Dobre dania gotowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-27, 07:54   #31
Hanaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 120
Dot.: Dobre dania gotowe

Drogie Wizażanki Z gotowców ostatnio spróbowałam pierogów ze szpinakiem z Virtu. Są to pierogi w kształcie trójkątów i można je przyrządzić na różne sposoby, ja zrobiłam je na patelni, podsmażyłam na niewielkiej ilości oliwy i zrobiły się takie pyszne i chrupiące.... mmmm... do tego miałam jeszcze sosik czosnkowy mniam!
Hanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 19:58   #32
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Dobre dania gotowe

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Kto nigdy nie stosował świeżych ziół, albo chociaż suszonych (bo woli "pomysł na", "zupę w 5 minut" i jest zatwardziałym kotleciarzem który gotuje tylko z konieczności), nawet nie wie jak bardzo psuje mięso tym czymś i nie wie co to jest dobra kuchnia.
Błagam Cię, powiedz to mojemu mężowi. Brakowało mi tego słowa - kotleciarz Od dziś tak go będę nazywać.
U niego w domu wegeta, kostki knorra te cebulki , czosnki, papryczki i inne - norma. Kostki rosołowe to samo.

Ja przyznaję bez bicia, że kostek też używam, ale bardziej z racji tego, że na wyspach jest inne mięso, inna woda i inne warzywa. Jak mam włoszczyznę z polskiego sklepu to daję tylko Vegeta Natur ( bez glutaminianu sodu ) i pycha. Ale jak mam te tutejsze warzywa to zapomnij, że rosół będzie miał jakikolwiek smak. Smak osolonej wody. Taki będzie miał.

Z gotowych dań słoiki Pudliszek. Nienajgorsze, mój kotleciarz lubi Ja też się czasem skuszę.
Ale w sumie co za problem ugotować kilo wiśni i dać kisiel wiśniowy plus cukier. Do tego jakiś drobniusi makaronik i już.
Albo mrożone warzywa (lub świeże) podsmażyć z mięskiem, dać ryż i voila.
Odkąd dostałam kilka cennych rad, zrobiłam się kreatywna jak nigdy dotąd.
__________________
Niby miasto, a świnie luzem chodzą
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 08:14   #33
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Dobre dania gotowe

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej fascynują reklamy soserów i takich tam kostek do sosów. Jak można kupić porządne mięso i dodawać do tego chemiczne dodatki? Jaki to ma sens? To znaczy wiem jaki - tak ja mawia mama TŻta: "Bez maggi, vegety to przecież bez smaku". Pal licho, że w sklepach ogromny wybór przypraw, ziół suszonych i świeżych, musi być glutaminian sodu, skrobia modyfikowana, jakieś spulchniacze, mnóstwo soli i takich tam - wtedy jest "smak". A że wszystko smakuje tak samo chemicznie, to już nieważne
Mnie też.

Człek piecze mięso, dusi, cuduje, a potem zalewa to chemią.

Fascynujące!

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
ja polecam jedzonko firmy VITRU. pierogi, naleśniki i krokiety, bardzo dobre
Jak czytam takie rzeczy, to mam ochotę zaprosić autora na pierogi i naleśniki albo krokiety.

Raz w życiu jadłam te powyżej. Koszmar w paszczy.
Pierogi bez smaku, w środku paćka ziemniaczana, naleśniki okropne, dosłownie mi wracały.

Rozumiem, że z braku laku i czasu ludzie to jedzą, ale żeby aż dobre?

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Są...dopóki nie zaczniesz robić swoich
To dotyczy każdego żarcia chyba.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 09:25   #34
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobre dania gotowe

Polecam dania gotowe firmy SYS xxx. Nie do wiary ale są prawie w 100% naturalne. Jedyny sztuczny składnik np. w zupach to odrobina mleka w proszku, a tak to tylko suszone warzywa, przyprawy itp. Polecam.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-10-09 o 14:04 Powód: link
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 11:01   #35
Asiczkaa
Rozeznanie
 
Avatar Asiczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 979
Dot.: Dobre dania gotowe

