Przyciemnienie rozjaśnianych włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-04, 23:24   #31
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Cytat:
Napisane przez olcia_8715 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!! Mam do was pytanie i mam nadzieje ze mi pomozecie...po nieudanym farbowaniu zostałam z jasnymi odrostami i ciemnymi wlosami na calej glowie...w jaki sposob mam przykryc te rudawe odrosty zeby wyrownaly sie kolorystycznie z ciemnymi wlosami??czy np bardzo ciemny braz podchodzacy pod czarny to zalapie??blagam o szybka odpowiedz!!!!
O kurcze, faktycznie sie zalatwilas To chyba wyglada jeszcze gorzej niz czarne odrosty rozjasnianych na bardzo jasno wlosach, ale mysle ze jakis bardzo ciemny kolor powinien wyrownac.

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Kumkumkum piekny masz kolor na tych zdjęciach proszę zdradź czym farbowałaś wcześniej
Moj kolor jest o wiele bardziej cieply (czyli zółty) w rzeczywistosci, niz na zdjeciach. Nie wiem czemu tak wyszedł, ale na tych zdjeciach wielu osobom sie podoba, a w rzeczywistosci nikt mi nie mowi ze mam ladny kolor, tudziez nie pyta jaka farba farbowalam. A kolor ten uzyskalam po zastosowaniu wielu farb, zaczynajac od Belle Color ( nr 111), poprzez Natural&Easy (kolor srebrzysty bardzo jasny blond), Excell 10, Casting, Nutrisse, Excellence Creme, Recital Preference... Poprostu mialam na glowie chyba wszystko oprocz Palette
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 07:16   #32
olcia_8715
Raczkowanie
 
Avatar olcia_8715
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Ł-m
Wiadomości: 103
GG do olcia_8715
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

No ja tez mam taka nadzieje ale boje sie ze ten ciemny koror jeszcze na inny odbarwi odrosty no nic...trzeba bedzie cos zrobic bo fryzjerom juz nie wierze..tyle razy zniszczyli mi wlosy wlasnie farbowaniem ze nie mam zaufania juz do nikogo...
olcia_8715 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 18:08   #33
mmmysia
Przyczajenie
 
Avatar mmmysia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 29
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

9.13 to bardzo jasny beżowy 9.02 to bardzo jasny opalizujacy
Na alegro można kupić zestaw czyli farbę ,rewelator i szampon-nie trzeba rewelatora kupować osobno-ja tak zrobiłam.
Jutro będę farbować to napiszę jak wyszło
mmmysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 16:55   #34
mmmysia
Przyczajenie
 
Avatar mmmysia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 29
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Kolor wyszedł super,źle się czułam w bardzo jasnym blondzie,tak nienaturalnie.Teraz mam naprawdę fajny naturalny blond,trochę bałam się też żeby nie wyglądać jak szara myszka ale wyszło idealnie tak jak chciałam.Napewno będę farbować tą mieszanką.Potaram się wkleić fotki
mmmysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 19:57   #35
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Cytat:
Napisane przez mmmysia Pokaż wiadomość
Kolor wyszedł super,źle się czułam w bardzo jasnym blondzie,tak nienaturalnie.Teraz mam naprawdę fajny naturalny blond,trochę bałam się też żeby nie wyglądać jak szara myszka ale wyszło idealnie tak jak chciałam.Napewno będę farbować tą mieszanką.Potaram się wkleić fotki

Nie mogę się juz doczekać fotki
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 20:12   #36
morin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 94
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

