Kremy Dr.Scheller - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-18, 15:50   #1
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936

Kremy Dr.Scheller


Witam Was Biochemiczki.Mam nadzieje,że pomożecie Szukałam w wyszukiwarce ale nie znalazłam nic na ten temat.Otóż w tym tygodniu odwiedziłam SuperPharm i zaintrygowały mnie kremy firmy Dr.Scheller.Słoiczki z ciemnego szkła, o poj.30 ml w cenie ok 50 zł.W KWC nie znalazłam opinii na ich temat-jedynie Apotheker Scheller,ale to chyba pokrewna firma.W każdym razie interesuje mnie czy któraś z Was może używała tych kremów.Mnie interesuje głównie ten do cery suchej lub na zmarszczki(także pod oczy był koncentrat).Skład z tego co czytałam stojąc przy półce wydawał mi się całkiem przyjazny.Waham się nad zakupem,ale najpierw chciałabym poznać opinie
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 16:24   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Wydaje mi sie,ze to ta sama firma-jedynie nazwa ulegla zmianie oraz opakowania tzn.szata graficzna
https://wizaz.pl/kosmetyki/producent-403.htm
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 16:32   #3
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Są dość dobre-naturalne składniki, pod warunkiem,że nie masz na żaden z nich alergii.Są na stronie drogerii esentia.pl, chyba są przy tych produktach recenzje kupujących. Może to ci coś pomoże.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Może ten ci się spodoba:
http://esentia.pl/DrScheller_Olejek_...acy_p39670.htm
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 10:43   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Dr. Scheller to Apotheker Scheller po liftingu. kremy maja 50ml, a 30ml koncentraty i 15ml krem pod oczy czyli standart. To kosmetyki naturalne z tym samym certifikaterm co Weleda czy Dr. Hauschka.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 13:20   #5
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Kosmetyki maja bardzo fajny , naturalny sklad, co co efektow to wlasnie koncze sloiczek kremu porzeczka-marula. Jak dla mnie zwykly krem choc od razu powiem,ze mnie nic nie zchwyca bo wszystko dziala na mnie tak samo Polecałabym raczej osobom o suchej cerze, gdyż krem jest dosc treściwy.Zapach neutralny. A Super-phrmie sa częste promocje , ja tam kupowałam go w cenie ok 33 zl.
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2010-04-23 o 17:47
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 13:28   #6
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Skład kremu porzeczka-marula wyglada super, bardzo podobny jest też krem olejek arganowy-amarant.
Fakt, że są tansze kremy z bogatym i naturalnym, certyfikowanym składem np. seria Suhada Nature (2 razy do roku pojawia sie w sklepach sieci Lidl), ale można sie na kremik Dr. Schellera skusić. Mimo wszystko wart jest sugerowanej przez producenta ceny (ok. 50 zł) Nie ma w nim jakiś sciemnianych wypełniaczy tylko multum składników aktywnych.
Cery mieszane i tluste powinny uważac - spore ryzyko zapchania (duzo olejów - w tym kilka na poczatku składu, skwalan, jakies maselko roślinne).
Tak jak już wspomniała tranqil babe - krem treściwy, raczej odpowiedni dla cer suchych.

Nigdy nie zwrocilam uwagi, piszecie ze pielegnacje Schellera można dostac w Superpharm? Gdzies jeszcze?

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-04-23 o 13:54
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 17:46   #7
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kremy Dr.Scheller

