kolor włosów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-14, 15:45   #1
daaagaaa
Przyczajenie
 
Avatar daaagaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 9

kolor włosów.


Cześć dziewczyny
To mój pierwszy wątek na tym forum. Piszę, aby poradzić się w was w pewnej kwestii - a dokładnie chodzi o odcień czerni ( farby wellaton dokladnie ) . Mam włosy średniego brązu, ostatnio przyciemniłam ' gorzką czekoladą ' , ale wciąż czuje, że chcicałabym ciemnejsze. od dawna marze o kolorze czarnym - jednakże nie takim ' sztucznym ' czarnym z granatową poświatą. Dlatego mam pytanie. : Czy jeśli kupie ' ciemny brąz ' wellatonu wyjdzie mi kolor czarny z ewentualnie brązową poświatą? Czytałam gdzieś, że tak. Jednak chciałabym więcej opinii - radzicie wybrac czerń czy ciemny brąz? Farbowała któraś z was? bardzo prosze o rady. z góry serdecznie dziękuje.
daaagaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 18:08   #2
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: kolor włosów.

Ciemne czekolady i inne ciemne brazy z reguly wychodza czarne. Ja sie tak zalatwilam farba jakis czas temu - ciemnym brazem wlasnie i sciagalam ten kolor baaardzo dlugo (nie chcialam czarnego, tylko ciemny braz wlasnie).
Z doswiadczenia wiem, ze te kolory wychodza na wlosach zdecydowanie ciemniej, niz powiedziane, wiec jesli o co Ci chodzi, powinnas byc zadowolona.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 19:18   #3
daaagaaa
Przyczajenie
 
Avatar daaagaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 9
Dot.: kolor włosów.

Tak? to super !
jak dla mnie
i dziękuję bardzo za odpowiedź.
daaagaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 20:43   #4
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: kolor włosów.

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Z doswiadczenia wiem, ze te kolory wychodza na wlosach zdecydowanie ciemniej, niz powiedziane, wiec jesli o co Ci chodzi, powinnas byc zadowolona.
to nie jest reguła. to musi zależeć od typu włosa, u mnie prędzej wyjdzie za jasny niż za ciemny (włosy "śliskie" i raczej niezniszczone)
możesz na swój brąz nałożyć szamponetkę z tych w saszetce czy szampon koloryzujący (z tych trwalszych jak Palette), po pierwszym czy drugim myciu pewnie wyjdą brązowe refleksy
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.