Wąsik - rozjaśnienie czy depilacja? Czyli drobny szczegół ogromnym problemem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-18, 12:26   #1
Aimi
Przyczajenie
 
Avatar Aimi
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1

Wąsik - rozjaśnienie czy depilacja? Czyli drobny szczegół ogromnym problemem.


Takie tematy pewnie się już przewijały wielokrotnie, ale mając wszystkiego dość (może już bez nadziei?) postanowiłam założyć wątek własny, pierwszy tutaj.

Wąsik, to cholerstwo u mnie jest widoczne bardzo, jest gęste i ciemne. Żaden lekki meszek, meszek to ja mam na całej twarzy (serioo). Mogę mieć włoski na całym ciele, ale te na twarzy... to życie utrudnia. Miałam raz badania krwi pod tym kątem, wszystko w porządku. Takie już... geny. Albo pech.

Na co się zdecydować?
Na pójście do kosmetyczki? Okropnie się boję jak to odrośnie, w moim przypadku wszystko możliwe. To może być już nie do cofnięcia.
Na krem Sally Hansen? Opinie różne, ja się boję na przykład że mi włoski zrudzieją albo potem będą ciemnieć nierównomiernie lub zrobi ich się więcej i będzie z tym problem.
Tchórz ze mnie jak widać. Uciekam od tego odkąd tylko pamiętam.

To i tak mój problem, ale... może ktokolwiek mi coś pomoże. To jest głupie, jednak mi to coś... niszczy życie.

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
Aimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 18:09   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wąsik - rozjaśnienie czy depilacja? Czyli drobny szczegół ogromnym problemem.

krem do depilacji.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 10:39   #3
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Wąsik - rozjaśnienie czy depilacja? Czyli drobny szczegół ogromnym problemem.

Jezeli Cie stac to usun laserowo, pozbedziesz sie dziadostwa raz na zawsze. kremy do depilacji nie polecam na wasik, bo dziady szybko odrastaja i sa twardsze :/ ja mam co prawda meszek, na laser mnie nie stac-moze kiedys :P i depiluje sobie sama (czasem maz mi pomaga) plastrami z woskiem. wloski slabsze i wolno odrastaja.
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 14:52   #4
tereska01
Przyczajenie
 
Avatar tereska01
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 11
Dot.: Wąsik - rozjaśnienie czy depilacja? Czyli drobny szczegół ogromnym problemem.

Najlepsza opcja (ale najdroższa) to depilacja laserowa. Robisz kilka zabiegów i masz spokój. Jesli nie ta opcja, to depiluj woskiem. To skuteczny sposób, osłabia cebulki włosów, które później odrastają słabsze. Na pewno będziesz musiała ten zabieg powtarzać przynajmniej raz w miesiącu, ale jest dość tani i szybki. Trochę boli (jak wyrywanie jakichkolwiek włosów na ciele), ale co zrobić, wszystko dla bycia piękną.
tereska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 14:46   #5
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Wąsik - rozjaśnienie czy depilacja? Czyli drobny szczegół ogromnym problemem.

A jest możliwość nitkowania wąsika? Tak, jak brwi przykładowo? Słyszałyście o tym? Sama mam podobny problem i póki co radzę sobie plastrami z woskiem, ale nigdy nie zrobię tego na tyle dokładnie, na ile bym chciała..
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-30 15:46:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.