To ja jeszcze swoje 3 gorsze napisze. Nie znam NK z Lidla, ale znam NK z Rossmanna czyli Alterra. Ichnie kremy sa dla mnie zbyt woskowe, niby sie wchaniaja, a mam wrazenie ze obkleil mnie woskowa warstwa, skora nie umie oddychac, czuje jak cieplo mi narasta i na buzi pojawiaja sie krople potu. Straszne uczucie, jak by nas ktos w folie wlozyl. Za to u Schellera nie mam takiego uczucia. Mam porbke kremu ujedrniajacego na dzien i kremu intensywnego do cery wrazliwej.Mialam dokladnie po 2 probki zuzylam po jednej i czekam na cieplejsze dni, zeby sprawdzic jak sie w inna pogode sprawdza. Z kremu do cery wrazliwej nie wiem czy jestem zadowolona. Jest dziwny dla mnie. Pieknie sie wchlania, jak na piekna wiosne az za dobrze. Pisze ze nadaje sie do cery suchej, a jest zadziwiajaco dla mnie lekki. Po chwilce dosmarowywalam sie nim, albo bralam Penaten Panthenol-Creme bo buzia zaczela mi sie rumienic nawet na czole. czuc bylo ze nawilzenia brakuje, ze krem zbyt dobrze sie wchlonal, wiec pomyslalam, ze na lato bedzie lepszy. Krem przeciwzmarszczkowy na dzien wyprobowalam jesienia i jego konsystencja juz jest inna, bardzij kremowa, ciutke ciezsza. bardzo przxyjemny, chodz w zimie przy niskiej wilgotonosci nie zabezpieczyl skory przed dalszym traceniem wody z naskorka. Moze uda mi sie kiedy dorwac probki kremu z serii do cery suchej( mialam stara wersje do suchej i ciekawa jestem na ile nowe sa inne). Dla mnie Scheller jest duzo przyjemniejszy w uzytkowaniu jak te tanie NK
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 17:52   #8
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Skład kremu porzeczka-marula wyglada super, bardzo podobny jest też krem olejek arganowy-amarant.
Fakt, że są tansze kremy z bogatym i naturalnym, certyfikowanym składem np. seria Suhada Nature (2 razy do roku pojawia sie w sklepach sieci Lidl), ale można sie na kremik Dr. Schellera skusić. Mimo wszystko wart jest sugerowanej przez producenta ceny (ok. 50 zł) Nie ma w nim jakiś sciemnianych wypełniaczy tylko multum składników aktywnych.
Cery mieszane i tluste powinny uważac - spore ryzyko zapchania (duzo olejów - w tym kilka na poczatku składu, skwalan, jakies maselko roślinne).
Tak jak już wspomniała tranqil babe - krem treściwy, raczej odpowiedni dla cer suchych.

Nigdy nie zwrocilam uwagi, piszecie ze pielegnacje Schellera można dostac w Superpharm? Gdzies jeszcze?
W super-pharmie od kilku miesięcy bodajże, jest dostępna ta seria, co jakiś czas tam wpadam i obniżki poszczególnych kremów z serii są częste W Krakowie są tez w drogeriach Firlit, poza tym nie widziałam niestety .
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 18:38   #9
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
W super-pharmie od kilku miesięcy bodajże, jest dostępna ta seria, co jakiś czas tam wpadam i obniżki poszczególnych kremów z serii są częste W Krakowie są tez w drogeriach Firlit, poza tym nie widziałam niestety .
Wg. strony Schellera w niektorych Rossmannach i Naturach też są te kosmetyki (dla każdego miasta podane, ktore konkretnie)

moni widze też zachwala te kremy . Mnie sie bardzo spodobały składy i słoiczki kremidełek Schellera, także musze je kiedys wyprobowac - szkoda, ze teraz mam zapasy innych specyfików do zuzycia.

Na polskiej stronie producenta jest przeglad całej serii naturalnej
http://www.dr-scheller-cosmetics.pl/dr-scheller - w KWC nie ma nawet polowy tego. Szkoda tylko , ze nie podaja składow - taki strzał we własne kolano, no bo jest sie przeciez czym pochwalić i zachecic do kupna bardziej wnikliwe konsumentki (ktorych przybywa ) !
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 18:45   #10
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kremy Dr.Scheller

