Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-12, 21:53   #2041
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Mam jeszcze pytanie dotyczące suplementów na włosy. Chciałabym trochę wspomóc organizm, planuję zakup kompleksu witamin i minerałów, oleju z wiesiołka oraz czegoś stricte na włosy i paznokcie. Potrzebuję suplementu o krótkim, konkretnym składzie, bez dodatku całej listy witamin, które zdublują mi się z 'multiwitaminą'. Czy istnieje taki suplement? Możecie coś polecić?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 22:59   #2042
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ale o co konkretnie chodzi z tym wzmocnieniem? Zeby mniej wypadaly? Czy lepiej wygladaly? Z tego co wiem to bardzo dobrym suplementem na wlosy jest Biotebal, ale to tez chyba w przypadku niedoboru biotyny, choc sprobowac nie zaszkodzi.

Natomiast jezeli chodzi Ci o poprawe wygladu wlosow, to ja polecam olej lniany. Wczesniej spozywalam rozne oleje, ale dopiero konkretny efekt uzyskalam, pijac olej lniany.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 00:00   #2043
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Odpukać nie mam problemów z wypadaniem, włosy mam raczej zdrowe, ale cienkie i delikatne, myślałam o wzmocnieniu w sensie właśnie lepszego wyglądu i lekkiego przyspieszenia porostu. Robię też przerwę od lakierów, trochę przegięłam z hybrydami, więc interesuje mnie coś co polepszy i wzmocni od środka i włosy i paznokcie.

Poczytam jeszcze o lnianym, miałam z nim epizod (250ml), ale chyba zbyt krótki, bo żadnych efektów nie zauważyłam. Wiesiołek bardzo polecany jest właśnie na włosy, mnie interesuje ze względu na tłustą skórę, ma nie powodować powstawania wyprysków, co na przykład ogromnie mnie męczyło przy tranie.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 01:16   #2044
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ja z kolei odkrywam uroki miodowego Seri jako zabezpieczenia długości podczas mycia. I ta puchata konsystencja Mięciutkie włosy.
Wydobywam skręt i liczę dni do cięcia. Bobik do ramion
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 14:01   #2045
kolnelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 11
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

który olej do włosów wysokoporowatych nie żółci blondu?
kolnelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 23:17   #2046
pawralel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 3
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

hej dziewczyny! kurcze, egzaminy coraz blizej, a ja zamiast czytac wkrecam sie we wlosowy temat i glownie ogladam filmiki na yt pewnej rudej dlugowlosej :v dzisiaj moja pielegnacja wygladala tak: kilka h z odzywka stuningowana m.in. olejami, umycie rozwodnionym ultra doux z garniera, a teraz sobie siedze z biovaxem pod combem czepkowo-recznikowym, zachwycajac sie jego cudownym zapachem wisni. az musialam sie pochwalic tym wlosingiem #zapalpoczatkujacego

za to w lodowce czeka juz zalane woda siemie lniane; mam zamiar wykorzystac je jako zel/zabezpieczenie na koncowki. podobno genialna sprawa. macie moze jakies doswiadczenia z tym produktem?
pawralel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 00:23   #2047
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pawralel Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! kurcze, egzaminy coraz blizej, a ja zamiast czytac wkrecam sie we wlosowy temat i glownie ogladam filmiki na yt pewnej rudej dlugowlosej :v dzisiaj moja pielegnacja wygladala tak: kilka h z odzywka stuningowana m.in. olejami, umycie rozwodnionym ultra doux z garniera, a teraz sobie siedze z biovaxem pod combem czepkowo-recznikowym, zachwycajac sie jego cudownym zapachem wisni. az musialam sie pochwalic tym wlosingiem #zapalpoczatkujacego

za to w lodowce czeka juz zalane woda siemie lniane; mam zamiar wykorzystac je jako zel/zabezpieczenie na koncowki. podobno genialna sprawa. macie moze jakies doswiadczenia z tym produktem?
Glutek lniany robi mi świetne fale Są wtedy dobrze skręcone i miękkie. A w ogóle, dzisiaj mam twarde włosy i spuszone. Kallos ProTox nie pasi w tę pogodę
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-22, 21:10   #2048
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Kupiłam loton i balsam Seboradin regeracyjny za 10 Zł sztuka 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 13:28   #2049
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Kupiłam loton i balsam Seboradin regeracyjny za 10 Zł sztuka 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba jakaś promocja?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-02, 15:55   #2050
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;79334976]To chyba jakaś promocja? [/QUOTE]

Nie wiem w E.leclerc takie ceny, były niektórych produktów z Sebusia xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-02, 19:31   #2051
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Odpukać nie mam problemów z wypadaniem, włosy mam raczej zdrowe, ale cienkie i delikatne, myślałam o wzmocnieniu w sensie właśnie lepszego wyglądu i lekkiego przyspieszenia porostu. Robię też przerwę od lakierów, trochę przegięłam z hybrydami, więc interesuje mnie coś co polepszy i wzmocni od środka i włosy i paznokcie.

