Oryginał czy podróbka? Część V - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-19, 14:33   #781
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Disko Pokaż wiadomość
A ja zamieściłam zdjęcia, opisałam konkretnie wątpliwości i nic, cisza :/ Wiem, że mój post był długi, ale serio nikt nie jest w stanie mi czegokolwiek podpowiedzieć?
Biciem głową w mur nic nie wskórasz
Ja mogę powiedzieć tyle, to że testery są czasem niedopracowane to norma w tych czasach, niestety. Kody też potrafią być nie do rozkodowania. Co do kraju produkcji, na moim flakonie Black XS L'Exces PH jest grawer, że pochodzą z Francji. Ale Rabanne należy do koncernu Puig, który jest Hiszpański, więc może teraz rozlewają je tam.
Jeśli perfumy kupione w polecanej perfumerii to bardzo wątpię aby to była podróba.
Sprawdź zapach, może się troszkę różnić od tego co znasz sprzed kilku lat, powód, czytając ostanie kilka postów możesz się domyślić.
I od razu powiem, że w stacjonarkach też sprzedają zapachy po reformulacjach.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 19:41   #782
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Disko Pokaż wiadomość
A ja zamieściłam zdjęcia, opisałam konkretnie wątpliwości i nic, cisza :/ Wiem, że mój post był długi, ale serio nikt nie jest w stanie mi czegokolwiek podpowiedzieć?
Być może żadna z osób, które wpadają przejrzeć ostatnie posty tego wątku akurat nie ma w swojej kolekcji Black XS. Przypominaj się raz na jakiś czas ze swoim problemem.
Przede wszystkim: gdzie konkretnie kupiłaś perfumy?
I czy kod na pewno ma na początku B? Najpierw spojrzałam na zdjęcie, zanim przeczytałam twój tekst i wydawało mi się, że to 63551. Ale może na żywo faktycznie widać, że to "B"
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 09:21   #783
lemonikaa
Przyczajenie
 
Avatar lemonikaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 13
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;75610736]I niby jak to ocenisz czy wcześniej miałaś oryginał?
Za jakiś czas w stacjonarce możesz trafić zapach po kolejnej reformie (nikt oficjalnie nie informuje kiedy i jaki zapach poddaje zmianom), a może jakimś cudem sprzed reformy, to co, uznasz, że te z iPerfumy to jednak były podróby i Cię na Wizażu oszukali?
Czasem jak się nie wie zbyt wiele o danym zagadnieniu, to lepiej nie wyrokować. Poczytaj o reformulacjach, dowiedz się czym są, na czym polegają, to później nie będziesz mieć wątpliwości czy w takich miejscach jak iPerfumy na pewno sprzedają oryginały.[/QUOTE]
Jak ocenię - no tak jak teraz oceniam - kupię i będę używać obserwując jak się zapach układa, rozwija.. wiadomo, nie sądzę też aby w przeciągu miesiąca nastąpiła kolejna wielka reformulacja zmieniająca zapach perfum Carolina Herrera 212 woman, większość perfum posiadam z Douglasa i jeszcze żadne nie wzbudziły moich wątpliwości co do tego czy są oryginalne - mogły nie przypaść do gustu - ale to inna kwestia. Przez pewien czas nie brałam w ogóle perfumerii internetowych pod uwagę, ale w pewnej chwili myślę sobie po co tyle przepłacać jak można niemalże 40% taniej na te przykładowe iperfumy kupić - tyle pozytywnych opinii, reklama w ty - czyli godne zaufania źródło, a tu jednak nie do końca.. To jest oczywiście moje subiektywne odczucie i wątpliwości - nic na to nie porodzę, nie daje mi to spokoju i dlatego dla porównania kupię następne w D. Nie muszę też się specjalnie zagłębiać i edukować w zagadnienie reformulacji i itp aby cieszyć się zapachem zakupionych perfum. Zadziwiona też jestem że tak bardzo i z taką pewnością wychwalasz i dajesz głowę za iperfumy
lemonikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 09:37   #784
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Disko Pokaż wiadomość
Cześć! Kilka dni temu doszła do mnie przesyłka z wodą perfumowaną Paco Rabanne Black XS L'Exces - testerem 80 ml i niestety mam duże wątpliwości czy otrzymałam oryginał :/
Używam tego zapachu już od kilku lat i mój poprzedni flakon to też był tester 80 ml i na pewno był oryginałem, więc mam porównanie jeśli chodzi o wygląd buteleczki.
Perfumy niby kupiłam w sklepie, który jest wśród wiarygodnych perfumerii internetowych na Wizażu i za wiarygodną cenę - wcześniej płaciłam za nie podobną kwotę.
ALE...

