Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-29, 16:29   #61
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

No nareszcie! Wchodzę... Patrzę... Jeden post! He he he...

Ale tak serio... Gdzie się podziewacie?
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 16:46   #62
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Wenezja Emilka po spaniu wygląda jak ciasteczko

Ala rozrabia na całego, jak sie zajmę jedną rzeczą to ta porozwala 5 innych. Rozbiła mi dzis lakier do paznokci, wylało sie sporo na skórze którą mam na podłodze.. Kolor - ciemny fiolet... lekko nie było

No i nie uwierzycie, nie mamy nadal obrączek
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 18:09   #63
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Wenezjia ladne fotki.Wiem przez co przechodzisz z mala rozrabiara,ale ponoc dzieci jak sa takie zywe gdy sa male ,to sa spokojniutkie jak sa starszeJa zyje zawsze takimi myslami-to znaczy nadzieja Doride ale sobie leca z tymi obraczkami-wariaty jakies!!!!!A wiedza ze sie chajtasz juz w sobocie?????????? A to zdiecia z przed 5 mni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo 060.JPG (53,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 049.JPG (68,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 053.JPG (60,3 KB, 11 załadowań)
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 18:50   #64
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Ale te dzieciaki rosna hehe fotki czadowe i dzieciaki bombowe

Amelka ja ci z syropem nie pomoge .

Doridee no pojazd z tymi obraczkami nie zly powariowali .

Sniezynka a czemu nie spalas? trza bylo domnie wpasc hehe

Moj tz- dzis wolne mial bylismy na zakupach Kupilam malemu przenty na mikolaja ta mate ktora wam pokazywalm do malowanie i taka walizke z narzedziami mlotkiem srubokretem poziomica i takimi duperelami .Kupilam tez na sciane kalendarz z czekoladek do odliczania Maly juz dzis przyjol czekoladke z 1 grudnia haha potem stanol pod sciana i jeczy ze chce jeszcze hehe.

Co sadzicie o studiach przez net? Dzis pozalm polke mowi ze tak studiuje wyklady sa a po wykladach test a 2 razy w roku zjerzdza sie do polki i zdaje egzaminy 3 lata - licencjat a po 5 latach magisterka Kurcze nie wiem czy to sie oplaca i jak patrza potem na papierek Jezeli jest nie waert to szkoda czas tracic chyba? A i po 5 latach zdaje sie egzamin itd po polsku i agielku i dostaje sie papiery polski i po angielku Jakas wspolprace maja z oxfordem czy cos takiego . Co o tym sadzicie na bakn ie dam razy na uiwerku tutaj z angielskim nie ma szans .

Ide malego polozyc
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 18:57   #65
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Ło matko co Was tak wywiało
Wklejam jeszcze świez45e foteczki ze spacerku,bez wózeczka.
Szliśmy odebrac Kapika z przedszkola
i niebieską buźkę Igora.
Ja uczyłam Kacpra jak tzrymac poprawnie kredkę a mały w tym czasie kosztował mazak
pewnie był bardzo smaczny heh bo nawet ząbki i jezyk jest niebieski.
Mam nadzieję,ze nic z tego nie bedzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1460.JPG (94,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1461.JPG (93,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1462.JPG (101,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1463.JPG (105,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1464.JPG (116,9 KB, 9 załadowań)
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 19:10   #66
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Kobietki zdjęcia pyszne CUDNE TE DZIECIAKI

Tymcio dalej mocno zakatarzony, w sumie to tylko katara, gorączki nie ma, zakaszle do czasu do czasu, ale ten katar to wredny i męczący!!! Do tego wychodzą górne trójki i przez to też bardziej dzidzior się męczy, co za tym idzie ja również. Tymcio ma 15 ząbków, szesnasty już prawie widać

Doridee napisz czy te obrączki są już, bo zaczynam się denerwować

Monka nie wiem co Ci doradzić. Myślę jednak, że to jest jakiś pomysł, skoro nie znasz angielskiego na tyle, żeby tam studiować na jakiejś uczelni...zresztą teraz takie wirtualne studia są coraz bardziej popularne i myślę, że potencjalni pracodawcy nie powinni się czepiać.

