przygotowanie do studiow inzynierskich przez wakacje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-16, 13:49   #1
fitwannabe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4

przygotowanie do studiow inzynierskich przez wakacje


Cześć, dostałam się na inzynierie biomedyczna na PB. Problem w tym, ze jestem po biolchemie, matematyke mialam tylko podstawowa, fizyki prawie w ogole... Kierunek ten wybralam, bo nie mam szans na lekarski, a inz bio wydala mi sie calkiem ciekawa i stwierdzilam, ze mogę sprobowac. Jest jeszcze ponad polowa wakacji i póki nic mi nie zaprzata glowy to moglabym sie jakos przygotowac na październik, zeby sie tak nie stresowac na początku. Znalazlam kursy e-trapez i trochę pdfow o biomaterialach. Mozecie mi podrzucic jakies inne strony, chomiki itd z czymkolwiek co przyda mi sie na polibudzie? Jesli macie jakies rady dla mnie to bardzo prosze o wskazowki
fitwannabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 16:54   #2
krysztalkrysztal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 46
Dot.: przygotowanie do studiow inzynierskich

Powinnaś mieć gdzieś na stronie uczelni rozpiskę z przedmiotami jakie masz na studiach i zakresem materiału jaki jest potrzebny do zliczenia i wykaz książek z których się możesz uczyć.
krysztalkrysztal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 12:37   #3
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: przygotowanie do studiow inzynierskich

Poszłam na kierunek inżynierski po humanie, nie przygotowywałam się wcześniej i zdałam z matmy i fizyki bez poprawek

Ale dla swojego spokoju i wyćwiczenia umysłu możesz powtórzyć czy nadrobić materiał, jednak ograniczyłabym się do tego licealnego. Mając dobre podstawy łatwiej przyswoisz materiał rozszerzony na studiach
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 17:45   #4
kuka1
Raczkowanie
 
Avatar kuka1
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 78
Dot.: przygotowanie do studiow inzynierskich przez wakacje

Znajdź na fb grupę z Twojego kierunku o rok starszą. Tam znajdziesz wszystko co potrzebne. Zdecydowanie polecam przerobić sobie kursy e-trapeza. Macierze, liczby zespolone, pochodne i proste całki. Będzie Ci zdecydowanie łatwiej. I jeżeli macie programowanie to też warto zajrzeć do tego w wakacje. Resztę powinnaś ogarnąć na bieżąco.
__________________
włosowy blog
kuka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 17:55   #5
hermenegilda99
Raczkowanie
 
Avatar hermenegilda99
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 105
Dot.: przygotowanie do studiow inzynierskich przez wakacje

Ja myślę że jeśli podejdziesz poważnie do studiowania-będziesz się uczyć na bieżąco to dasz sobie radę. Teraz tylko się przestraszych nauczysz jakiś innych metod ( a niektórzy prowadzący jak to prowadzący nie uznają innych rozwiązań niż swoje).
Zacznie się rok szkolny dostaniesz książki ktore obowiązują, materiał jak coś chodz na konsultacje i dopytuj i będzie dobrze
A teraz sobie wypocznij
__________________
Małżeństwo to morze, dla którego dotychczas nie wynaleziono kompasu.
Heinrich Heine
hermenegilda99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-27 17:55:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.