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Polecam dania gotowe firmy SYS. Nie do wiary ale są prawie w 100% naturalne. Jedyny sztuczny składnik np. w zupach to odrobina mleka w proszku, a tak to tylko suszone warzywa, przyprawy itp. Polecam.
Zgadzam się. Dopiero niedawno odkryłam tę firmę i jestem zachwycona. Mają świetne kasze i ryże z dodatkami np z soczewicą oraz zupy. Naturalne składniki, na opakowaniu dokładna instrukcja jak zrobić żeby było najsmaczniej. Część opisów przygotowań jest w dwóch wariantach sposób babci i sposób wnuka. Zupy też mają smaczne, wiadomo nie to co samemu zrobiona, ale jak czasu brak to czasami można na szybko zrobić - smacznie i dużo zdrowej niż inne wynalazki z torebek.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-10-13 o 09:58 Powód: Link w cytacie.
Asiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 11:52   #36
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Dobre dania gotowe

dzięki dziewczyny za polecenie SYSa, kupię sobie jutro na zakupach
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 00:44   #37
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Dobre dania gotowe

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za polecenie SYSa, kupię sobie jutro na zakupach
kup ryż z pomidorami, papryką i soczewica (koś tak), mniam, dobrze nadziewa warzywa
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 08:08   #38
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobre dania gotowe

no SyS jest po postu super, ja jadłam zupy: pomidorową (bdb), krupnik (bdb), z soczewicy (genialna)
takie dobre, jak domowe, takie naturalne i takie szybkie w przygotowaniu, to po prostu szok
i są wskazane sposoby by je "podrasować" np. dodając wędzonkę do krupniku, ale i bez tych dodatków jest pysznie

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiczkaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Dopiero niedawno odkryłam tę firmę i jestem zachwycona. Mają świetne kasze i ryże z dodatkami np z soczewicą oraz zupy. Naturalne składniki, na opakowaniu dokładna instrukcja jak zrobić żeby było najsmaczniej. Część opisów przygotowań jest w dwóch wariantach sposób babci i sposób wnuka. Zupy też mają smaczne, wiadomo nie to co samemu zrobiona, ale jak czasu brak to czasami można na szybko zrobić - smacznie i dużo zdrowej niż inne wynalazki z torebek.
ja przygotowuję wszystko na "sposób babci"
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 23:32   #39
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Dobre dania gotowe

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Jak czytam takie rzeczy, to mam ochotę zaprosić autora na pierogi i naleśniki albo krokiety.
gdzie i kiedy mam sie zjawić ?


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Raz w życiu jadłam te powyżej. Koszmar w paszczy.
Pierogi bez smaku, w środku paćka ziemniaczana, naleśniki okropne, dosłownie mi wracały.

Rozumiem, że z braku laku i czasu ludzie to jedzą, ale żeby aż dobre?
oczywiście, że nie ma nawet porównania do domowych ale moim zdaniem są bardzo dobre jak na "gotowce" bo np. pierogi mrożone nie zależnie jakiej firmy są okropne głównie przez mega grube ciasto
a autorka prosiła o polecenie czegoś gotowego bo nie ma czasu gotować to poleciłam to co mi smakowało
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 09:58   #40
Doloress_1
Przyczajenie
 
Avatar Doloress_1
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre dania gotowe

Z dań gotowych - może filet rybny w sosie cytrynowym? Albo jakieś paluszki w panierce, do tego mrożone warzywa do gotowania na parze - szybko, smacznie, zdrowo. Ewentualnie kebab, spora dawka warzyw i czasem mięso naprawdę dobrej jakości. W poszukiwaniu pomysłów, jak szybko i dobrze zjeść polecam gdańskie targi FOOD-to-GO.
Doloress_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 12:23   #41
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: Dobre dania gotowe

Ja lubię na gotowo jarzyny na patelnię i do tego ryż ugotować, pizze, zapiekanki, kluski na parze.
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 22:25   #42
wiktoria777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 58
Dot.: Dobre dania gotowe

