Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-18, 15:54   #1
JadowitaBiedronka
Raczkowanie
 
Avatar JadowitaBiedronka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 90

Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?


MAM problem.Otoz ponad rok prostowalam wlosy przez c teraz mam bardzo cieniutkie chyba ze pokrece to wydaje sie ze jest ich wiecej (naturalne ma krecone). pierwszy raz wlosy farbilam we wrzesniu na kolor rudy farba palette chyba . teraz mam bardzo suche i chcialam zafarbic jeszcze raz ale na blond bo czuje ze w tym kolorze naprawde dorze bym sie czula. jednak boje sie ze wlosy zaczna mi wypadac i najzwyczajniej w swiecie zaczne lysiec:/ musialabym uzyc rozjasniacza (jak widac na zjecu mam ciemne wlosy).prosze o rade to dla mnie bardzo wazne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nan asza klase.jpg (52,2 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg justyna121212.jpg (31,3 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krezona na wizaz.jpg (126,7 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na nk 2.jpg (45,2 KB, 67 załadowań)
JadowitaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 16:11   #2
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

Jeśli je teraz rozjaśnisz to jest spore prawdopodobieństwo, że nawet jeśli nie zaczną wypadać to z kolei zaczna się kruszyć. W każdym bądź razie rozjaśnianie teraz (zwłaszcza, jeśli chcesz to zrobić sama) z całą pewnością im zaszkodzi - będą jeszcze bardziej suche, jeszcze cieńsze i słabsze. Na zdjęciu z wyprostowanymi włosami (2) szczególnie wydać, że są w kiepskiej kondycji.

Ogólnie, jeśli bardzo checsz włosy rozjaśnić, to polecałabym poczekać co najmniej miesiąc nie prostując w tym czasie włosów i poddając je kompleksowej regeneracji.
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 18:42   #3
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

Dołóż do tego jeszcze robienie odrostów co jakiś czas, ciągłe osłabianie..
Więc albo wstrzymaj się z farbowaniem i zafunduj włosom nawilżenie i regeneracje, albo w ogóle nie farbuj.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:30   #4
JadowitaBiedronka
Raczkowanie
 
Avatar JadowitaBiedronka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 90
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

ja nie chce rozjasniac sama bron boze ... nie prostuje wlosow praktycznie w ogole teraz raz na tydzien to maks . natomiast musze miec krecone bo jak nie pokreceani nie wyprostuje to wygladam ogropnie. (gora oklapnieta dol falowany). nie uzywam lokowki daje tlyko pianke i lekko tapiruje czy to tez je niszczy?KOMPLEKSOWEJ REGENERACJI- czyli co? uzywam odzywki z serii nivea 'wlosy suche cienke' czy cos takiego i staram sie braz skrzyp.czy to wysraczy ? a jelsi nie to co jeszczem oge zrobic?
JadowitaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:44   #5
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

Cytat:
Napisane przez JadowitaBiedronka Pokaż wiadomość
ja nie chce rozjasniac sama bron boze ... nie prostuje wlosow praktycznie w ogole teraz raz na tydzien to maks . natomiast musze miec krecone bo jak nie pokreceani nie wyprostuje to wygladam ogropnie. (gora oklapnieta dol falowany). nie uzywam lokowki daje tlyko pianke i lekko tapiruje czy to tez je niszczy?KOMPLEKSOWEJ REGENERACJI- czyli co? uzywam odzywki z serii nivea 'wlosy suche cienke' czy cos takiego i staram sie braz skrzyp.czy to wysraczy ? a jelsi nie to co jeszczem oge zrobic?
Nivea i skrzyp to troche malo. Jestes posiadaczka kreconych wlosow, ktore sa suche z natury. Powinnas wiec zapewnic im maksymalna dawke nawilzenia. W tym celu moge polecic:
- linie nawilzajaca matrix biolage hydratherapie, zwlaszcza balsam(cos jak odzywka) i tonik nawilzajacy - na allegro taniej
- WAX polski Moc Natury - tym przy okazji odzywisz wlosy, ktorym na pewno takie dokarmienie jest potrzebne
- na wizazu popularna jest maska Gloria, jednak ona dobra jest dla wlosow zdrowych. Dla wlosow po prostownicy bedzie niewystarczajaca
- dziewczyny polecaja tez maske Kallos Crema al latte - ponoc swietny nawilzacz, sadzac po wlosach wlascicielek - musi byc swietna

