Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-19, 19:21   #2191
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Maść podsuszyła pęcherzyki z płynem, teraz na ustach mam suchą skorupę do lekarza póki co się nie wybieram, jak wirus mi się uaktywnia smaruję maścią i pomaga, w sumie nigdy nie miałam leków na receptę na opryszczkę

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------



Nieeee, wcale nie przeczytałam tego ANAKONDA
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:21   #2192
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Dziewczyny przepraszam jeśli to pytanie już padło. Chciałabym zapytać o podkład poduszkowy sephory, czy któraś z Was już ma? Interesuje mnie kolor pierwszy i drugi z kolei, ale wiadomo jak to na żywo mogą być za ciemne i za pomarańczowe. Chodzi mi najbardziej o formułę, czy jest fajna? Chciałabym podkład który daje taki glow na skórze, który nie musi dużo kryć, taki wiecie, na lepsze dni skóry z góry dziękuję za każdą opinie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:28   #2193
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Wiecie może czy zamawiajac w D. z 1 konta 2 razy z tym samym kodem dostane 2 razy prezenty, czy to loteria
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:29   #2194
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nikola, Ty polecałaś TT aqua splash, prawda? Mówiłaś, że ją wrzucasz do zmywarki, tak normalnie?

co dwa tygodnie myję w zmywarce, nic a nic nie stało się ze szczotką.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:30   #2195
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Paulincia nie jestem zwolennikiem leczenia samych objawów, nie lepiej wyleczyć i mieć spokój na baaardzo długi czas?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:35   #2196
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dzieki








To chyba z powodu jakies super hiper promocji o ktorej nie wiemy









Dziekuje



Dzieki

Ma ktoras torebke/portfel DKNY? Spodobaly mi sie na Zalando i sie zastanawiam jak sie sprawuja w porownaniu z Korsem?
Mam torebkę na różnicy nie widzę ale za krótko ja mam żeby powiedzieć że tak samo dobra jak kors. Miałam natomiast styczność z torebkami Dkny u innych i sprawiały się gorzej niż kors.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:40   #2197
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ha ha, będę szczęśliwa jak chociaż jedna mi przypasuje Niektóre wzięłam w dwóch rozmiarach, bo zmierzyłam już chyba kilkadziesiąt stacjonarnie i nigdy nie wiadomo jaki rozmiar będzie dobry



Dobrze wiedzieć Wybrałam sukienki, które poznikały zaraz po moim zamówieniu, więc trochę się bałam, że może nie istnieją



W sumie z moim szczęściem to nic dziwnego, że trafiłam na obsuwę

Amyz, a Ty znalazłaś sukienkę? Bo chyba przegapiłam ten wątek
No moje zamówienie właśnie idzie do zwrotu Sukienka ładna, ale nie za 230 zł. Będzie na kosmetiksy

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czarną maskę glam gl0w używacie p0 peelingu czy zamiast peelingu? B0 bym se zr0biła peeling n0rel0wy i p0 tym jakąś maskę walnęła ale nie wiem czy czarna GG t0 nie będzie za duż0. Mam jeszcze r0z0wa 0rigins i czerw0ną estee lauder i nie wiem kt0ra zacząc .
Czarny GG to peeling enzymatyczny. Różowa Origins jest mocno ściągająca i też w sumie peelingująca, nie łączyłabym jej z czarnym GG. Ja po czarnym GG/różowym origins daję jakąś oczyszczającą pory a na koniec odżywcze/nawilżające.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 19:54   #2198
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Paulincia nie jestem zwolennikiem leczenia samych objawów, nie lepiej wyleczyć i mieć spokój na baaardzo długi czas?
Myślałam, że jeśli jestem już zawirusowana to mogę tylko leczyć objawy, a nie źródło, ale jeśli są sposoby, żeby się tego pozbyć na dobre albo na długi czas, to jak najbardziej w takim razie muszę się wybrać do rodzinnego po receptę

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-04-19 o 19:56
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:58   #2199
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Anakondy wam tylko w głowach
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:07   #2200
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pożalić - nie dość, że mam usta wysuszone na wiór, to jeszcze przyplątała mi się opryszczka kupiłam Hascovir, smaruję cały czas, ale mimo to fatalnie to wygląda i mega swędzi grrrr
Polecam Ocetnisept na watkę i przyłożyć na kilka minut - u mnie nic innego nie działa. Jak użyję Ocetniseptu, gdy czuję, że robi się gula, to za pół godziny nie ma po niej śladu

