Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-02, 18:46   #31
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Dziewczyny luknijcie proszę na ten przedmiot http://allegro.pl/derma-roller-mt-az...431723441.html

Jak myślicie czy ja mogę tego używać?
Ostatnio tak gadałam do męża, że ciekawe jak zmieni się moje ciało w ciąży, czy będą rozstępy, gdzie, ile, ile przytyję, jak szybko zrzucę itd...o takie babskie marudzenie
i wyobraźcie sobie, że dzisiaj przyszło mi do domu właśnie to coś z linku szczęka mi opadła do podłogi, że co to jest okazało się, że mąż wypatrzył to na allegro i postanowił mi to kupić w prezencie i powiedział, że będzie mnie masował tym, żebym już się nie musiała martwić o te rozstępy i inne pierdoły tylko, że to ma takie malutkie igiełki i to trochę kłuje. Tzn nie uszkadza to broń boże skóry, ale coś tam ma niby ten masaż pobudzać. I teraz się zastanawiam czy może mi mąż masować tym pośladki i uda ?
wprawdzie mam zupełnie inny masażer, ale na moim było napisane żeby nie stosować w ciąży. Spróbuj poszukać w internecie dokładnie o swoim, choć wydaje mi się, że jak będziesz omijać brzuch i piersi to będzie ok.
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 18:47   #32
lukinia
Raczkowanie
 
Avatar lukinia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 75
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

super, tzn. kupienie bym pewnie odradzala, bo nie spekni polowy co tam napisali, ale jako prezent od TZ swietne mysle, ze nie ma obaw - zwlaszcza jak posostaniesz przy udach i posladkach to nie widze jak by to moglo zaszkodzic - a jescze jak TZ chce pomoc pomysl ile to endorfin dla malucha
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Pat&year =2013&month=2&day=4&babyc ount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
lukinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 18:55   #33
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Cytat:
Napisane przez lukinia Pokaż wiadomość
super, tzn. kupienie bym pewnie odradzala, bo nie spekni polowy co tam napisali, ale jako prezent od TZ swietne mysle, ze nie ma obaw - zwlaszcza jak posostaniesz przy udach i posladkach to nie widze jak by to moglo zaszkodzic - a jescze jak TZ chce pomoc pomysl ile to endorfin dla malucha
hahahha no dokładnie, sama bym sobie tego w życiu nie kupiła. Jakoś nie wierzę w takie magiczne działania Ale jakbyście widzieli jego zadowoloną i dumną z siebie minę, że mi coś takiego znalazł i dzisiaj od razu się zaoferował, że wieczorem masujemy więc skoro się tak zaangażował to ja jestem przeszczęśliwa a masaże uwielbiam w każdej postaci więc niech masuje tylko tak właśnie potem patrząc na te igły zaczęłam się zastanawiać czy to na pewno bezpieczne. Ale w sumie faktycznie jak tylko pupa i uda to chyba nic się nie stanie. Brzucha nie mam zamiaru !
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:02   #34
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
hahahha no dokładnie, sama bym sobie tego w życiu nie kupiła. Jakoś nie wierzę w takie magiczne działania Ale jakbyście widzieli jego zadowoloną i dumną z siebie minę, że mi coś takiego znalazł i dzisiaj od razu się zaoferował, że wieczorem masujemy więc skoro się tak zaangażował to ja jestem przeszczęśliwa a masaże uwielbiam w każdej postaci więc niech masuje tylko tak właśnie potem patrząc na te igły zaczęłam się zastanawiać czy to na pewno bezpieczne. Ale w sumie faktycznie jak tylko pupa i uda to chyba nic się nie stanie. Brzucha nie mam zamiaru !
tylko uważaj żeby Ci się siniaki nie porobiły. Moja Mama tak się masowała kiedyś na udach, że lekarz po cytologii dał Jej wizytówkę do placówki, która zajmuję się przemocą nad kobietami
ale obie z Mamą mamy delikatne ciała i mocniejsze dotknięcie a robią się mega siniaki
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:04   #35
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Ale macie fajne brzuchy !

Marsi daj znać jak się sprawa potoczyła i jak synek się czuje.

