Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-03, 21:42   #3271
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
pies był z nami 2 miesiące, był 4,5 miesięczny. wrzucałam tu jego zdjęcia nawet. uciekł mi, jeździłam go szukać i nie zdążyłam. młody chłopaczek go potrącił i ciągnął już go do rowu...


Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Chętnie bym wszystkich co potrącają zwierzęta obciążyła jakimś podatkiem czy opłatą na rzecz schronisk. Wychodzę z założenia, że jeśli nieostrożnie jeździ to może potracić nie tylko psa, kota czy sarnę, ale też człowieka. Łączę się w bólu, jako częsty świadek potrąceń jeży w mojej okolicy...
Bez przesady , zwierzę potrafi naprawdę niespodziewanie wbiec prosto pod koła. Kierowca wtedy nawet nie ma czasu na reakcję, czasami też inny manewr może okazać się niebezpieczny dla innych istot.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:42   #3272
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Dzięki dziewczyny.
Pojechałam z nim do weterynarza, bo on z zewnątrz wyglądał dobrze. Myślałam, że może żyje uda się go uratować, dopiero w świetle zobaczyłam... Pani Weterynarz zajrzała mu do pokiereszowanego pyszczka i powiedziała, że dobrze że zdechł.. bardzo mi przykro, bo to młody piesek był, dopiero się kształtował, pracowaliśmy nad nim, zaczęliśmy specjalne szkolenie i z dnia na dzień widziałam postępy.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:44   #3273
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Chętnie bym wszystkich co potrącają zwierzęta obciążyła jakimś podatkiem czy opłatą na rzecz schronisk. Wychodzę z założenia, że jeśli nieostrożnie jeździ to może potracić nie tylko psa, kota czy sarnę, ale też człowieka. Łączę się w bólu, jako częsty świadek potrąceń jeży w mojej okolicy...
Niestety zwierzaki czasem sama wyskakuja prosto pod kola. Kilka razy sama w ostatniej chwili zachamowalam. I nie bronie tutaj wiekszosci debilnych kierowcow, ktorzy czesto jezdza zbyt szybko i nieostroznie, ale raczej zauwazam fakt...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:44   #3274
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość




Bez przesady , zwierzę potrafi naprawdę niespodziewanie wbiec prosto pod koła. Kierowca wtedy nawet nie ma czasu na reakcję, czasami też inny manewr może okazać się niebezpieczny dla innych istot.
dokładnie

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny.
Pojechałam z nim do weterynarza, bo on z zewnątrz wyglądał dobrze. Myślałam, że może żyje uda się go uratować, dopiero w świetle zobaczyłam... Pani Weterynarz zajrzała mu do pokiereszowanego pyszczka i powiedziała, że dobrze że zdechł.. bardzo mi przykro, bo to młody piesek był, dopiero się kształtował, pracowaliśmy nad nim, zaczęliśmy specjalne szkolenie i z dnia na dzień widziałam postępy.
o rany
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:44   #3275
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny.
Pojechałam z nim do weterynarza, bo on z zewnątrz wyglądał dobrze. Myślałam, że może żyje uda się go uratować, dopiero w świetle zobaczyłam... Pani Weterynarz zajrzała mu do pokiereszowanego pyszczka i powiedziała, że dobrze że zdechł.. bardzo mi przykro, bo to młody piesek był, dopiero się kształtował, pracowaliśmy nad nim, zaczęliśmy specjalne szkolenie i z dnia na dzień widziałam postępy.
Pamiętam jak zdawałaś relacje..
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:46   #3276
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Ja myslalam o neurologu ale nie wiem czy dostanę takie zaświadczenie.
Pisałam wyżej - mój miał od neurologa, więc jeżeli będą podstawy to dostaniesz.
Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Trza najprzód rozgrzać, coby elastyczne było


A ja oglądałam te wszystkie, mój ulubiony to byla brygada acapulco i te cycki



a ja chce ta czerwona sukienke w czołówki, moze sobie uszyję
Kurcze, ja seriali mało oglądałam. Ale za to pamiętam jak na MTV sama muzyka była
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jak widać od tego też mamy specjalistkę.

Dziewczyny, rada na walentynki!!
Żadnej wazeliny, tylko talk!!