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Maść podsuszyła pęcherzyki z płynem, teraz na ustach mam suchą skorupę do lekarza póki co się nie wybieram, jak wirus mi się uaktywnia smaruję maścią i pomaga, w sumie nigdy nie miałam leków na receptę na opryszczkę
Ja miałam Heviran - odbyłam całą kurację (tabletka co 4h, w nocy też) i chyba za bardzo mi to nie pomogło... U mnie działa tylko Ocetnisept

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam jeśli to pytanie już padło. Chciałabym zapytać o podkład poduszkowy sephory, czy któraś z Was już ma? Interesuje mnie kolor pierwszy i drugi z kolei, ale wiadomo jak to na żywo mogą być za ciemne i za pomarańczowe. Chodzi mi najbardziej o formułę, czy jest fajna? Chciałabym podkład który daje taki glow na skórze, który nie musi dużo kryć, taki wiecie, na lepsze dni skóry z góry dziękuję za każdą opinie
Mi polecała go seforzanka, ale jak spojrzała na najjaśniejszy odcień, to powiedziała, że dla mnie są zdecydowanie za ciemne (zanim mi pokazała już o tym wiedziałam ). Poziomka też polecała, tylko mówiła, że mało kolorów do wyboru i same ciemne.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:08   #2201
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Chyba nie mam wyjścia . Mam taką fajna masc jeszcze więc m0ze nią będe smar0wać?
Chyba nie masz , i ja bym raczej niczym nie smarowała wcześniej, bo źle dobrana maść może zaszkodzić i może się potem paprać miesiącami. Rękawiczki do sprzątania dobre są Lidlu, takie zielone pakowane po 2 pary. Też nie umiałam nic robić w rękawiczkach, ale można się przyzwyczaić.

Liv 78 Gratuluję awansu

your Angel, Magdalena, Wonder Woman Gratuluję zakupów klask i:
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 20:09   #2202
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Polecam Ocetnisept na watkę i przyłożyć na kilka minut - u mnie nic innego nie działa. Jak użyję Ocetniseptu, gdy czuję, że robi się gula, to za pół godziny nie ma po niej śladu

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------



Ja miałam Heviran - odbyłam całą kurację (tabletka co 4h, w nocy też) i chyba za bardzo mi to nie pomogło... U mnie działa tylko Ocetnisept

No u mnie już pojawiły się pęcherzyki z płynem, więc obawiam się, że Octenisept byłby zbyt drażniący, on raczej nadaje się na etap swędzenia póki co używam maści i jest lepiej, już się robią strupki, więc za kilka dni powinno być po wszystkim
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:11   #2203
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Paulincia nie jestem zwolennikiem leczenia samych objawów, nie lepiej wyleczyć i mieć spokój na baaardzo długi czas?
A jest jakiś skuteczny sposób na opryszczkę na długi czas?? Chyba wirusa nie da się pozbyć? U mnie po kuracji Heviranem nie widzę efektów I tak mi się pojawia przy osłabieniu organizmu, ale traktuje dziada Octeniseptem i od razu znika. Jak mi się pojawi np rano, a w domu dopiero jestem późnym wieczorem, go szlag mnie trafia, bo wirus się namnaża, gula rośnie, bąble i to już tak łatwo się nie zwalcza Trochę to trwa zanim się naskórek odbuduje
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:11   #2204
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam jeśli to pytanie już padło. Chciałabym zapytać o podkład poduszkowy sephory, czy któraś z Was już ma? Interesuje mnie kolor pierwszy i drugi z kolei, ale wiadomo jak to na żywo mogą być za ciemne i za pomarańczowe. Chodzi mi najbardziej o formułę, czy jest fajna? Chciałabym podkład który daje taki glow na skórze, który nie musi dużo kryć, taki wiecie, na lepsze dni skóry z góry dziękuję za każdą opinie
Podklad wspanialy cudowny, efekt gloł, mokra skóra, komfort, nawilżenie, efekt noszenia kremu na twarzy a nie podkładu ale kolory zruuuuuchane Mam i 14 i 20, ale 14 jest dosyc ciemna i różowa i 20 mocno żółta i dość ciemna Chyba nie pomogłam
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:14   #2205
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
No u mnie już pojawiły się pęcherzyki z płynem, więc obawiam się, że Octenisept byłby zbyt drażniący, on raczej nadaje się na etap swędzenia póki co używam maści i jest lepiej, już się robią strupki, więc za kilka dni powinno być po wszystkim
Zbyt drażniący to nie jest, bo można nim spryskiwać rany. Ja maści nie lubię, bo się tylko babarze ta opryszczka
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:17   #2206
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Polecam Ocetnisept na watkę i przyłożyć na kilka minut - u mnie nic innego nie działa. Jak użyję Ocetniseptu, gdy czuję, że robi się gula, to za pół godziny nie ma po niej śladu