1. Numeru seryjnego perfum nie mogę znaleźć w żadnej wyszukiwarce typu checkcosmetics.com - numer B3551 (w moim poprzednim Black XS są same cyfry, żadnych liter i bez problemu znajduję go w wyszukiwarkach z datą produkcji, która jest ok) poza tym rozmiar czcionki i miejsce, na którym umieszczono napis "tester" i nr są inne niż poprzednio

2. Napis na etykiecie na spodzie flakonu różni się od tego na starym flakonie (przede wszystkim jest MADE IN SPAIN, a do tej pory wszystkie Paco jakie miałam były made in Paris)

3. Słabo dopracowany srebrny napis Blackxs (widać na zdjęciu, że prawa strona literki L i wnętrze A mają nieregularną krawędź...) W moich wcześniejszych Black XS napis był zawsze dopracowany, ostry niczym wycięty brzytwą :P Wiem, że to tester, więc może flakon nie musi być zrobiony na tip-top, no ale jednak wygląda to kiepsko i od razu kojarzy mi się z podróbką...

Czy któraś z Was ma te perfumy albo zetknęła się z podrobionymi Black XS i jest mi w stanie podpowiedzieć czy faktycznie nadziałam się na podróbę? Help!
Co za niby?
Skoro kupilas w wiarygodnej perfumerii, polecanej tutaj, to nie wchodzacym kodem bym sie nie przejmowala. Mialam tak z Azzaro Chrome, a oryginal na 100%.
Co do reszty....to juz Lucho napisal.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez lemonikaa Pokaż wiadomość
Jak ocenię - no tak jak teraz oceniam - kupię i będę używać obserwując jak się zapach układa, rozwija.. wiadomo, nie sądzę też aby w przeciągu miesiąca nastąpiła kolejna wielka reformulacja zmieniająca zapach perfum Carolina Herrera 212 woman, większość perfum posiadam z Douglasa i jeszcze żadne nie wzbudziły moich wątpliwości co do tego czy są oryginalne - mogły nie przypaść do gustu - ale to inna kwestia. Przez pewien czas nie brałam w ogóle perfumerii internetowych pod uwagę, ale w pewnej chwili myślę sobie po co tyle przepłacać jak można niemalże 40% taniej na te przykładowe iperfumy kupić - tyle pozytywnych opinii, reklama w ty - czyli godne zaufania źródło, a tu jednak nie do końca.. To jest oczywiście moje subiektywne odczucie i wątpliwości - nic na to nie porodzę, nie daje mi to spokoju i dlatego dla porównania kupię następne w D. Nie muszę też się specjalnie zagłębiać i edukować w zagadnienie reformulacji i itp aby cieszyć się zapachem zakupionych perfum. Zadziwiona też jestem że tak bardzo i z taką pewnością wychwalasz i dajesz głowę za iperfumy
To ja tez dam.
I dobrze by bylo gdybys sprawdzala kody. To ci powie kiedy perfumy byly produkowane. Bo moze Douglas i Sephora maja stare zapasy.
Ja natomiast owych stacjonarnych sklepach nigdy nic nie kupie, bo juz parokrotnie nacielam sie na zepsute testery. Zreszta nie mam zamiaru placic 2x tyle.
Ale kazdy kupuje gdzie chce, to jego pieniadze

Doczytalam, ze cos ci sie nie podoba z korkami. Co dokladnie? Bo po bokach flakoniki sa kulkami. Mam jedna w domu taka kulke. Lezaluje z 10 lat i nie moge zuzyc. Na kims mi sie podobaja, na sobie drazni mnie zapach. Jakis taki ostry.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Disko Pokaż wiadomość

1. Numeru seryjnego perfum nie mogę znaleźć w żadnej wyszukiwarce typu checkcosmetics.com - numer B3551 (w moim poprzednim Black XS są same cyfry, żadnych liter i bez problemu znajduję go w wyszukiwarkach z datą produkcji, która jest ok) poza tym rozmiar czcionki i miejsce, na którym umieszczono napis "tester" i nr są inne niż poprzednio
:
Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Być może żadna z osób, które wpadają przejrzeć ostatnie posty tego wątku akurat nie ma w swojej kolekcji Black XS. Przypominaj się raz na jakiś czas ze swoim problemem.
Przede wszystkim: gdzie konkretnie kupiłaś perfumy?
I czy kod na pewno ma na początku B? Najpierw spojrzałam na zdjęcie, zanim przeczytałam twój tekst i wydawało mi się, że to 63551. Ale może na żywo faktycznie widać, że to "B" ;)
Otoz to. Ja tez widze 6 To daje nam 20 grudnia 2016 r.

