Sauna w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-10, 15:47   #1
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703

Sauna w Krakowie


Czy możecie polecić mi fajną, niedrogą i sprawdzoną saunę w Krakowie. Najlepiej z możliwością wynajęcia indywidualnie dla dwóch osób.

Dziękuję
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 17:56   #2
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: Sauna w Krakowie

Chodzilam kiedyś na bronowicach, mogę polecić, fajnie i niedrogo, tylko nie pamiętam adresu a nr zgubilam
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 07:31   #3
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sauna w Krakowie

up up nikt nie chodzi na sauenke?
__________________
Aparat kryształowy górny łuk od 02.12.2006 r
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 07:45   #4
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sauna w Krakowie

chodzi, ale tylko na taka w aqua parku przy okazji pływania a taka cie nie interesuje
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 00:57   #5
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Sauna w Krakowie

Podbijam pytanie
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 06:54   #6
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sauna w Krakowie

zunija się troszkę zorientowałam w temacie:
- R&K Al. Mickiewicza 5 ( na przeciwko Auditorium Maximum)
-ul. Budryka 4 ( na Miasteczku STudenckim AGH)- ale muszę tam się przejść, na razie widziałam tylko szyld, a nie mogłam znaleźć ich strony internetowej
- Na Osiedlu Dywizjonów 303 ( jesli by Cie interesowało, to napisz, znajdę dokladny adres i telefon)
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 14:08   #7
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Sauna w Krakowie

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie
ja wynajmowałam dla 2 osob saune jakizzi i laznie parowa! cena za h to 70 zl! ale mozna sie targowac! ul . przybyszewskiego 6 LAGUNA miła ossługa
sama sauna jest taniej do wynajecia ale ile to nie wiem! lokalizacja: bronowice pozdrawiam
jc to pisac na pw mam blisko to moge isc popytac o ceny
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-24, 19:16   #8
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 953
Dot.: Sauna w Krakowie

Jest sauna przy nowym basenie wybudowanym na miasteczku AGH. Ale pomysł z wynajęciem na dwie osoby naprawde ciekawy wiec sie podpinam bo juz od dłuższego czasu sie wybieram

extassy bardzo chętnie bym sie dowiedziała ale kosztuje sama sauna
z góry dziękuję
53a79fa446cdfb8869bfead901fb105f1bedb9e1_5f7ba57211d4f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 07:56   #9
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Smile Dot.: Sauna w Krakowie

Witam wszystkich,
Chyba odświeżę wątek na temat sauny gdyż sama poszukuje miłego, czystego miejsca gdzieś w okolicach nowej huty ponieważ nie usmiecha mi się w godzinach wieczornych przedzierać sie przez cały Kraków. Jeśli ma ktoś namiary na dobrą saunę bardzo proszę o info.
Z góry dziękuje
vilema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 08:49   #10
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Sauna w Krakowie

[1=53a79fa446cdfb8869bfead 901fb105f1bedb9e1_5f7ba57 211d4f;10197926]Jest sauna przy nowym basenie wybudowanym na miasteczku AGH. Ale pomysł z wynajęciem na dwie osoby naprawde ciekawy wiec sie podpinam bo juz od dłuższego czasu sie wybieram

extassy bardzo chętnie bym sie dowiedziała ale kosztuje sama sauna
z góry dziękuję [/quote]

http://www.zumi.pl/58275,Laguna,Krakow,firma.html
http://www.www.lagunaspa.pl/ strona laguny tu znajdziesz wszystko
milej zabawy;*
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 09:33   #11
nimfa12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: Sauna w Krakowie

witam wszytskie Wizażanki
zainteresowala mnie to spa laguna . I ciekawi mnie czy ktoras z was korzystala z tej opcji tam wynajecie indywidualnego bo strona ich internetowala nasunela mi kilka pytan .Pomyslalam ze wygodniej najpierw zapytac Was nim zadzwonie w rubryce o wynajmmie indywidualnym jest napisane " sauna jacuzii łaznia 1 godzina koszt ile stam (nie pametam dokladnie ) tzn ze na kazde z tych miejsc przypada godzina czy to jest jednym kompleksem i mozna sobie przelazic i laczny czas przebywania w tych trzech miejscach to godzina ?
pozdrawiam
nimfa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 14:48   #12
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Sauna w Krakowie

ja korzystalam 2 razy! wchodzisz do szatni, tam sie rozbierasz/przebierasz a nastepnie wchodzisz do pomieszczenia z jakuzzi sauna i laznia parowa, sa tam dodatkowo 2 prysznie, beczka z zimna woda oraz toaleta! miejsce jest naprawde przyjemne!znajuja sie tam rowniez 2 lezaczki! od pani dostajesz recznik oraz "przescieradlo" ktore rozkladasz korzystajac z lazni parowej. jakbys miala jakies pytania misz na prv
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 17:28   #13
TerryLive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Sauna w Krakowie