Dobrze, ze odstawilas prostownice to powinien byc pierwszy krok w Twojej codziennej pielegnacji. nalezysz do niewielkiego procenta dziewczyn posiadajacych loki - docen to unikaj kosmetykow, ktore maja w skladzie ALCOHOL DENAT - bardzo wysusza i zamiast pomoc wlosom tylko im zaszkodzi (alcohol denat zawiera m.in. jedwab biosilk). Dobrze by bylo gdybys odstawila tez suszarke, jesli uzywasz. Teraz jest cieplo, wiec daj wlosom odetchnac przez wakacje - poki tak sie da.

Ja na Twoim miejscu nie zdecydowalabym sie na dekoloryzacje. Przerabialam to juz na swoich lokach - chcialabys zobaczyc efekty? To byla tragedia i dpiero po paru miesiacach ciezkiej walki i udalo mi sie doprowadzic wlosy do jakiego takiego stanu. A i tak w efekcie musialam je sciac i teraz zapuszczam od nowa Najlepiej dla wlosow byloby gdybys zapomniala o farbowaniu i dala odrosnac swoim naturalnym. Jesli koniecznie chcesz farbowac, sprobuj szamponow koloryzujacych - np L'oreal Casting...Jak masz jakies pytania odnosnie kreciołów - pisz. Namawiam, zebys dala im być sobą Pozdrawiam.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:45   #6
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

Tapirowanie sprawia, że włosy stają się "sianowate" i tracą połysk. Zrobić dla swoich włosów możesz wiele, poczytaj o tym. Najlepsze domowe maseczki, wcierki, płukanki...
Po prostu, jeśli chcesz, aby Twoje włosy przeżyły rozjaśnianie, doprowadź je do dobrego stanu
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:51   #7
JadowitaBiedronka
Raczkowanie
 
Avatar JadowitaBiedronka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 90
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

Farbowac Chcialam Dopiero Koncem Czerwa 28/29. Przez Ten Czas Bede Sie Starala Na Maksa Dbac O Te Moje Wloski Juz Kupuje Te Wszystkei Odzywki I Tak Dalej. Chcialabym Odstawic Suszarke Ale Wtedy To Juz W Ogole Bede Wygladac Jak Idiotka:/ Uwierzcie... Mam Tak Suche Wlosy Ze Az Mi Sie Beczec Chce;/ Dziekuje Za Wszystko Ale Pwoeidzicie Jeszcze Czy Jesli Przez Te Dwa Miesiace Je Jakos Nawilze Itd To Moge Zafarbic? Czy Jeszcze Nie ? I CZY MOGE UZYWAC WSZYSKTEI TEO DZYWKI NARAZ?
JadowitaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 20:00   #8
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

