Okres... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-14, 09:40   #1
Zuza88
Raczkowanie
 
Avatar Zuza88
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 52
GG do Zuza88
Unhappy

Okres...


Witam serdecznie
mam dziwny problem , od ok. 3 miesiecy w pierwszym dniu okresu wystepuja u mnie dziwne obiawy , dostaje goraczki , ogolnie bardzo slabo sie czuje , wymiotuje i mam biegunke ;( no i bardzo boli , potem wszystko wraca do normy ;/ Jak narazie nie jestem wstanie isc do lekarza , czy ktos wie moze co to jest?????
prosze o pomoc


pozdrawiam
Zuza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 10:44   #2
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Okres...

Moja siostra w 1 dniu okresu ma straszne bóle, wymiotuje i ma biegunkę - już tak od kilku lat. W zasadzie zawsze cieżko znosiła pierwszy dzień, ale bardzo się to wzmocniło po tymczasowym braku okresu spowodowanym mocnym schudnięciem.
Skoro jednak u ciebie jest tak od 3 miesięcy, a wcześniej było ok, to musisz się wybrac do lekarza. Wiesz, że nie jesteśmy w stanie zdiagnozowac, co ci jest, bo może to zrobic tylko lekarz. Każdy przypadek jest inny
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 10:55   #3
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Okres...

Dla mnie też pierwsze dwa dni są koszmarem. Jestem słaba, mam nudności (choć nie wymotuję), ciągle śpiąca. Podbrzusze mam nabrzmiałe i bolesne. Praktycznie co godzinę w kibelku a do tego skurcze między pochwą a odbytem doprowadzają mnie do szału. Nospę nie bardzo można wziąćś bo wtedy mam obfitsze krwawienie, ale jak bardzo boli to biorę mimo to.

Przyzwyczaiłam się już do tych sensacji. Wiem że taki mój urok . Jestem zdrowa co potwierdziła ginekolog. Teraz zaczęłam brać tabletki żeby między innymi wyregulować i zmiejszyć okres. Wiem ze mam niski poziom żelaza i każde krwawienie mnie osłabia i mam zawroty głowy. Im jestem starsza tym jest gorzej - podobno organizm daje mi znać ze czas na dziecko .

Każdy okres jest trochę inny, zauważyłam że im więcej ruchu i sportu tym jest lepiej i łagoniej. Inne moje koleżanki też mają podobne objawy -ból, biegunka i skurcze.

Jak się lepiej poczujesz idź do ginekologa, zawsze lepiej dmuchać na zimne. Będziesz spokojniejsza i polecą ci dobry środek przeciwbólowy.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 11:17   #4
Zuza88
Raczkowanie
 
Avatar Zuza88
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 52
GG do Zuza88
Dot.: Okres...

dziekuje wam dziewczyny
wiem ze musze sie wybrac do lekarza i napewno to zrobie , ale jak pomysle ze bede sie juz tak meczyc ;/ to mi sie odechciewa... ehhhh


pozdrawiam
Zuza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 11:35   #5
Ecstasy1985
Raczkowanie
 
Avatar Ecstasy1985
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 443
GG do Ecstasy1985
Dot.: Okres...

znam taki przypadek i koleżance przypisano na to hormony, teraz jest już normalnie. Jednak każdy przypadek jest inny. Na pewno nie bedziesz sie tak męczyć do końca życia, lekarz pomoże
__________________
Would you die tonight for love?




59 miech!!!!
_________________________ _________________________ ____

Misja w Zambii!! Pomóż!!

Ecstasy1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.