__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 19:24   #67
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Kasia Igor wymiata haha

Alabama podobno katar leczony trwa tuydzien a nie leczoy 7 dni Oby szybko mu przeszlo .Z ta szkola to nie wiem sama wlasnie o tych pracodawcow chodzi Z drugiej strony Aglia to nie Polska tutaj bardziej liczy sie doswiadczenie niz dyplom choc dyplom tez jest bardzo wazny Ale ja wiem co zrobie zaczne ta szkole a u tz-ta w pracy niby pracuje ale przepiszemy namnie tez biznes i bede pisac w cv ze nim zarzadzm itd haha a napewno to bedzie dobrze wygladac

Mi ejszcze dzidek nie spi
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 19:47   #68
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Oto i fotki jak Igor wychodzi z łózeczka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1465.JPG (87,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1466.JPG (86,0 KB, 14 załadowań)
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 20:18   #69
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Kasiu haha, mały spryciarz O której godzinie odbierasz Kacperka? Ciemno już. Mazaczek pewnie pychota Chyba wszystkie dzieci przez to przeszły, ja na pewno Dobrze mu z niebieskim

Monka ja bym sie zdecydowała na ta szkołę, znajdź tylko jakąś solidną żeby skrypty regularnie przysyłali, ja tak robie kurs wizażu i ostatni skrypt widziałam chyba z pół roku temu (a powinien być co miesiąc), muszę do nich maila napisać... Jak wybrałaś kierunek? Monka u nas juz dawno nie patrzą na wykształcenie Przecież uniwerki to ostatnio wrecz masowo produkują magistrów bez pracy, teraz troche lepiej ale kiedyś, wiadomo jak nie miałaś dobrych pleców to i porządnej pracy brak.. Wydaje mi sie, ze u nas też większy nacisk kładą na doświadczenie niż wykształcenie

Alabamo duzo ząbków ma Tymuś, Ala na razie tylko 10 Z katarkiem nic nie doradzę ale to nieprawda ze trwa tydzień, Ala zazwyczaj ma dłuzej, nawet dwa tygodnie..

Obrączek nie ma Podobno gość wysłał Pocztex'em wczoraj, nie wiem jak maja termin dostarczenia. Zła jestem bo jakby wysłał kurierem to by na dziś były - wiadomo jak działa nasza Poczta

Mój Andrzej ma jutro urodziny i imieniny... Nie mam dla niego prezentu, nic też nie będziemy robić bo mieszkanko trzeba wypucować i przyszykować na przyjazd gosci. Na szczęście po południu moja mama zabierze Alunie do siebie i na spokojnie wszystko przygotujemy..
Zaczynam sie stresować
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 20:31   #70
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee Kacperek chodzi do grupy popołudniowej,czyli od 13-do 18 teoretycznie.
Jednak powiedziano nam ,zeby odbierac dzieci najpózniej do 17.30
Ja zabieram go tak koło 17 a czasami wcześniej.

A co do kataru to zgadzam sie z Doridee u nas tez przewaznie trwa dłużej.
Ostatni był ponad 2 tyg.
Teraz to nawet katar nie jest zwykłym katarem tylko ciągnie sie bardzo długo i nic na niego nie działa.
Oj mogłaby przyjsc juz prawdziwa zima wymroziła by te wirusy i bakterie
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 20:36   #71
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Kasia agnet z niego niezly Moj jeszcze tak nie swiruje i wydaje mi sie ze jest nizej materac niz w tym twoim ale juz sie boje jak takie wspiaczki sie zaczna Musze bramke zamotowac na gorze w razie wu.