dziewczyny a nie lepiej tonerem sprobować przyciemnić? czy zmienic odcień.Ja ostatnio z platyny chce zejsc na swoj własny kolor i uzywam toneru matrixa i powiem szczerze ze jestem zadowolona oczywiscie kolor nie jest po pewnym czasie taki sam bo wiadomo ale chociazby oxydant to tylko1,8% wiec nie zniszczy tak jak prawdziwa farba.a za 3-4 tyg. mozna znowu poprawic
morin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 17:56   #37
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Cytat:
Napisane przez morin Pokaż wiadomość
dziewczyny a nie lepiej tonerem sprobować przyciemnić? czy zmienic odcień.Ja ostatnio z platyny chce zejsc na swoj własny kolor i uzywam toneru matrixa i powiem szczerze ze jestem zadowolona oczywiscie kolor nie jest po pewnym czasie taki sam bo wiadomo ale chociazby oxydant to tylko1,8% wiec nie zniszczy tak jak prawdziwa farba.a za 3-4 tyg. mozna znowu poprawic
Napiszesz cos wiecej o tych tonerach? jakie sa odcienie do wyboru (chodzi mi w szczegolnosci o blondy), chcialabym czegos co delikatnie rozswietli moje naturalne srednioblond wlosy, poniewaz moj naturalny jest troche za ciemny i dziwnie sie w nim czuje, ale w takich bardzo rozjasnionych tez nie. Jaka jest cena tych tonerow?
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 10:09   #38
chciwy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Z niecierpliwością czekam na zdjęcia
chciwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 13:45   #39
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Cytat:
Napisane przez chciwy Pokaż wiadomość
Z niecierpliwością czekam na zdjęcia
Je tez wciąż czekam
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 15:15   #40
morin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 94
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

wiecie co powiem tak toner nazywa sie matrix color sync ma sporo roznych odcieni ja robilam np kolor jasny blond mokka i w pierwszym momencie wyszedl taki jak na moje oko sredni braz ale to jest tak ze pierwsze dwa mycia jest taki potem sie wymywa jak szampon koloryzujacy tylko jest troche trwalszy niz szampon.(zamotalam troche ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi)fajne w nim jest to ze np odcien zostaje ja nie mam juz takiego platynowego sztucznego tylko naturalny blond chociaz juz toner dawno sie zmył.Nie wiem jak wyglada to jesli chodzi o rozjasnianie o ton np. mysle ze moze dal by rade ale tylko minimalnie bo to nie jest woda utleniona przeciez .pozniej wrzuce wam foto jak ta platyna wyglada po tym tonerze jak sie juz zmył moze komus sie przyda ta wiedzaaha a cena to 25zł starcza mi na 2 razy +woda to jest akurat tanie 1l to kolo20zł

Edytowane przez morin
Czas edycji: 2009-10-16 o 15:16
morin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 16:16   #41
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Cytat:
Napisane przez morin Pokaż wiadomość
wiecie co powiem tak toner nazywa sie matrix color sync ma sporo roznych odcieni ja robilam np kolor jasny blond mokka i w pierwszym momencie wyszedl taki jak na moje oko sredni braz ale to jest tak ze pierwsze dwa mycia jest taki potem sie wymywa jak szampon koloryzujacy tylko jest troche trwalszy niz szampon.(zamotalam troche ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi)fajne w nim jest to ze np odcien zostaje ja nie mam juz takiego platynowego sztucznego tylko naturalny blond chociaz juz toner dawno sie zmył.Nie wiem jak wyglada to jesli chodzi o rozjasnianie o ton np. mysle ze moze dal by rade ale tylko minimalnie bo to nie jest woda utleniona przeciez .pozniej wrzuce wam foto jak ta platyna wyglada po tym tonerze jak sie juz zmył moze komus sie przyda ta wiedzaaha a cena to 25zł starcza mi na 2 razy +woda to jest akurat tanie 1l to kolo20zł
Ja mam u góry ok 10 cm odrosty w kolorze mysiego blondu, a dalej wlosy rozjasnione do takiego bardzo jasnego blondu, Kiedys mialam jakas obsesje na punkcie farb ktore mialy "popielaty" w nazwie, w efekcie teraz po tych wielu popielach mam teraz wlosy jasne ale takie szarawe, takie dziwne. Z kolei moj naturalny kolor jest płaski, taki pospolity, nieokreślony, taki zwyczajny, chciałabym im nadac jakiejs głębi, zeby wydawały się bardziej żywe.. no nie wiem jak to określic. Chcialabym wyprobowac tego tonera, cena nie jest az taka straszna, wiele razy przymierzalam sie by kupic w koncu Richesse Diacolor ale za kazdym razem mialam dylemat, czy zamowic na allegro caly komplet farba + relewator w ilosci odpowiedniej w stosunku do farby, czy zaryzykowaci kupic w zwyklym sklepie fryzjerskim cala butle 1 litrowa i farbe. Kiedy mialam okazje zobaczyc na zywo palete kolorow Richesse i zaden kolor mi sie nie spodobal szczerze mowiac, musialabym pomieszac ze 2 kolory a to juz jest wiekszy koszt. Na dodatek nie wiem jaki jest moj typ urody, jakie kolory mi pasuja, czy sloneczne czy bardziej platynowe, popielate, ciemne, jasne... w jasny blondzie nie czulam sie za dobrze bo uwydatnial moje problemy z cera naczynkowa (twarz wydawala sie ciagle zaróżowiona), oczy mam niebieskoszare takie zimne, gdy kupowalam farby popielate to zawsze kolor wychodzil dosłownie szary, taki brunatny, ciemnek olory tez nie są dla mnie (mam jasna oprawe oczu, raz przetrzymalam farbe i wyszly mi brazowe, wygladalam jak topielica dodam ze do fryzjera nie chce isc, nie wiadomo czy bede w 100% zadowolona, kiedys moja kolezanka poszla na delikatne refleksy, ktore miay byc 0,5 tonu jasniejsze od jej naturalnych wlosow, efekt wg pana fryzjera mial byc mega naturalny i co sie okazalo ... wyszla z pasemkami, a raczej pasmami chyba z 10 tonow jasniejszymi, wygladala jak skunks, :/ pasemka mialy byc rozmyte, naturalne a zrobili jej pasma rowno oddalone od siebie z niewiarygodną dokładnoscia, jak by jej doczepili takie paski, tragedia:/
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 19:33   #42
wizaz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Przyciemnić super jasny popielaty blond

