Ava Luxe - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 17:33   #91
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ava Luxe

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
do mnie dotarło tylko MdM od Kriss, więc Ava pewnie dojdzie w poniedziałek - dam jeszcze znać (a się już doczekać nie mogę, szczególnie tego Kadzidła i Herbatki)
superexpress
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 23:29   #92
Rywka
Zakorzenienie
 
Avatar Rywka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Frankenstein
Wiadomości: 3 548
Dot.: Ava Luxe

U mnie też już są maluszki. Ślicznie dziękuję Gwai
__________________


Rywka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 11:58   #93
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Ava Luxe

Gwaiko! strasznie, strasznie dziękuję za ten nr nadania - w ciemno poszłam na jedną z czterech(!) poczt, z których dostaję przesyłki i... BYŁA!
podobno awizowana...
pomijam fakt, że awizo to ja na oczy nie widziałam, ale u mnie w domu cały czas babcia i mama siedzi, więc opcja "nie zastałem nikogo w domu" odpada...
ale to jest właśnie nasza kochana poczta, za dużo od tych ułomów wymagać nie można


dziękuję ślicznie i zaraz biorę się za obcniuchanie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:34   #94
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Ava Luxe

Cytat:
Napisane przez gwaihally Pokaż wiadomość
Może ktoś cos już dostał? Wsistko rozesłane wczoraj priorytetami.
Mam!
Takie maleństwo, że aż się lękam użyć, ale pachnie cudnie... Dziękuję!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:56   #95
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Ava Luxe

więc tak, dwa słowa po niuchnięciu z flakoników (naskórnie przetestuję, jak tylko pozbędę się AdP Colonia i Colonia Assoluta, bo aktualnie to to testuję):
Incense Noir - przypomina mi bardzo, bardzo Feu de Bois Diptyquowe
Biba - jej się trochę boję, bo ma dość... specyficzny aromat, trochę taki zgniło-zielono-waflowy jak Mystero (zginęła mi próbka ), ale nie do końca
The Noir - przypomina mi skrzyżowanie mocnej herbaty z kremem do opalania zobaczymy, jak się na skórze rozwinie



Dziewczyny, a tak właściwie, jak wy to na skórę aplikujecie? Jakimiś magicznymi szpatułkami, czy tak "chlup" z flachonika?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 22:24   #96
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Ava Luxe

ja mam awizo..mam nadzieję, że w piątek dotrę w końcu na pocztę
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 22:32   #97
Rywka
Zakorzenienie
 
Avatar Rywka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Frankenstein
Wiadomości: 3 548
Dot.: Ava Luxe

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a tak właściwie, jak wy to na skórę aplikujecie? Jakimiś magicznymi szpatułkami, czy tak "chlup" z flachonika?

Ja w przypadku braku atomizera aplikuję płyn na skórę za pomocą kawałka rurki do picia . Koniec rurki do buteleczki, zatykam drugą stronę palcem i siup na skórę .
__________________


Rywka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 23:23   #98
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Dot.: Ava Luxe

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
więc tak, dwa słowa po niuchnięciu z flakoników (naskórnie przetestuję, jak tylko pozbędę się AdP Colonia i Colonia Assoluta, bo aktualnie to to testuję):
Incense Noir - przypomina mi bardzo, bardzo Feu de Bois Diptyquowe
Biba - jej się trochę boję, bo ma dość... specyficzny aromat, trochę taki zgniło-zielono-waflowy jak Mystero (zginęła mi próbka ), ale nie do końca
The Noir - przypomina mi skrzyżowanie mocnej herbaty z kremem do opalania zobaczymy, jak się na skórze rozwinie



Dziewczyny, a tak właściwie, jak wy to na skórę aplikujecie? Jakimiś magicznymi szpatułkami, czy tak "chlup" z flachonika?