Doridee no jutro juz piatek na bank beda obraczki No chyba ze ktos je ukradnie czy co albo zgubi Chyba jakes odszkodowanie bedziecie miec w zwiazku z niedotrzymaniem umowy Ale lepiej zeby doszly przynajmniej nerwowki nie bedzie pod tym wzgledem Chyba zdecyduje sie na te studia przeczytalam artykul i babka pytala sie czy w takim dyplomie pisze ze to studia internetowe A ta odpowiedziala ze nie bo w konu w realu zdajesz egzaminy Roznica jest tylko w tym ze nie siedzisz na wykladach w budynku I tym sposbem nie wyrwe sie z domu haha Jeszcze nie wiem co wybiore bo dziewczyna dal mi zly adres i nie moge tej szkoly znalesc A pelno jest w necie a wole sprawdzona.Z tym katarem to takie glupie powiedzenie hehe tak sie mowie tylko
ZAPOMNIALAM zloz swojemu tz-towi zyczenia urodzinowe hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 21:22   #72
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka no muszą jutro przyjść te nieszczęsne obrączki W razie czego pożyczymy od kogoś
Dzięki za zyczenia

Djamelka zapomniałam napisać, Kevinek chłopak jak sie patrzy i super ma oryginalna urodę - taka egzotyczną


aaaaaaa, jutro juz piatek
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 21:35   #73
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee a no piatek piatek a pojutrze juz sobota

Kupilam malemu jeszcze szczoteczke elektryczna na baterie supermena Dzidek zadowolony choc ta zwykla tez myl cos mu sie odwidzialo i sam sie domaga Ciekawe kiedy ta mu sie znudzi

Ale widzialm fajna zabawke takiego kwiatka jakby stokrotka Spiewa tanczy hehe czadowa i podobno rosnie nie wiem jak bo to z materialu Cos takiego jak sa takie kwiatki zraszacze Super prezencik dla dziewczynki moze zajde na ecie to wkleje linka

Widzialm jeszcze ramke w ktora wklada sie karte pamieci i leca slajdy ustawiasz sobie co ile sekund jak dlugo superowa zrzucasz foty ramka ci stoji na koodzie a tam co chwile foty inne Musze kupic bo sie napalilm haha fajy prezent z tego moze byc.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 21:51   #74
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka powklejaj fotki nowych zabawek Ala też lubi "myć" ząbki ale tylko pod warunkiem ze robi to sama i zamiast szorować po ząbkach to ta zjada pastę a później domaga się, zeby moczyć jej szczoteczke i wysysa wodę
Taka ramkę o której piszesz widziałam u nas ale tania nie była, nie pamiętam juz ile kosztowała..
Nie kojarzę tej maty którą kupiłaś Kartalowi Daj linka albo zrób najlepiej zdjecie.

Zmykam spać A ja pośmieję sie z Ciebie w przyszłym roku
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 22:08   #75
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee znalazlam tylko to http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/...1__13836_10001_ Napelniasz pisaki i dzieci moga po tym malowac i bogwie co jeszcze hehe a potem mozesz to zmyc Mam nadziej ze mu sie spodoba Fotek nie dam bo juz prezenty schowane. Tutaj ta ramka od 50 f w gore idzie cena i chyba trzeba dokupic karte pamieci suma sumarow tanie to nie bedzie.Ale pomysl swietny mi sie strasznie spodobala ta ramka . Ja sie z ciebie nie smieje hehe tylko hehe sama wiesz. Wszystko wypali powiecie tak i imprezka. Moje wesele to jeszcze jeszcze hehe na Kartala urodziny bo akurat sobota wypadla mialo byc w moje ale nie wyrobie sie hehe.

Sniezynka a ty co robisz? na dasing idziesz jutro hehe.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 09:16   #76
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Melduje sie

Wczoraj poszlam spac przed 23:00 i jestem wreszcie wypoczeta Mala sie do gory bawi to moge poki co pisac...

