Rozmowa kwalifikacyjna - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-25, 15:41   #961
jemsiebie
Raczkowanie
 
Avatar jemsiebie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 127
Dot.: stradivarius rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez judytkkaa1987 Pokaż wiadomość
Hej. Ja byłam na rozmowie grupowej, wiec tylko na ten temat mogę się wypowiedziec. Pytali nas o doswiadczenie, zainteresowanie, kilka słow o sobie. Sprawdzali wiedzę na temat obsługi klienta, jakie pytania możesz zadac klientowi itp. Na poczatek dostajesz umowę na okres próbny, stawka 900 brutto, plus premia od sprzedazy.Praca cięzka, ja nie polecam. Jak chcesz wiecej szczewgółow, to daj zna. Pozdrawiam
ja tylko mogę potwierdzić słowa judytki, moja była tam pracowała i miała podobną rozmowę, z tego co pamiętam.
jemsiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 20:19   #962
ania_0907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Rozmowa kwalifikacyjna

Witam, mam mały dylemat... Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną jako sprzedawca i boję się pytania standardowego ILE CHCIAŁABY PANI ZARABIAĆ ... co najlepiej odpowiadać? wiadomo sprzedawca w sklepie u mnie w mieście zarabia minimalną 1150 zł na ręke... Proszę o pomoc
ania_0907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 20:52   #963
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez ania_0907 Pokaż wiadomość
Witam, mam mały dylemat... Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną jako sprzedawca i boję się pytania standardowego ILE CHCIAŁABY PANI ZARABIAĆ ... co najlepiej odpowiadać? wiadomo sprzedawca w sklepie u mnie w mieście zarabia minimalną 1150 zł na ręke... Proszę o pomoc
skoro wiesz ile w Twoim miescie zarabia sprzedawca to w czym problem?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 20:59   #964
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Zawsze możesz powiedzieć, że chciałabyś zarabiać 2 tys na rękę, ale masz świadomość, że firma ma ustaloną stawkę, o której chętnie się dowiesz i do której się ustosunkujesz.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 21:28   #965
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez ania_0907 Pokaż wiadomość
Witam, mam mały dylemat... Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną jako sprzedawca i boję się pytania standardowego ILE CHCIAŁABY PANI ZARABIAĆ ... co najlepiej odpowiadać? wiadomo sprzedawca w sklepie u mnie w mieście zarabia minimalną 1150 zł na ręke... Proszę o pomoc
ja bym powiedziala ze na caly etat mi wystarczy minimalna krajowa ale wówczas zapytalabym czy jest system premiowy.
a do tego czy wraz ze stażem wzrasta pensja i czy sa mozliwosci awansu .
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 21:46   #966
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 644
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

tez tego nie lubię no bo to oczywiste ze chciałabym zarabiać jak najwięcej ale czasem sie martwię że jak rzucę to swoje minimum to mnie na wejściu już skreślą...
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 19:40   #967
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

"Przede wszystkim zorientuj się jak płacą inne firmy za podobną pracę oraz jakie są stawki w danej firmie, możesz podać przedział, tzw. widełki np. od 1300-1800 albo o 1200 wzwyż"
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 22:21   #968
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Gdy przeprowadzałam rozmowy o pracę w naszej firmie na stanowisko biurowe, to też zadawałyśmy takie pytanie.
Odpowiedzi padały różne, rozrzutność była spora

Możesz postawić progi, ale zależy to od wielu czynników.
Przede wszystkim od tego, czy masz doświadczenie w takiej pracy, jaki okres przepracowałaś itd.

Znając realia polskiego rynku pracy i tak pewnie na dzień dobry dostaniesz minimalne wynagrodzenie, czyli 1500zl/brutto.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 20:47   #969
shine_sky
Zakorzenienie
 
Avatar shine_sky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 088
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Gdy przeprowadzałam rozmowy o pracę w naszej firmie na stanowisko biurowe, to też zadawałyśmy takie pytanie.
Odpowiedzi padały różne, rozrzutność była spora

Możesz postawić progi, ale zależy to od wielu czynników.
Przede wszystkim od tego, czy masz doświadczenie w takiej pracy, jaki okres przepracowałaś itd.

Znając realia polskiego rynku pracy i tak pewnie na dzień dobry dostaniesz minimalne wynagrodzenie, czyli 1500zl/brutto.

plus ewentualnie można zapytać o premie od utargów, lub przekroczonych progów
shine_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 12:39   #970
ginger twiggy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 25
Dot.: Rozmowy kwalifikacyjne...