to ja zapraszam na niemiecka stronke tam sa sklady
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 21:13   #11
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Używałam tych kosmetyków "przed liftingiem". Miałam całą serię do wrażliwej skóry z algami, słoiczki były granatowe. Krem na dzień miał lekką konsystencję, trochę nawet wodnistą, ten na noc był gęściejszy, nie miały zapachu-bardzo je sobie chwaliłam, były delikatne, nie zapychały, ładnie nawilżały skórę, szkoda,że ich już nie ma No i żel myjący z tej serii był mega łagodny bez SLS itp, delikatniutki zapach, wydajny, SUPER!!! Miałam jeszcze tonik różany (boski, choc teraz używam hydrolatu-tańszy i nawet lepszy) oraz grejpfrutowy do skóry tłustej-ten miał alkohol, ale nie podrażniał, ładnie ściągał pory i tonizował, cudny zapach. Używałam też kremów: karotenowego na dzień, troszkę buzia się po nim świeciła no i zapach taki sobie, zachwycona jakoś nieziemsko nie byłam, ale krem ogólnie bardzo dobry, kupiłam kiedys w promocji duży słoik za 30zł , więc uważam, że za taki naturalny kosmetyk to warto było; z kwiatu pomarańczy na noc ale oddałam mamie, bo za tłusty był, ładnie pachniał, mam była bardzo zadowolona; ananasowego dla cery z problemami - zapach średni, konsystencja raczej lekka, krem fajny, nawilżał, choć jakoś na wypryski to nie działał, ale nie szkodził. Ogólnie byłam zadowolona z tych kosmetyków, kupowałam je po niższej cenie (kremy po 30-35zł, ale jakieś duże te ich słoiczki były, no i b.wydajne; tonik ok.18zł) gdy wycofywali z Natury i innych sklepów przed zmianami. Obecnie nie mam dostępu do nich w jakiś rozsądnych cenach, a ciekawa jestem jakie są.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 11:16   #12
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kremy Dr.Scheller

O jak miło, akurat szukałam tego wątku

Chciałam kupic mamie kremik (lat 60), cera normalna.
Co wy na taki sklad? Warto kupić. Dodam, że wcisnełam mamie mój krem z Lidla ten naturalny z certyfikatem, ale z serii bambus-ryż. Chciałam kupic jej cos bardziej dla jej cery - dojrzałej.

Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil*, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Glycine Soja Oil*, Glycerin, Hydrogenated Coconut Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Decyl Oleate, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Shorea Stenoptera Seed Butter, Cetearyl Glucoside, Argania Spinosa Kernel Oil, Amaranthus Caudatus Seed Extract, Mauritia Flexuosa Fruit Oil*, Spilanthes Acmella Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lecithin, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Alcohol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum, Limonene**, Citral**, Linalool**, Geraniol**, Citronellol**, Coumarin**.

to jest krem na noc z olejkiem arganowym, moze ktos mial?
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 17:56   #13
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Ja mam probke kremu ale dziennego. Jedna zuzylam a druga czeka na swoja kolej. Podejrzewam ze wersja nocna bedzie tresciwsza. ogolem dzienny krem wspominam milo i mysle ze dla starszej pani godny wyprobowania.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 18:09   #14
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Z tej marki polecę krem do rąk z nagietkiem - niech się wszystkie inne wymysły schowają w kąt. Moja sis używa go nałogowo i jest to krem który warto kupić. Trudno go dostać - w Wawie widziałam w Forte Farma na Świętokrzyskiej. Dodam, że mocno nawilża, jest tępy, ale odżywia dłonie. I niedrogi - poniżej 10 zł. Kiedyś kiedyś (w 2003) roku przed zmianą opakowań były w upadłej GC.

Edytowane przez 201604211128
Czas edycji: 2010-05-07 o 18:10
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 18:14   #15
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Z tej marki polecę krem do rąk z nagietkiem - niech się wszystkie inne wymysły schowają w kąt. Moja sis używa go nałogowo i jest to krem który warto kupić. Trudno go dostać - w Wawie widziałam w Forte Farma na Świętokrzyskiej. Dodam, że mocno nawilża, jest tępy, ale odżywia dłonie. I niedrogi - poniżej 10 zł. Kiedyś kiedyś (w 2003) roku przed zmianą opakowań były w upadłej GC.
No własnie, kremik do rąk to już wizazowy hicior Widze nawet, ze duzo ludzi zamawia go po zawyzonej cenie przez allegro. Szkoda, ze te kosmetyki sa tak trudno dostepne.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 18:19   #16
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja mam probke kremu ale dziennego. Jedna zuzylam a druga czeka na swoja kolej. Podejrzewam ze wersja nocna bedzie tresciwsza. ogolem dzienny krem wspominam milo i mysle ze dla starszej pani godny wyprobowania.
brzmi zachęcająco
a wersja na dzień jaka się wydaje?
1. krem jest gęsty czy lekki?
2. wchłania się łatwo czy pozostawia lepką i świecąca warstwę?
pytam, bo ta seria jest na kilku różnych olejkach i wyciągach....