Stary wątek, ale może warto znowu poruszyć ten temat
Studiuję i przeważnie wychodzę z domu o 7.20, a wracam ok.18, a więc rzadko mam czas na gotowanie, ale staram się robić jakieś dania na szybko i dość zdrowo oraz sałatki. Niestety często kupuję gotowe dania, ale nie mam innego wyjścia, bo sałatką się niestety nie najem. Bardzo lubię pierogi ruskie z biedronki, ale te z lodówki, a nie zamrożone (nie pamiętam jak te zamrożone smakują). Ponadto często kupuję pizze mrożoną w lidlu taką, która często jest pakowana po 4 sztuki, ale jednak przeważnie jest dostępna pojedyncza za ok.5zł. Jak na mrożoną jest naprawdę pyszna W lidlu kupuję też często fasolkę z kukurydzą w sosie pomidorowym i robię z makaronem, ale myślę, że można tez podać z ryżem (dobre, dużo i tanio). Kupuję też te dania gotowe mrożone np.tortellini ze szpinakiem a do tego są brokuły i marchewka (dodaje się mleko i robi się z tego sos taki śmietanowy)- naprawdę pyszne. Koszt ok.9zł, a wystarcza na dwa obiady. Czasami też kupuję mieszankę włoską w biedronce i robię z ryżem, czy też makaronem. Także tanio, dużo i pysznie. Jeśli chodzi o skład, to najgorsze pewnie pizza i tortellini, ale cóż... Chciałabym odżywiać się zdrowo, ale na to trzeba mieć czas, a przede wszystkim pieniądze. Zresztą teraz ciężko o naprawdę zdrowe produkty ;/
__________________
Vicky
wiktoria777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 13:54   #43
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dobre dania gotowe

W tym wątku jest więcej propozycji
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=658350
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 21:05   #44
meka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 413
Dot.: Dobre dania gotowe

gotowców używam baardzo rzadko bo nie dość, że w większości niezdrowe to jeszcze odbierają przyjemność gotowania
ale ostatnio wpadł mi w ręce jakiś sos uncel ben's nie pamiętam już który dokładnie i zaskoczył mnie swoim składem - ponad 90% to warzywa i żadnych sztucznych konserwantów.
Całkiem smaczny jak na gotowca.
Ja jednak polecam raz znaleźć trochę czasu i ugotować sobie taki sos w domu w dużej ilości i pozamykać w słoikach - może spokojnie długo stać a jak zajdzie potrzeba to wyciągasz słoik, podgrzewasz zawartość, gotujesz makaron i masz pyszne i zdrowe jedzonko.
meka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 06:24   #45
lola1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Cool Dot.: Dobre dania gotowe

nie zawsze najdroższe musi być najlepsze, ja lubię jeść kebsa w każdej formie i najlbiższy temu jest gyros profi. może to nie to samo co od turasa w kebab kingu, ale jak mi się nie chce ruszać z domu to jem właśnie to
lola1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 19:02   #46
Mulinka Kordonkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 92
Dot.: Dobre dania gotowe

polecała bym produkty profi lub pudliszki. Są najlepszej jakości.
__________________
Moja twórczość
https://www.facebook.com/pages/Mulin...0829504?ref=hl
Mulinka Kordonkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 23:22   #47
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Dobre dania gotowe

Nie używam żadnych fix-ów i kostek, veget itp. Wolę swojską kuchnię, nawet taką zrobioną na szybko typu ryż i warzywa świeże lub mrożone + mielone.
Mam też szczęście, że w mojej okolicy jest kilka punktów, gdzie mogę kupić dania gotowe jak domowe, dobrej jakości na tackach bądź na wagę. Z tego rodzaju gotowych dań kupujemy różne pierogi, kopytka, czasem kotleciki rybne. Nie są bardzo tanie, za to nie ma w tym chemii.
A z takich dostępnych pewnie wszędzie produktów, może nie są super smaczne, ale szybko się robi i nigdy mi nie zaszkodziły:
- sos boloński Dawtona ze słoika - nawet do samego makaronu bez mięsa można zjeść,
- mrożone pyzy z mięsem z Biedronki - tu trzeba uważać, żeby nie gotować zbyt długo ani zbyt krótko. Ja dodaję do nich smażoną cebulkę jak zalecają na opakowaniu. Smaczne.
- krokiety z mięsem z Biedronki - z lodówki. Fajne, trzeba podsmażyć na patelni. Wychodzą chrupiące. Jak dla mnie ciut za dużo soli, bo ja mało solę, ale pewnie dla większości będą ok.
- barszcz w kartoniku firmy Krakus, używam nawet na Wigilię jako jedyny gotowiec w święto. Naprawdę same buraki i kwas cytrynowy, do tego wrzucić kołdunki i pycha.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 10:12   #48
Kreaturka30
Raczkowanie
 
Avatar Kreaturka30
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 306
Dot.: Dobre dania gotowe

Spaghetti z fixów jest całkiem ok, nie ma dużo pracy, więc jakby gotowe )
__________________
Kreaturka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 11:41   #49
Testujemy
Raczkowanie
 
Avatar Testujemy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 229
Dot.: Dobre dania gotowe

Cytat:
Napisane przez Kreaturka30 Pokaż wiadomość
Spaghetti z fixów jest całkiem ok, nie ma dużo pracy, więc jakby gotowe )
Boże broń. Lepiej kupić puszkę pomidorów za 2zł i za 20 minut mamy sos. Nawet słoikowe sosy są fatalnej jakości (w większości) a o proszku nie wspomnę.

