REDUCE 15 mg :):) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 10:47   #1
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Question

REDUCE 15 mg :):)


Hej dziewczyny . Postanowiłam założyc nowy wątek odnośnie leku , który pojawił sie całkiem niedawno , i nie ma zbyt dużo informacji na jego temat. Mam nadzieję, że podzielimy się wrażeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi REDUCE 15 MG - następca ( odpowiednik- jak kto woli) MERIDII, ZELIXY, SIBUSLIMU ITP

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-04-11 o 14:42
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:18   #2
najcuduko
Raczkowanie
 
Avatar najcuduko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 68
GG do najcuduko
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Zastanawialam sie nad nim, ale w związku z tym, że nie znalazłam duzo opinii, postanowiłam nie kupować...
najcuduko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:37   #3
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

własnie ja też się zastanawiam i poszukuje osób które coś mogą wiedzieć na ten temat
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 22:13   #4
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Witam szanowne panie czytam forum juz od jakiegos czasu, ale dopiero dzisiaj sie zmobilizowałam i zarejestrowałam

Co do tabletek o których mowa, zjadam własnie drugie opakowanie a dokładniej jestem po 36 tabletkach. Jesli macie jakies pytania dotyczące tego leku to prosze, chętnie odpowiem pozdrawiam i miłej nocki zyczę
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 04:48   #5
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Witaj Ewelina, założyłam ten wątek , ponieważ nie jedna osoba zadaje to samo pytanie , czy coś wiemy ?.niestety, te osoby które coś wiedzą , bo mialy do czynienie , nie chcą się podzielić infor. Napisz, co sadzisz o tych tabl. jakie działanie , skutki ubocznr, wogóle wszystko to co piszemy o innych tab.



pozdrawiam i czekam
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 08:03   #6
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Te tabletki o których mowa są stosunkowo niedługo w sprzedaży, mozna powiedziec ze jest to nowość, wiec jeszcze mało osób miało z nimi do czynienia. Jest to dokładnie to samo co kiedyś popularna Meridia, Zelixa.

Sibutramine Hydrochloride Monohydrate Capsules 15mg.

Wg. mnie kapsułki są ok, zablistrowane jak z apteki. Działanie takie samo jak meridii, hamuje łaknienie. Mi sie nie chciało jeść już po pierwszej tabletce. No i te nieszczesne skutki uboczne :/ aczkolwiek ja niewiele ich odczuwam. W drugie dzień dopadł mnie ból głowy, ale nie taki jak przeważnie... migrena przy tym to pikuś. Myslałam dosłownie ze mi czaszka pęknie, ale zdrzemłam sie troszke przez dzien i przeszło. Od czasu do czasu odczuwam też nie wielką suchość w ustach, ale biore gume do żucia i przechodzi. Ze snem od poczatku nie mam problemów. Tyle z mojego doświadczenia, aczkolwiek lista skutków ubocznych jest tak długa jak w wyzej wymienionej Meridii.

Utrata apetytu, zaparcia, suchość w ustach, nudności. Kołatanie i szybka akcja serca, wzrost ciśnienia tętniczego. Uderzenia gorąca, nasilenie kłopotów z hemoroidami. Bóle i zawroty głowy, bezsenność.

No dobrze, teraz ile schudłam. Zaczynałam w wagą początkową 102,7 kg :/ duzo. Na dzień dzisiejszy waże 93,1. Jestem po 36 tabletkach, no praktycznie po 37 bo przed chwilka zjadłam nastepna

I to chyba tyle z mojej strony, jesli są jeszcze jakieś pytania to słucham.

P.S. AHA I JESZCZE JEDNA BARDZO WAZNA UWAGA, JESLI KTORAS Z WAS ZASTANAWIAŁA BY SIĘ NAD ZAKUPEM TO SZUKAJCIE TYLKO ŻÓŁTYCH KAPSUŁEK Z CZARNYM NAPISEM (NA JDENEJ POLOWCE PISZE ORDAIN, A NA DRUGIEJ REDUCE) KAPSUŁKI BEZ NAPISU TO PODOBNO PODRÓBKI.
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 11:11   #7
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Napisałam troche na temat tabletek, ale post juz dobre kilka godzinjest sprawdzany przez moderatorów wiec pewnie trzeba bedzie jeszcze troche poczekać
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 09:43   #8
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

hejka , właśnie przeczytałam post, Reduce nie różni sie niczym od wszystkich podróbek Meridii, tylko pytanie czy działa? ponieważ np. slimex nie na wszystkich działał i na mnie tez nie, więc jestem ciekawa jak będzie z tym lekiem .