coraz bardziej ciekawi mnie ta firma...
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-07 o 18:20
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 18:23   #17
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
No własnie, kremik do rąk to już wizazowy hicior Widze nawet, ze duzo ludzi zamawia go po zawyzonej cenie przez allegro. Szkoda, ze te kosmetyki sa tak trudno dostepne.
Mi też tego szkoda i mam nadzieję, że jak pojadę na studia drugie to je dostanę.
P.S. Wiesz gdzie go można dostać w Szczecinie? To moje ulubione miasto ( ) i zamierzam się tam po studiach przenieść (studia albo w Poznaniu, albo w Gdańsku lub w Katowicach)
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 00:36   #18
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Mi też tego szkoda i mam nadzieję, że jak pojadę na studia drugie to je dostanę.
P.S. Wiesz gdzie go można dostać w Szczecinie? To moje ulubione miasto ( ) i zamierzam się tam po studiach przenieść (studia albo w Poznaniu, albo w Gdańsku lub w Katowicach)
Bardzo mi miło, ze tak doceniasz Szczecin w porownaniu z innymi miastami . Jest bardzo piękny (zwłaszcza rejony Pogodna, Glebokiego, Lasku Arkońskiego ). Problemem jest to, ze nie wykorzystuje swoich mozliwosci i ma kiepskie władze = zastój w rozwoju W ogole to temat na dluzsza dyskusje
Co do Schellera - niestety, Superpharm w CH Galaxy to chyba jedyne miejsce gdzie mozna znalezc, ale tez okrojony asortyment. Kremu do rąk chyba nie widziałam, ale zmaierzam sie zorientowac w najblizszym czasie

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-05-08 o 00:37
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 07:43   #19
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
brzmi zachęcająco
a wersja na dzień jaka się wydaje?
1. krem jest gęsty czy lekki?
2. wchłania się łatwo czy pozostawia lepką i świecąca warstwę?
pytam, bo ta seria jest na kilku różnych olejkach i wyciągach....

coraz bardziej ciekawi mnie ta firma...
Dla mnie ma super konsytencje. Dla cery tlustej lub mieszanej ze sklonnoscia do mocnego przetluszczania tez pewnie ebdzi za ciezki. Moja mieszana cera lubi krem Nivea i tak samo dobrze przyjmuje dzienny Schellera, a przynajmniej te kilka razy co probka mi starczyla. Lubie takie konsystencje, ktore nie przeciekaja przez palce. U mnie sie ladnie wchlonal. napisze ze krem Intensywny z serii do cery wrazliwej jest o wiele lzejszy i wodnisty, przez co mnie zawiodl, bo ma byc do cery suchej, a on mi wybitnie jest za lekki na teraz, wiec w zimie... calkiem odpada, jedynie potrafie go sobie wyobrazic latem.
Scheller dzienny ma dla mnie idealna konsystencje, nie jest bardzo lekki, ale tez nie ejst taki bardzo gesty. mam w domu gesciejszy krem ktory najlepiej wklepywac bo inaczej naciagamy sobie gebe na wszystkie strony, a tym Schellerem to tak fajnie sie smaruje.
Ja mam probki z niemieckiej stronki Schellera, jest jest tez polska, to popros o probke. jesli obsluga klienta jest taka dobra jak u mnie to ci przysla. Fakt ze nie zawsze u mnie maja akurat taka probke jak by sie chcialo, ale przysylaja i to sie liczy, dbaja o klienta.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 09:28   #20
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Bardzo mi miło, ze tak doceniasz Szczecin w porownaniu z innymi miastami . Jest bardzo piękny (zwłaszcza rejony Pogodna, Glebokiego, Lasku Arkońskiego ). Problemem jest to, ze nie wykorzystuje swoich mozliwosci i ma kiepskie władze = zastój w rozwoju W ogole to temat na dluzsza dyskusje
Co do Schellera - niestety, Superpharm w CH Galaxy to chyba jedyne miejsce gdzie mozna znalezc, ale tez okrojony asortyment. Kremu do rąk chyba nie widziałam, ale zmaierzam sie zorientowac w najblizszym czasie
Merci Daj znać mi
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 10:36   #21
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Monika bardzo Ci dziękuję za odpowiedz Jezeli skusze sie na ich produkty, albo mama przetestuje to na pewno podziele sie wrazeniami
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 18:53   #22
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Ja mam kremy do rąk Arganowy i Nagietkowy.Poprostu są super!Co prawda nagietkowy się dłuzej wchłania ale jak już to zrobi to mięciutka skóra zostaje W SuperPharmie są napewno i często na promocji.Jak kupiłam krem arganowy to mały nagietkowy dostałam gratis
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-05-08 o 18:56
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 21:56   #23
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Tak kremiki do rąk są świetne, a nagietkowy dla mnie najlepszy
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 14:52   #24
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Jaką konsystencję ma serum łagodzące Schellera z betainą i lukrecją? Lepi się? :/
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 22:50   #25
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Bodajże do 21 lipca jest w SuperPharm promocja na produkty do oczyszczania twarzy. Kosztują 11.99 Ja kupiłam żel do mycia i tonik, ale na razie nie mogę nic powiedzieć bo otworzę dopiero jak zużyję to co mam
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 10:09   #26
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kremy Dr.Scheller