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------



Ja miałam Heviran - odbyłam całą kurację (tabletka co 4h, w nocy też) i chyba za bardzo mi to nie pomogło... U mnie działa tylko Ocetnisept

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------



Mi polecała go seforzanka, ale jak spojrzała na najjaśniejszy odcień, to powiedziała, że dla mnie są zdecydowanie za ciemne (zanim mi pokazała już o tym wiedziałam ). Poziomka też polecała, tylko mówiła, że mało kolorów do wyboru i same ciemne.
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Podklad wspanialy cudowny, efekt gloł, mokra skóra, komfort, nawilżenie, efekt noszenia kremu na twarzy a nie podkładu ale kolory zruuuuuchane Mam i 14 i 20, ale 14 jest dosyc ciemna i różowa i 20 mocno żółta i dość ciemna Chyba nie pomogłam

Dziewczyny bardzo dziękuję za wypowiedź
Tak jak myslalam, będą i dla mnie za ciemne.. A szkoda bo Twój opis Poziomko jest idealnym odzwierciedleniem tego, czego bym chciała od podkładu ale pójdę stacjonarnie obgadać, nadzieja umiera ostatnia jak to mawiają
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:17   #2207
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Podklad wspanialy cudowny, efekt gloł, mokra skóra, komfort, nawilżenie, efekt noszenia kremu na twarzy a nie podkładu ale kolory zruuuuuchane Mam i 14 i 20, ale 14 jest dosyc ciemna i różowa i 20 mocno żółta i dość ciemna Chyba nie pomogłam
Poziomko, mogłabyś sprawdzić kody kolorówki Chanel u siebie w S? Jestem ciekawa czy to tylko w Warszawie są same purchawy czy w całej PL...? Szczególnie interesuje mnie Vitalumiere Compact Douceur w kolorze 12 Beige Rose.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:18   #2208
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Paulincia jak najbardziej możesz wyleczyć wirusa. Octanisept jest również dobry ale wciąż objawowy. Można i nawet powinno się go stosować na otwarte ranki.
Pingwinek skoro u ciebie nie działa heviran to albo za słaba dawka, albo trzeba inny lek, nie ma co w błąd wprowadzać, że leki p/wirusowe nie działają.
Kilka lat temu wyleczylam opryszczke, wiec się da.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:18   #2209
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Zbyt drażniący to nie jest, bo można nim spryskiwać rany. Ja maści nie lubię, bo się tylko babarze ta opryszczka
W sumie racja, jutro pójdę do apteki po Octenisept, może pomoże przy okazji odwiedzę rodzinnego i zobaczymy co mi powie

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-04-19 o 20:20
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 20:19   #2210
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Ma ktoras torebke/portfel DKNY? Spodobaly mi sie na Zalando i sie zastanawiam jak sie sprawuja w porownaniu z Korsem?
Na szczęście nadrobiłam i mogę odpisać

Gorsza jest
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:20   #2211
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Paulincia jak najbardziej możesz wyleczyć wirusa. Octanisept jest również dobry ale wciąż objawowy. Można i nawet powinno się go stosować na otwarte ranki.
Pingwinek skoro u ciebie nie działa heviran to albo za słaba dawka, albo trzeba inny lek, nie ma co w błąd wprowadzać, że leki p/wirusowe nie działają.
Kilka lat temu wyleczylam opryszczke, wiec się da.
A jakim lekiem? Dawkę miałam sporą, więc pewnie źle dobrany lek. Jaki inny polecasz??
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:20   #2212
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Miśka buty super tym bardziej mi żal
rozmiarówka skopana
mam albo za duże albo za małe stopy
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:24   #2213
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia butków Venezii wiem, jestem miszczem fotografii ale nie można być we wszystkim najlepszym
Śliczne wszystkie pary

U mnie w aptece polecają na opryszczkę erazaban do smarowania.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-04-19 o 20:31
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:32   #2214
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
co dwa tygodnie myję w zmywarce, nic a nic nie stało się ze szczotką.
super, dziękuję
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:33   #2215
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Polećcie szampon, który da efekt jak PHD z Living Proof a nie kosztuje fortuny. Chodzi mi o zwiększenie objętości i jednoczesne nadanie "struktury " włosom...