Doridee Najlepsze zyczenia dla Andrzeja z okazji Jego podwojnego Swieta A co do obraczek, to chyba by mnie szlag nagly trafil, ale glowa do gory pewnie dzisiaj przyjda, albo juz przyszly Biedna pewnie teraz zasuwasz ze szmatka :-/

Monka Widzialam wlasnie wczoraj w gazetce ta ramke, o ktorej piszesz, ona kosztuje prawie 100 € Co dzisiaj pichcisz ??? Ja na szczescie nic nie musze, bo maz po pracy ma firmowa impreze Ja mam 15 grudnia, zastanawiam sie czy isc TZ chce zebym poszla, ale sama nie wiem..

Dziewczyny zdjecia superasne, ja niestety nie moge sie pochwalic zdjeciami z wiadomych Wam przyczyn

Daria co sie z Toba dzieje ????
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 10:24   #77
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Cześć laski.
Doridee- zazdroszczę Wam tego pięknego dnia. JA jeszcze raz chętnie przeżyłabym swój ślub. U mnie po kilku dniach przyszedł żal ,że to tak szybko minęło i że teraz to już tylko życie.

Życzę wszystkiego najlepszego .
Snieżynka - gratuluję spadku wagi , u mnie tez troszkę zleciało ,ale wogole ostatnio mam mniejszy apetyt .Nie wiem ,być może to zasługa czerwonej herbaty ,którą pije nagminnie.

monka- te ramki rzeczywiście są fajne.Ja już starszemu dziecku kupiłam lapka. Narazie schowany u mnie w pracy.A młodszemu nie wiem co. zresztą nie mam siły myśleć o tym teraz.Zastrzyki mamy dwa razy dziennie ,przychodzi piguła i kłuje malutką dupcie .dobrze ,ze robi to bardzo sprawnie. A Ninka nie boi się aż tak bardzo.Wczoraj zwinęła nawet pielęgniarce szpulkę z plastrem.

kasia -nieźle sobie Igor radzi z łóżeczkiem.Podejrzewam ,ze gdybym nie wyjęła szczebelków Nince to byłoby to samo ,bo ona wszędzie gdzie nie może się dostać ,to tez nogę zarzuca i włazi.

A ja miałam dziś iść na imprę w pracy ,ale nie chce mi się .Przez te oskrzela małej to nie spaliśmy dwie noce i w ogóle jesteśmy lekko do tyłu ze wszystkim .Teraz Adam siedzi z nią drugi dzień w domu ,to trochę nie bardzo żebym ja wybyła na noc .a poza tym co to za impra jak nawet nie można popić ,bo trzeba w nocy do małej wstawać .

gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 11:58   #78
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Gosiula dziekuje i Tobie tez gratuluje Od dzisiaj tez zaczne pic czerwona herbatke

Ale pustki na wizazu Jeszcze nie tak dawno zadna nie nadazala czytac a dzisiaj nie ma co czytac...

Monka Ty pewnie spisz co ??? Dawaj na wizaz, bo tu ciiisza Ja ide zaraz do pracy
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 12:10   #79
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Gosiula, eee nie ma czego zazdrościć Dziękujemy za zyczenia Biedna Ninka Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Dużo dzieci teraz choruje
Mówisz czerwona herbatka Lubię ale rzadko piję bo zazwyczaj siegam po wodę, nie mam nawyku picia herbaty. Ostatnio kupiłam sobie zielona i też stoi

aaaa, przyszły obrączki Jeszcze ich nie widziałam ani nie mierzyłam ale dobrze że są
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 13:09   #80
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doride to super ze przyszly obraczkipewni e kamien ci ze serca spadl!!!A tak wogule jak bedziesz ubrana????????pochwal sie Ide bo moj Kevin akurat wstal ze siesty.
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 13:39   #81
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee no to super, że obrączki dotarły, ale malutki stresik był, co ? Hihi. Złóż życzenia swojemu przyszłemu mężowi A ja mam we wtorek imieninki i urodzinki Ale już dziś wychodzę z kumpelkami świętować Miłego sprzątania mieszkania, tylko ostrożnie tam, jak Wam babcia Alę zabierze...

