijażem.

Problem tkwi chyba w fakcie, że bierzesz pod uwagę albo bardzo mocny makijaż albo bardzo naturalny. Tymczasem jest też coś pomiędzy czyli pełny makijaż wykonany z umiarem.

Uwagi:
1. Postaraj się lepiej maskować cienie po oczami rozświetlającym korektorem. Rzęsy na dole możesz pomalować, ale nie za mocno.
2. Nie rezygnuj z graficznej kreski na górnej powiece - bardzo Ci pasuje. Cień (jeśli w ogóle) - cielisty, beżowy. Górne rzęsy tuszuj tak mocno jak chcesz.
3. Róż na górę kości policzkowych - tak, ale delikatnie.
4. Usta - nude; i tu chyba lepszy błyszczyk niż pomadka, bo efekt będzie bardziej naturalny. Możesz użyć też tylko pomadki ochronnej, która je lekko rozjaśni (jeśli masz naturalnie ciemne) np. tej albo zwykłej, bezbarwnej, która da tylko lekki połysk.
5. Tadamm!

Pozdrawiam
Wow świetna propozycja Co do ust, to na co dzień fajne byłyby też chyba takie naturalne kolory w typie zgaszonych, nieco ciemniejszych róży. Nie bardzo umiem wytłumaczyć o co mi chodzi ale o takie kolory nieco ciemniejsze od naturalnych ust, stonowane, ale dodające buzi wyrazu.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-30 13:02:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.