Ze strony dolce: "Łatwo pomylić: cyfrę 0 z literą O lub Q, cyfrę 1 z literą L lub I, cyfrę 6 z literą G, cyfrę 2 z literą Z." To ja dodam jeszcze, ze mozna pomylic 6 z B
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2017-07-20 o 09:41
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 09:48   #785
ladya3
Przyczajenie
 
Avatar ladya3
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 8
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Co za niby?
Skoro kupilas w wiarygodnej perfumerii, polecanej tutaj, to nie wchodzacym kodem bym sie nie przejmowala. Mialam tak z Azzaro Chrome, a oryginal na 100%.
Co do reszty....to juz Lucho napisal.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------


To ja tez dam.
I dobrze by bylo gdybys sprawdzala kody. To ci powie kiedy perfumy byly produkowane. Bo moze Douglas i Sephora maja stare zapasy.
Ja natomiast owych stacjonarnych sklepach nigdy nic nie kupie, bo juz parokrotnie nacielam sie na zepsute testery. Zreszta nie mam zamiaru placic 2x tyle.
Ale kazdy kupuje gdzie chce, to jego pieniadze

Doczytalam, ze cos ci sie nie podoba z korkami. Co dokladnie? Bo po bokach flakoniki sa kulkami. Mam jedna w domu taka kulke. Lezaluje z 10 lat i nie moge zuzyc. Na kims mi sie podobaja, na sobie drazni mnie zapach. Jakis taki ostry.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------





Otoz to. Ja tez widze 6 To daje nam 20 grudnia 2016 r.

Ze strony dolce: "Łatwo pomylić: cyfrę 0 z literą O lub Q, cyfrę 1 z literą L lub I, cyfrę 6 z literą G, cyfrę 2 z literą Z." To ja dodam jeszcze, ze mozna pomylic 6 z B
Akurat Douglas ma świeże perfumy
Dziwne jest opieranie się wyłącznie na miejscu zakupu. Na podróbki można trafić wszędzie, nawet w autoryzowanych perfumeriach. Wystarczy że ktoś podmieni flakon przy zwrocie. Dlatego warto kierować się zasadą ograniczonego zaufania niezależnie od miejsca zakupu.
Co do iperfum- coraz czesciej słychać o trefnych partiach.
ladya3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 10:12   #786
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez ladya3 Pokaż wiadomość
Akurat Douglas ma świeże perfumy
Dziwne jest opieranie się wyłącznie na miejscu zakupu. Na podróbki można trafić wszędzie, nawet w autoryzowanych perfumeriach. Wystarczy że ktoś podmieni flakon przy zwrocie. Dlatego warto kierować się zasadą ograniczonego zaufania niezależnie od miejsca zakupu.
Co do iperfum- coraz czesciej słychać o trefnych partiach.
We wszystkich Douglasach bylas, skoro piszesz ze maja tylko swieze perfumy?
Powaznie? To myslisz, ze jak ktos zwraca towar to siedzi w perfumerii idiota, ktory odbiera towar bez patrzenia? I otrzyma zwrotem podrobe i nie narobi rabanu temu kto odsyla? Ty tak powaznie?
I tak, autoryzowane perfumerie na pewno beda wysylac podroby. Bo przeciez na wlasne zyczenie chca sobie popsuc opinie
Mnie iperfumy nigdy nie sprzedalo bubla. Ale mam wieksze pojecie niz ludzie z opineo czy z innych miejsc. Wiem co to reformulacja, wiem ze zmiana szaty graficznej kartonika to nie wyznacznik oryginalu i nie opieram oryginalnosci perfum na ich trwalosci. Moglabym wyliczac reszte, ale po co.
Jesli mialabym watpliwosci co do zapachu to bym go tu weryfikowala (nigdy nie mialam) lub skladala reklamacje, bo perfumy mogly byc zle przechowywane i sie zepsuly. A nie leciala gdzie sie da i wypisywala ze "x" perfumeria sprzedaje podroby.
Skoro autoryzowane perfumerie wg ciebie sprzedaja podroby to rownie dobrze autoryzowane salony sprzedaja podrobione czesci.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 10:25   #787
ladya3
Przyczajenie
 