Poczytam jeszcze o lnianym, miałam z nim epizod (250ml), ale chyba zbyt krótki, bo żadnych efektów nie zauważyłam. Wiesiołek bardzo polecany jest właśnie na włosy, mnie interesuje ze względu na tłustą skórę, ma nie powodować powstawania wyprysków, co na przykład ogromnie mnie męczyło przy tranie.
Jezeli szukasz takiego wzmocnienia, to ja naprawde polecam olej lniany do picia. Wplywa nie tylko na wlosy, ale i na stan paznokci. Ja tez robie hybrydy i nie mam problemu z plytka paznokciowa, a wczesniej byla miekka, rozdwajala mi sie itd.

A moglabys rozwinac jak to jest z tym tranem? Bo ja tez od jakiegos miesiaca go spozywam i tez zauwazylam, ze mnie wypryszcza, gdzie nie mialam takiego problemu juz od dluzszego czasu. I tak zastanowilo mnie to co napisalas.



Teraz w okresie jesienno-zimowym mialam ogromny problem z przetluszczaniem sie sklapu. W zapasach mialam Elseve magiczna moc glinki, ktory uzywalam raczej okazjonalnie i ku mojemu zaskoczeniu wlosy wytrzymaly bez mycia az 5 dni, gdzie zwykle po 3 dniach mialam problem ze skalpem. Do tego wlosy po tym szamponie bardzo ladnie odbijaja mi sie od nasady i sa gestsze i miesiste. Poki co bede go uzywac i zobacze, bo cos widze, ze obietnice producenta nie sa goloslowne

Wyciagnelam tez z zapasow balsam-maske szungitowa w tubie i rowniez jestem zadowolona. Mialam moment, ze przestal mi sie sprawdzac, wiec odlozylam, jakis czas temu wyciagnelam i bardzo fajnie

A Wy cos tam wyprobowalyscie nowego? Moze uzywa ktoras z Was szamponu Elseve Fibralogy na gestosc wlosow? Bo pot ym glinkowym mam ochote wyrpobowac jakies inne wersje.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-03, 14:12   #2052
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A moglabys rozwinac jak to jest z tym tranem? Bo ja tez od jakiegos miesiaca go spozywam i tez zauwazylam, ze mnie wypryszcza, gdzie nie mialam takiego problemu juz od dluzszego czasu. I tak zastanowilo mnie to co napisalas.
U mnie to wyglądało tak, że kilka lat temu w okresie zimowym miałam ogromny problem z wysuszoną, aż swędzącą skórą, zwłaszcza na nogach. Ktoś wtedy polecił mi tran, skóra szybko zrobiła się taka elastyczna i nawilżona, ale jednocześnie cera zaczęła się pogarszać, pojawiło się sporo wyprysków. Nie skojarzyłam jeszcze wtedy faktów, zaczęłam szukać przyczyny w internecie i dopiero później na jakimś forum przeczytałam, że tran mimo iż jest zbawienny dla skóry to właśnie może powodować pogorszenie cery u osób z problematyczną skórą. Nie opiszę tego fachowo, bo teraz już niewiele pamiętam, ale chodziło o budowę chemiczną i skład kwasów tłuszczowych w tranie, który może powodować u niektórych takie objawy (ktoś później opisywał podobne spostrzeżenia do moich, ale były też i zupełnie przeciwne). Polecono mi przerzucić się na ogórecznik lub wiesiołek, które ze względu m.in. na GLA wykazują silnie leczniczy wpływ na wszelkie stany zapalne.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 18:11   #2053
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Olej lniany do picia to genialna sprawa, tylko trzeba go bezwględnie przechowywać w chłodzie, cały czas. Sklepy mają to w pupie, w niektórych aptekach widziałam lniany w małych lodóweczkach przy kasie. Ja kiedyś chciałam połączyć picie lnianego z przyjmowaniem witaminy D, ale te kapsułki były już zjełczałe i do niczego się nie nadawały, wyrzucone pieniądze.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 21:05   #2054
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Doczekałam chwili kiedy został mi tylko jeden szampon zdenkowałam zapasy Teraz w kwestii kosmetyków będę minimalistką
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 00:10   #2055
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
U mnie to wyglądało tak, że kilka lat temu w okresie zimowym miałam ogromny problem z wysuszoną, aż swędzącą skórą, zwłaszcza na nogach. Ktoś wtedy polecił mi tran, skóra szybko zrobiła się taka elastyczna i nawilżona, ale jednocześnie cera zaczęła się pogarszać, pojawiło się sporo wyprysków. Nie skojarzyłam jeszcze wtedy faktów, zaczęłam szukać przyczyny w internecie i dopiero później na jakimś forum przeczytałam, że tran mimo iż jest zbawienny dla skóry to właśnie może powodować pogorszenie cery u osób z problematyczną skórą. Nie opiszę tego fachowo, bo teraz już niewiele pamiętam, ale chodziło o budowę chemiczną i skład kwasów tłuszczowych w tranie, który może powodować u niektórych takie objawy (ktoś później opisywał podobne spostrzeżenia do moich, ale były też i zupełnie przeciwne). Polecono mi przerzucić się na ogórecznik lub wiesiołek, które ze względu m.in. na GLA wykazują silnie leczniczy wpływ na wszelkie stany zapalne.
O dzieki, poszperam sobie w internecie pod tym katem