Witam

Farbuje włosy farbą z Garniera Color Naturals 111 (super jasny popielaty blond, farbowałam nią 3 razy). Chciałabym przyciemnić kolor jednak nie chce ciemnego blondu Myślałam o farbie L'oreal Preference odcień Copenhague (jasny blond popielaty) jednak boje się,że kolor wyjdzie za ciemny :/

Ciepłe odcienie w ogóle do mnie nie pasują.

Jaką farbę wybrać? Bardzo proszę o radę
wizaz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 20:38   #43
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: Przyciemnić super jasny popielaty blond

bardzo cięzko bedzie Ci przyciemic włosy. Z własnego doswiadczenia wiem ze albo wychodza siwe albo żółte albo ...brązowe (naturalny blond z Garniera) moze sprobuj najpierw lepiej szamponetka?
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 20:51   #44
wizaz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Przyciemnić super jasny popielaty blond

Cytat:
Napisane przez niebieski BoMbel Pokaż wiadomość
bardzo cięzko bedzie Ci przyciemic włosy. Z własnego doswiadczenia wiem ze albo wychodza siwe albo żółte albo ...brązowe (naturalny blond z Garniera) moze sprobuj najpierw lepiej szamponetka?
na przykład jakiej szamponetki użyć?
wizaz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:05   #45
mami3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Cool przyciemnianie blond włosów

witam,
chciałabym przyciemnić moje blond włosy. niestety jakieś dwa lata temu użyłam farby wellaton który miał minimalnie przyciemnić włosy a wyszły prawie brązowe na szczęście po jakimś miesiącu farba spłukała się postanowiłam wtedy wrócić do poprzedniego bardzo jasnego blondu i tak jest do dziś. używam farby loreal bardzo bardzo jasny blond popielaty. chciałabym aby moje włosy były bardziej naturalne. najlepeij gdyby kolor był zbliżony do tego na obrazku:
http://www.zeberka.pl/img/ela/1960.jpg lub
http://bi.gazeta.pl/im/7/5031/z5031067M.jpg
i teraz pytania:
jaka farba mogłaby dać mi pożądany efekt?
czy kiedy zafarbuję włosy na ciemniejszy blond to farba będzie się szybko słukiwać czy może zależy to od firmy farby?
z góry dziękuję za odpowiedzi
mami3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 19:50   #46
LaChocolatte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: przyciemnianie blond włosów

mam ten sam problem i chcę mieć takie same włosy

kupiłam karmelową czekoladę Welli i się boję jej użyć
LaChocolatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 09:18   #47
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: przyciemnianie blond włosów

mam dokladnie ten sam problem i jedna z mądrych wizażanek powiedziala mi ze kolor wyjdzie nierówny bo mam nierówno zniszczone wlosy. fryzjerka potwierdzila
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 16:37   #48
mami3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: przyciemnianie blond włosów