Monka no to powodzenia w szkole

Tymcio oczywiście ma ten katar bez zmian, Dwa tygodnie piszecie...no to lipa. Ale radosny jest i energiczny jak zawsze.

Gosiulo oby Nince szybko przeszło Wstrętne choróbska się czepiaja naszych małych szkrabów.

Kasiu
cudownie radzi sobie Igorek, hehe mój Tymolek to uwielbia wyciągać szczebelki z łóżeczka i chodzi z nimi po domu, wygląda zabawnie, jak jakiś mini mistrz walk wschodnich, muszę zrobić foty to pokażę.
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 14:17   #82
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Siezynka no drogie te ramki ale fajne sa hehe Dzis nic nie pichce bo tz-ta nie bedzie wiec dla kogo?Malemu ugoruje buraczkowa i niech je hehe .Idz na imprezke wyloozujesz sie no chyba ze towarzystwo ci nie odpowiadia to siedz na wizazu hehe Zapomnialm wczoraj apisac zeby okey nic detysta nie mowil ze zle czy za szybko rosna.

Doridee to problem z glowy teraz tylko bawcie sie dobrze .

Gosiula duzo zdrowka dla Ninki Dobrze ze pielegniarka wie co robi.Syak bedzie sie cieszyl na bank z przezentu niech mu slozy hehe

Umowilam sie do fryzjera hehe zakupilam bilety do Polski mam nadzieje ze tz mnie nie udusi hehe Na bak bedzie zly bo samolot o 10.30 rano wiec wyjedziemy z domu po 6 ups a on ad raem prace konczy No ubije mnie nie ma co ale innejh godziny nie bylo.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 16:54   #83
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka a tam nie ma żadnych logicznych fryzjerów?? Albo to ja źle zrozumiałam ale przyjeżdżasz specjalnie do PL żeby obciąć włosy
Jestem ciekawa jak mnie jutro uczeszą??? Ja nie mam pomysłu Lubie proste ale przy tej wilgoci chyba nie ma sensu prostować..

Obrączki piękne i na szczęście pasują idealnie, ufff

Mama przed chwila zabrała Ale a ja zmykam robić porządki
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 17:07   #84
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee super, ze obraczki doszly i sa piekne Mi nic innego nie pozostaje, jak zyczyc Ci wspanialego jutrzejszego dnia Zycze Ci by kazdy Twoj dzien byl tak piekny i wspanialy,jak ten jutrzejszy

Monka Twoj TZ nie jest codziennie w domu ??? Co on wlasciwie porabia?? Bo nie doczytalam pewnie gdzies...

Dziewczynki, musze Was opuscic ide sie szykowac na impreze Mam nadzieje, ze bedzie super, jak nie to wracam na Wizaz Paaaaa
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 17:30   #85
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Wrocilismy z wizyty Ogladnelam i sama nie wiem nie mam porownania do innych zlodkob przedszkoli Bramki maja wszedzie duzo opiekunek Dzieciaki maja miejsce do zabawy na ogrodek codziennie sie w nim bawia zalezy tez od pogody.Na gorze spia maluchy po 3 lozeczka , awet wozki maja do usypiania jezeli jakies dzieci to preferuja.Boje sie z tym spaniem tam Kurcze sama nie wiem stresa mam teraz ja A pamietam jak Lucy sie stresowala Narazie miejsc wolnych nie ma w styczniu maja domnie zadzwonic Maly wparowal tam i furora haha odrazu do dzieci do zabawek do domku , przez okienko sie wychylam i krzyczal hehe z dzieciakami sie bawil .A maja krzeselka do karmienia albo takie malutkie stoliki .