Avatar ladya3
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 8
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
We wszystkich Douglasach bylas, skoro piszesz ze maja tylko swieze perfumy?
Powaznie? To myslisz, ze jak ktos zwraca towar to siedzi w perfumerii idiota, ktory odbiera towar bez patrzenia? I otrzyma zwrotem podrobe i nie narobi rabanu temu kto odsyla? Ty tak powaznie?
I tak, autoryzowane perfumerie na pewno beda wysylac podroby. Bo przeciez na wlasne zyczenie chca sobie popsuc opinie
Mnie iperfumy nigdy nie sprzedalo bubla. Ale mam wieksze pojecie niz ludzie z opineo czy z innych miejsc. Wiem co to reformulacja, wiem ze zmiana szaty graficznej kartonika to nie wyznacznik oryginalu i nie opieram oryginalnosci perfum na ich trwalosci. Moglabym wyliczac reszte, ale po co.
Jesli mialabym watpliwosci co do zapachu to bym go tu weryfikowala (nigdy nie mialam) lub skladala reklamacje, bo perfumy mogly byc zle przechowywane i sie zepsuly. A nie leciala gdzie sie da i wypisywala ze "x" perfumeria sprzedaje podroby.
Skoro autoryzowane perfumerie wg ciebie sprzedaja podroby to rownie dobrze autoryzowane salony sprzedaja podrobione czesci.
Akurat nie uważam że perfumerie autoryzowane sprzedają podróbki. Twierdzę że jest taka możliwość, tyle ryzyko jest minimalne. Dużo mniejsze niz w perfumeriach internetowych zaopatrujace się z innych źródeł.
Mam większość flakonow z D i żadne starocie. Kupuję od lat, zero problemów.
O iperfumach jest wątek na fragrze i tam są zdjęcia, chyba ze tam tez amatorzy
ladya3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-20, 11:29   #788
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez ladya3 Pokaż wiadomość
Akurat nie uważam że perfumerie autoryzowane sprzedają podróbki. Twierdzę że jest taka możliwość, tyle ryzyko jest minimalne. Dużo mniejsze niz w perfumeriach internetowych zaopatrujace się z innych źródeł.
Mam większość flakonow z D i żadne starocie. Kupuję od lat, zero problemów.
O iperfumach jest wątek na fragrze i tam są zdjęcia, chyba ze tam tez amatorzy
Czyli wg tego co piszesz w Douglas i Sephora jako autoryzowane perfumerie (bo raczej tylko te 2 uwazasz za autoryzowane) również mozna kupić podróbke? Że jest takie ryzyko? Tyle, że mniejsze niż w perfumeriach intern. Zgadza się? Że w perfumeriach inter. jest większe prawdopodobieństwo kupna podróbki. A co jesli owe perfumerie mają również stacjonarne punkty sprzedaży? Bo niektóre mają. Co z nimi?

Ogólnie z twoich postów wynika, że wszędzie można kupić podrobki. Ty kupujesz tylko w 2 wyroczniach, ale mimo wszystko też możesz kupić podróbke.

Ok. Jak to się mowi...nie mam więcej pytań.