Byłam dziś na usg
Jestem w 11 tygodniu, Małe mierzy 6,2 cm , i wszystko ok i jest zdrowy
a jak się fajnie ruszał, i uciekał teraz juz jestem spokojniejsza i pewna że wszystko jest dobrze

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

zapomniałam dodać że potwierdzam dane Tak
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:09   #36
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

hej
wzięło mnie dzisiaj na chodzenie po klepach, bo nie mam nic na te upały - albo dżinsy albo jedna jedyna spódnica w którą się jeszcze mieszczę; chciałąm sobie jakieś spódnice na gumce kupić i jakieś spodenki do kolana, żebym w nich do pracy mogła iść i co? i jedna wielka
jak już są spódnice na gumce, to same takie "lambadówy" króciutkie, a jakoś nie widzę się w takiej podfruwajce, spodnie na gumce to tylko dresy do wyboru do koloru, a jeśli chodzi o sukienki nadające się na wesele (wybieramy się 28 lipca), to albo jakieś mega eleganckie albo typowo plażowe niby kupiłam 2, ale ejdna trochę za duża, a druga znowu dobra, ale nie ten kolor który chciałąm mam czas 30 dni na zwrot, także muszę skonsultować z mamą
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:10   #37
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

W końcu dotarłam po pracy do domu Od razu po pracy pojechałam do rodziców i razem + siostrzenica (przyjechała na wakacje) pojechaliśmy na działkę.

Teraz gotuje mi się jajo - będzie z majonezem i groszkiem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 19:11   #38
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

heja laski
my byliśmy na mega długim spacerze, jutro idę zrobić badania, zmęczyłam się tak okropnie, że zaraz idę spać. Siostra u mnie była to pomogła mi posprzątać w domu i błyszczy, więc super
Dodatkowo na spacerze widzieliśmy wózek roan, jedna para miała i szczerze powiem, że jeszcze ładniej wygląda na żywo także tylko musimy pojechać, wybrać kolorystykę i dokładny model i tak jak któraś z was mam takie schizy, że oglądam się za niemal każdym wózkiem i porównuję, nienormalna hehe
W ogóle mam taki wielki brzuchol dzisiaj, że szok, a narzekałam, że nic nie widać

Agula ładne rozpoczęcie wątku
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:15   #39
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Witajcie w nowym wątku ! potwierdzam TAK

Ja dziś z moim tż byłam na badaniach, ja hiv hcv toxo i przeciwciała on grupe krwi, bo ja mam rh-
Mi babka pobrała troche bolało o dziwo i przyszła kolej na tż, biedakowi zrobiło się potem słabo i musiał poleżeć na kozetce ah te chłopy

Jutro idziemy do USC myślicie, że mój tż może iść do ślubu w usc tak troche mniej formalnie w sensie koszula nie biała tylko w jakimś kolorze do tego muszka garnitur i jakies buty (może niekoniecznie trampki) ale takie dopełniające cały strój, a ja bym ubrała jakąś może retro sukienke, tak sobie dziś myślałam, bo nie jesteśmy taka sztywną parą, tylko czy nie będą krzywo w USC patrzeć

W ogóle nie wiem czy pamiętacie że narzekałam na brak konkretnego mieszkania, otóż mój tż pochodzi z gór (pieniny) to jest jakieś 300km od Katowic w których mieszkamy obecnie, jego rodzice maja tam 3 pietrowy dom, a na 3cim piętrze zupełnie niewykończoną 90m2 powierzchnie .... i powiedział wczoraj, że co ja na to żeby tam się urządzić, wyreontować (wiadomo koszta będa minimalne utrzymania mieszkania bo tylko za prąd, bo jest studnia i ogrzewanie z węgla) tylko mój problem polega na odległości od mojego miasta i czy będe potrafiła przystosować się do życia na Wsi (nie ukrywajmy to wieś ) niby moge tu przyjeżdzać 2h drogi i praktycznie jestem.... A myśle że dla dziecka to dobra możliwośc, nie wiem strasznie jestem rozbita i chyba musiałam sie wygadać....

Marsi ! trzymaj sie tam nie denerwuj chociaż jak się czyta coś takiego to nawet mi obcej osobie podnosi to ciśnienie, co to za dziewucha?!!