Doridee a nooo jade wlosy opciac hehe ja to wierna jestem swojemu fryzjerowi hehe odrzu datke zalatwie na weslicho i popytam o kucharki itd sale zobaczyc W tydzien duzo nie zalatwie ale odpoczne hahaTutaj jest pelno zakladow fryzjerskich tylko w tym problem ze nie wiem ktory jest dobry niechce potem z kapturem na glowie wracac Juz tak pare razy mialm i niechce ryzykowac o co to to nie. Z fryzurka masz racja wyprostujesz i potem szopa ci sie moz zrobic zwlascza ze masz z deka krecone Na bak bedzie gitesik

Siezynka moj tz-t ma sklep kebaba i teraz pracuje bo moj brat wrocil do Polski A nie zatrudi ikogo bo zbiera na te nieszczesny drugi sklep Gdyby nie iego brat ktory co chwila dzwoni o hajc to sklep juz by dawno byl No nie ma co w nikac .Codziennie go nie ma tylko w czwartek ma wolny a tak to wraca po 24 albo po 3 rao po 4 czasem wroci po 20 hehe eee Baw sie dobrze albo i nie i wracj tutaj haha wybaw sie a jutro z kacem obudz sie i opowiadaj haha Milej zabawy
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 20:51   #86
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Sniezynka a ty co???juz PO imprezie???
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 07:53   #87
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Dziewczyny wstawac wstawac!!!!!Co kac meczy po ostatkach?????????JA wczoraj posiedzialam z kumpela wypilysmy martini i plotkowalismy sobie przez caly wieczorekale bylo milo. Doride powodzenia w tym wielkim dniu Moncia ty faktycznie jedziesz do polski tylko poto zeby zawiatac u fryzjiera??????a ile ty masz do polski kilometrow? Jak tam wasze dzeieciaczki-moj potrafi tak rzadzic ze glowa boli wszystko chce postawic na swoimale juz powoli biezemy sie za niego np kiedys nigdy nie chcial skladac zabawek a w tej chwili juz to robi.Moj tz go przyszkolil-trwalo to 15min-troche krzykow i protestacji ale sie udalo Dziewczyny gdzie jestescie cos was malo???????
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 14:12   #88
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

DORIDEE


Życzę wszystkiego czego Wam trzeba:
autostrady wiodącej do nieba
bez żadnych ograniczeń prędkości,
do tego jeszcze ogromu radości
z każdego, coraz szczęśliwszego dnia,
który spełnia Wasze marzenia.
Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu
talerza klusek i makaronu
słońca bez końca, kwiatów pachnących,
a tuz za oknem ptaków śpiewających.
Każde z tych życzeń na pewno się spełni,
ponieważ płynie prosto z serca głębi.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 15:49   #89
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee

Coś się kończy...coś zaczyna,
coś umyka w szarą dal, czegoś żal,
czegoś brak, z łez się rodzi nowy kwiat,
nowy świat, nowy wiatr, przywiał tutaj oboje was,
przywiał sny, przywiał mgły, nowy świt.
Coś się rodzi, coś zaczyna, dziś obudzi
Was ze snu Boży Dzwon

Wszystkiego najlepszego
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 15:54   #90
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

A u na dzionek minoł deszczowo.
I tak nie licząc wyjscia na zakupy siedzimy w domku.
Wymyśliłam sobie,ze usmaże racuszki.
Mniam pucha chłopcy zajadali aż im się uszy trzęsły.

Jesli ,któraś chce oto przepis

Składniki:
4 jajka
1 i 3/4 szlanki mąki pszennej
2 serki homogenizowane(150gr)
łuzeczka cukru waniliowego
łyżeczka proszku do pieczenia
Sposób przygotowania
Składniki najlepiej wymieszać mikserem, mamy wtedy pewność że nie zrobią się żadne grudki. W tym samym czasie podgrzewamy olej w rondelku lub garnku.

Smażymy nakładając łyżką (najlepiej wcześniej zamoczoną w oleju - ciasto lepiej odchodzi) na średnim ogniu tak aby nie spalić racuszków. Dobrze jest mieć jakiś patyczek (np. do szaszłyków) i nakłuwając sprawdzić czy są juz dobre w środku.
Odsączyć, posypać cukrem pudrem i gotowe.

Zmykam życzę miłego wieczoru
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.