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;79450606]Doczekałam chwili kiedy został mi tylko jeden szampon zdenkowałam zapasy Teraz w kwestii kosmetyków będę minimalistką [/QUOTE]

To grautluje, ja na dzien dzisiejszy mam tyle tego wszystkiego , ze nie wiem kiedy zdolam to zdenkowac Choc juz dawno niczego nie kupowalam do wlosow. Mam juz sprawdzone produkty i czekam az wymecze reszte.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 15:19   #2056
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

cześć dziewczyny
powiedzie mi proszę, na co zwracać uwagę podczas wyboru szczotki do włosów?
Mam włosy grube i długie, raczej nieplączące się, ale z tendencją do łamiących się końcówek. Obecnie używam TT, ale chyba tęsknię za standardową szczotką z rączką

A może macie jakieś polecane przez Was?
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 16:17   #2057
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Od paru dni biorę biotebal Liczę na fajne efekty(o ile brakuje mi biotyny w organizmie) xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 15:03   #2058
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

A ja dzis w Biedronce kupilam wcierke pokrzywowa Saponics i olejek Chia z Herbal Care, ktos cos probowal?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 15:45   #2059
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Od paru dni biorę biotebal Liczę na fajne efekty(o ile brakuje mi biotyny w organizmie) xd
Od paru dni myślę żeby kupić biotebal i ciągle biję się z myślami czy warto :/ Czekam w takim razie na efekty i Twoją opinię
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-18, 19:57   #2060
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Od paru dni biorę biotebal Liczę na fajne efekty(o ile brakuje mi biotyny w organizmie) xd

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
Od paru dni myślę żeby kupić biotebal i ciągle biję się z myślami czy warto :/ Czekam w takim razie na efekty i Twoją opinię

Znam kilka osób, które stosowały przez dłuższy czas Biotebal i opinie były 50 na 50. Cześć osób rzeczywiście przyznało, że efekty były zauważalne, a inne różnicy nie widziały wcale. Mowa o włosach.
Jak miałam dziwny okres, w którym włosy mi wypadały wręcz garściami i aż bałam się myć głowę, to poszłam w bardziej naturalne sposoby. Herbata z pokrzywy dwa razy na dzień i olejek z pokrzywy do wcierania we włosy i skore głowy. Kuracja około 3 tygodni i problem zniknął, a kondycja włosów zdecydowanie się polepszyła. Przynajmniej raz w tygodniu robię sobie „maskę” z olejku i trzymam na włosach 10-15 min.

Jeśli chodzi o paznokcie to nigdy szczególnie nie miałam problemu.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 09:07   #2061
sylvana0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 73
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