Dziękuję za inf. zastanawiam się nad zamówieniem , pytanko jeszcze ile zapłaciłas? dzięki za odp. pa
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 11:55   #9
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

No własnie, na każdego działa inaczej, a na niektórych wogóle. Ale jak to sie mówi, jak nie zaryzykujesz to sie nie przekonasz Zapłaciłam 160 zł za 30 tabletek. Odbierałam osobiście wiec odpadły mi koszta wysyłki.
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 11:59   #10
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

a czy wcześniej coś innego brałaś? np. slimex, sibuslim itp?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 16:35   #11
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

nie, wczesniej nic nie brałam. to moje pierwsze w zyciu tabletki.
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 16:39   #12
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

moge zapytać o wzrost i wiek? chyba nie przeoczyłam?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 16:42   #13
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

wzrostu mam 163 cm a lat 23.
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 16:49   #14
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

REDUCE jest nowością , od niedawne dopiero u nas, zastanawiam sie dlaczego nie zaczęłaś kuracji od innego leku, takiego który jest okrzyczany i sprawdzony. ja w tej chwili jestem na sibumaxie , i zastanawiam sie nad REDUCE, , nie wiem czy nastepna kuracją nie bedzie właśnie reduce
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 17:01   #15
weroniczkapiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Zaciekawił mnie ten REDUCE. Mam doświadczenie z Zelixą i Adipexem, zastanawiam się gdzie można dostać ten lek. Po Zelixe i Adipex jeździłam z receptą na Czechy, nie wie ktoś czy REDUCE też można dostać w czeskiej aptece???
weroniczkapiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 17:06   #16
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez weroniczkapiczka Pokaż wiadomość
Zaciekawił mnie ten REDUCE. Mam doświadczenie z Zelixą i Adipexem, zastanawiam się gdzie można dostać ten lek. Po Zelixe i Adipex jeździłam z receptą na Czechy, nie wie ktoś czy REDUCE też można dostać w czeskiej aptece???







niestety tego na recepte nie dostaniesz nigdzie to nielegalny lek
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 14:48   #17
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Witam was. Dzisiaj ze mną kiepsko... w nocy serducho waliło jak oszalałe, przestraszyłam sie nieźle. Rano jak wstałam to nawet zaczeło kłuć tak dziwnie. Tabletki narazie odstawiam i ide do lekarza poprosze o skierowanie na EKG zeby sprawdzic czy wszystko wporzadku. Dam znac jak sie czeogs dowiem. Trzymajcie kciuki Jak sie dowiem ze wszystko ok to dopiero wracam do tabletek.
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 15:15   #18
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Oj dziewczyny,jak czytam Wasze posty to mi słabo,jak mozna być tak nierozsądnym i tylko dlatego,ze macie nadwagę truć się!! Teraz jesteście młode i myślicie,ze wiecznie będziecie zdrowe-MIT,Wasz organizm za kilka lat odwdzięczy się Wam z nawiązka,za traktowanie go w taki sposób.Będziecie sobie pluły w brodę,jakie byłyście nieodpowiedzialne. Przestrzegam Was przed stosowaniem tego typu specyfików-pamiętajcie zdrowie macie jedno!!
P.s.Pamiętajcie,że był ktoś kto Was ostrzegał!!!Życzę mądrych decyzji.Pozdrawiam
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 15:26   #19
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez ewelinka4141 Pokaż wiadomość
Witam was. Dzisiaj ze mną kiepsko... w nocy serducho waliło jak oszalałe, przestraszyłam sie nieźle. Rano jak wstałam to nawet zaczeło kłuć tak dziwnie. Tabletki narazie odstawiam i ide do lekarza poprosze o skierowanie na EKG zeby sprawdzic czy wszystko wporzadku. Dam znac jak sie czeogs dowiem. Trzymajcie kciuki Jak sie dowiem ze wszystko ok to dopiero wracam do tabletek.