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Taaaa. Mój tż takie teksty rzuca
Taka kasa, że zadzieram kiece i lece
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:46   #3277
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość


Bez przesady , zwierzę potrafi naprawdę niespodziewanie wbiec prosto pod koła. Kierowca wtedy nawet nie ma czasu na reakcję, czasami też inny manewr może okazać się niebezpieczny dla innych istot.
Ja nie mam żalu do kierowcy, bo pies był czarny, a było ciemno. jedynie obrożę było widać. nie będę oceniać jak szybko jechał, czy hamował czy nie hamował. mam bardziej do siebie żal, bo niedopilnowałam go. choć od razu jak zniknął mi z pola widzenia zaczęłam go szukać, ale w złych miejscach.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 21:47   #3278
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
pies był z nami 2 miesiące, był 4,5 miesięczny. wrzucałam tu jego zdjęcia nawet. uciekł mi, jeździłam go szukać i nie zdążyłam. młody chłopaczek go potrącił i ciągnął już go do rowu...
To straszne
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:49   #3279
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

S zmieniła menu na stronie głónej.. jest serduszko lofff
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:49   #3280
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja nie mam żalu do kierowcy, bo pies był czarny, a było ciemno. jedynie obrożę było widać. nie będę oceniać jak szybko jechał, czy hamował czy nie hamował. mam bardziej do siebie żal, bo niedopilnowałam go. choć od razu jak zniknął mi z pola widzenia zaczęłam go szukać, ale w złych miejscach.
współczuję Ci strasznie
z podwórka zwiał?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:49   #3281
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
S zmieniła menu na stronie głónej.. jest serduszko lofff
Lecę oblookać
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 21:50   #3282
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
prześladuje mnie jakieś fatum. w ciągu 2 miesięcy straciłam drugiego psa masakra...
Strasznie mi przykro!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:54   #3283
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
prześladuje mnie jakieś fatum. w ciągu 2 miesięcy straciłam drugiego psa masakra...
Przykro mi

Zamówiłam to Zalando, niech się dzieje co chce
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:56   #3284
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja nie mam żalu do kierowcy, bo pies był czarny, a było ciemno. jedynie obrożę było widać. nie będę oceniać jak szybko jechał, czy hamował czy nie hamował. mam bardziej do siebie żal, bo niedopilnowałam go. choć od razu jak zniknął mi z pola widzenia zaczęłam go szukać, ale w złych miejscach.
Każdemu może się to zdarzyć, wystarczy chwila nieuwagi i spragniony wrażeń psiak. Niestety życie nie jest sprawiedliwe, jednemu raz pies ucieknie i stanie się nieszczęście, drugiego pies w najlepsze gania bez opieki całymi dniami i nic się nie stanie. Nie obwiniaj się o to co się stało .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:56   #3285
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cześć!
A ja nie lubię seriali zwłaszcza latynoskich.
Ale co kto lubi.

Natasza współczuję. Szkoda, że tak się stało.

Schowałam torbę z denkami w łazience za pralką. I co ja mam powiedzieć jak TŻ znajdzie? Jestem psychiczna
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:56   #3286
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
współczuję Ci strasznie
z podwórka zwiał?
mieliśmy wracać do domu, musiałam tylko pomieszczenia pozamykać w miejscu gdzie byliśmy. i mi zniknął, zaczęłam go najpierw szukać w pomieszczaniach, po kolei otwierać czy nie został zamknięty. on najwidoczniej za innym samochodem musiał pobiec i uciec z posesji. został potrącony ok 300 metrów od miejsca gdzie byliśmy, za zakrętem. tyle, że szukałam od drugiej strony
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:56   #3287
goldfish
Raczkowanie
 
Avatar goldfish
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 312
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Ostatnie 2 godzinki spędziłam na nadrabianu Was dziewczynki, ale się udało

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
prześladuje mnie jakieś fatum. w ciągu 2 miesięcy straciłam drugiego psa masakra...
Tak bardzo mi przykro, strata zwierzaka bardzo boli. Pamiętam zdjęcia, które wrzucałaś i bardzo Ci współczuję.:glasi u::glasiu :
goldfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:57   #3288
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Niestety zwierzaki czasem sama wyskakuja prosto pod kola. Kilka razy sama w ostatniej chwili zachamowalam. I nie bronie tutaj wiekszosci debilnych kierowcow, ktorzy czesto jezdza zbyt szybko i nieostroznie, ale raczej zauwazam fakt...
Zgadzam się z Tobą. I pewnie większość takich potrąceń to nieszczęśliwe wypadki. Bywało i tak przecież, że ktoś zginął, bo zwierze chciał ominąć. Nie można generalizować.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 22:02   #3289
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Bardzo mi przykro z powodu pieska jak trzymałam kotka swojego na chwilę żeby mu zabieg zrobić pod narkozą to ryczałam straszliwie i teraz też mi się chce płakać jak to czytam..
NIestety, ale to też jest wina oświetlenia drogi...