O, jak dobrze, że dotarło. Ale wiesz co. Teraz już będę musiała te Feu de Bois nabyć. No i na Incense Noir się zamierzam następnym razem koniecznie, bo bardzo mi się spodobało.
A używam swojej Biby.... palcem. A w zasadzie to raczej nadgarstkiem. Przechylam buteleczkę na nadgarstek. Tzn. przyłożoną. Zostaje trochę i smaruję sie tym.
A widziałyście, że Serenka nowe zapachy dodała? Kashmir Spice dobrze wygląda.
A o swoich, tzn. o Love i No.23 (no bo Bibę znacie) to powiem tyle: Love jest baaardzo ładne, ale jakieś takie mało niszowe. Można by coś takiego wypuścić do Sephor i naprawdę mogłoby zrobić furorę. Świetnie się tego wącha. Jeszcze waham się czy zostawić, czy puścić w świat, bo jakies takie właśnie nieniszowe. Za łatwe. Zaaplikuję, "ale ładne", i zapominam. A No.23 nie moge przetrawić. Przypomina mi cos z drewniaków. Może Padparashę. Niby fajny, ale ja nie mogę przetrawić początku. Suchy i agresywny. Już nawet nie testuję. Potestowałam kilka razy i tak mi sie zbrzydził, że się poddałam. Niby drewno, ale gryzące. Niby kadzidło, ale takie właśnie indyjskie, a ja wolę koscielne. Tak patrzę na nuty i tak sobie myślę, że to pewnie te jakieś tam blossomsy, albo geranium mnie denerwuje.
Hehe, następne zakupy u Sereny już niedługo chyba będą? Nawet na koniec napisałam jej "soon". Ale warto chyba, nie? Dobra jest.

A Madame X - dziwadło. Dostałam próbkę od zuzqie. W zasadzie jak coś wącham nowego, to prawie zawsze mi się to kojarzy z czymś co już wąchałam. Ale to - z niczym. Takie delikatne, może lekarstwiane, może roślinne, ale suche, może spalone, albo tytoniowe. Tak inne, że nie wiem ciągle czy mi się to podoba, czy nie.
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 23:33   #99
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ava Luxe

Cytat:
Napisane przez gwaihally Pokaż wiadomość
O, jak dobrze, że dotarło. Ale wiesz co. Teraz już będę musiała te Feu de Bois nabyć. No i na Incense Noir się zamierzam następnym razem koniecznie, bo bardzo mi się spodobało.
A używam swojej Biby.... palcem. A w zasadzie to raczej nadgarstkiem. Przechylam buteleczkę na nadgarstek. Tzn. przyłożoną. Zostaje trochę i smaruję sie tym.
A widziałyście, że Serenka nowe zapachy dodała? Kashmir Spice dobrze wygląda.
A o swoich, tzn. o Love i No.23 (no bo Bibę znacie) to powiem tyle: Love jest baaardzo ładne, ale jakieś takie mało niszowe. Można by coś takiego wypuścić do Sephor i naprawdę mogłoby zrobić furorę. Świetnie się tego wącha. Jeszcze waham się czy zostawić, czy puścić w świat, bo jakies takie właśnie nieniszowe. Za łatwe. Zaaplikuję, "ale ładne", i zapominam. A No.23 nie moge przetrawić. Przypomina mi cos z drewniaków. Może Padparashę. Niby fajny, ale ja nie mogę przetrawić początku. Suchy i agresywny. Już nawet nie testuję. Potestowałam kilka razy i tak mi sie zbrzydził, że się poddałam. Niby drewno, ale gryzące. Niby kadzidło, ale takie właśnie indyjskie, a ja wolę koscielne. Tak patrzę na nuty i tak sobie myślę, że to pewnie te jakieś tam blossomsy, albo geranium mnie denerwuje.
Hehe, następne zakupy u Sereny już niedługo chyba będą? Nawet na koniec napisałam jej "soon". Ale warto chyba, nie? Dobra jest.

A Madame X - dziwadło. Dostałam próbkę od zuzqie. W zasadzie jak coś wącham nowego, to prawie zawsze mi się to kojarzy z czymś co już wąchałam. Ale to - z niczym. Takie delikatne, może lekarstwiane, może roślinne, ale suche, może spalone, albo tytoniowe. Tak inne, że nie wiem ciągle czy mi się to podoba, czy nie.
zapraszam Cię więc do odpowiedniego wątku

o to to (odnośnie kadzideł)

a kashmir nie wart zachodu szkoda, że CI go nie dodałam do reszty...ale co się odwlecze
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.