od czego mogą ciemnieć mi pojedyńcze włosy? Mam ciemny blond , a mam coraz więcej czarnych mega czarnych mocnych włosów od cebulki na całą długość włosa. Uzywam : jak na razie różne olejki , głównie arganowy na końcówki, odzywka olejek z awokado i masło karite garniera
sylvana0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 13:50   #2062
choleroza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 68
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Jeśli idzie o wypadanie włosów, to zgodzę się z dziewczynami, które mówią, że działają naturalne terapie np. z pokrzywy czy czarnej rzepy.
Ostatecznie można też sięgnąć po takie silniejsze rozwiązania typu jakieś leki. Widziałam, że jest coś takiego jak Mediceuticals, ale właśnie te najlepsze preparaty bazują właśnie na naturalnych składnikach, a nie na chemii. Zwracaj też uwagę na to, żeby w kosmetykach, których używasz do włosów nie było slsów i innych tego typu dziwadeł.
Niewielka z nich korzyść dla włosów, a dla skóry głowy w ogóle zło.
choleroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 15:09   #2063
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Znam kilka osób, które stosowały przez dłuższy czas Biotebal i opinie były 50 na 50. Cześć osób rzeczywiście przyznało, że efekty były zauważalne, a inne różnicy nie widziały wcale. Mowa o włosach.
Jak miałam dziwny okres, w którym włosy mi wypadały wręcz garściami i aż bałam się myć głowę, to poszłam w bardziej naturalne sposoby. Herbata z pokrzywy dwa razy na dzień i olejek z pokrzywy do wcierania we włosy i skore głowy. Kuracja około 3 tygodni i problem zniknął, a kondycja włosów zdecydowanie się polepszyła. Przynajmniej raz w tygodniu robię sobie „maskę” z olejku i trzymam na włosach 10-15 min.

Jeśli chodzi o paznokcie to nigdy szczególnie nie miałam problemu.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi od Biotebalu pogorszyl sie stan wlosow. TYlko fakt tez byl taki, ze mi wlosy az tak nie wypadaly, po prostu myslalam, ze je sobie jakos zageszcze w ten sposob Ale staly sie brzydkie.

Znou moja siostra uzywa (ale ona ma dosc rzadkie i wypadajace wlosy ) i widac poprawe.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 21:29   #2064
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V



Ja od lutego wystartowałam z piciem skrzypokrzywy a od poniedziałku codziennie wcieram wcierkę z kozieradki
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 16:52   #2065
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Witam
Czytam i czytam i właściwie nie wiem jiz gdzie szukać.
Postanowilam laminowac dziś wlosy. Umylam, nalozylam odżywkę, splukalam. Nałożyłam żelatynę z odżywka na wlosy, czepek, ręcznik i czekanie 40 min. Nie powiem ile splukiwalam, ale długo, az mi ciepłej wody zabraklo. Włosy koszmar, kołtun szorstki. Musialam jeszcze raz umyć szamponem i odżywkę położyć. Czy tzn. że mam przeproteinowane wlosy?
Włosy rozjasniane u fryzjera. Uzywam szamponow bez sls, obecnie planeta organica z rokitnikiem i odzywka Babuszki agafii. Do tego czasem (za rzadko ale czasu brak) olejuje olejem lnianym. One sa niby suche i zniszczone, ale jednak przetluszczaja się i po dwoch dniach musze myć głowę, bo trzeciego dnia wstyd sie pokazać ludziom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 22:47   #2066
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
Witam
Czytam i czytam i właściwie nie wiem jiz gdzie szukać.
Postanowilam laminowac dziś wlosy. Umylam, nalozylam odżywkę, splukalam. Nałożyłam żelatynę z odżywka na wlosy, czepek, ręcznik i czekanie 40 min. Nie powiem ile splukiwalam, ale długo, az mi ciepłej wody zabraklo. Włosy koszmar, kołtun szorstki. Musialam jeszcze raz umyć szamponem i odżywkę położyć. Czy tzn. że mam przeproteinowane wlosy?
Włosy rozjasniane u fryzjera. Uzywam szamponow bez sls, obecnie planeta organica z rokitnikiem i odzywka Babuszki agafii. Do tego czasem (za rzadko ale czasu brak) olejuje olejem lnianym. One sa niby suche i zniszczone, ale jednak przetluszczaja się i po dwoch dniach musze myć głowę, bo trzeciego dnia wstyd sie pokazać ludziom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Możliwe, że przeproteinowałaś włosy, albo po prostu chyba nie lubią otrzymywać protein w takiej postaci. Mi na przykład żelatyna bardzo nie służy, a miałam do niej kilka podejść, zaś np. żółtko jaja czy odżywki z proteinami moje włosy bardzo lubią. trzeba próbować i każdy coś znajdzie dla siebie
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 18:47   #2067
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

A co używać, jeżeli włosy są przeproteinowane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 21:52   #2068
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Poczytaj sobie o przeroteinowaniu, ale z tego co pamietam to dziewczyny polecaly szamon z SLSem, do tego odzywka emolientowo - nawilzajaca. No i wiadomo zadnych protein.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 11:51   #2069
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Czy szampon Babydream może szkodzić skórze głowy?

Zmieniło się coś w jego składzie?
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 08:20   #2070
Agniesia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 71
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Czy ktoś stosował odzywki na włosy firmy biotebal?
Agniesia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-12 14:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.