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Cześć!
A ja nie lubię seriali zwłaszcza latynoskich.
Ale co kto lubi.

Natasza współczuję. Szkoda, że tak się stało.

Schowałam torbę z denkami w łazience za pralką. I co ja mam powiedzieć jak TŻ znajdzie? Jestem psychiczna
Widzę że z tymi denkami to jakieś cyrki ostatnio, przecież facet to też człowiek (podobno) i można mu chyba powiedzieć po co się to zbiera i że ma to jakiś cel (podobno)
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 22:05   #3290
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Cześć!
A ja nie lubię seriali zwłaszcza latynoskich.
Ale co kto lubi.

Natasza współczuję. Szkoda, że tak się stało.

Schowałam torbę z denkami w łazience za pralką. I co ja mam powiedzieć jak TŻ znajdzie? Jestem psychiczna
Powiesz, że odkładasz śmieci do segregacji

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
mieliśmy wracać do domu, musiałam tylko pomieszczenia pozamykać w miejscu gdzie byliśmy. i mi zniknął, zaczęłam go najpierw szukać w pomieszczaniach, po kolei otwierać czy nie został zamknięty. on najwidoczniej za innym samochodem musiał pobiec i uciec z posesji. został potrącony ok 300 metrów od miejsca gdzie byliśmy, za zakrętem. tyle, że szukałam od drugiej strony
Nie obwiniaj się
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 22:05   #3291
goldfish
Raczkowanie
 
Avatar goldfish
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 312
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Śliczne butki i bardzo fajny pomysł, żeby wziąć takie, w których jeszcze pochodzisz. Też myślałam, żeby kupić, które jeszcze założę, ale jak wybierałam w salonie suknie ślubną, to akurat wystawili pojedyńcze pary butów, które przywieźli z jakiś targów. I moja mama tak bardzo namawiała mnie na jedne, że w końcu uległam i je kupiłam. I dzisiaj z perspektywy czasu bardzo żałuję, bo chociaż były bardzo wygodne to nigdy więcej ich nie założyłam i raczej nie założę. Trzymam kciuki, żeby były wygodne
goldfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 22:07   #3292
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
sisiejdo? tak robi.
uczula

Mnie szczypały oczy po pierwszym użyciu, drugi raz chyba nie będę próbować

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
prześladuje mnie jakieś fatum. w ciągu 2 miesięcy straciłam drugiego psa masakra...
Bardzo Ci współczuję
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 22:08   #3293
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak to robicie, że potraficie ot tak wykończyć błyszczyki???
Lata doświadczeń
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Moja nie dość, żeby nie zrobiła i nie przywiozła, to jeszcze jakbym ja jej zawiozła, to bym usłyszała potem, że miała przez to zgagę.
Mistrz
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja się bałam szczepień, ale jednak mniejsze ryzyko powikłań przy szczepieniu niż potem.
Jeżdżę na rehabilitację z najmłodszą, człowiek się nasłucha czasem ciężko stwierdzić co gorsze
Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Połowa wesela to pieniądze wyrzucone w błoto
Lub inaczej bardzodużejednorazoweinie dokońcaprzemyślane wydatki.
Pewnie w budżecie jedna para butów nie zrobi wielkiej różnicy
Dla mnie to nadal jest fenomen, takie trochę uszczęśliwianie wszystkich dookoła. Wiadomo, co kto lubi
Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupić sobie próbki micro serum na all?
Nie mam kiedy jechać do S. i się prosić, zresztą na pewno tester pusty
Może coś jeszcze wygrzebię ze swojego, napisz
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja nie mam żalu do kierowcy, bo pies był czarny, a było ciemno. jedynie obrożę było widać. nie będę oceniać jak szybko jechał, czy hamował czy nie hamował. mam bardziej do siebie żal, bo niedopilnowałam go. choć od razu jak zniknął mi z pola widzenia zaczęłam go szukać, ale w złych miejscach.
ojj strasznie mi przykro. Śliczny psiak, pamiętam zdjęcia. Dużo sił życzę