Dziś byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Dostałam po niej doła. Wszystko generalnie było dobrze tylko nerwy mnie zżarły i po prostu widać było, że się denerwuję. Pani która rekrutowała była pozytywnie zaskoczona tym, że tyle wiem o firmie, nawet stwierdziła, że ze wszystkich kandydatów wiem najwięcej i widzi, że się przygotowałam. Wszystko było dobrze odpowiadałam mądrze i składnie, ale co z tego bo byłam zdenerwowana i było to po mnie widać, i w ogóle miałam wrażenie że nie panuję nad głosem (nie mój ton). Pani oczywiście to zauważyła i zapytała czy się denerwuję, co mnie jeszcze bardziej zestresowało. Na koniec powiedziała, że się odezwą jeszcze dziś do wybranej osoby i wtedy już wiedziałam, że mogę od razu szukać dalej (przeczucie?). Nie wiem dlaczego tak się zestresowałam, może dlatego że byłam prawie godzinę przed czasem. Nie wiem nie potrafiłam nad tym zapanować. Też się tak denerwujecie podczas rozmowy? Macie jakieś niezawodne sposoby na pewność siebie podczas rozmowy kwalifikacyjnej?
ginger twiggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 12:38   #971
201604280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 854
Dot.: stradivarius rozmowa kwalifikacyjna

Jak 900zl brutto??zatrudniaja na mniejszy etat czy co ze tak mało
201604280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 05:56   #972
judytkkaa1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: stradivarius rozmowa kwalifikacyjna

tak, zatrudniają tylko na 1/2 etatu
judytkkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:06   #973
KarolinaFS
Raczkowanie
 
Avatar KarolinaFS
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 220
Pracownik wagowy Carrefour - rozmowa

Witajcie.

Mam pytanie do osób, które już pracowały w Carrefourze na stanowisku wagowego (cukierki) jak wyglądała ich rozmowa ? Czy w ogóle taka się odbyła, a może od razu był to pierwszy dzień "szkolenia" ?

Idę na takie spotkanie w poniedziałek i nie wiem czego mam się spodziewać...
__________________
Moja azjatycka dusza
KarolinaFS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 23:56   #974
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: Pracownik wagowy Carrefour - rozmowa

ja wazylam cuksy w tesco;d przyszlam i zastalam puste stanowisko z waga i cukierkami i nikogo kto by mnie pokierowal xd zaczela sie moja godzina wiec poprosilam osoby z dzialu obok zeby mi pokazaly jak ogarnac ta wage;p nikt nie umial, ale i tak w koncu dalam rade i wazylam to byl co prawda inny market ale mysle ze nie bedzie rozmowy;p chyba ze tylko zapytaja cie o dyspozycyjnosc. bo raczej mowic o tym ze wazenie cukierkow to pasja twojego zycia nie bdziesz musiala mowic
__________________
razem

zdałam prawko!

kg 51-50-49-48-47-46-45-...

boczki 78-76-74-72-70...

udo 52-51-50-49-48..

łydka 34-33-32-32-30..

ramiona 27-25-23-21...
losux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:16   #975
henleys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 27
"Rozmowa" kwalifikacyjna w sklepie monopolowym strój?1

witam,

wybieram się dzisiaj do sklepu monopolowego w sprawie pracy,właściciel telefonicznie poinformował mnie,że mam zgłosić się osobiście na miejscu żeby złożyć CV i jak to określił "dziewczyny jeszcze mnie wypytają", więc to taka rozmowa-nie rozmowa,no ale zależy mi na tej pracy,więc chce wypaść jak najlepiej. I tutaj moje pytanie,skoro to spotkanie tak na prawdę nie ma formalnej postaci i będę rozmawiała nie z szefem tylko pracownicami,to czy muszę ubierać się bardzo elegancko tj. biała koszula??

myślałam o białej koszulowej tunice z rękawem 3/4 i do tego albo czarne legginsy,albo dżinsy. Ale z drugiej strony nie wiem czy nie pójść po prostu ubraną normalnie..wiadomo,że nie z przysłowiowym tyłkiem na wierzchu,skromnie ale codziennie?

jakie jest Wasze zdanie?
dziękuje za pomoc.
henleys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:35   #976
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 502
Dot.: "Rozmowa" kwalifikacyjna w sklepie monopolowym strój?1