dzieki za cynk
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 18:52   #27
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Kremy Dr.Scheller

hej Dziewczyny, mam pytanie mogłybyście zajrzeć do swoich słoiczków i pomóc mi odczytać datę na kremie? mam taką: Z4110808 i nie wiem, w którą stronę czytać - czy jest ważny do 2008 czy do 2011?
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 21:49   #28
mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 114
Question Dot.: Kremy Dr.Scheller

Cześć Dziewczyny!
Bardzo Was prosze o pilna pomoc Jestem w ciąży i ostatnio zakupiłam serum przeciwzmarszczkowe Dr. Scheller: http://esentia.pl/DrScheller_Olejek_...owe_p39675.htm

W skład tego serum wchodzi olejek arganowy i ekstrat z amarantu. Przeczytalam, że amarant spożywany przez kobiety w ciąży może wywoływac wady wordzone u dziecka ... http://pl.wikipedia.org/wiki/Amarant_(chemia) Krem (serum) to nie to samo co żywność ale przerazilam się okropnie!! ... Czy smarowanie sie serum może w jakiś sposób zaszkodzic dziecku???
mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 19:14   #29
mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 114
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Kobietki, bardzo prosze o pomoc
mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 18:45   #30
ania_35
Przyczajenie
 
Avatar ania_35
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Odświeżam wątek. Kilkanaście lat temu bardzo lubiłam te kremy (mineralny, ananasowy, marchewkowy). Teraz poszukiwałam kosmetyków naturalnych i przypomniałam sobie tą firmę - kupiłam z serii do cery wrażliwej krem http://esentia.pl/DrScheller_Jojoba_...acy_p39658.htm
i serum
http://esentia.pl/DrScheller_Jojoba_...acy_p39658.htm.
Stosuję już 3 tygodnie - może wcześnie na efekty, ale wydaje mi się, ze serum na mnie nie działa wcale, a krem wygładził cerę i lekko nawilżył.
Miały to być kosmetyki łagodzące podrażnienia - chcę pozbyć się czerwonego rumienia na nosie, spłycić naczynka, na ale widocznego efektu działania nie ma.
Muszę napisać, że konsystencja, zapach, aplikacja i odczucie po niej są bardzo pozytywne.
Gdbyby nie brak działania na moje podrażnienia, to resztą jestem zachwycona.
Najchętniej kupiłabym wszystkie kremy tej firmy - miałam jeszcze próbkę przeciwzmarszczkowego z olejem arganowanym i zapach i cera po posmarowaniu rewelacja.
Szkoda, że teraz produkują tylko słoiczki 50 ml, dawniej kupowałam 30 ml i było to dla mnie w sam raz. Lubię zmieniać kremy.
Ale niestety - nochal muszę znowu potraktować pharmecerisem N.
Reszta buzi będzie kolejno testować kremy schellera.
Cerę mam już niestety dojrzałą, prawie 40
Mam też balsamy do ciała- rokitnikowy i z olejem z macademia.
Te świetnie nawilżają.
Czy są tu wizażanki używające tych kremów? Jakie są Wasze opinie?
ania_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.