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
i tak jak któraś z was mam takie schizy, że oglądam się za niemal każdym wózkiem i porównuję, nienormalna hehe
hah ja mam dokładnie tak samo
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:19   #40
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
hahahha no dokładnie, sama bym sobie tego w życiu nie kupiła. Jakoś nie wierzę w takie magiczne działania Ale jakbyście widzieli jego zadowoloną i dumną z siebie minę, że mi coś takiego znalazł i dzisiaj od razu się zaoferował, że wieczorem masujemy więc skoro się tak zaangażował to ja jestem przeszczęśliwa a masaże uwielbiam w każdej postaci więc niech masuje tylko tak właśnie potem patrząc na te igły zaczęłam się zastanawiać czy to na pewno bezpieczne. Ale w sumie faktycznie jak tylko pupa i uda to chyba nic się nie stanie. Brzucha nie mam zamiaru !
hahaha fajnie, że się tak angażuje chłop

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
tylko uważaj żeby Ci się siniaki nie porobiły. Moja Mama tak się masowała kiedyś na udach, że lekarz po cytologii dał Jej wizytówkę do placówki, która zajmuję się przemocą nad kobietami
ale obie z Mamą mamy delikatne ciała i mocniejsze dotknięcie a robią się mega siniaki
c hciałabym widzieć minę Twojej mamy, hahaha

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
Ale macie fajne brzuchy !

Marsi daj znać jak się sprawa potoczyła i jak synek się czuje.

Byłam dziś na usg
Jestem w 11 tygodniu, Małe mierzy 6,2 cm , i wszystko ok i jest zdrowy
a jak się fajnie ruszał, i uciekał teraz juz jestem spokojniejsza i pewna że wszystko jest dobrze

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

zapomniałam dodać że potwierdzam dane Tak
Lenova super, bardzo się cieszę

ja mam wizytę za tydzień w poniedziałek, a we wtorek usg genetyczne ..... Troszkę trzęsę d...... ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:19   #41
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Dziewczyny luknijcie proszę na ten przedmiot http://allegro.pl/derma-roller-mt-az...431723441.html

Jak myślicie czy ja mogę tego używać?
Ostatnio tak gadałam do męża, że ciekawe jak zmieni się moje ciało w ciąży, czy będą rozstępy, gdzie, ile, ile przytyję, jak szybko zrzucę itd...o takie babskie marudzenie
i wyobraźcie sobie, że dzisiaj przyszło mi do domu właśnie to coś z linku szczęka mi opadła do podłogi, że co to jest okazało się, że mąż wypatrzył to na allegro i postanowił mi to kupić w prezencie i powiedział, że będzie mnie masował tym, żebym już się nie musiała martwić o te rozstępy i inne pierdoły tylko, że to ma takie malutkie igiełki i to trochę kłuje. Tzn nie uszkadza to broń boże skóry, ale coś tam ma niby ten masaż pobudzać. I teraz się zastanawiam czy może mi mąż masować tym pośladki i uda ?
hmmm no nie wiem, ja bym jednak takie wynalazki zostawiła sobie n "po" ciąży
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 19:20   #42
eff8
Zakorzenienie
 
Avatar eff8
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Jestem i ja w nowym wątku

Cytat:
Napisane przez MadamAgula Pokaż wiadomość
W końcu ktoś coś napisał

Powiedz mi potwierdzasz wszystkie swoje dane?

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

PROSZĘ O POTWIERDZENIE SWOICH DANYCH!

Bo jest na tej liście dużo osób które się już nie udzielają... Wystarczy napisać niebieskie TAK
potwierdzam TAK

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi, że mam do obejrzenia na yt "Weekend". Zaraz sobie go włączę


Też na razie nic nie kupuję. Dopiero może zacznę w połowie II trymestru albo i później.
ja tak samo mysle ze dopiero w II trymestrze

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
TAK[/B]
Potwierdzam swoje dane. Agula kawał dobrej roboty odwalilas a te wytłuszczone nicki co znaczą?
no wlasnie tez sie nad tym zastanawialam ?

