praca z nim - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-04, 17:30   #1
maalgo
Raczkowanie
 
Avatar maalgo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 72
Question

praca z nim


Hej dziewczyny mam pytanie czy pracujecie razem ze swoim chłopakiem/TŻ/narzeczonym/mężem w jednej firmie ?
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? jak to wpływa na Wasz związek ?
Ja mam mały problem ... W firmie u mojego TŻ poszukują pracownika na stanowisko X nie wiem czy złożyć czy darować sobie tę pracę... Nie wiem co zrobić... jest szansa abym mogła zacząć pracować w firmie gdzie pracuje mój TŻ wiadomo na innych stanowiskach ale jednak razem... I tu moje wątpliwość się pojawiają nie chce aby mówiono ze dostałam się przez niego albo że sobie nie poradziłam i późnij mówili, gadali itp :/ poza tym znam tam kilka osób z którymi pracuję mój TŻ będę się z nimi widzieć itp.
I takie mam wątpliwości
maalgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 17:39   #2
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: praca z nim

Cytat:
Napisane przez maalgo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie czy pracujecie razem ze swoim chłopakiem/TŻ/narzeczonym/mężem w jednej firmie ?
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? jak to wpływa na Wasz związek ?
Ja mam mały problem ... W firmie u mojego TŻ poszukują pracownika na stanowisko X nie wiem czy złożyć czy darować sobie tę pracę... Nie wiem co zrobić... jest szansa abym mogła zacząć pracować w firmie gdzie pracuje mój TŻ wiadomo na innych stanowiskach ale jednak razem... I tu moje wątpliwość się pojawiają nie chce aby mówiono ze dostałam się przez niego albo że sobie nie poradziłam i późnij mówili, gadali itp :/ poza tym znam tam kilka osób z którymi pracuję mój TŻ będę się z nimi widzieć itp.
I takie mam wątpliwości
Huh? Znam firmy, w których jeśli osoba z polecenia zostanie zatrudniona osoba polecająca dostaje za to polecenie kilkaset euro.

Jak będziesz się z tym czuła to inna sprawa.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 07:29   #3
maalgo
Raczkowanie
 
Avatar maalgo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 72
Dot.: praca z nim

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Huh? Znam firmy, w których jeśli osoba z polecenia zostanie zatrudniona osoba polecająca dostaje za to polecenie kilkaset euro.

Jak będziesz się z tym czuła to inna sprawa.

ja też o tym wiem ale to nie jest z polecenia.
maalgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 08:01   #4
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: praca z nim

Ja nie chciałabym praować z moim TŻ w jednej firmie
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 18:55   #5
magdamagi
Przyczajenie
 
Avatar magdamagi
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: praca z nim

Ja pracuje wspólnie z moim ukochanym w jego firmie, zajmujemy się tym co nas oboje kręci i możemy o tym gadać bez końca. Jest to jednak zupełnie inna sytuacja niż u Ciebie. Według mnie nic na siłę, jeśli miałabyś czuć się skrępowana i martwić się co mówią inni to chyba lepiej sobie odpuścić. Najlepiej porozmawiaj o tej sytuacji ze swoim TŻ, powiedz jakie masz odczucia i lęki, może jednak nie taki diabeł straszny jak go malują. Powodzenia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
magdamagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 20:33   #6
maalgo
Raczkowanie
 
Avatar maalgo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 72
Dot.: praca z nim

Cytat:
Napisane przez magdamagi Pokaż wiadomość
Ja pracuje wspólnie z moim ukochanym w jego firmie, zajmujemy się tym co nas oboje kręci i możemy o tym gadać bez końca. Jest to jednak zupełnie inna sytuacja niż u Ciebie. Według mnie nic na siłę, jeśli miałabyś czuć się skrępowana i martwić się co mówią inni to chyba lepiej sobie odpuścić. Najlepiej porozmawiaj o tej sytuacji ze swoim TŻ, powiedz jakie masz odczucia i lęki, może jednak nie taki diabeł straszny jak go malują. Powodzenia

Ja z nim rozmawiałam na ten temat i doszliśmy do wniosku że nie bede pracować z nim w jednej firmie ale sytuacja uległa zmianie ponieważ mój TŻ zmienia firmę. Odchodzi z obecnej i przenosi się do innej. Także to trochę zmienia postać rzeczy ale jeszcze mam jakieś ale
maalgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 21:07   #7
magdamagi
Przyczajenie
 
Avatar magdamagi
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: praca z nim

W tej sytuacji zniknęłoby poczucie, że zatrudniono Cie tylko z powodu znajomości, gdyż oboje startowalibyście od zera w tej nowej firmie. Jak już pisałam nic na siłę, czasami przeczuć czy kobiecej intuicji lepiej nie ignorować. Rób to co podpowiada Ci serce, zawsze lepiej robić coś w zgodzie z samym sobą niż później żałować podjętych decyzji.
magdamagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 08:55   #8
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Dot.: praca z nim

Znam takie małżeństwo które razem w ten sposób pracuje. Zajmują się handlem. Nie wiem jak tam ich relacje, ale od kilku lat pracują w ten sposób i chyba dobrze im idzie pod względem finansowym.
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 09:39   #9
marzena2405
Przyczajenie
 
Avatar marzena2405
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 22
Dot.: praca z nim

ja też znam 1 małżeństwo, które razem pracuje. Ale dla mnie to juz za dużo. Wspólne mieszkanie, wspólna praca, wspólni znajomi. Wybrałabym jednak opcję oddzielnej pracy
__________________
kochaj i bądź kochany
marzena2405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-06 10:39:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.