strraszna cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 14:25   #1
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355

strraszna cera


mam okropną skórę twarzy.... ma ona ogromne skłonności do trądziku jednak dzięki fantastycznej pani dermatolog nie mam już takiego problemu i pozostały jedynie blizny i przebarwienia. stosuję różne kremy ale nie pomagają;( w dodatku moja skóra pół godziny po umyciu jest strrasznie tłusta;/ nie wspomnę już o tym jak wyglądam po dyskotece czy w-fie. na nosie mam okropne wągry, praktycznie mój nos jest bardziej czarny niż taki jak ma być i mam jeszcze jedną zmorę: wąsy!! to jest straszne, wogóle nie wiem jak ja się pojawiam wśród ludzi....
proszę o pomoc, potrzebuję skutecznych kosmetyków dzięki którym skończyłby się mój problem z tłustą skórą
potrzebuję wskazówek jak postępować, od razu mówię jednak że używam masę rzeczy przepisanych przez dermatologa, ciągle przeciwtrądzikowych
bardzo proszę o pomoc
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:03   #2
shantiah
Przyczajenie
 
Avatar shantiah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
Dot.: strraszna cera

Hej, mogę Ci doradzić jedynie w sprawie twojego wąsika
Wogóle się tym nie przejmuj i jutro biegnij do kosmetycznego po wosk do depilacji twarzy w plastrach. Polecam owocowy wosk z Tanity, przyjemnie pachnie i jest w nim sporo plasterków. Przeczytaj dokładnie instrukcję jak go nakleić a potem jak zerwać, bo to jest bardzo ważne. Najlepiej zrób to wieczorkiem przed spaniem, gdyż skóra będzie zaczerwieniona, a rano po kłopocie. Jeśli włoski odrosną powtarzaj depilację woskiem a gwarantuję, że z każdym następnym razem staną się one słabsze i mniej widoczne.
Buziak
shantiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:10   #3
Natek94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: strraszna cera

Ja również potrzebuję pomocy. Choć z moją cerą nie jest jeszcze tak źle. Na blizny znalazłam przepis na maseczkę z selera ( nie wiem czy pomaga, bo użyłam tylko raz i to bardzo krótko ) : łyżkę startego selera (bądź pietruszki) wymieszać z łyżeczką jogurtu naturalnego. Nałożyć na twarz na ok. 15 min. Zmyć wodą.
Natek94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:55   #4
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355
Dot.: strraszna cera

dzięki wielkie za pomoc
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:05   #5
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: strraszna cera

a moze jakies laserowe zmniejszanie blizn?
naprawde dziala
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:13   #6
piothrix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: strraszna cera

Na tlusta skore polecam krem Biodermine. Ma dosc specyficzny zapach, gdyz glownym skladnikiem sa drozdze, ale po pewnym czasie czlowiek sie przyzwyczaja. Za to dzialanie- rewelacja. Bardzo ladnie normalizuje proces wydzielania loju, ma przy tym dzialanie matujace. Jednak radzilbym skonsultowac sie z dermatologiem, gdyz w skladzie posiada rowniez kwas salicylowy, i nie wiem czy w Twoim przypadku z Twoimi lekami polaczenie nie byloby zbyt silne.

Na innym watku - dotyczacym terapii przeciwtradzikowej isotreksinem napisalem cala swoja terapie jaka aktualnie przechodze. Rowniez mialem wielki lojotok i problem z ogromnymi zaskornikami. Zachecam Ciebie do przejrzenia moich wypocin
piothrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 15:52   #7
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: strraszna cera

Cytat:
Napisane przez izmonek Pokaż wiadomość
a moze jakies laserowe zmniejszanie blizn?
naprawde dziala


izmonek, a miałaś taki zabieg laserem?

Napisz prosze coś więcej jeśli możesz, czy ten laser działa też na blizny głębokie - dziurki? no i w jakiej mniej więcej jest cenie?
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 17:26   #8
Paula Hamowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 18
Dot.: strraszna cera

Moje Drogie,

Nie mam doskonałej cery i doskonale wiem, co przeżywacie, moge wam polecić jedynie zabieg mikrodermabrazji. Ja miałam dwa takie zabiegi, i poprawa jest bardzo duża. Pory się wypłyciły i nie mam już czarnego nosa, a był paskudny. Zeszły mi wszystkie czerwone plamy. Już w marcu planuje kolejny zabieg. Skóra goi się po tym szybciej niż po zwykłym oczyszczaniu ale z tego co słyszałam, to efekt zabiegu jest zależny od jakości sprzętu oraz umiejętności osoby która go wykonuje, pozdrawiam was serdcznie, głowa do góry
Paula Hamowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:07   #9
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355
Dot.: strraszna cera

a mogłabyś coś więcej powiedzieć o tym zabiegu?? jak dokładnie wygląda i ile kosztuje...no i w jakim wieku można go wykonać bo ja mam 16 lat i nie wiem czy to by czegoś mi nie zrobiło...
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 07:55   #10
Paula Hamowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 18
Dot.: strraszna cera

ja mam 20 lat a zabieg miałam robiony pół roku temu. nie sądze aby mogło to zepsuć twarz ponieważ przypomina to taki głębszy peeling. zabiegi są w różnej cenie, ponieważ niektóre są dodatkowo z kwasami, ja miałam bez i płaciłam 180 zł, wiem że to dużo ale jak dla mnie to zabieg naprawdę jest warty swojej ceny. niektórzy mówią że nie można go wykonywac gdy ma się jeszcze troche pryszczy, ponieważ może się to rozsiać. ja w to nie wierze ponieważ kiedy go robiłam miałam pryszcze i to nawet sporo. tam gdzie były zostały czerwone plamki jak po nakłuciu ale po dosłowanie 3 dnich wszystko zeszło, niesamowicie szybko się goiło, zupełnie inaczej jak w przypadku zwykłego oczyszczania. aha ja miałam też takie czerwone plamy po wyciskaniu i kiedy wychodziłam na zewnątrz a było zimno to one mi siniały i wyglądałam jak potwór, fu. naszczęście to zostało zlikwidowane przez mikro... uważam jednk że zbieg ten należy powtórzyć póki ma się humorzastą cere pozdrawiam
Paula Hamowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 20:04   #11
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355
Dot.: strraszna cera

mam jeszcze jedno pytanie w związku z tym czy ten zabieg trzeba często powtarzać?? a może wystarczy zrobić go raz.... co prawda teraz na pewno go nie zrobię bo nie mam pieniędzy;(
ale tak naprawdę dzięki mojej pani dermatolog naprawdę moja cera wygląda 100 razy lepiej niż jakieś pół roku temu, ale porównując nawet zeszły miesiąc to różnica jest ogromna
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 20:46   #12
Nikogo Słoneczko
Raczkowanie
 
Avatar Nikogo Słoneczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: .
Wiadomości: 473
Dot.: strraszna cera

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6566

na wąsik może spróbuj tego.. Nie próbowałam ale ma dużo pozytywnych opinii, poczytaj myślę ze lepiej wybielic te wloski niz podrazniac delikatna skore twarzy depilacją
__________________

emptiness.




"Z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto.."
Nikogo Słoneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 07:46   #13
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: strraszna cera

nie miałam robionego lasera bo nie potrzebuje
ale jestem fizjoterapeutką i bardzo często przychodzili pacjenci na zabiegi laserem na blizny po operacjach
robiły się naprawdę mniejsze
niestety głownie prywatnie
ale zabiegi w sumie nie sa bardzo drogie
około 10 złoty za pare minutek
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.