Taka mała dygresja. Nigdy nie kupiłam perfum, w sumie niczego w Sephora czy Douglas. Kupuję tylko w perfumeriach internetowych i nigdy nie dostalam podróbki. Żadnych zastrzeżeń. Zero problemów. Szczesiara ze mnie.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 11:34   #789
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Taka mała dygresja. Nigdy nie kupiłam perfum, w sumie niczego w Sephora czy Douglas. Kupuję tylko w perfumeriach internetowych i nigdy nie dostalam podróbki. Żadnych zastrzeżeń. Zero problemów. Szczesiara ze mnie.
Smutne. Wobec tego nigdy nie miałaś oryginału, weryfikujesz na podstawie podrób (to żart, oczywiście ).
Wydaje mi się, że nie ma co popadać w paranoję i historie ze zwrotami podróbek zamiast oryginalnych produktów do perfumerii są miejskimi legendami.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 11:52   #790
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez lemonikaa Pokaż wiadomość
Jak ocenię - no tak jak teraz oceniam - kupię i będę używać obserwując jak się zapach układa, rozwija.. wiadomo, nie sądzę też aby w przeciągu miesiąca nastąpiła kolejna wielka reformulacja zmieniająca zapach perfum Carolina Herrera 212 woman, większość perfum posiadam z Douglasa i jeszcze żadne nie wzbudziły moich wątpliwości co do tego czy są oryginalne - mogły nie przypaść do gustu - ale to inna kwestia. Przez pewien czas nie brałam w ogóle perfumerii internetowych pod uwagę, ale w pewnej chwili myślę sobie po co tyle przepłacać jak można niemalże 40% taniej na te przykładowe iperfumy kupić - tyle pozytywnych opinii, reklama w ty - czyli godne zaufania źródło, a tu jednak nie do końca.. To jest oczywiście moje subiektywne odczucie i wątpliwości - nic na to nie porodzę, nie daje mi to spokoju i dlatego dla porównania kupię następne w D. Nie muszę też się specjalnie zagłębiać i edukować w zagadnienie reformulacji i itp aby cieszyć się zapachem zakupionych perfum. Zadziwiona też jestem że tak bardzo i z taką pewnością wychwalasz i dajesz głowę za iperfumy
To, jak działa na Ciebie siła sugestii, że droższe, z luksusowego sklepu stacjonarnego = lepsze, też jest fascynujące
Cytat:
Napisane przez ladya3 Pokaż wiadomość
Akurat Douglas ma świeże perfumy
Dziwne jest opieranie się wyłącznie na miejscu zakupu. Na podróbki można trafić wszędzie, nawet w autoryzowanych perfumeriach. Wystarczy że ktoś podmieni flakon przy zwrocie. Dlatego warto kierować się zasadą ograniczonego zaufania niezależnie od miejsca zakupu.
Co do iperfum- coraz czesciej słychać o trefnych partiach.
I coraz głupsze "argumenty".
Cytat:
Napisane przez ladya3 Pokaż wiadomość
Akurat nie uważam że perfumerie autoryzowane sprzedają podróbki. Twierdzę że jest taka możliwość, tyle ryzyko jest minimalne. Dużo mniejsze niz w perfumeriach internetowych zaopatrujace się z innych źródeł.
A to dlaczego? Bo tak uważasz?
Cytat:
Napisane przez ladya3 Pokaż wiadomość
Mam większość flakonow z D i żadne starocie. Kupuję od lat, zero problemów.
Ciekawe, ja ostatnio byłam i sprawdzałam kody testerów, były nawet z 2012. I to się też przyczynia do mitu, że testery mocniejsze i do rozczarowania zapachem zakupionym nawet w D, takie historie też można znaleźć.
Cytat:
Napisane przez ladya3 Pokaż wiadomość
O iperfumach jest wątek na fragrze i tam są zdjęcia, chyba ze tam tez amatorzy
Ten wątek masz na myśli: https://www.fragrantica.pl/board/vie...p?id=4731&p=6? Jeszcze cały przeczytam, ale z tego co rozumiem wepchnięto komuś uszkodzony (?) egzemplarz, ale oryginalny. Właśnie tak zawsze wygląda rozmowa z kimś przekonującym o podróbach w perfumeriach internetowych - zero konkretów, mylenie pojęć. Oczywiście to, że ktoś miał identyczną sytuację z Douglasem, to już przeoczyłaś? Wejdź sobie na wątki o perfumeriach stacjonarnych.

wadliwy/uszkodzony egzemplarz =/= podróba
słaba trwałość =/= podróba
inny zapach niż w poprzednim, starszym flakonie =/= podróba
jedna, negatywna sytuacja =/= renoma całej firmy
iperfumy =/= wszystkie perfumerie internetowe

To, że najbardziej znana perfumeria internetowa być może zaczyna lecieć na opinii i lekceważyć klientów, nadal w żaden sposób nie zwiększa prawdopodobieństwa trafienia na nieoryginalny towar. Może to być też błąd/celowe działanie jednego pracownika, nie wiadomo. Nikt nie broni niekupowania w miejscu, o którym akurat zdarzyło ci się przeczytać negatywną opinię, bo jej szukałaś; nikt nie broni kupować w D albo S z jakiegokolwiek powodu. Ale jak już chce się zniechęcać innych i oskarżać, to wypadałoby to czymś konkretnym poprzeć.