Ale jak ktoś nie jest na diecie to mogę polecić gotową lasagne z Biedronki, testowałem ją i byłem mile zaskoczony.
Testujemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-31, 13:02   #50
lola1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: Dobre dania gotowe

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
ja polecam jedzonko firmy VITRU. pierogi, naleśniki i krokiety, bardzo dobre
też nie lubię stać przy garach, szczególnie w upały. dodatkowo mieszkam sama i gotuje tylko dla siebie, nie chce się... często kupuje mieszanke warzyw, do tego makaron, ryż albo kuskus.
z sosów w słoikach uwielbiam pomidorowo-śmietanowy z Knorra tylko konserwantów pewnie ma sporo...
Hmm. Ja jadłam zapiekanki tej firmy i smak był średni, ale najgorsze były... hmm konsekwencje. No nieważne. Dobre są klopsiki z makaronem w tackach (mało roboty bo nawet makaronu gotować nie musisz). Robi je profi
lola1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 18:15   #51
lola1410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: Dobre dania gotowe

Podbijam, bo jestem w fazie testowania studenckiego żarcia - słoik gulasz też profi wszedł elegancko i nawet mój współlokator był zadowolony
lola1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 21:10   #52
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dobre dania gotowe

W Lidlu jest dobry hummus.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 06:10   #53
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobre dania gotowe

Juz kiedys polecalam dania firmy SYS. Jedyne zdrowe gotowe ktore znam. Kasza bulgur ze slodkimi dodatkami jest super, zupy tez ekstra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 06:18   #54
Black_Rose
Zadomowienie
 
Avatar Black_Rose
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 003
GG do Black_Rose
Dot.: Dobre dania gotowe

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
ja polecam jedzonko firmy VITRU. pierogi, naleśniki i krokiety, bardzo dobre
Rzeczywiscie, pierogi i lazanki maja swietne. Nalesniki tez daja rade.
Black_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 02:27   #55
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Dobre dania gotowe

Cytat:
Napisane przez Black_Rose Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie, pierogi i lazanki maja swietne. Nalesniki tez daja rade.
Nooo... To już nawet ja potwierdzam, a jestem ostatnią osobą we wszechświecie, która rzuciłaby się na tzw. "gotowe" jedzenie Miałam kilka razy pierogi z tej firmy i potwierdzam, że są pyszne
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 06:49   #56
Nakayama
Raczkowanie
 
Avatar Nakayama
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 105
Dot.: Dobre dania gotowe

Ja polecam dania ze słoika firmy Międzychód. Mają dobre składy (bez tego całego syfu, który jest w innych gotowych daniach) i są smaczne. Mają przepyszne klopsiki z warzywami i ciecierzycą i fasolkę po bretońsku
__________________
Nienawidzę słowa "homofobia". To nie fobia. Ty się nie boisz. Ty jesteś dupkiem.
Nakayama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 11:00   #57
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Dobre dania gotowe

jakie polecacie gotowe czerwone pesto? (cena nie gra roli, dobrze gdyby było online)
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 07:14   #58
Nakayama
Raczkowanie
 
Avatar Nakayama
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 105
Dot.: Dobre dania gotowe

Cytat:
Napisane przez ktrznn Pokaż wiadomość
jakie polecacie gotowe czerwone pesto? (cena nie gra roli, dobrze gdyby było online)
Biedronkowe jest smaczne, niestety nie online.
__________________
Nienawidzę słowa "homofobia". To nie fobia. Ty się nie boisz. Ty jesteś dupkiem.
Nakayama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 14:48   #59
misskiss09
Raczkowanie
 
Avatar misskiss09
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 51
Dot.: Dobre dania gotowe

Ja do gotowców nie mam jakoś przekonania zawsze ładują tam full chemii
misskiss09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-23 15:48:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.