Nadrabiałam pół wieczora i spadam spać. Poszłam mądra na trening biegowy, ostatni chyba w lo był i jutro bankowo z łóżka nie zlezę
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 22:08   #3294
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Dzięki Dziewczyny. Trochę się wygadałam. Będę próbować zasnąć. Dobrej nocy.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 22:49   #3295
goldfish
Raczkowanie
 
Avatar goldfish
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 312
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Jejku, muszę poogarniać rzeczy, posegregować co wyrzucić, bo mnie rodzice z domu wyrzucają
Rodzina

Trzymam kciuki, żeby Ci się udało szybko znaleźć coś fajnego

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Właśnie zrobiłam sobie skarpetki złuszczające to teraz tylko czekam na efekt
Byłam dzisiaj w S i zakupiłam miniatury maseczek z originsa. Obsługująca mnie pani bardzo długo czegoś szukała w szufladzie z próbkami, ale chyba po namyśle uznała, że mój zakup nie jest wystarczający na jakieś lepsze próbki i ostatecznie uraczyła mnie 1 próbką kenzo.
Maseczki już przetestowałam i mam wrażenie, że po tej http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eczka/P2387016 pory faktycznie były trochę mniejsze i buzia tak jakby rozjaśniona, ale muszę jej jeszcze poużywać.
Drink up wysmarowałam się przed chwilą i ma dziwny zapach. Jeszcze nie wiem czy mi przeszkadza, zobaczę jakie efekty będą rano.
goldfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 22:50   #3296
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Nie mam czasu nadrabiać ostatnich 30 stron bo wciąż siedzę w pracy ktoś streści?

Za to przyszło moje zamówienie z mini origins oraz maską na ręce i próbką Lutensa. w pierwszej chwili mi się podobał, ale potem wyszła ta wędzarnicza nuta i chyba już się nie podoba.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 22:57   #3297
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie mam czasu nadrabiać ostatnich 30 stron bo wciąż siedzę w pracy ktoś streści?

Za to przyszło moje zamówienie z mini origins oraz maską na ręce i próbką Lutensa. w pierwszej chwili mi się podobał, ale potem wyszła ta wędzarnicza nuta i chyba już się nie podoba.
Przeczytaj streszczenia amyz

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez goldfish Pokaż wiadomość
Jejku, muszę poogarniać rzeczy, posegregować co wyrzucić, bo mnie rodzice z domu wyrzucają
Rodzina

Trzymam kciuki, żeby Ci się udało szybko znaleźć coś fajnego

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Właśnie zrobiłam sobie skarpetki złuszczające to teraz tylko czekam na efekt
Byłam dzisiaj w S i zakupiłam miniatury maseczek z originsa. Obsługująca mnie pani bardzo długo czegoś szukała w szufladzie z próbkami, ale chyba po namyśle uznała, że mój zakup nie jest wystarczający na jakieś lepsze próbki i ostatecznie uraczyła mnie 1 próbką kenzo.
Maseczki już przetestowałam i mam wrażenie, że po tej http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eczka/P2387016 pory faktycznie były trochę mniejsze i buzia tak jakby rozjaśniona, ale muszę jej jeszcze poużywać.
Drink up wysmarowałam się przed chwilą i ma dziwny zapach. Jeszcze nie wiem czy mi przeszkadza, zobaczę jakie efekty będą rano.
Po ile miniatury Origins i jakie pojemności?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 23:02   #3298
goldfish
Raczkowanie
 
Avatar goldfish
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 312
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Mają po 50 ml, a cena to 59 zł. Trochę mniej się opłaca niż normalne opakowanie bo tam jest 100 ml za 99 zł, ale chciałam spróbować, czy mi podpasują
goldfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 23:10   #3299
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Chętnie bym wszystkich co potrącają zwierzęta obciążyła jakimś podatkiem czy opłatą na rzecz schronisk. Wychodzę z założenia, że jeśli nieostrożnie jeździ to może potracić nie tylko psa, kota czy sarnę, ale też człowieka. Łączę się w bólu, jako częsty świadek potrąceń jeży w mojej okolicy...
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 23:11   #3300
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Hej Dziewczyny, jeśli któraś z Was ma Play na kartę to dziś jest dzień promocyjnych doładowań

Cytat z FB:

200 minut za doładowanie od 5 do 10 zł
300 SMS-ów za doładowanie od 11 do 25 zł
1 GB za doładowanie od 26 do 50 zł
80% więcej za doładowanie od 51 zł



Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-09 10:03:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.