zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-19, 18:40   #241
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Super ze napisalyscie o tych mostkach bo ja ostatnio zalowalam ze nie kupiłam takiej, mała, zgrabną i poręczna i krócej się trzyma w Led, ale jak piszecie ze kciuki osobno itd to wcale krócej nie wychodzi. Mam najzwyklejsza uv , mimo że spora jest to grunt ze dobrze spełnia swoje zadanie
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 14:02   #242
DoriisW
Raczkowanie
 
Avatar DoriisW
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 79
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cześć dziewczyny,
chciałabym zacząć swoją przygodę z hybrydą. Znalazłam ofertę na allegro z lakierami a.t.a. professional (miałam takie na paznokciach i długo mi się utrzymywały), ale zdaje się, że regulamin zabrania mi podrzucenia linka (za mało postów napisanych ). Jeśli miałybyście chwilę czasu to możecie zerknąć na: Zestaw Hybrydowy CABANA (w sensie wpisać na allegro w wyszukiwarkę)? Przede wszystkim moje obawy są do lampy... Ewentualnie czy polecacie inne zestawy w podobnej cenie (albo i niższej, o ile takowe są)?

Mam nadzieję, że post jest zgodny z regulaminem, jeśli nie proszę o edytowanie.
DoriisW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 18:04   #243
19agga93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

heej co sądzicie o tym zestawie?
http://allegro.pl/zestaw-5x-semilac-...617884768.html

chciałabym go kupić ale mam troszkę wątpliwości..
po 1. co to za lampa? czy jest coś warta?
po 2. ta lampa na innych stronach jest po 400zł.. a na niektórych stronach jest przeceniona z 500zł na 360!! a tu na aukcji cały zestaw jest za 300 i to mnie trochę dziwi nie wiem co o tym myśleć

poradzi mi ktoś?
19agga93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 21:04   #244
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Hej,
zacznę standardowo:P
Chcę zakupić zestaw do samodzielnego robienia hybryd.
Zastanawiam się nad zestawem semilac z mostkiem led 6w badz nad którymś z poniższych zestawów:
http://www.neonail.pl/katalog/zele-h...d-12-watt.html

http://www.neonail.pl/katalog/zele-h...lampa-9-w.html

Co o nich myślicie?Czy którykolwiek z nich wart jest uwagi? Co polecacie na początek?
Wielokrotnie miałam robioną hybrydę w salonie, ale chciałabym zająć się tym sama- potrzebuje porady co wybrać na początek,aby nie utopić kasy i się nie zrazić.
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 08:10   #245
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

1. Lampy LED 6W i 9W to nie jest dobra inwestycja, więc pomysł na zestaw z tą lampą od razu odrzuć.
2. Dziewczyny polecają wiele firm, musisz posiedzieć troche na forum i poczytać
3. Jeśli już koniecznie uprzesz się na zestaw to ja osobiście polecam Neonail, ale wierz mi że część dziewczyn poleci Ci Semilac, jeszcze inna część Cosmetics Zone itd. Musisz poczytać i sama uznać co Ci pasuje
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 07:38   #246
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Szybkie pytanie Ten zestaw jest ok?
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 07:58   #247
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

jeśli semilac Ci odpowiada to zestaw jest ok
__________________
I will do what queens do. I will rule.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-12-07 o 08:00
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 08:11   #248
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jeśli semilac Ci odpowiada to zestaw jest ok
To zamawiam
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 20:02   #249
201801022110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 26
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Witajcie Dziewczyny
dziś przyszedł do mnie Mikołaj (z małym opóźnieniem) ale przyniósł mi wielki kufer cudowności
http://allegro.pl/show_item.php?item=5232441581
To jest moje pierwsze spotkanie z hybrydą więc zobaczymy. Nie znalazłam co prawda opinii nt. tych lakierów czy firmy ale szczerze mówiąc zasugerowałam się opinią nt. sprzedawcy na allegro.
Na razie nie mogę się wypowiedzieć. Poza tym, że wszystko przyszło
podejrzewam też będę miała z biegiem czasu dużo pytań do tych z Was, które są już zaawansowane w robieniu hybryd pozdrawiam
201801022110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 06:56   #250
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