hej , ja tez tak miałam na początku , tylko , że mnie trzymało aż tydzień , zawroty głowy, zaburzenia widzenia, serce waliło jak oszalale, co się ruszyłam myslalam , że znajde się po 2 stronie. Mam nadzieję , że przejdzie i będzie wszystko ok. zaczęłaś 2 op. i dopiero teraz takie objawy? może to zmiana pogody i ciśnienia?dziś pogoda mogłaby wskazywać na złe samopoczucie.


Trzymam kciuki , będzie dobrze.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny,jak czytam Wasze posty to mi słabo,jak mozna być tak nierozsądnym i tylko dlatego,ze macie nadwagę truć się!! Teraz jesteście młode i myślicie,ze wiecznie będziecie zdrowe-MIT,Wasz organizm za kilka lat odwdzięczy się Wam z nawiązka,za traktowanie go w taki sposób.Będziecie sobie pluły w brodę,jakie byłyście nieodpowiedzialne. Przestrzegam Was przed stosowaniem tego typu specyfików-pamiętajcie zdrowie macie jedno!!
P.s.Pamiętajcie,że był ktoś kto Was ostrzegał!!!Życzę mądrych decyzji.Pozdrawiam


dzieki za dobre rady, ale chyba na nic się zdadząod dawien dawna są stosowane przez miliony osób i tego się nie zmieni. , poza tym jak się stosuje rozsądnie i z głową, powinno być ok. chyba że stosuje się te tabletki , przy niedowadze- tak jak to niektóre dziewczyny robią, - i nie tylko dziewczyny tylko dorosłe kobiety.


pozdrawiam
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 17:21   #20
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
(...)dzieki za dobre rady, ale chyba na nic się zdadząod dawien dawna są stosowane przez miliony osób i tego się nie zmieni. , poza tym jak się stosuje rozsądnie i z głową, powinno być ok. chyba że stosuje się te tabletki , przy niedowadze- tak jak to niektóre dziewczyny robią, - i nie tylko dziewczyny tylko dorosłe kobiety.


pozdrawiam
Wiem,że trudno jest radzic komus kto uważa,ze wygląd i szczupła sylwetka to najwazniejsza rzecz na swiecie.Właśnie miliony osób stosuje i miliony osób choruje.Zobaczcie w jakim tempie rośnie śmiertelnosc kobiet przesadnie dbających o figurę.Na poczatku wszystko wyglada fajnie,jednak z czasem nasz mózg,organizm "zmuszają"nas do samodegradacji,po prostu nie panujemy nad tym,a odchudzanie zmienia sie w obsesję! Wiele kobiet właśnie umiera lub żyje na pograniczu życia i śmierci zaczynając od nieodpowiedzialnego wręcz głupiego,bezmyślnego odchudzania.Kochane łykanie takiego swiństwa to nie sposób na ładną sylwetke.Wierzcie mi skoro nie macie siły zdrowo schudnąć,nie będziecie miały siły skończyć z takimi specyfikami,bo zawsze będziecie po nie sięgać,jak tylko zobaczycie na wadze cyfrę,która nie będzie Wam odpowiadać i tak błędne koło się zamyka.Przemyślcie czy nie szkoda życia!!!
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:31   #21
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Wiem,że trudno jest radzic komus kto uważa,ze wygląd i szczupła sylwetka to najwazniejsza rzecz na swiecie.Właśnie miliony osób stosuje i miliony osób choruje.Zobaczcie w jakim tempie rośnie śmiertelnosc kobiet przesadnie dbających o figurę.Na poczatku wszystko wyglada fajnie,jednak z czasem nasz mózg,organizm "zmuszają"nas do samodegradacji,po prostu nie panujemy nad tym,a odchudzanie zmienia sie w obsesję! Wiele kobiet właśnie umiera lub żyje na pograniczu życia i śmierci zaczynając od nieodpowiedzialnego wręcz głupiego,bezmyślnego odchudzania.Kochane łykanie takiego swiństwa to nie sposób na ładną sylwetke.Wierzcie mi skoro nie macie siły zdrowo schudnąć,nie będziecie miały siły skończyć z takimi specyfikami,bo zawsze będziecie po nie sięgać,jak tylko zobaczycie na wadze cyfrę,która nie będzie Wam odpowiadać i tak błędne koło się zamyka.Przemyślcie czy nie szkoda życia!!!


