salon z aneksem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-19, 16:02   #1
leBlanc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 39

salon z aneksem


Witam, bedę w niedługim czasie remontować salon z aneksem kuchennym. I mam pytanie czy aneks zrobić w klimacie takim jak salon czy mogą się różnić style?
leBlanc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 13:02   #2
biedronka1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: salon z aneksem

Hej, tak ogólnie to jest to bardzo zależne od tego, jak wygląda Twój salon z aneksem. Ciężko tak po prostu stwierdzić, nie wiedząc jak to jest u Ciebie zaprojektowane, jednakże można znaleźć jakieś fajne inspiracje. Polecam poprzeglądać jakieś strony branżowe jak np. tutaj: xxx naprawdę dużo ciekawych pomysłów można znaleźć. Pozdrawiam

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2016-10-29 o 21:28 Powód: reklama portalu
biedronka1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 15:11   #3
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: salon z aneksem

Tak w totalnie różnych stylach, to byłoby co najmniej ogromne ryzyko. Wyobraź sobie np. minimalistyczny salon, a do tego kuchnię w stylu rustykalnym. Obstawiałabym, że to nie będzie "stykać".
Googluj hasła związane z salonami z aneksem i sprawdź w ten sposób, co Ci się podoba. Albo przejrzyj galerie użytkowników z forum Muratora albo Leroy Merlin.
Jeśli będziesz szukać inspiracji we wnętrzarskich czasopismach, to zwracaj uwagę na powierzchnię, która jest na zdjęciach, a tę, którą Ty dysponujesz. Na zdjęciach powierzchnia często jest bardzo duża (zwłaszcza jak porównać do bardziej powszechnych rozmiarów domów/mieszkań), przez co to, co tam dobrze wygląda, nie musi się sprawdzić na mniejszej powierzchni.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 08:46   #4
MarekCz1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: salon z aneksem

Na pewno zachowaj taką samą stylistykę. Czyli, jeśli Twój salon ma być nowoczesny, to kuchnia niech też taka będzie. Zdecydowałbym się chyba na jeden kolor ścian w obu tych pomieszczeniach. Ten zabieg powinien skutecznie je połączyć.
MarekCz1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 14:37   #5
100club
Raczkowanie
 
Avatar 100club
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 107
Dot.: salon z aneksem

Myślę, że salon połączony z aneksem powinien zachować taki sam styl lub chociaż nie różnić się zbytnio. Można zastosować podobną kolorystykę lub dodatki... Czymś należy połączyć oba pomieszczenia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
100club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 09:03   #6
Bogusia_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 254
Dot.: salon z aneksem

Według mnie byłoby lepiej ,żeby te pomieszczenia do siebie pasowały. Ja tez myślałam o aneksie, ale mam salon w starym stylu a kuchni nie chciałam urządzać w ten sposób.
Bogusia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 09:45   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: salon z aneksem

Cytat:
Napisane przez Bogusia_86 Pokaż wiadomość
Według mnie byłoby lepiej ,żeby te pomieszczenia do siebie pasowały. Ja tez myślałam o aneksie, ale mam salon w starym stylu a kuchni nie chciałam urządzać w ten sposób.
W "starym stylu" co oznacza? Klasykę? Antyki? Ciężkie skórzane kanapy? Meblościanki z czasów PRL? Musiałabyś doprecyzować lub dać fotkę ilustrującą ten styl.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-20, 19:39   #8
Bogusia_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 254
Dot.: salon z aneksem

Fotki teraz nie mam. Chodzi o antyki, takie trochę jak do gabinetu. Przeszkolna biblioteka o okragły stół. To stare meble, ale stylowe i dobrze utrzymane. Wydaje mi się, ze to nie wyszłoby za dobrze. A kanapa i krzesła są współczesne.
Bogusia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-20 20:39:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.