Cytat:
Napisane przez JadowitaBiedronka Pokaż wiadomość
Farbowac Chcialam Dopiero Koncem Czerwa 28/29. Przez Ten Czas Bede Sie Starala Na Maksa Dbac O Te Moje Wloski Juz Kupuje Te Wszystkei Odzywki I Tak Dalej. Chcialabym Odstawic Suszarke Ale Wtedy To Juz W Ogole Bede Wygladac Jak Idiotka:/ Uwierzcie... Mam Tak Suche Wlosy Ze Az Mi Sie Beczec Chce;/ Dziekuje Za Wszystko Ale Pwoeidzicie Jeszcze Czy Jesli Przez Te Dwa Miesiace Je Jakos Nawilze Itd To Moge Zafarbic? Czy Jeszcze Nie ? I CZY MOGE UZYWAC WSZYSKTEI TEO DZYWKI NARAZ?
Bron Boze nie mozesz wszystkich na raz, bo uzyskasz efekt odwrotny do zamierzonego, przeciazysz wlosy. Jesli zalezy Ci na szybkim i dlugotrwalym efekcie to kup ten balsam i tonik nawilzajacy matrix biolage - ja tym zregenerowalam wlosy. Mialam tez szampon i krem do stylizacji, ale sadze, ze te dwa w/w wystarcza. Tonik bardzo Ci pomoze w codziennej stylizacji wlosow i bedziesz mogla zrezygnowac z suszarki. Dasz wlosom samym wyschnac, potem spryskasz tonikiem i on nawilzy wlosy, a przy okazji wyeliminuje kompletnie puszenie i podkresli skret. Naprawde daje fantastyczny efekt. Natomiast suszarka sobie tylko zaszkodzisz, mowie Ci wykorzystaj te wakacje Oprocz tych dwoch kosmetykow moglabys 2x w tygodniu robic sobie maseczke WAX moc natury i sadze, ze Twoim wlosom nie bedzie trzeba nic wiecej do szczescia...
Moze umowmy sie, ze za 2 miesiace wkleisz tu zdjecia stanu wlosow jaki uda Ci sie osiagnac od teraz i wtedy Ci doradzimy? Tak byloby najbezpieczniej.
A w ogole na zdjeciach masz tak ladny kolor, ze mi by bylo szkoda farbowac takich wlosow Pasuje do Ciebie. Na pierwszym zdjeciu wygladasz jak Ciara

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-05-18 o 20:02 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 07:06   #9
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Smile Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

Na pewno bardzo dobry fryzjer powinien się tym zająć bo inaczej to kiepsko to widzę.Możesz totalnie zniszczyć swoje włosy a szkoda by było.
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 14:43   #10
JadowitaBiedronka
Raczkowanie
 
Avatar JadowitaBiedronka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 90
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

Wiecie co wam powiem... zaczne uzywac tych kosmetykow ktore mi polecilas oczywiscie bo chce jakos wzmocnic te wlosy ale co do blondu to chyba rezygnuje.boje sie bo moja mama w mlodosci miala bardzo geste wlosy tak jak kiedys ja przed prostowaniem a teraz ma 38 lat i ma bardzo rzadkie jak pajenczyna...i mozemiec tylko krotkie;/ dlatego sie boje ze to dziedziczne...wczesniej dziewcyzny mi doradzily zafarbic na kolor cynamonowy i chyba tak zrobie..jutro ide do fryzjera ale tylko sciac troche
JadowitaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 23:23   #11
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

Cytat:
Napisane przez JadowitaBiedronka Pokaż wiadomość
Wiecie co wam powiem... zaczne uzywac tych kosmetykow ktore mi polecilas oczywiscie bo chce jakos wzmocnic te wlosy ale co do blondu to chyba rezygnuje.boje sie bo moja mama w mlodosci miala bardzo geste wlosy tak jak kiedys ja przed prostowaniem a teraz ma 38 lat i ma bardzo rzadkie jak pajenczyna...i mozemiec tylko krotkie;/ dlatego sie boje ze to dziedziczne...wczesniej dziewcyzny mi doradzily zafarbic na kolor cynamonowy i chyba tak zrobie..jutro ide do fryzjera ale tylko sciac troche
bardzo rozsadna decyzja, ciesze sie, ze wlasnie taka podjelas. Naprawde, poczytaj watki o kreconych wlosach Jest ich troche - zapraszam. Warto podkreslac to, co sie posiada naturalnie. Masz piekne oczy, ciekawa twarz...Krecone, naturalne wlosy wydobeda z Ciebie "pazur" I to fakt, od farby wlosy robia sie cienkie i rzadsze. Dopoki nie musisz - nie farbuj.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 08:42   #12
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