Wybrałabym ciemne spodnie (nie garniturowe, ale i nie jeansy), może masz chinosy lub cos w tym stylu? a d tego koszulkę z długim lub krotkim rękawem - najlepiej jasną, prążkowaną i na to jakąś marynarkę- albo bez. Casualowo, ale elegancko
saab_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 11:13   #977
karinkaa89
Przyczajenie
 
Avatar karinkaa89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: "Rozmowa" kwalifikacyjna w sklepie monopolowym strój?1

albo jakieś bardzo ciemne dżinsy i do tego bluzka koszulowa. Rozmowa to rozmowa, tym bardziej jeśli Ci zależy to może lepiej trochę ładniej się ubrać, ale z drugiej strony nie przesadzać
karinkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 15:19   #978
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: "Rozmowa" kwalifikacyjna w sklepie monopolowym strój?1

Cytat:
Napisane przez henleys Pokaż wiadomość
witam,

wybieram się dzisiaj do sklepu monopolowego w sprawie pracy,właściciel telefonicznie poinformował mnie,że mam zgłosić się osobiście na miejscu żeby złożyć CV i jak to określił "dziewczyny jeszcze mnie wypytają", więc to taka rozmowa-nie rozmowa,no ale zależy mi na tej pracy,więc chce wypaść jak najlepiej. I tutaj moje pytanie,skoro to spotkanie tak na prawdę nie ma formalnej postaci i będę rozmawiała nie z szefem tylko pracownicami,to czy muszę ubierać się bardzo elegancko tj. biała koszula??

myślałam o białej koszulowej tunice z rękawem 3/4 i do tego albo czarne legginsy,albo dżinsy. Ale z drugiej strony nie wiem czy nie pójść po prostu ubraną normalnie..wiadomo,że nie z przysłowiowym tyłkiem na wierzchu,skromnie ale codziennie?

jakie jest Wasze zdanie?
dziękuje za pomoc.
ja bym radzila codziennie, ale nie za bardzo sportowo.
wiec wystarcza wygodne balerinki, nie musisz zakladac obcasow, ale tez adidasy odpadaja.
Spodnie moga byc dzinsy.
Gora albo bluzka koszulowa, albo zakiet sztruksowy.

Troche smiesznie bedzie wygladac biala bluzka i czarny kostium plus buty lakierki na szpilce, ale w druga strone dres i trampki tez nie.

Moze tez byc skromna spodnica do kolan i jakis rozpinany sweterek.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 14:36   #979
Justyna0208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Straż miejska - rozmowa kwalifikacyjna

Hej dziewczyny, była może któraś z Was na rozmowie kwalifikacyjnej w Straży miejskiej? Bo ja mam niedługo i nie wiem czego się spodziewać - zwłaszcza, że to moja pierwsza w życiu taka rozmowa. Proszę o odpowiedź, dzięki.
Justyna0208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 13:33   #980
olina_
Raczkowanie
 
Avatar olina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 348
Dot.: Straż miejska - rozmowa kwalifikacyjna

Ja byłam , do jakiego działu masz rozmowę? ja miałam do referatu dyżurnych i monitoringu (czyli głownie chyba odbieranie telefonów od ludzi gdzie się coś dzieje i wysyłanie jednostek).
Nie pytali mnie właściwie o nic związanego z zawodem, tylko o studia i o moją poprzednią (i w sumie teraz aktualną bo wróciłam) pracę, bo jest ona poniekąd podobna do pracy w SM. Zadali mi tylko 1 pytanie teoretyczne, jakieś bardzo łatwe, no i pośmialiśmy się z mojej jednej głupiej odpowiedzi na teście bo kilka dni wcześniej pisaliśmy test, w sumie 50 osób i na rozmowę zaproszono 10. Także moja rozmowa była luźna, niestety nie udało się, dostałam list, że zajęłam 2 miejsce a stanowisko było tylko 1.. Za to inne osoby wiem, że były przepytywane z kodeksu z ustaw itp. Moja koleżanka była też na rozmowie i mówiła, że ją ładnie z wiedzy przemaglowali, a mnie nic :P
Aha, pytali jeszcze, czy mam zamiar kontynuować studia i jak to pogodzę, bo w tej pracy ważna jest dyspozycyjność i pytali też ile chcę zarabiać

Edytowane przez olina_
Czas edycji: 2012-09-29 o 13:35
olina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 14:48   #981
cashmiere
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 30
kelnerka - tydzień okres próbny

