Czy to błędnik? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-06, 20:27   #1
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312

Czy to błędnik?


Hej, mam dosyć nietypowy problem.
Może zacznę od początku, odkąd pamiętam miałam okropną chorobę lokomocyjną, nie byłam w stanie przejechać nawet 7 km. Od razu robiło mi się niedobrze. Jednak mój problem nie dotyczy jedynie samochodu, nigdy nie mogłam kręcić się na karuzeli, nawet na huśtawce od razu kręciło mi się w głowie. Nie wiem ile to miało z tym wspólnego ale rodzice mi opowiadali że jak tylko zaczęli mnie bujać jak byłam mała to od razu płakałam.
Teraz moje problemy są głębsze, pamiętam że jak kiedyś grałam w pewną grę, i jak miałam lagi (obraz się cofał często) też miałam zawroty głowy ale myślałam, ze to przez zmieniający się obraz, jednak od nidawna grając w inna gre, w której obraz się za bardzo nie zmienia, po ok godzinie grania muszę się oderwać od komputera bo mam wrażenie że zaraz zwymiotuje. Może to być spopowdowane błędnikiem? I czy jest to na skutek skupiania się na komputerze? Boję się iść teraz do lekarza, bo jak mi zdiagnozuje coś że jest to przez komputer, to mogę mieć peroblemy z dostaniem się na studia ;(. Mam w wymaganiach na kierunek "do 4 godzin przed komputerem".
Miała któaś z was do czynienia z podobną sytuacją?
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-06 21:27:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.