Witaj
Ja od siebie polecam naturalne kompresy z ciepłej oliwy z oliwek bądz róznego typu olejów np. z orzeszków ziemnych czy też sezamowy,kokosowy....dużo ich jest i więkoszść z nich ma zbawienny wpływ na włosy.Włosy mogą się szybciej przetłuszczać,ale coś za coś.Te kompresy najlepiej trzymać minimum godzinę,a różnica będzie widoczna bardzo szybko.
Wątków na temat oliwy na przesuszone włosy było mnóstwo....wpisz w wyszukiwarkę.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 16:31   #13
JadowitaBiedronka
Raczkowanie
 
Avatar JadowitaBiedronka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 90
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

Tak jak mowilam scielam wlosy troche tylko ze teraz sa jeszcze gorsze. Chociaz sa wg mnie odzywione bo staly sie gladsze i nie takie suche ale chodzi mi o to ze nie moge sie w ogole normlanie uczesac.nawet jak wyporstuje ot po minueciu mam tkai wywiniete (widac na zdjeciu) a znowy moglabym je zostawic naturalne ale zeby ladnie krecone wygladaly mysze tapirowac a wtedy mam siano i juz naprawde sa brzydkie;/ nie iwem co robic;/ znacie jakeis kosmetyki ktore NAPRAWDE albo prostuja albo ladnie kreca wlosy?;/ mialam szampon z nivea ale nic mi nie pomagal:/ co moglabym zrobic. dodaje zdjecia jakby cos
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (60,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (57,9 KB, 43 załadowań)
JadowitaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 16:33   #14
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

Cytat:
Napisane przez JadowitaBiedronka Pokaż wiadomość
Tak jak mowilam scielam wlosy troche tylko ze teraz sa jeszcze gorsze. Chociaz sa wg mnie odzywione bo staly sie gladsze i nie takie suche ale chodzi mi o to ze nie moge sie w ogole normlanie uczesac.nawet jak wyporstuje ot po minueciu mam tkai wywiniete (widac na zdjeciu) a znowy moglabym je zostawic naturalne ale zeby ladnie krecone wygladaly mysze tapirowac a wtedy mam siano i juz naprawde sa brzydkie;/ nie iwem co robic;/ znacie jakeis kosmetyki ktore NAPRAWDE albo prostuja albo ladnie kreca wlosy?;/ mialam szampon z nivea ale nic mi nie pomagal:/ co moglabym zrobic. dodaje zdjecia jakby cos
Dlaczego je tapirujesz? Nie ma kosmetykow, ktore Ci poskrecaja wlosy (moze kremy kondycjonujace, ale to na zdrowym, nawilzonym wlosie). Dlaczego nie wprowadzisz pielegnacji, o ktorej Ci pisalam? To naprawde pomoze. Zaufaj wlascicielce wymuskanych kreciolkow
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 18:16   #15
JadowitaBiedronka
Raczkowanie
 
Avatar JadowitaBiedronka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 90
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

oczywiscie ze wprowadze juz je zamowilam wiec albo przyjda jutro albo w poniedzialek. po prostu chcialabym zeby byly ladne bez prostownicy.
JadowitaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 18:48   #16
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

Cytat:
Napisane przez JadowitaBiedronka Pokaż wiadomość
oczywiscie ze wprowadze juz je zamowilam wiec albo przyjda jutro albo w poniedzialek. po prostu chcialabym zeby byly ladne bez prostownicy.
Aha to swietnie W takim razie nastaw sie na to, ze troche bedziesz musiala pomeczyc je tymi kosmetykami, a pozniej beda sie juz ladnie ukladac. Moze sprobuj pianki wellaflex do fal i loków? Nalozyc na minimalnie podsuszone wlosy i wgniatac trzymajac glowe w dol...ogolnie jesli chcesz podkreslic skret wlosa powinnas je jak najdluzej ugniatac z pochylona glowa. Tapirowanie jeszcze barrdziej niszczy wlosy.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 15:22   #17
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

nie dla rozjaśniaczy i farb Palette! i nie dla tapirowania(zgadzam się z tulipanną)
podkuruj je nieco a potem do dobrego fryzjera mozesz isc farbnąć. jakaś lepszą farbą.