drastyczna wypowiedź i nie do końca się z tym zgadza, są osoby które naprawde przesadzają i nie do końca chodzi o ładna sylwetkę , żeby taka mieć trzeba ćwiczyć .a na co te osoby chorują- te ktore stosują te tabl.?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:14   #22
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
drastyczna wypowiedź i nie do końca się z tym zgadza, są osoby które naprawde przesadzają i nie do końca chodzi o ładna sylwetkę , żeby taka mieć trzeba ćwiczyć .a na co te osoby chorują- te ktore stosują te tabl.?
Cóż sieją ogromne spustoszenie w organizmie min.osłabienie watroby prowadzące nawet do toksycznego jej uszkodzenia( uszkodzenia wątroby: żółcenie skory i białek, brązowy kolor moczu, nudności, mdłosci, wymioty, jasny kolor stolca, nadmierne uczucie zmęczenia, słabość, bóle żołądka lub brzuszne, swędzenie skory, utrata apetytu,). Wpływają niekorzystnie na psychikę=często bliscy nie poznają zachowania osób,które te świństwa zażywają,są nerwowe,nadpobudliwe.Spoż ywanie prowadzi także do problemów ze snem,pocenie się rąk,kołatanie serca,a to wszystko często do depresji,a nawet śmierci.I pamiętajcie,ze kiedy je stosujecie oszukujecie mózg tzn. nie czujecie głodu,więc pomyślcie co będzie jak przestaniecie je brać-proste, efekt jojo murowany+uszczerbek na zdrowiu!! Kochane nie warto, serio nie warto.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:52   #23
agunia_31
Przyczajenie
 
Avatar agunia_31
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

O tym, że nie warto piszą osoby które są szczupłe i których nikt nigdy nie wyśmiał z powodu nadwagi i którym racjonalna dieta i ćwiczenia w zupełności wystarczają, ale czasami mimo dyscypliny i najlepszych chęci to nie wystarcza. O tym środku słyszę po raz pierwszy. stosowałam Meridie - zapisał mi ją lekarz ( !) jak jeszcze była dostępna, i ale nie czułam się po niej zbyt dobrze , (dolegliwości trawienne, zaparcia, totalna nadpobudliwość), i działała u mnie do 5 godzin, ale schudłam 8 kg przez 3 tyg. i odstawiłam.
Po 2 latach wróciło, kupiłam w necie Adipex-RAPID od sprawdzonego sprzedawcy, działa od pierwszej tabletki, ale o wiele lepiej się czuje, chyba przez to że składniki są uwalniane stopniowo, działa ponad 12 godzin i nie odczuwam żadnych dolegliwości po za dłuższym oczekiwaniem na sen.
agunia_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 05:01   #24
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

.

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-04-16 o 05:09
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 08:00   #25
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Cóż sieją ogromne spustoszenie w organizmie min.osłabienie watroby prowadzące nawet do toksycznego jej uszkodzenia( uszkodzenia wątroby: żółcenie skory i białek, brązowy kolor moczu, nudności, mdłosci, wymioty, jasny kolor stolca, nadmierne uczucie zmęczenia, słabość, bóle żołądka lub brzuszne, swędzenie skory, utrata apetytu,). Wpływają niekorzystnie na psychikę=często bliscy nie poznają zachowania osób,które te świństwa zażywają,są nerwowe,nadpobudliwe.Spoż ywanie prowadzi także do problemów ze snem,pocenie się rąk,kołatanie serca,a to wszystko często do depresji,a nawet śmierci.I pamiętajcie,ze kiedy je stosujecie oszukujecie mózg tzn. nie czujecie głodu,więc pomyślcie co będzie jak przestaniecie je brać-proste, efekt jojo murowany+uszczerbek na zdrowiu!! Kochane nie warto, serio nie warto.
nie zgodze się z tym co napisałaś. poza tym KAŻDY LEK MA SKUTKI UBOCZNE, nie ma leku który by nie powodował jakichkolwiek skutków ubocznych.