Cytat:
Napisane przez lookka Pokaż wiadomość
Witam Czy można się dołączyć???
Jestem mamusią 2 letniej córci a na 1 lutego ma termin porodu

witaj

kurde jak Ty to Agula wyliczylas ktora najwiecej napisala
__________________

eff8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:24   #43
Neipys
Zadomowienie
 
Avatar Neipys
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Witam w nowej części wątku!
Niewiele sie udzielam, ale podczytuję. Może teraz na wakacjach uda mi się być bardziej na bieżąco.
Termin porodu cofnął się na 23 grudnia
TAK
__________________
razem od 2003
poślubieni 12.08.2006
aniołek 18.11.2010
aniołek 14.02.2015
Neipys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:24   #44
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
Witajcie w nowym wątku ! potwierdzam TAK

Ja dziś z moim tż byłam na badaniach, ja hiv hcv toxo i przeciwciała on grupe krwi, bo ja mam rh-
Mi babka pobrała troche bolało o dziwo i przyszła kolej na tż, biedakowi zrobiło się potem słabo i musiał poleżeć na kozetce ah te chłopy

Jutro idziemy do USC myślicie, że mój tż może iść do ślubu w usc tak troche mniej formalnie w sensie koszula nie biała tylko w jakimś kolorze do tego muszka garnitur i jakies buty (może niekoniecznie trampki) ale takie dopełniające cały strój, a ja bym ubrała jakąś może retro sukienke, tak sobie dziś myślałam, bo nie jesteśmy taka sztywną parą, tylko czy nie będą krzywo w USC patrzeć

W ogóle nie wiem czy pamiętacie że narzekałam na brak konkretnego mieszkania, otóż mój tż pochodzi z gór (pieniny) to jest jakieś 300km od Katowic w których mieszkamy obecnie, jego rodzice maja tam 3 pietrowy dom, a na 3cim piętrze zupełnie niewykończoną 90m2 powierzchnie .... i powiedział wczoraj, że co ja na to żeby tam się urządzić, wyreontować (wiadomo koszta będa minimalne utrzymania mieszkania bo tylko za prąd, bo jest studnia i ogrzewanie z węgla) tylko mój problem polega na odległości od mojego miasta i czy będe potrafiła przystosować się do życia na Wsi (nie ukrywajmy to wieś ) niby moge tu przyjeżdzać 2h drogi i praktycznie jestem.... A myśle że dla dziecka to dobra możliwośc, nie wiem strasznie jestem rozbita i chyba musiałam sie wygadać....

Marsi ! trzymaj sie tam nie denerwuj chociaż jak się czyta coś takiego to nawet mi obcej osobie podnosi to ciśnienie, co to za dziewucha?!!

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------



hah ja mam dokładnie tak samo
no pewno że może!
nie ma przecież wymogów

a co do domu - to moim zdanie to brzmi super. Pieniny - piękna okolica Nie jest wcale aż tak daleko do Katowic, pociągi jeżdzą, pksy też A plus że możecie sobie sami urządzić po swojemu
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:24   #45
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

TAK

wciąż was czytam choć mam tak malo czasu żeby pisać
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:26   #46
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość

ja mam wizytę za tydzień w poniedziałek, a we wtorek usg genetyczne ..... Troszkę trzęsę d...... ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok
BĘDZIE DOBRZE!!!!


a ja zauważyłąm że cycki mi ciążą i żyły są już widoczne :P Nawet kupiłam dzisiaj stanki o rozmiar większe
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:31   #47
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

gdzieś jest możliwość zobaczenia takiego zestawienia, ale ja osobiście jeszcze nie dotarłam do takich wynalazków

bokeh moim zdaniem to super wyjście, fakt, że dalej do Twoich rodziców, ale skoro macie ponosić tak małe opłaty to ja bym się nie zastanawiała, będą Wam potrzebne pieniążki dla Dzidziusia, a dużo par mieszka właśnie w ten sposób. A co do ubioru to jak chcecie, mój miał co prawda garnitur, ale niebieską koszulę, ja miałam granatową sukienkę i czarne bolerko (de facto zrobiło mi się mega wybrzuszenie na brzuchu i wyglądałam jakbym była w 6tym miesiącu ciąży - dopiero na zdjęciach po się zorientowałam ). Nikt was nie będzie oceniał ani krzywo patrzył, przecież pmki czasem w białych sukniach z welonami przychodzą i myślę, że nikomu to nie przeszkadza
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:33   #48
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

ale jaja, znalazłam sukienkę w kolorze w jakim chciałam na allegro i to taniej nawet


Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
tak jak któraś z was mam takie schizy, że oglądam się za niemal każdym wózkiem i porównuję, nienormalna hehe
to samo mam; dzisiaj w biurze latalam od jednego okna do drugiego, bo szedł chyba dziadek z dziziakiem na spacer i fajny wózek miał, a nie chciał cholernik jeden stać w miejscu żebym się napatrzeć mogła

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
Jutro idziemy do USC myślicie, że mój tż może iść do ślubu w usc tak troche mniej formalnie w sensie koszula nie biała tylko w jakimś kolorze do tego muszka garnitur i jakies buty (może niekoniecznie trampki) ale takie dopełniające cały strój, a ja bym ubrała jakąś może retro sukienke, tak sobie dziś myślałam, bo nie jesteśmy taka sztywną parą, tylko czy nie będą krzywo w USC patrzeć

W ogóle nie wiem czy pamiętacie że narzekałam na brak konkretnego mieszkania, otóż mój tż pochodzi z gór (pieniny) to jest jakieś 300km od Katowic w których mieszkamy obecnie, jego rodzice maja tam 3 pietrowy dom, a na 3cim piętrze zupełnie niewykończoną 90m2 powierzchnie .... i powiedział wczoraj, że co ja na to żeby tam się urządzić, wyreontować (wiadomo koszta będa minimalne utrzymania mieszkania bo tylko za prąd, bo jest studnia i ogrzewanie z węgla) tylko mój problem polega na odległości od mojego miasta i czy będe potrafiła przystosować się do życia na Wsi (nie ukrywajmy to wieś ) niby moge tu przyjeżdzać 2h drogi i praktycznie jestem.... A myśle że dla dziecka to dobra możliwośc, nie wiem strasznie jestem rozbita i chyba musiałam sie wygadać....
jeśli chodzi o strój do ślubu, to wg mnie to świetny pomysł, bo przecież nie wbijecie się na siłę w jakieś sztywne ciuchy, żeby kogoś gusta zadowolić; mój kuzyn poszedł na swój cywilny w dżinsach i koszuli w kratke, w ostatniej chwili kolega mu jakąś marynarkę dał także chyba nie masz się czym przejmować

a co do przeprowadzki, to może nie jestem obiektywan, bo tylko przez chwilę mieszkaąłm w mieście (i to nie jakimś wilekim, bo tylko NS), ale nie wyobrażam sobie żeby nie mieć ogrodu, żeby nie móc wyjść na balkon i nie być przy tym obserwowanym przez ciekawskie sąsiadki itd. wydaje mi się, że trochę tam pomieszkacie i tak ci się spodoba, że nie będziesz chciałą wracać; chyba że jesteś typem człowieka, który bez miasta i wszystkich jego "atrakcji" żyć nie może, to już co innego

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez eff8 Pokaż wiadomość
kurde jak Ty to Agula wyliczylas ktora najwiecej napisala
jest taki licznik, zestawieni postów, ale gdzie
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:34   #49
eff8
Zakorzenienie
 
Avatar eff8
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
ale jaja, znalazłam sukienkę w kolorze w jakim chciałam na allegro i to taniej nawet
jaka ta sukieneczka? pokaz
__________________

eff8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 19:36   #50
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
no pewno że może!
nie ma przecież wymogów

a co do domu - to moim zdanie to brzmi super. Pieniny - piękna okolica Nie jest wcale aż tak daleko do Katowic, pociągi jeżdzą, pksy też A plus że możecie sobie sami urządzić po swojemu
No tylko boje się, że ja miastowa na wsi gdzie nikogo nie znam, zero znajomych... będe chciała iśc do kina albo sklepu to wyjazd do zakopanego
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:39   #51
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

taka, ta miętowa http://moda.allegro.pl/hm-super-suki...459594608.html

a na razie kupiłam czarną http://moda.allegro.pl/hm-lato-2012-...443167949.html , ale chyba oddam i kupię tą zielonkawą

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
No tylko boje się, że ja miastowa na wsi gdzie nikogo nie znam, zero znajomych... będe chciała iśc do kina albo sklepu to wyjazd do zakopanego
oglądałaś "szpilki na giewoncie" ? no, to ona dała radę
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:41   #52
eff8
Zakorzenienie
 