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2017-07-20 o 11:53
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 12:11   #791
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość

Taka mała dygresja. Nigdy nie kupiłam perfum, w sumie niczego w Sephora czy Douglas. Kupuję tylko w perfumeriach internetowych i nigdy nie dostalam podróbki. Żadnych zastrzeżeń. Zero problemów. Szczesiara ze mnie.
spotkałam sie z wersją, ze S i D też sprzedają podróbki, a oryginały można dostać TYLKO na lotniskach i Paryżu
żetę
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-20, 12:19   #792
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
spotkałam sie z wersją, ze S i D też sprzedają podróbki, a oryginały można dostać TYLKO na lotniskach i Paryżu
żetę
O tak, paryskie perfumy nie mają sobie równych. A te lotniska to też pewnie zależy gdzie.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 12:55   #793
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Smutne. Wobec tego nigdy nie miałaś oryginału, weryfikujesz na podstawie podrób (to żart, oczywiście ).
Wydaje mi się, że nie ma co popadać w paranoję i historie ze zwrotami podróbek zamiast oryginalnych produktów do perfumerii są miejskimi legendami.
Ja tylko nt pogrubionego, taka ciekawostka: w niesieciowej perfumerii w Olsztynie opowiadano mi, że klientka przyszła zwrócić perfumy Chanel, nie pamiętam już, czym to uzasadniała, w każdym razie zwróciła - ale podróbkę. Zgłoszono to na policję jako oszustwo. Czyli jednak niektórzy próbują.

Oczywiście to tak obok głównego tematu
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 13:20   #794
ladya3
Przyczajenie
 
Avatar ladya3
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 8
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Smutne. Wobec tego nigdy nie miałaś oryginału, weryfikujesz na podstawie podrób (to żart, oczywiście ).
Wydaje mi się, że nie ma co popadać w paranoję i historie ze zwrotami podróbek zamiast oryginalnych produktów do perfumerii są miejskimi legendami.
Czyzby ?
Wrzuc sobie w google styl sopot i wejdz w opinie google

A S i D to zadna wyrocznia, znam inne lepiej zaopatrzone.

Trefny towar to tez uszkodzony atomizer w Majda czy odrapany Dior. Nigdzie nie pisalam o fake

Edytowane przez ladya3
Czas edycji: 2017-07-20 o 13:25
ladya3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 13:27   #795
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez ladya3 Pokaż wiadomość
Czyzby ?
Wrzuc sobie w google styl sopot i wejdz w opinie google
Dzięki za uwagę. W głowie mi to się nie mieści. Chociaż... i taka perfumeria możne rozprowadzać podróbki, prawda ? Janusz tu, Janusz tam.

Tak z ciekawości - masz zastrzeżenia tylko do iperfum, czy do innych perfumerii internetowych? Takie e-glamour (i chyba Tagomago) ma swój sklep stacjonaeny.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 13:39   #796
ladya3
Przyczajenie
 
Avatar ladya3
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 8
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dzięki za uwagę. W głowie mi to się nie mieści. Chociaż... i taka perfumeria możne rozprowadzać podróbki, prawda ? Janusz tu, Janusz tam.

Tak z ciekawości - masz zastrzeżenia tylko do iperfum, czy do innych perfumerii internetowych? Takie e-glamour (i chyba Tagomago) ma swój sklep stacjonaeny.
Ja się nie wypowiadam na temat oferty perfumerii internetowej, bo tam nie kupuje. Chodzilo mi tylko o sugerowanie się samym miejscem zakupu. Jak widać ludzie są różni, Grażyn nie brakuje.
Tym bardziej że konsultantki w sieciowkach to zadna gwarancja- dobor murzynskich podkładów i brak wiedzy o premierach. Kiedys zwracalam i patrza tylko czy jest folia. Nie zmienia to faktu, ze latwiej wygrac w totka niz trafic na podrobke. Trzeba miec mega pecha

BTW, nie sugeruje się czy perfumeria jest stacjonarna. Tylko miejscem nabycia. Autoryzowane mają umowy z dystrybutorami oficjalnymi, a internetowe nabywaja w hurtowniach. Kontrola towaru to dwie bajki. Eot