żółcenie skory i białek, brązowy kolor moczu, wymioty, jasny kolor stolca, nadmierne uczucie zmęczenia, bóle żołądka lub brzuszne, swędzenie skory, Wpływają niekorzystnie na psychikę=często bliscy nie poznają zachowania osób,które te świństwa zażywają,są nerwowe,nadpobudliwe, ----------- SKĄD TO WIESZ, SZOK, nie mam poijęcia gdzie takie skutki uboczne widziałaś.

Ja wcześniej też brałam meridie , pod kontrolą lekarza, i jak ktoś bierze KAŻDY LEK ROZSĄDNIE , obserwując dolegliwości , nic sie nie stanie .....no chyba ze anorektyczki biora bo są za grube. Nie bierze się tego leku , żeby przestać WOGÓLE jeść, tylko przyzwyczaić organizm do małych porcji , jeśli tego będziesz przestrzegać nie będzie efektów jojo .

Każdy ma prawo do własnej opinni i wypowiedzi , ja się nie zgadzam z Tobą tak jak i inne osoby
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 11:34   #26
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Dokładnie, ja tez sie nie zgadzam. Wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem. I tak jak kolezanka wyzej napisała, ze jesli sie bierze rozsadnie i obserwuje samą siebie to mozna uniknąć tego co złe. I oczywiscie lek pomaga przestawic sie na mniejsze porcje jedzenia, co wielu osobom ulatwia zycie. Ja od dwoch dni nie biore tabletek, trzymam diete 1200 kcal i spadam na wadze. tabletki pomogly mi ograniczyc chec na jedzenie, zmniejszyc porcje, obkurczyc zołądek. Przedtem zjadałam w granicach 3000 kcal, teraz wystarcza mi 1200. Odzywiam sie zdrowiej, nie jem fast foodów, słodyczy, białego pieczywa, nie pije alkoholu bo to tez tuczy. Robie to przede wszystkim dla siebie, swojego zdrowia, ale tez dla mojej rodziny. Człowiek który czuje sie dobrze w swoim ciele, ma wiecej checi do zycia, lepszy humor. I ja nie dąże do jakiejs niewiadomo szczupłej sylwetki i nie chce wazyc 50 kg, chociaż to była by waga w sam raz dopasowana do mojego wzrostu. Ale nie stawiam sobie takiego celu, bo wiem ze bym sie bardzo zniszczyła. Moim celem jest 75 kg, waga jak sprzed urodzenia dziecka, bo wtedy sie sobie podobałam, czułam sie dobrze. Nie byłam gruba za to miałam fajne kobiece kształty. Wiec prosze jesli ci sie nie podoba sposob w jaki pomagamy sobie dojsc do wymarzonej wagi to nie udzielaj sie w tym temacie i zatrzymaj swoje racje dla siebie. Pozdrawiam
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 14:17   #27
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez agunia_31 Pokaż wiadomość
O tym, że nie warto piszą osoby które są szczupłe i których nikt nigdy nie wyśmiał z powodu nadwagi i którym racjonalna dieta i ćwiczenia w zupełności wystarczają, ale czasami mimo dyscypliny i najlepszych chęci to nie wystarcza. O tym środku słyszę po raz pierwszy. stosowałam Meridie - zapisał mi ją lekarz ( !) jak jeszcze była dostępna, i ale nie czułam się po niej zbyt dobrze , (dolegliwości trawienne, zaparcia, totalna nadpobudliwość), i działała u mnie do 5 godzin, ale schudłam 8 kg przez 3 tyg. i odstawiłam.
Po 2 latach wróciło, kupiłam w necie Adipex-RAPID od sprawdzonego sprzedawcy, działa od pierwszej tabletki, ale o wiele lepiej się czuje, chyba przez to że składniki są uwalniane stopniowo, działa ponad 12 godzin i nie odczuwam żadnych dolegliwości po za dłuższym oczekiwaniem na sen.
Mylisz się,ja ważyłam 70kg i dzieki zdrowej mądrej diecie i ćwiczeniom schudłam już 18 kg,wiadomo,ze nie było to szybko,ale i tak było warto.Jeśli zapisał Ci ją lekarz i uwazał,że tak będzie dobrze dla Ciebie to inna bajka,a nie jak dziewczyny na własną rękę czy lewych receptach kupują te świństwa.Oczywiście nawet tabletka przeciwbólowa w nadmiarze szkodzi,jednak tabletki sa dostępne bez recepty więc,to jest co innego.Ja przestrzegam,bo znam osobę,która już jedna noga była w grobie i dlatego ostrzegam.Brała normalnie,nawet nikt o tym nie wiedział,potem się przyzwyczaiła,watrobę sobie uszkodziła,na szczeście się opamietała i przyznała mamie,a brała adipex i jeszcze jakieś inne gów*o. Wiem,że i tak zrobicie jak chcecie,ale ja jak widze ,że sa jeszcze osoby tak naiwne i nie szanujace zycia to wydaje mi sie ,że powinien być koniec świata.Życie jest piękne i jedzenie też.I najważniejsze,żeby chudnąć trzeba jeść.Narkoman czy alkoholik tez zaczyna od małych dawek.Co na to Wasi rodzice,którzy dali Wam życie,myślicie o nich trując się na własne życzenie i w pełni świadome,hmmmTo jest także do Eweliny i Mariki.Dziewczyny jak macie rozum to go wykorzystujcie,bo to nie ozdoba
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 07:10   #28
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