Dzisiaj dostałam telefon, żeby iść na tydzień do kawiarni na okres próbny. Jest to nieodpłatne i tak się właśnie zastanawiam czy warto iść, bo słyszałam od niektórych, że często tak jest że idzie się na ten okres próbny a potem mówią, że się nie nadają i tak ciągle kogoś sobie za darmo biorą. Nie wiem jak jest w tej kawiarni, bo nikt tam nie pracował. Co mi radzicie ?
cashmiere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 15:17   #982
tina1531
Raczkowanie
 
Avatar tina1531
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 35
Dot.: kelnerka - tydzień okres próbny

Niestety też słyszałam o takich praktykach tylko, że u mnie w mieście okres próbny trwał nawet miesiąc
Ja na Twoim miejscu jak by mi zależało to bym poszła, do stracenia dużo nie masz.
tina1531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 15:27   #983
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: kelnerka - tydzień okres próbny

Zawsze jak zaczniesz możesz zapytać o to inne kelnerki, jak było w ich przypadku lub innych "próbnych"...
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 15:50   #984
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: kelnerka - tydzień okres próbny

Ja bym sobie darowala. To, co oferuja to nie okres probny. Praca na okres probny to normalna umowa, ktora musi spelniac pewne cechy np pracodawca Ci musi zaplacic.

To co oni oferuja w opisywanym przez Ciebie przypadku to mix wolontariatu i wyzysku.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 15:53   #985
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: kelnerka - tydzień okres próbny

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36825174]Ja bym sobie darowala. To, co oferuja to nie okres probny. Praca na okres probny to normalna umowa, ktora musi spelniac pewne cechy np pracodawca Ci musi zaplacic.

To co oni oferuja w opisywanym przez Ciebie przypadku to mix wolontariatu i wyzysku.[/QUOTE]



Daj sobie spokój.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 16:34   #986
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: kelnerka - tydzień okres próbny

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość

Daj sobie spokój.
Popieram.

Nie ma sensu pracować za darmo.
__________________

if you were happy with the wrong one
just think how happy you will be when

the right one comes


od 01.02. olejuje włosy
13.10 - pokrzywa
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 18:31   #987
impegata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 610
Dot.: kelnerka - tydzień okres próbny

Ja szukałam pracy jako kelnerka dwukrotnie, pierwszy raz byłam na dniu próbnym bezpłatnie, był to tylko jeden dzień, a już miałam wątpliwości czy nie chcą mnie oszukać... Za drugim razem miałam dzień próbny płatny, ale potem kilka kolejnych dni pracy bez napiwków, tylko stawka podstawowa. Uważam, że tydzień pracy bez pieniędzy, to czysty wyzysk, ale niestety znam restauracje, które tak funkcjonują. Kilka moich koleżanek musiało przepracował parę dni bez pieniędzy, bo potem dostać pracę. Tylko czy warto pracować w miejscu, w którym od samego początku nie traktują człowieka poważnie? Dla mnie takie zachowanie od razu zapowiada kłopoty...
impegata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 15:17   #988
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: kelnerka - tydzień okres próbny

Cytat:
Napisane przez cashmiere Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam telefon, żeby iść na tydzień do kawiarni na okres próbny. Jest to nieodpłatne i tak się właśnie zastanawiam czy warto iść, bo słyszałam od niektórych, że często tak jest że idzie się na ten okres próbny a potem mówią, że się nie nadają i tak ciągle kogoś sobie za darmo biorą. Nie wiem jak jest w tej kawiarni, bo nikt tam nie pracował. Co mi radzicie ?
Też kiedyś dałam się tak naciągnąć, ale do renomoowanego sklepu sportowego. Poza tym za okres próbny powinno się zapłacić, za darmo umarło, wykorzystać to niektórzy prcodawcy lubią, jak piszesz powyżej.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 21:57   #989
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: kelnerka - tydzień okres próbny

Nie pracujcie za darmo ani godziny.. .
Dopóki ludzie się będą godzić na taki wyzysk, to tak właśnie będzie.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 07:58   #990
Justyna0208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Straż miejska - rozmowa kwalifikacyjna

Dzięki, ja mam na stanowisko aplikanta. No i też studiuję w dodatku dziennie, no u mnie było na rekrutacji 10 osób, też pisaliśmy test wiedzy i był test sprawnościowy. No u mnie niestety też jest tylko 1 miejsce no właśnie ciekawe na kogo się trafi na tą rozmowę, oby byli mili pozdrawiam, dzięki za odpowiedź.
Justyna0208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-28 20:03:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.