Wyjazd we dwoje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-17, 09:06   #1
Tesiorek
Przyczajenie
 
Avatar Tesiorek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Tykocin
Wiadomości: 5

Wyjazd we dwoje


Witam wszystkich, szukam porady. Mój mąż na stałe pracuje zagranicą. Przez 3-4 tygodnie pracuje zagranicą, potem wraca do Polski. Za kilka dni znów kończy się nasza rozłąka i mąż wraca. Chcemy razem gdzieś wyjechać. Interesuje nas jakiś hotel (przynajmniej 3 gwiazdki), najlepiej, żeby był z basenem. Uwielbiamy pływać, jako nastolatkowie poznaliśmy na obozie pływackim. I super gdyby to było w karpaczu, ale może być też Wisła. Cena nie gra roli (dlatego nie wstawiałam w temat o tanich noclegach).
Tesiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 10:12   #2
ImogenePL93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wyjazd we dwoje

Nasza polska szara rzeczywistość... A pani prezydentowa Komorowska oznajmiła ostatnio, że wyjazdy za granicę i praca tam to żaden dramat... :-((( no comments co do hotelu, to wejdź sobie w wyszukiwarkę hoteli, najlepiej taką, która pokazuje też komentarze dotyczące hoteli i wybieraj bawcie się dobrze i może twój mąż już niedługo zarobi tyle, żeby wrócić do Polski i założyć coś swojego
ImogenePL93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 19:04   #3
Theodora1493
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wyjazd we dwoje

Założy coś swojego... piękna sprawa, tylko czy to będzie bardziej opłacalne niż praca za granicą to nie wiem. Własna firma to głównie stres. Choć nie chcę niczego odradzać. W tej sytuacji to pozostaje się cieszyć, że można pojechać do fajnego hotelu i odpocząć sobie, nacieszyć się sobą. Pewnie w Karpaczu jest tez coś fajnego. Miłego wypoczynku.
Theodora1493 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 11:39   #4
Ultrabarbera98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wyjazd we dwoje

Skoro cena nie gra roli to może Gołębiewski? Jest to świetny hotel w karpaczu z basenem, mają tam świetne baseny rekreacyjne, jacuzzi i inne bajery. Można też zatrzymać się w innym hotelu a pójść tam tylko na basen, bo taka opcja też jest dopuszczalna. Zazdroszczę Wam tego wyjazdu, ja niestety haruje w Polsce i nie wiem czy w ogóle będę mieć urlop w tym roku, bo od niedawna mam pracę i powoli odbijam się od dna.

Edytowane przez Ultrabarbera98
Czas edycji: 2015-05-20 o 17:43
Ultrabarbera98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-18 12:39:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.