LaChocolatte jak zafarbujesz to napisz jak wyszły dziś się rozglądałam ze farbami ale nic ciekawego nie znalazłam a doświadczenie mnie nauczyła, że piękny kolor na obrazku ma się nijak do efektu
mami3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 13:12   #49
bbb85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Hej ja uzywam matrix color sync juz dosc dlugo ,
kiedyś malowałam włosy sklepowymi farbami i bardzo je zniszczyłam miałam wręcz siano i wypadały mi strasznie i niestety musiałam z do pasa ściąć do ramion i czekałam aż mi moje odrosną masakra.
Od tamtej pory nie malowałam niczym bałam się ze będe musiała przechodzić przez to jeszcze raz.
Jakis rok temu doszlam juz do swoich naturalnych i przy podcinaniu wlosow fryzjerka zaproponowala mi wlasnie matrix color sync na poczatku uzywalam odcieni naturalnym praktycznie nierozniacych sie od moich naturalnych sama natura bez podcieni nr. 8n mieszany z 6n moje wlosy byly mieciutkie super sie rozczesywały i ten kompleks świetnie je odżywił i miały taki delikatny odcień ale ładniejszy niż naturalne własne włosy , pozniej poszłam następny raz i wziełam juz sama 6n i bylo jeszcze lepiej ten odcien byl o ton ciemniejszy niz moj wlasny, wlosy w coraz lepszej kondycji wrecz zdrowe calkowicie.
Odrosty byly niewidoczne kolor stopniowo sie wyplukiwal ale w doskonaly sposob bez zadnych refleksow rudosci poprostu zdrowy naturalny odcien. Teraz skoro juz wiem ze ta farba nie niszczy wogole wlosow a wrecz je naprawia i utrzymuje w spanialej kondycji pomalowalam na nr5n i byly przyznam ciemnawe taki sreni z ciemnym braz ale wygladal super wlosy swieca sie wsciekle doskonale rozczesuja nie wypadaja ten kolor od mojego naturalnego rozni sie 3tony stopniowo sie wyplukuje do mojego naturalnego w pierwszym miesiacu pojawiaja sie delikatne odrosny ale w nastepnym juz zanikaja a farba pozostaje na wlosach i nadal je odzywia teraz zdecyduje sie na nr4n juz ciemny braz i bede co 3miesiace robic tylko odrosty i delikatnie odswiezac reszte wlosow gdyz dobrze mi jest w ciemnym kolorze i zamierzam zostac przy nim jezeli mi sie znudzi farba bez problemu sie wyplucze po kilku miesiacach.
Bardzo polecam ta farbe! pomogla mi wroic do zdrowych wlosow. Zawsze marzylam o ciemnych wlosach i teraz bez z ta farba moge sobie na nie pozwolic
bbb85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 15:24   #50
Nivantusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 3
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Witam
Mam mały problem, byłam wczoraj u fryzjerki. Chciałam mieć jasny blond, popielaty. Naturalnie mam średni / ciemny blond, taki... mysi. Otóż fryzjerka położyła mi na włosy masę rozjaśniacza i to wszystko. Teraz mam włosy, które wyglądają tragicznie, są praktycznie białe, z żółtawymi refleksami i kilkoma niebieskimi pasemkami u dołu (!).
I teraz mam pytanie, czy mogę te włosy przyciemnić tak, żeby z powrotem mieć średni blond, który wygląda naturalniej? Ponieważ po wczorajszej przygodzie zraziłam się do rozjaśniania włosów:/.
Chciałabym je przyciemnić, ponieważ postanowiłam, że to koniec z malowaniem włosów na jakiś czas, ale póki co MUSZĘ jakoś naprawić ten kolor (nie moge się z takimi włosami pokazać w szkole:/) Byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź, i przykłady farb których mogę użyć
Nivantusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 19:08   #51
201703061427
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 737
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

