Dziwnówek - byłyście? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-11, 11:59   #31
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Dziwnówek - byłyście?

bylam tam na obozie i nie narzekam nawet bylo fajnie hehehe zwlaszcza ze mielismy taki luz
winner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 12:20   #32
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dziwnówek - byłyście?

Ja byłam tam w zeszłym roku W ogóle Dziwnówek to miejscowość, w ktorej najczęściej spędzałam wczasy...jej, ile wspomnień....To faktycznie małe zakuprze, ale bardzo milutkie mmmm...a jakie tam mają dobre looody.... najlepsze są w małej budce przy głównym zejsciu na plaże a co do plaż, to są ładne :tak: Co roku jest tam karuzela i dancingi w takim barze na powietrzu, kiedyś nazywaliśmy to "coca-cola" bo siedzenia były z coca-coli :P A obok zawsze była dyskoteka..."Słoneczna" czy "słoneczko"...jakoś chyba coś w tym guście a wokół latarni pełno wszędobylskich bud z p.ierdołkami
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 12:39   #33
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Dziwnówek - byłyście?

zmieniłam pierwszego posta,przepraszam za tę krzywkliwą czerweń ale nie słodźcie o Dziwnówku bo już nie mam możliwości odwrotu
dzięki za wszystkie opinie
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 12:48   #34
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Rowy - byłyście?

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata

Utwierdźcie mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałam
no nie wiem .Byłam tam dość dawno.Dziura,kilka budek na krzyż.O wiele lepszy jest Dziwnów.Cała rozrywka tylko tam .Na pocieszenie powiem,że do Dziwnowa nie jest daleko (2km,może mniej.Nie pamiętam już)


Ps.Byłam w Dziwnowie (nie mylić z Dziwnówkiem) 3 razy pod rząd i gdyby nie to,że "odkryłam" Ustkę,to pewnie dalej bym tam jeździła.

EDIT:
Widzę,że pytanie już niekatualne
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 12:55   #35
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Dziwnówek - byłyście?

pytanie jak najbardziej aktualne, tylko teraz Dziwnówek=Rowy Majstrowałam, ale nie umiem zmienić tytułu wątku
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 13:06   #36
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Dziwnówek - byłyście?

Rowy "lekko" się rozwinęły, oczywiście daleko im do Ustki, ale nie jest to już "zaścianek" turystyczny Jeżdzę tam co roku i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie lata bez odwiedzenia Rowów
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 13:09   #37
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Dziwnówek - byłyście?

Cytat:
Rowy "lekko" się rozwinęły, oczywiście daleko im do Ustki, ale nie jest to już "zaścianek" turystyczny Jeżdzę tam co roku i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie lata bez odwiedzenia Rowów
podbudowałaś mnie
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 13:16   #38
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Dziwnówek - byłyście?

Myślę, że nie będziesz żałowała Piękna plaża - przynajmniej taka była rok temu - a wiadomo, że to jest zmienne, piękne lasy, restauracje, lodziarnie, kawiarenka internetowa , poczta, male wesołe miasteczko, kajaki i rowerki wodne, chyba nawet dyskoteka, bo w nocy było słychać "dudnienie"
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 13:26   #39
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Dziwnówek - byłyście?

Cytat:
Napisane przez suzana
Myślę, że nie będziesz żałowała Piękna plaża - przynajmniej taka była rok temu - a wiadomo, że to jest zmienne, piękne lasy, restauracje, lodziarnie, kawiarenka internetowa , poczta, male wesołe miasteczko, kajaki i rowerki wodne, chyba nawet dyskoteka, bo w nocy było słychać "dudnienie"
byłam w Rowach przez kilka minut,ale za nic nie mogłam sobie przypomnieć gdzie one leżą.Jeśli koło Ustki (tak wynika z Twojej wypowiedzi) to plaża powinna być piękna.W Ustce byłam zachwycona plażą i przejrzystą wodą.W Dziwnowie plaża była wąska,a woda zielona

EDIT:
ale ze mnie ciemna masa .Proszę:
http://www.dziwnowek.pl/
http://www.rowy.pl/
a jak znasz nazwę ośrodka,w którym będziesz wypoczywać,możesz spróbować wrzucić ją w google.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 13:30   #40
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Dziwnówek - byłyście?

Tak Rowy leżą "koło" Ustki, ale dzieli je "spora" ilość kilometrów - niemniej jednak spokojnie można do nich dojść plażą.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 13:36   #41
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Dziwnówek - byłyście?

Tak, mój ośrodek już dawno oblookałam ale teraz porównam sobie z innymi więc dziękuję za linka przyda się
pomacać już Was nie mogę, ale mam nadzieję, że to zrobiłam bo teraz jakiś błąd mi wyskakuje. Tak, przyznajde nie czytałam uważnie wątku o karmie chyba czas nadrobić
lodziarnie
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 20:21   #42
zozefina_z_chin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dziwnówek - byłyście?

Byliśmy! i szczerze odradzma ośrodek "REZYDENCJA" na ulicy Kamieńskiej 7-9. Ośrodek umieszczony w lesie sosnowym-znajduje sie tam może 10 drzew! jest to przy skrzyżowaniu 2 głównych ulic! ponad to bardzo miły Pan rezerwuje pokoje, a po wpłaceniu niemałej zaliczki i przyjeździe na miejsce okazuje się, że niestety pokój jest zajęty, bo poprzednicy postanowili przedłużyć pobyt!! otrzymaliśmy propozycję zwrotu zaliczki lub pobyt w dwuosobowym pokoju czterech osób, oczywiście za tą samą cenę. śniadanie, które było wliczone w cenę dzięki najnowszej technice było krojone laserem, co powodowało, iż dwóch plastrów pomidora i sera prawie nie było widać, a bułeczki w ilości 2 sztuki na osobę, były produkowane przez bardzo małych Chińczyków, bo żaden polski piekarz nie był w stanie zrobić tak małej bułki. Zareklamowana restauracja jest otwarta, ale nikt w niej nie obsługuje! na "parkingu" auta stoja między drzewami, a do tego wszystkiego, ciągle między autami przemyka milion dzieci, które przebywają w tejże rezydencji na koloniach, o czym przemiły Pan zapomniał poinformować! Fakt braku pokoju w ogóle nie wzruszył właściciela rezydencji i w niemiły sposób oświadczył, żeby znaleźć sobie coś innego na własną rękę lub zrezygnować z pobytu! ( byłam juz na miejscu, po przejechaniu 700km!)
zozefina_z_chin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:32   #43
Zuzanna753
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dziwnówek - byłyście?

Również byłam w ośrodku rezydencja w Dziwnówku. Budynek jest ładny, schludny, dobrze wyposażony. Lecz mam kilka uwag: jedzenie jest nieprzystosowane do wymagań dzieci, wczesne pory posiłków, zimo i wilgotno w pokojach, malutkie bułki.
Zuzanna753 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.