Również w tym dziale odkopuję stary wątek (z góry przepraszam za odkopanie podobnego wątku w dziale Plotek). Szukam fajnej sauny/spa w południowej części Krakowa. Czy możecie coś polecić dla pary (nie musi być na wyłączność, wystarczą kulturalni współ-saunujący)? Z tego odpadają sauny/spa przy siłowniach/fitnesie/basenie, bo tam najczęściej przewijają się tłumy. Poszukuję czegoś w miarę nowego, ale przede wszystkim czystego. Oczywiście cena ma znaczenie, ale wolę dopłacić kilka zł ekstra niż być niezadowolony.
TerryLive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 23:03   #14
TerryLive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Sauna w Krakowie

Wracam do tematu, teraz bogatszy o wiedzę praktyczną. Przez ostatni rok odwiedziliśmy chyba wszystko co było do sprawdzenia w Krakowie. Wnioski są następujące:

1. Hotele. Niektóre (kilka małych i niektóre sieciówki) udostępniają sauny dla osób z zewnątrz. Listy nie podaję, bo jest to zmienne a na dodatek jak ktoś szuka to znajdzie. Mimo wszystko opcja średnio atrakcyjna ze względu na cenę (mówię o dwóch osobach).

2. Salony piękności. Też żadna rewelacja. Najczęściej dostępna jedna mała sauna i nic więcej. Do tego przeważnie słabo nagrzane. Cenowo porażka.

3. Sauny przy basenach. Szkoda czasu na opisywanie tych przybytków. Kompletny brak kultury i tyle w temacie.

4. Typowe małe saunaria (dużych nadal brak, no może poza jednym obiektem, który się rozbudował)

Wymieniam te godne uwagi, bez opisów bo jest ich pełno w sieci a na dodatek każdy ma swoją stronę, którą łatwo znaleźć:

Termy Krakowskie (dawniej SPA Zakrzówek). Obiekt z pełną kulturą, ciekawą ofertą (ostatnio się rozbudowali) i przystępnymi cenami. Minus to duża odległość od centrum.

SPA Korona. Obiekt z pełną kulturą saunowania, niskimi cenami i chyba najbliższy centrum. Minus to brak sauny parowej.

SPA Laguna. Tak jak powyższe pełna kultura, ceny również atrakcyjne. Minus to może niższy standard i średnia odległość od centrum.

Ewentualnie można pomyśleć o odwiedzeniu:

- Sauny w Fitness Academy. Obiekt wrócił do łask. Zaczęli tam pilnować kultury i na dodatek organizują seanse.
- Kryształowe SPA
- SPA w hotelu Swing (niedaleko parku wodnego)

Poza Krakowem można odwiedzić Niepołomice a tam hotel Novum.


Oprócz powyższych chyba nie ma nic sensownego w Krakowie. Jeżeli jest to proszę dajcie znać. Chętnie taki obiekt odwiedzimy.
TerryLive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 19:22   #15
MariaWalczak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: Sauna w Krakowie

Ja ostatnio byłam w tym nowym obiekcie Borowinowa i powiem Wam, że pozytywnie się zaskoczyłam, dużo różnych saun, kultura - szlafroki, ceny jak na wybór saun i jakość to całkiem przystępne, naprawdę fajne miejsce. Można się tam wybrać wieczorkiem na relaksujace saunowanie
MariaWalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 15:53   #16
Grace_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
Dot.: Sauna w Krakowie

Piękne są te sauny Harvia od Ams sauna, takie stylowe, Też taką chcę tylko zastanawiam się który wymiar wybrać i czy wziąć na raty czy poczekać trochę i kupić za gotówkę.
Grace_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-29 16:53:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.