PODBIJAM jakich uzyc farb by z platyny szamponu by zejsc z platyny na ładny naturalny blond ??? Proszę pomóżcie... ile farbę trzymać na włosach ?
201703061427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 08:07   #52
natajla86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Czesc Dziewczyny. Jesli chcecie przyciemnic wlosy rozjasnione to najlepiej uzyc farby z odcieniem opalizujacym badz popielatym, ktore zamaskuja zolte badz pomaranczowy odcien wlosa. Jesli chcecie przyciemnic o 2-3 tony to trzeba uzyc koloru do podciagniecia, np. jesli wybieracie farbe na poziomie 9 badz 8 to do farby domieszac 3-4 cm koloru 8.30, ktore wpada w zloto, jesli na poziomie 7 to do podciagniecia 7.43 badz 7.45. Jesli chcecie podciemnic o 4 tony badz wiecje to najpierw naklada sie 10 cm koloru do podciagniecia wymieszany z sama woda a nastepnie naklada sie odrost z oxydantem 6% no i na koncu znowu kiolor zadany z 6 % woda... radze udac sie do fryzjera, bardz kupic sobie potrzebny zestaw. Takie kolory jak na zdjeciu najlepiej uzyskac przez wymieszanie kilku kolor, sama zastanawiam sie nad takim i wlosy mam tez mocno utlenione, przez co sa suche i zniszczone, ciagle je glubie, mimo tego, ze bardzooo o nie dbam. Ja mysle nad mieszanka farb majirel 9.1 z 8.2 i 7.31 .... zobaczymy co z tego wyjdzie

Edytowane przez natajla86
Czas edycji: 2011-09-01 o 08:09
natajla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:04   #53
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: Z rozjaśnianych włosów na lekko ciemniejsze? Jaką farbą?

Hej, a ja mam nieco inne pytanie.. Rozjaśniłam sobie naturalne włosy (ciemny blond) sprayem John Frieda i mają teraz taki kolor słoneczny blond. Podobam się sobie w jaśniejszych włosach, ale w pewnym momencie niepotrzebnie użyłam sprayu i są za jasne (nie, że źle wyglądam tylko chciałabym troszkę ciemniejsze...). I chciałam się zapytać czy jest jakiś sposób, aby przyciemnić takie włosy bez farby? Myślałam o tym, aby myć w jakimś szamponie dla brązowych włosów lub jakieś płukanki... Ale nie wiem co może z tego wyjść Chyba, że jakiś szampon koloryzujący?

Co radzicie?
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 10:51   #54
MonotlenekDiwodoru
Przyczajenie
 
Avatar MonotlenekDiwodoru
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3
Pomysł na przyciemnienie

Witam, mam włosy tlenione WODĄ UTLENIONĄ (wiem, bardzo inteligentne i właśnie tego okropnie żałuję...) w połączeniu ze sprayem rozjaśniającym. Ostatnie "rozjaśnianie" wodą miało miejsce około 2-3 miesięcy temu, a sprayem około półtora miesiąca temu... Mój naturalny kolor to nieco ciemniejszy, mysi blond, do którego chciałabym wrócić, ale bardziej zależałoby mi na nieco ciemniejszym odcieniu. nie chcę za bardzo czekać, aż mi odrosną, ponieważ będzie to trwało bardzo długo (włosy rosną mi wolno) i dzisiaj wpadłam na pomysł umycia włosów szamponetką (tylko właśnie nie wiem jaki odcień brązu), a później użycie płukanki z kory dębu. czy to w ogóle coś zdziała na tlenione włosy? żeby tylko były choć trochę ciemniejsze... szamponetka mi je chwyci?
MonotlenekDiwodoru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 14:59   #55
OnaIono
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Pomysł na przyciemnienie

Na Twoim miejscu spróbowałabym profesjonalnych farb np. goldwell, matrix bądź CHI. Mam je sprawdzone, kolory wychodzą zgodne z kolorem na palecie. Ostatnim razem skusiłam się na Artego- niestety na moje włosy się nie nadaje, włosy przez długi czas były "tępe, brak połysku, strasznie się kruszyły, także jej nie polecam.
A swoją drogą szamponetka raczej nie da Ci upragnionego efektu, zresztą ciężko doradzić , bez foto włosków;( Pozdrawiam.
OnaIono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 16:08   #56
MonotlenekDiwodoru
Przyczajenie
 
