Outlet kielce - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-26, 10:24   #31
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Outlet kielce

na ulicy lesnej otworzyli outelt. z tego co pisza na witrynie to ceny od 9.900 a spodnie do 49 zl ? jakos tak .
ktos byl. i moze o tym cos powiedziec?
jeden z lepszych to chyba na checinSkiej i na warszawskiej( kolo lidla). tam zazwyczaj sie cos fajnego znajdzie
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 20:23   #32
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Outlet kielce

N Barwinku otworzyli jakis nowy, nie pamietam jak sie nazywa, ale jest w budynku Banku Pekao ( wejscie z boku, po schodkach w dół) . Nie mam pojęcia jaki towar, ale reklamuja się jako outlet . Z tego co zauwazyłam był tam napis , ze odzież też uzywana .

Czekam caly czas na outlet z prawdziwego zdarzenia w Ck , jak np Fashion House w Piasecznie.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 12:25   #33
pumka162
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Outlet kielce

Hej dziewczyny!
Chciałabym odnowic ten watek...
Czy znacie jakieś godne uwagi outlety w Kielcach?
Ja ostatnio słyszałam o jakimś na Winnickiej ale jaki mają towar nie mam pojęcia. Ten na Paderewskiego chyba już zamknięto?
pumka162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 13:10   #34
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Outlet kielce

na paderewskiego? hm nie wiem nawet w ktorym to miejscu. chyba ze chodzi CI o ""polo"" : ) nie bylam tam nigdy.

dosyc dobry outlet jest na warszawskiej tylko trzeba z samego rana poki nic przebrane: ) czasem za 1 zl (srody, soboty sa strasznie zniszczone rzeczy )

ale rewelacyjny jak dla mnie jest outlet na checinskiej : ) kiedy bym nie poszla duuuuuzoo tych ciuchow i zawsze cos tam sie ciekawego wybierze: ) ta sam siec jest z tego co wiem na rogu 1 maja i zagnanskiej. ale tam jakos poupychane te wieszaki ze odrzucalo mnie do jakiegokolwiek szukania

bylam raz TYLko RAz na krakowskiej w PROFIT CENTER zobacyc co tam ciekawego. ogrromna powierzchnia to fakt. wieszakow sporo ale gatunkowo mnie zuPelnie nie przekonalo.

roban . dobre rzeczy sa gatunkowo. nie zniszczone: ) ja zazwyczaj chodze na wisniowa. ale w kazdym cos fajnego zazwyczaj jest : ) jesli ktos lubi na Kg kupowac : )

na przeciwko piramid w pawilonahc na 1 pietrze. duzo osob zachwala to miejsce. ALE ja jakos nie trafilam na dobre rzeczy. dwa razy bylam i za kazdym razem pustki w tych koszach byly.( moze za pozna godzina, moze nei odpowiedni dzien bo wtedy ruch mały byl)

gdzies podobno na urzedniczej jest jakis outlet? kolo koscioła? orientuje sie ktos? nie dotarlam tam ale podobno wartoo.
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 15:52   #35
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Outlet kielce

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
na paderewskiego? hm nie wiem nawet w ktorym to miejscu. chyba ze chodzi CI o ""polo"" : ) nie bylam tam nigdy.

dosyc dobry outlet jest na warszawskiej tylko trzeba z samego rana poki nic przebrane: ) czasem za 1 zl (srody, soboty sa strasznie zniszczone rzeczy )

ale rewelacyjny jak dla mnie jest outlet na checinskiej : ) kiedy bym nie poszla duuuuuzoo tych ciuchow i zawsze cos tam sie ciekawego wybierze: ) ta sam siec jest z tego co wiem na rogu 1 maja i zagnanskiej. ale tam jakos poupychane te wieszaki ze odrzucalo mnie do jakiegokolwiek szukania

bylam raz TYLko RAz na krakowskiej w PROFIT CENTER zobacyc co tam ciekawego. ogrromna powierzchnia to fakt. wieszakow sporo ale gatunkowo mnie zuPelnie nie przekonalo.

roban . dobre rzeczy sa gatunkowo. nie zniszczone: ) ja zazwyczaj chodze na wisniowa. ale w kazdym cos fajnego zazwyczaj jest : ) jesli ktos lubi na Kg kupowac : )

na przeciwko piramid w pawilonahc na 1 pietrze. duzo osob zachwala to miejsce. ALE ja jakos nie trafilam na dobre rzeczy. dwa razy bylam i za kazdym razem pustki w tych koszach byly.( moze za pozna godzina, moze nei odpowiedni dzien bo wtedy ruch mały byl)

gdzies podobno na urzedniczej jest jakis outlet? kolo koscioła? orientuje sie ktos? nie dotarlam tam ale podobno wartoo.
Ty piszesz o lumpeksach, a outlet to co innego.
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 14:32   #36
maugosza55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Outlet kielce

Witam Chiałabym podnieść wątek Jestem ciakawa czy te outlety o których pisałyście wyżej jeszcze istnieją mam zamiar się zorientowac bo widze ,ze pisaliście tutaj 4 lata temu

Jednak jeśli ktos zna outlety godne plecenia będę wdzięczna za info na jakiej ulicy dokładnie moge je znalezc

czekam
maugosza55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 14:10   #37
maugosza55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Outlet kielce

ooo super ,ze ktoś się odezwał dzięki na pewno tam zajrzę same sa ciuszki z bershki ? sporo biżuterii ?
maugosza55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.