Strefa bikini - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-07, 15:15   #1
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157

Strefa bikini


hej wam mam takie pytanie odnosnie golenia okolic bikini jaka golarka (tzw jednorazowka) moglabym usuwac wlosy w tych miejscach co polecacie??? i czy na sucho a jesli nie to co nakladac/ ps u mnie nie sprawdzaja sie pianki i do mich golarki bez ostrza wolalabym robic to sama w domu MOZE MACIE JAKIEC RADY?
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 15:36   #2
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Strefa bikini

jesli dostajesz uczulenia to sprawadzi sie tylko wosk-pierwszy raz idz do kosmetyczki -zobaczysz jak fachowo sie to robi, a pozniej mozna samemu
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 16:09   #3
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: Strefa bikini

tylko ze sprawa jest taka ze jesli bym uzywala wosku to musze czekac az mi odrosna i to dosyc dlugie......... co nie?
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 15:03   #4
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Strefa bikini

No ale używając golarki to i tak musisz często się golić bo mi przynajmniej po goleniu czy usuwaniu kremem już widać włoski na drugi dzień a codzienne golenie podrażnia te miejsca bardziej niż np nogi.... wosk jest dobrym rozwiązaniem ale też do czasu.... ja najpierw byłam zadowolona i szczęśliwa że mogę mieć strefę bikini z głowy na 3 tyg. ale włoski zaczęły wraskać co wygląda okropnie zwłaszcza jak ma się tak białą skórę jak ja peelingi nie pomagają za bardzo a dłubanie w skórze i wyciąganie włosków na powierzchnie po pierwsze jest niehigieniczne i niebezpieczne a po drugie czasochłonne, o i po takim wrastaniu zostają blizenki i przebarwienia... ale i tak to lepsze od golarki.
poczytaj o depilacji bikini na kosmetycznym tam jest niejeden ogromniasty wątek o tym jak sobie radzić
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 08:29   #5
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Strefa bikini

ja usuwam tam włoski pensetą, to najtańszy i małobolesny zabieg - napewno mniej bolesny niż wosk i depilator, no ale czasochłonny, plusem jest napewno to że skóra po depilacji pensetą nie jest zaczerwieniona i opuchnieta - można odrazu wskoczyć w bikini


Włoski w czasie odrastania wrastają w skórę dlatego codziennie pod prysznicem należy masować tę skórę specjalnymi rękawicami do peelingu

Włoski odrastają cieńsze i mniej widoczne
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 09:30   #6
zasmucona15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: Strefa bikini

fuxia83 a ile ci to zajmuje?????????????????? ???? szczerze to nigdy nie probowalam takiego czegos.............. o jakiej dikladnie rekawicy mowisz????? ile ci ten caly zabieg zabiera czasu??? sama to robisz???? a moze znacie jakies godne polecenia pl;yny do higieny intymnej????
zasmucona15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 16:05   #7
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Strefa bikini

Cytat:
Napisane przez zasmucona15 Pokaż wiadomość
fuxia83 a ile ci to zajmuje?????????????????? ???? szczerze to nigdy nie probowalam takiego czegos.............. o jakiej dikladnie rekawicy mowisz????? ile ci ten caly zabieg zabiera czasu??? sama to robisz???? a moze znacie jakies godne polecenia pl;yny do higieny intymnej????

Heh ja tylko usuwam pęsetą te włosy co mi wystają spod linii majtek reszte gole maszynką, zajmuje mi to ok 10 minut ( obydwie strony)

Rękawica - są takie kolorowe w supermarketach, troszke szorstkie działaja jak peeling
cos podobnego do tych, tylko że na pięć palców http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=280179995058

P.S. Pomagają też na wrastające włoski na nogach, i cellulit, można stosować zamiast peelingu mechanicznego do twarzy
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 16:06   #8
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Strefa bikini

A płynu do higieny intymnej żadnego nie polecam, najlepsze są mydeła dla dzieci i niemowląt, każdej znanej marki
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.