Edytowane przez ladya3
Czas edycji: 2017-07-20 o 14:54
ladya3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 15:12   #797
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez lemonikaa Pokaż wiadomość
Jak ocenię - no tak jak teraz oceniam - kupię i będę używać obserwując jak się zapach układa, rozwija.. wiadomo, nie sądzę też aby w przeciągu miesiąca nastąpiła kolejna wielka reformulacja zmieniająca zapach perfum Carolina Herrera 212 woman, większość perfum posiadam z Douglasa i jeszcze żadne nie wzbudziły moich wątpliwości co do tego czy są oryginalne - mogły nie przypaść do gustu - ale to inna kwestia. Przez pewien czas nie brałam w ogóle perfumerii internetowych pod uwagę, ale w pewnej chwili myślę sobie po co tyle przepłacać jak można niemalże 40% taniej na te przykładowe iperfumy kupić - tyle pozytywnych opinii, reklama w ty - czyli godne zaufania źródło, a tu jednak nie do końca.. To jest oczywiście moje subiektywne odczucie i wątpliwości - nic na to nie porodzę, nie daje mi to spokoju i dlatego dla porównania kupię następne w D. Nie muszę też się specjalnie zagłębiać i edukować w zagadnienie reformulacji i itp aby cieszyć się zapachem zakupionych perfum. Zadziwiona też jestem że tak bardzo i z taką pewnością wychwalasz i dajesz głowę za iperfumy
Wiesz co, nie chce mi się dalej ciągnąć tej rozmowy i tracić czasu na takie osoby. Masz małe pojęcie o świecie perfum, ale i tak wiesz swoje. Kupuj gdzie chcesz i co chcesz i za ile chcesz, nie moje pieniądze. Chciałaś pomocy, pomogłem, nie musisz wierzyć że mam rację, w sumie to mam to gdzieś. Na tym forum jest kilka osób, które znają się na weryfikacji, reformulacjach, ogólnie na perfumach, to ich pasja od lat. A tu raz na jakiś czas wpadnie ekspertka, która wie lepiej. Jak wiesz lepiej to po kij tu przychodzisz i pytasz co i jak, no po co? I tak wiesz lepiej. Chociaż nic nie wiesz, nic! O Twoim sposobie oceny się nie wypowiem, zrobię tylko taki gest Bo to nie zasługuje na komentarz.
iPerfumy to polecane miejsce, ale czasem może im się jakaś wpadka zdarzyć, mają obroty roczne na poziomie kilku milionów zł, czasem trafi się skiśnięty flakon, obdrapany, wyślą nie to co trzeba albo z opóźnieniem. Ale przy takim przemiale może się zdarzyć, reklamacje najczęściej uznają na korzyść klienta. Wznosisz lament bo nie masz pewności co do oryginalności, wysyłaj flakon na ekspertyzę do producenta. Masz do tego prawo. Tylko potem tu wróć i pochwal się jaki był werdykt. Masz do czynienia z reformulacją i masz pretensje do perfumerii, już Ci pisałem, ale chyba nie dotarło, powinnaś mieć pretensje do Herrery. Ale co najlepsze to w stacjonarkach zapewne też są już tylko dostępne flaszki po reformie, no ale jak byś kupiła w Douglasie, to byś nie miała wątpliwości. Stacjonarki takie cudowne, a kupujcie sobie tam i nie zawracajcie gitary innym, Wasze prawo. Tylko w tych cudownych stacjonarkach trafiają się skiśnięte flaszki i testery od lamp, tego nie widzicie?
Nigdzie nie zachwalam ani nie daję głowy za iPerfumy, ale wiem co mówię i argumentuję to, co do Ciebie niestety nie trafia. To Ty masz wątpliwości, nie ja. Ja głupi chciałem Ci je rozwiać, ale niepotrzebnie się wysilałem, bo wiesz lepiej.
Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez ladya3 Pokaż wiadomość
Akurat Douglas ma świeże perfumy
Dziwne jest opieranie się wyłącznie na miejscu zakupu. Na podróbki można trafić wszędzie, nawet w autoryzowanych perfumeriach. Wystarczy że ktoś podmieni flakon przy zwrocie. Dlatego warto kierować się zasadą ograniczonego zaufania niezależnie od miejsca zakupu.
Co do iperfum- coraz czesciej słychać o trefnych partiach.
Następna mądrzejsza od wszystkich. W stacjonarkach też są perfumy po reformach, trafiają się skisłe testery od lamp, a produkty są od nich nagrzewane. Może nie wiecie, że takie naświetlanie i nagrzewanie perfum to najgorsze co można zrobić perfumom.
Nie chcesz to nie kupuj w perfumeriach internetowych, nie zmuszamy. Ile razy trafiłaś na takie trefne partie? Kupiłem tam ze 30 flaszek i tylko z jedną było coś nie tak,za którą oddali pieniądze.
Takie teorie spiskowe są śmieszne, nikomu nie ufać, no najlepiej z domu nie wychodzić, bo możliwe, że nas trafi meteoroid i zabije.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 16:14   #798
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Witam. Proszę o weryfikację Chance gdyż chciałabym przeznaczyć je na rozbiórkę.
Chanel Chance edt 100 ml, zakupiona w perfumeriaplus.pl
W bardzo dobrej cenie, perfumeria nie widnieje w spisie wiarygodnych perfumerii stąd też prośba o weryfikację.
Flakon bez bąbelków powietrza, wszystko pasuje, nic nie lata, spod prosty, blaszka na spodzie opisana subtelna czcionka i równa, jedyne na co zwróciłam uwagę to takie 2 czy 3 kropki przy atomizerze. zdjęcia z telefonu więc jakość średnia Ale starałam się wszystko uchwycić.
Będę wdzięczna za pomoc.
Pozwole sobie odpowiedziec na swoją prośbę o weryfikację