włoski można ladnie podkrecać tak jak dziewczyny mówiły wcześniej, ale też uważaj na to jakiej pianki uzywasz, bo sa takie które ci je tez wysuszą.
zawsze możesz jakoś ładnie spinać
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 19:49   #18
JadowitaBiedronka
Raczkowanie
 
Avatar JadowitaBiedronka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 90
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

problem w tym czy ja nie wiem jak moglabym spiac te 'wlosy' :/ szuakalam jkis ladnych upiec ale mam zakrotkie albo zamalo albo nie wiem :/ albo mi nie pasuj;/ a ja suzkam czegos na lato co szybko uloze i juz ..chcialam sobie tez przedluzyc wlosya ale to podobno strasznie niszczy
JadowitaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 18:34   #19
JadowitaBiedronka
Raczkowanie
 
Avatar JadowitaBiedronka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 90
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

i juz troche czasu minelo od mojej ostatniej wizyty tutaj. zafarbione.tak jak mowilam na brazowy. nie ma wielkiej rozicy ale przynajmniej nie widac mi tych odrowstow juz ..co do wlosow to jest lepiej uzuwyalam tych kosmetykow no i wg mnie widac poprawe dodaje zdjecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Justynka1.jpg (45,9 KB, 36 załadowań)
JadowitaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 18:41   #20
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

Ja tez prostowałam cały rok i potem farbowałam... Przez jakies 2 tygodnie moje włosy były gładkie i miały ładny kolor a po miesiacu to normalnie mi sie siano zrobiło ze nawet wyprostować nie mogłam teraz chodzę w spietych włosach bo sa okropne czekam az odrosną Nie polecam farbowania po prostowanych włosach ok roku!!!
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 07:57   #21
JadowitaBiedronka
Raczkowanie
 
Avatar JadowitaBiedronka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 90
Dot.: Czy wlosy prostowane ponad rok, slabe,szuche i cienkie moga byc farbowane?

Cytat:
Napisane przez kasiaczek141 Pokaż wiadomość
Ja tez prostowałam cały rok i potem farbowałam... Przez jakies 2 tygodnie moje włosy były gładkie i miały ładny kolor a po miesiacu to normalnie mi sie siano zrobiło ze nawet wyprostować nie mogłam teraz chodzę w spietych włosach bo sa okropne czekam az odrosną Nie polecam farbowania po prostowanych włosach ok roku!!!
KASIACZEK 141 - jaki masz kolor naturalny i na jaki farbilaas? jezeli twoje wlosy sa szorstkie i jak mowisz suche to mozesz zastosowac te kosmetyki ktore dziewczyny polecily mi wyzej. Mnie pomogly. Zamawialam na allegro. Ale bardzo dobra jest tez odrzywka garnier fructis chyba odbudowa i blask .. niewiem jak Twoje alem oje wlosy sa po niej po prostu cudowne.. miekkie, nie puszcza sie gladkie.. .uzywam od tygodnia , a wczesniej mialam wiele innych odrzywek czy masek i zadna mnien ie zadowala jak ta polecam


a szczerze mowiac to mi sienawet poprawily choc nie wime jakim cudem po tym farbowaniu... teraz w zasadzie mam proste zaraz po wysuszeniu ale sadze ze to tez zasluga odywek, suszenia suszarka skierowana dodolu oraz trzymania wlosow w tzw pionie podczas suszenia xxxd no ale wole tak niz prostownica No ja osobiscie mysle ze jezeli farbujemy farba o kolorze zblizonym do naszego naturalnego to nie mazle.. co innego jezeli wlosy czarne robimy blond to sie nie zdziwie jesli bedzie to tzw siano ...
JadowitaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.