Avatar MonotlenekDiwodoru
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3
Dot.: Pomysł na przyciemnienie

moje włosy jeszcze całkiem niedawno były okropnie zniszczone, fryzjerka mówiła, że po moich eksperymentach cud, że mi nie wypadły... ale podratowałam je WAXem, teraz nie są jeszcze takie jak były co prawda, ale są już o wiele wiele zdrowsze są cienkie, niestety.
jak byłam dzisiaj w drogerii spytać się o radę, dostałam odpowiedź, że najlepszy będzie szampon koloryzujący Garniera bez amoniaku, kolor średni blond. teraz juz sama nie wiem, dostałam mętliku...
MonotlenekDiwodoru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 09:21   #57
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Jak przyciemnic odcień blondu.

Witam! Mam bardzo jasny blond. Do tej pory farbowany wellatonem najjaśniejszym, co u mnie daje efekt zblizony do platyny. Chciałbym teraz uzyskać kolor ciemniejszy taki średni blond opalizujący, bardziej naturalny. Niestety wczesniejsze próby położenia koloru ciemniejszego blondu konczyly sie na rozjasnionych wlosach efektem szarej "brudnej szmaty" a ja chciałam coś ciepłego. Może któraś z was poradziła sobie z tym problemem i jakąs farba dostepną w sklepach przyciemnila sobie blond? Fryzjer to ostateczność bo na moich dlugich wlosach kosztowalby przeszlo 200 zl. Wiem, że na rozjaśnione bardzo trudno uzyskac naturalny efekt. Producenci farb powinni stworzyc taka linie farb ktore mozna klasc na rozjaśnione wlosy
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 10:27   #58
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Jak przyciemnic odcień blondu.

Cytat:
Napisane przez Zielonooka Dorka Pokaż wiadomość
Witam! Mam bardzo jasny blond. Do tej pory farbowany wellatonem najjaśniejszym, co u mnie daje efekt zblizony do platyny. Chciałbym teraz uzyskać kolor ciemniejszy taki średni blond opalizujący, bardziej naturalny. Niestety wczesniejsze próby położenia koloru ciemniejszego blondu konczyly sie na rozjasnionych wlosach efektem szarej "brudnej szmaty" a ja chciałam coś ciepłego. Może któraś z was poradziła sobie z tym problemem i jakąs farba dostepną w sklepach przyciemnila sobie blond? Fryzjer to ostateczność bo na moich dlugich wlosach kosztowalby przeszlo 200 zl. Wiem, że na rozjaśnione bardzo trudno uzyskac naturalny efekt. Producenci farb powinni stworzyc taka linie farb ktore mozna klasc na rozjaśnione wlosy
jak chcesz przyciemnić to możesz położyc farbe z obnizoną wodą np do 3% albo 4,5% innym rozwiązaniem jest pigmentacja, zeby farba się nie wypłukała.
Tylko musisz rozróznic czy chcesz jak na początku mowisz-opalizujący blond, czy jak potem, że ciepły opalizujący to perła a wiec raczej chłodny kolorek, to wybierz 2 po przecinku. A jeśli "ciepły" to wybierz 3 po przecinku, czyli złoto
z drogeryjnych farb mogę Ci polecić syoss średni blond, efekt myśle, że taki jak oczekujesz, tyle, że trzeba by go zapigmentować bo się szybko wypłukuje
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 11:37   #59
justpl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 57
Dot.: Jak przyciemnic odcień blondu.

No właśnie tez kombinuję i czytam czytamw wątkach i nei wiem na jaką farbę sie zdecydowac by trochę przyciemnić...a może poczekac przez zime aż same zaciemnieją :
zdj1 moj kolor, zdj2 - jaki bym chciała uzyskac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (31,8 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MODELK~1.jpg (4,1 KB, 872 załadowań)
justpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 12:20   #60
justpl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 57
Dot.: Jak przyciemnic odcień blondu.

może tą farba :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g1287d.jpg (42,0 KB, 93 załadowań)
justpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.