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
super, dziękuję
Proszę
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:37   #2216
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Zrobiłam mini zamówienie z kostką , bo potrzebowałam sephorowego pudełka małego - wsadzili mi to w duze pudełko

Dodatkowo stwierdzam, ze kartke przepraszam wybrana próbka jest niedostepna wkładają asekuracyjnie wszędzie - wszystko mi się zgadza, tj 2 wybrane próbki są, a 3 wybrałam niespodziankę wiec co sie miało nie zgadzać
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:38   #2217
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Nadrobiłam zaległe zdjęcia
Never, widziałam Twoją rękę. Wygląda jak poparzona chemią. Przełam się z tymi rękawiczkami choć na jakiś czas. Zmieniaj często jak nie lubisz ich na rękach. Poza tym teraz są różne rękawiczki, może coś dla Ciebie będzie ok.
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
No.... moje dziecko pytane, kogo kocha mówi: Mamę, tatę, brata i Pusię
Mój często mówi, że kotę kocha, ale zawsze potem dodaje - ale Was bardziej
Nikola sprawdziłam ekochemię w moim biosklepie i firma nazywa się klar. Może coś znajdziesz u siebie.
Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Voilà

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Jestem tego świadoma i właśnie przytaszczyłam z galerii zwykłe czarno-białe adidasy ZX Flux za 220


Dodatkowo udało mi się złapać w Naturze słynny korektor Catrice, puder do konturowania z Kobo (ten ciemniejszy, jasny jest genialny, ale latem nie będzie go u mnie znać)

Dodatkowo w S wzięłam pomadkę i błyszczyk, takie nudziakowe, eyeliner za 12 zł (meh, zobaczymy co to ) i dostałam 4 maseczki GG pełne słoiczki , nie jakieś ściepki

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia butków Venezii wiem, jestem miszczem fotografii ale nie można być we wszystkim najlepszym
Fajne. Japonki wyglądają nawet lepiej niż na zdjęciach
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mniam: )) Fitlovebox z dzisiaj

Promocja w 4szpaki ,do każdego musu - 6 próbek mydeł do 20.04
Mam i daktyle i kaszę z tej firmy. Lubię ich. Tylko tahini wolę inne. Robię z niej fajne ciasteczka lub hummus.
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Was to już całkiem pogieło z produkcja postów..nie dam rady, streści ktoś
Powiedziała ta, co normalnie nie spamuje
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Paulincia jak najbardziej możesz wyleczyć wirusa. Octanisept jest również dobry ale wciąż objawowy. Można i nawet powinno się go stosować na otwarte ranki.
Pingwinek skoro u ciebie nie działa heviran to albo za słaba dawka, albo trzeba inny lek, nie ma co w błąd wprowadzać, że leki p/wirusowe nie działają.
Kilka lat temu wyleczylam opryszczke, wiec się da.
Czy można mieć odporność na opryszczkę? I z czego ona wynika? Ja nigdy nic nie miałam, a trochę osób w moim otoczeniu miewało.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:39   #2218
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Zrobiłam mini zamówienie z kostką , bo potrzebowałam sephorowego pudełka małego - wsadzili mi to w duze pudełko

Dodatkowo stwierdzam, ze kartke przepraszam wybrana próbka jest niedostepna wkładają asekuracyjnie wszędzie - wszystko mi się zgadza, tj 2 wybrane próbki są, a 3 wybrałam niespodziankę wiec co sie miało nie zgadzać
No, niespodzianki nie było Jaką dostałaś?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:43   #2219
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A jakim lekiem? Dawkę miałam sporą, więc pewnie źle dobrany lek. Jaki inny polecasz??
Wypróbuj vaciclor dawkę tysiąc co12 h
Rano i wieczorem lub odwrotnie. Ważne wiec lek w ciągu 72 a najlepiej w 48h po pierwszych objawach
heviran brałam 800 normalnie lekarze dają 200

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Anoli nie ma odporności, można wprowadzić w remisje.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 20:44   #2220
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Mój często mówi, że kotę kocha, ale zawsze potem dodaje - ale Was bardziej
Nikola sprawdziłam ekochemię w moim biosklepie i firma nazywa się klar. Może coś znajdziesz u siebie.
Dzięki, poszukam online
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 08:39:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.