Avatar eff8
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
taka, ta miętowa http://moda.allegro.pl/hm-super-suki...459594608.html

a na razie kupiłam czarną http://moda.allegro.pl/hm-lato-2012-...443167949.html , ale chyba oddam i kupię tą zielonkawą

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------



oglądałaś "szpilki na giewoncie" ? no, to ona dała radę

oo tak na punkcie tej sukienki szaleje tylko w kolorze zoltym no i wlasnie w sklepach starsznie droga jest...
__________________

eff8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:43   #53
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

elllmi pokaż sukienkę!
ja zawsze jak mi się spodoba wózek to szukam nazw produsentów i spisuję sobie albo na kartce albo na telefonie, potem wyczajam na necie

bokeh podpisuję się pod postem elllmi, my się wyprowadziliśmy ze wsi i kurczę brakuje mi tego strasznie dlatego tak niesamowicie uwielbiam jeździć do moich dziadków nad morze, tam to jest totalna wiocha, ale kocham tam być i koniec
też mi się wydaje, że pokochasz wieś a ile będziesz miała miejsc do fotografowania!!!
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:43   #54
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Cytat:
Napisane przez eff8 Pokaż wiadomość
oo tak na punkcie tej sukienki szaleje tylko w kolorze zoltym no i wlasnie w sklepach starsznie droga jest...
129zł
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:43   #55
eff8
Zakorzenienie
 
Avatar eff8
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
witam się w II części
co do danych TAK ale można mi już dopisać termin porodu na 13 luty
ilkas a Tobie widac juz cos brzuszek ? bo nie pamietam czy pokazywalas
__________________

eff8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:45   #56
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

elllmi ta miętowa śliczna!!! Bo ta czarna taka zwykła
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:45   #57
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Super ta sukieneczka ;D

Bokeh może ja nie jestem obiektywna bo jestem zakochana w górach i oddałabym wszystko żeby móc tam mieszkać ale jeśli Ty masz taka mozliwosc to jednak bym się zdecydowała.
Co do znajomych to tam napewno poznasz ich mnóstwo bo tam sa mega sympatyczni ludzie, a przeciez starzy znajomi tez beda odiwedzac Ciebie i dzidzia
aleeeż Ci zazdroszczę
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:45   #58
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
elllmi pokaż sukienkę!
trochę wyżej
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:54   #59
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
taka, ta miętowa http://moda.allegro.pl/hm-super-suki...459594608.html

a na razie kupiłam czarną http://moda.allegro.pl/hm-lato-2012-...443167949.html , ale chyba oddam i kupię tą zielonkawą

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------



oglądałaś "szpilki na giewoncie" ? no, to ona dała radę
Nie oglądałam właśnie, może czas zacząć

No chyba sama sie przekonuje to tego pomysłu, lepsze to niż wynajmować mieszkanie za 1400, lub kisić sie u rodziców, właśnie rodzice.... ciekawe co oni na to powiedzą
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:56   #60
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Mamusie i ich kochane brzuszki - styczeń luty 2013 - cz.II

Rozważaliśmy z TŻ budowę domu, ale jednak kupiliśmy mieszkanie w bloku On, wychowany w domu, ja w bloku - jedyne czego mu brakuje, to możliwości wyjścia do ogrodu, ale jednak plusów widzi więcej - nie musi nagrzewać wody ileś tam wcześniej, żeby się wykąpać, martwić się o ciepło w zimie, nie musi odgarniać śniegu, kosić trawy itp itd. Do tego do pracy chodzi na nogach (ja też), w zasadzie wszędzie (gdzie trzeba) mamy blisko.
Jest zadowolony

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
elllmi pokaż sukienkę!
ja zawsze jak mi się spodoba wózek to szukam nazw produsentów i spisuję sobie albo na kartce albo na telefonie, potem wyczajam na necie

bokeh podpisuję się pod postem elllmi, my się wyprowadziliśmy ze wsi i kurczę brakuje mi tego strasznie dlatego tak niesamowicie uwielbiam jeździć do moich dziadków nad morze, tam to jest totalna wiocha, ale kocham tam być i koniec
też mi się wydaje, że pokochasz wieś a ile będziesz miała miejsc do fotografowania!!!
Ale gdybyś tą totalną wiochę miała na co dzień przez całe życie, to mogłabyś mieć jej dość.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.