W zestawie masz niestety baze/top 2 w 1. Ja w swoim pierwszym zestawie też taką miałam, tyle że innej firmy. Niestety efekt był taki, że paznokcie w ogóle nie błyszczały i do tego odpadły na drugi dzień po tym wszystkim nauczyłam się na błędach żeby nie kupować tego typu produktów, wszystkie lakiery z zestawu wyrzuciłam, zostawiłam tylko sprzęt i akcesoria. Lakiery musiałam kompletować od zera, ale na dobre mi to wyszło
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 19:31   #251
201801022110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 26
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

też się właśnie nad tym zastanawiałam.... zobaczymy, będę robić w weekend pierwszą hybrydę to dam znać czy się trzyma. Słyszałam od Pani u której robiłam wcześniej, że bardzo dobre są (i tanie) Artlak. ale w moim zestawie są inne. zobaczymy....
201801022110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 20:40   #252
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Malwina_krk Pokaż wiadomość
Słyszałam od Pani u której robiłam wcześniej, że bardzo dobre są (i tanie) Artlak. ale w moim zestawie są inne. zobaczymy....
Toż to herezje! Artlak to nawet nie są hybrydy zgaduję, że te z zestawu z kuferkiem jakościowo są porównywalne właśnie do ArtLaków. Sklep ma kilkaset negatywnych i neutralnych komentarzy. Wiele z nich mówi wprost "lakiery złej jakości". No ale ile dziewczyn tyle opinii więc mam nadzieję, że Tobie się sprawdzą. A jak nie to zostanie przecież jeszcze fajny kufer i akcesoria
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 07:15   #253
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

podpisuje się pod tym powyżej Artlaków nawet za 50 gr bym nie kupiła, bo po co marnować pieniądze na coś co jest żelem w pędzelku i to i tak bardzo kiepskiej jakości
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 15:41   #254
19agga93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

skompletowałam sama i kupiłam dzisiaj zestaw do hybryd
tutaj lista, co myślicie?

Lampa cyfrowa LCD UV 36W z różową osłoną
Nail Cleaner płyn do przemywania - PURE - 1000 ml
SEMILAC® Remover - Płyn do usuwania lakieru hybrydowego - 1000 ml
Folie do usuwania lakieru hybrydowego SEMILAC® - 50 szt.
Waciki do manicure 1000 szt. (2 rolki po 500 szt.) - 12 warstwowe
Pilnik banan 100/180 Semilac Quality
Pilnik prosty 180/240 Semilac Quality
Pilnik szeroki 80/100 Semilac Quality
Baza do lakieru hybrydowego - 7 ml
Lakier hybrydowy Semi Hardi Clear (HARD) - budujący 7 ml
TOP do lakieru hybrydowego - 7 ml
Lakier hybrydowy Semilac 001 Strong White - 7 ml
Lakier hybrydowy Semilac 019 Blue Lagoon - 7 ml
Lakier hybrydowy Semilac 027 Intense Red - 7 ml
Blok polerski Semilac Quality
19agga93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 19:43   #255
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 19agga93 Pokaż wiadomość
skompletowałam sama i kupiłam dzisiaj zestaw do hybryd
tutaj lista, co myślicie?
Wygląda solidnie Tylko te folie do usuwania hybryd to taki trochę zbędny i drogi bajer. Prawie 20zł, a starczy tylko na pięć manicure, albo i na mniej jeśli stopy też robić.
Wystarczy bawełniany wacik kosmetyczny i rolka kuchennej folii aluminiowej którą można sobie docinać
Albo w jakimś innym sklepie dokupić klipsy do paznokci. Raz płacisz, a używasz dopóki się nie rozlecą.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 20:06   #256
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Osobiście bym zrezygnowała z tych folii do usuwania lakieru - polecam za to zwykłą folię aluminiową z Biedronki za +/- 4zł, jest bardzo gruba, porządna, nie rozrywa się.

Zamiast Removera idealnie sprawdza się zmywacz Isana z Rossmana (ten zielony, już było o nim wiele razy pisane).

Lakier hybrydowy Semi Hardi Clear (HARD) - budujący 7 ml - był hitem rok temu, zmieniła się formuła i jest badziewiem

Baza - ta z Semilac ciężko się odmaczała, osobiście polecam Gelish (dużo droższa, ale i większa)

Powodzenia!
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 20:21   #257
varkaice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 55
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość

Lakier hybrydowy Semi Hardi Clear (HARD) - budujący 7 ml - był hitem rok temu, zmieniła się formuła i jest badziewiem

Baza - ta z Semilac ciężko się odmaczała, osobiście polecam Gelish (dużo droższa, ale i większa)
Albo Extra Base z Neo Nails. Również do przedłużania i świetnie się odmacza. Cena spora ale i pojemność duża.
W Rossmanie jest również specjalny zmywacz do hybryd. Ten "zielony", na Semilac jakoś spektakularnie nie działa. Na inne firmy faktycznie daje radę. 😊