popieram moją przedmówczynię, tylko zdrowa dieta i ćwiczenia...a skąd wiem, z nadwagą borykam się od nie wiem kiedy po sterydach na astmę ogromnie tyłam przy wzroście 163 ważyłam 75 kg udało mi się wtedy schudnąć 20 kg, było ogromnie ciężko, ale warto choć może nie tak drastycznie jak te diety Duncana, leki uzależniają, myślicie że nie szukałam sposobów by obejść wysiłek i zażywać tabletki (bo nie oszukujmy się przecież o to chodzi)...chyba jak każda baba z nadwagą- zaważyły względy zdrowotne więc zrezygnowałam...skoro zależy wam na ładnej figurze trzeba się zmobilizować dostać kopa w dupę, obrzydzić sobie swój wygląd i zrozumieć, że nic nie pomoże nam po za nami samymi. Życzę wam, abyście dały sobie radę.
Obecnie po urodzeniu dziecka ma 2 latka dopuściłam się 67 KG no i walczę, znowu szukałam leków cud ale zachorowało mi serce więc leki odpadają zostało zdrowe odżywianie i zumba heheh
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 15:18   #29
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez rybcia2309 Pokaż wiadomość
popieram moją przedmówczynię, tylko zdrowa dieta i ćwiczenia...a skąd wiem, z nadwagą borykam się od nie wiem kiedy po sterydach na astmę ogromnie tyłam przy wzroście 163 ważyłam 75 kg udało mi się wtedy schudnąć 20 kg, było ogromnie ciężko, ale warto choć może nie tak drastycznie jak te diety Duncana, leki uzależniają, myślicie że nie szukałam sposobów by obejść wysiłek i zażywać tabletki (bo nie oszukujmy się przecież o to chodzi)...chyba jak każda baba z nadwagą- zaważyły względy zdrowotne więc zrezygnowałam...skoro zależy wam na ładnej figurze trzeba się zmobilizować dostać kopa w dupę, obrzydzić sobie swój wygląd i zrozumieć, że nic nie pomoże nam po za nami samymi. Życzę wam, abyście dały sobie radę.
Obecnie po urodzeniu dziecka ma 2 latka dopuściłam się 67 KG no i walczę, znowu szukałam leków cud ale zachorowało mi serce więc leki odpadają zostało zdrowe odżywianie i zumba heheh
Cieszę się,że są osoby,które mądrze podchodzą do życia.Oby jak najwięcej takich ludzi!!Pozdrawiam
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 09:07   #30
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

coś tu strasznie cicho widze , że milenka80 juz nie głosuje w sumie inne wątki jaj lepiej wychodza w pouczaniu innych niż watek reduce
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.