Wysłane z Note 4
varkaice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 06:52   #258
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

możesz wrzucić zdjęcie tego zmywacza hybryd z Rossmanna?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 08:31   #259
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
możesz wrzucić zdjęcie tego zmywacza hybryd z Rossmanna?
Ja go odradzam. Jest maly, drogi i szajski. Już lepszy zielony zmywacz z isany.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 08:49   #260
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

ciekawa jestem o jakim produkcie mówimy bo nic takiego w Rossmannie nie rzuciło mi się w oczy...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 18:31   #261
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Chyba to: http://www.rossmann.pl/Produkt/Czter...4969,4940,5851
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 07:45   #262
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

dzięki
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 15:32   #263
201801022110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 26
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

hmm.....no to nie wiem....wydawało mi się że kobieta która robi hybrydy zawodowo (bardzo dobrze w mojej ocenie) jest autorytetem w pewnym sensie. Ale dokładnie, ile Pań tyle opinii .
Co do mojego zestawu: zrobiłam hybrydę w niedzielę rano licząc się z tym, że następnego dnia zaraz odpadnie. Póki co jest i ma się dobrze zobaczymy co dalej, w końcu powinna się trzymać z 2 tyg, przy założeniu że dobrze ją zrobiłam
201801022110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 22:32   #264
marstar94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Witam drogie panie ,chciałbym mojej dziewczynie kupić na święta prezent a dokładniej właśnie taki zestaw do manicure hybrydowego tylko jest taki problem , że ja nie mam o tym żadnego pojęcia . Bym nie chciał kupić jej jakiegoś szmelcu tylko już dosyć porządny zestawik więc dlatego kieruję się do was panie czy byście mi mogły doradzić co jest potrzebne do takiego zestawu i jakiej firmy . Błagam o pomoc
marstar94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 22:46   #265
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez marstar94 Pokaż wiadomość
Witam drogie panie ,chciałbym mojej dziewczynie kupić na święta prezent a dokładniej właśnie taki zestaw do manicure hybrydowego tylko jest taki problem , że ja nie mam o tym żadnego pojęcia . Bym nie chciał kupić jej jakiegoś szmelcu tylko już dosyć porządny zestawik więc dlatego kieruję się do was panie czy byście mi mogły doradzić co jest potrzebne do takiego zestawu i jakiej firmy . Błagam o pomoc
Polecam semilac o ile masz taki budżet
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 22:53   #266
marstar94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Budżet nie gra tu roli , chcę po prostu żeby były to dobre produkty którymi będzie mogła sobie jak i komuś od czasu do czasu zrobić te pazury tak żeby była zadowolona , bo ona na punkcie paznokci ma fioła , bym mógł jej się spytać co i jak ale by były nici z niespodzianki . A co jest potrzebne do takiego zestawu ?
marstar94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 23:02   #267
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez marstar94 Pokaż wiadomość
Witam drogie panie ,chciałbym mojej dziewczynie kupić na święta prezent a dokładniej właśnie taki zestaw do manicure hybrydowego tylko jest taki problem , że ja nie mam o tym żadnego pojęcia . Bym nie chciał kupić jej jakiegoś szmelcu tylko już dosyć porządny zestawik więc dlatego kieruję się do was panie czy byście mi mogły doradzić co jest potrzebne do takiego zestawu i jakiej firmy . Błagam o pomoc
Jesteś pewien, że chcesz taki prezent sprawiać ukochanej całkowicie bez konsultacji z nią? choćby sam wybór kolorów... Ja wolałabym nawet zrezygnować z efektu niespodzianki, żeby móc zdecydować jakie odcienie wybrać.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 06:20   #268
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

na allegro jest duży wybór już całkiem gotowych zestawów. Wysyłam kilka, w sumie z trzech firm (cosmetics zone, semilac, neonai):

http://allegro.pl/zestaw-xxxl-4x-neo...854871090.html

http://allegro.pl/manicure-lakier-hy...860085171.html

http://allegro.pl/zestaw-led-36w-lam...641479943.html

http://allegro.pl/zestaw-5x-semilac-...617884768.html

na allegro możesz też kupić niemal identyczne zestawy ale z lampą UV (tańsze), ja wysłałam tylko linki z lampami LED bo te są lepsze i praktyczniejsze.

Jeśli to ma być faktycznie porządny zestaw to radze nie kupować firm typu c&c, art lak, tifton i innych tego typu gdzie w zestawie za 100 zł będzie dużo lakierów w plastikowych butelkach
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 09:16   #269
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

I ja jeszcze nie polecam bazy CZ
__________________
" Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tutaj. "
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 16:15   #270
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczyny, co myślicie o tych zestawach?

1. http://allegro.pl/zestaw-xxxl-5x-sem...747311912.html

2. http://allegro.pl/zestaw-xxl-7x-semi...735073662.html

3. http://allegro.pl/zestaw-5x-lakier-s...634214957.html

4. http://allegro.pl/semilac-zestaw-xxl...845227011.html

Zależy mi, żeby było wszystko to, co niezbędne do przygotowania takiego manicure, ale też żeby były 3 kolory w zestawie. Nie wiem jednak, czy aby na pewno to są "prawdziwe", a chciałabym już mieć porządny zestaw. Co myślicie?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-28 17:45:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.