tak jak opisałam wyżej, flakon nie wzbudzał moich wątpliwości natomiast sami sugerowaliscie że to niemożliwe żeby w takiej cenie był oryginał. zamówiłam próbki do weryfikacji i wg mnie zapachy nie różnią się niczym, ani trwałością ani samą kompozycją. Stwierdzam że Chance edt które zakupiłam jest oryginalem, chociaż nie umiem wytłumaczyć niskiej ceny.

jeśli jednak ktoś kto posiada swój flakon Chance edt i chciałby dokonać dodatkowej weryfikacji i chce abym podesłała próbkę z mojego flakonu to mogę podesłać.
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715

Edytowane przez madziullka
Czas edycji: 2017-07-20 o 16:17
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 17:45   #799
Disko
Przyczajenie
 
Avatar Disko
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Lucho, dałam się ponieść emocjom tym waleniem głową w ścianę, ale przynajmniej pojawił się jakiś odzew, heh :P dzisiaj stwierdziłam, że napiszę do Paco Rabanne na FB. Zapytałam czy Puig produkuje perfumy dla nich w Hiszpanii i co z tą literą w kodzie. Kto wie, może mi odpiszą

Hathayog
, na pewno jest B niestety nie udało mi się zrobić porządnego zdjęcia... albo napis zbyt mały albo mój aparat w telefonie zbyt kiepski. A perfumy kupiłam w Orazie (a raczej sklep5.kosmetykiperfumy.p l, bo taki mają adres www)
Disko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-20, 23:09   #800
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Pozwole sobie odpowiedziec na swoją prośbę o weryfikację

tak jak opisałam wyżej, flakon nie wzbudzał moich wątpliwości natomiast sami sugerowaliscie że to niemożliwe żeby w takiej cenie był oryginał. zamówiłam próbki do weryfikacji i wg mnie zapachy nie różnią się niczym, ani trwałością ani samą kompozycją. Stwierdzam że Chance edt które zakupiłam jest oryginalem, chociaż nie umiem wytłumaczyć niskiej ceny.

jeśli jednak ktoś kto posiada swój flakon Chance edt i chciałby dokonać dodatkowej weryfikacji i chce abym podesłała próbkę z mojego flakonu to mogę podesłać.
Moim zdaniem flaszka byla ok, niska cena tez sie zdazy okazyjnie, tym bardziej sie cieszyc

Odnosnie powyzszej dyskusji: kupowalam niejednokrotnie na iperfumy.pl i nie mialam zadnego problemu ani z oryginalnoscia ani niczym innym i jezeli cena tam bedzie najnizsza wybiore ten sklep. Lucho zreszta sie swietnie wypowiedzial, nic dodac, nic ujac
Moze dodam jeszcze jedno, kupuje perfumy tez w S i D jak chce i mam na to ochote, mimo, ze nie zawsze jest najtaniej, ale mam je od razu, ale bywa, ze czasami maja ceny nawet podobne do internetowych, bo ja czesto kupuje mniejsze pojemnosci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 13:40   #801
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Poproszę o weryfikację Tom Ford Black Orchid EDT 100 ml.Czuję je tylko przez godzinę a potem nic.Porównywałam z flaszkę z S.Zapach niby ten sam ale nie daje mi to spokoju.Szczególnie odstępu etykiety od rantu.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 14:01   #802
ladya3
Przyczajenie
 
Avatar ladya3
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 8
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;75641961]Wiesz co, nie chce mi się dalej ciągnąć tej rozmowy i tracić czasu na takie osoby. Masz małe pojęcie o świecie perfum, ale i tak wiesz swoje. Kupuj gdzie chcesz i co chcesz i za ile chcesz, nie moje pieniądze. Chciałaś pomocy, pomogłem, nie musisz wierzyć że mam rację, w sumie to mam to gdzieś. Na tym forum jest kilka osób, które znają się na weryfikacji, reformulacjach, ogólnie na perfumach, to ich pasja od lat. A tu raz na jakiś czas wpadnie ekspertka, która wie lepiej. Jak wiesz lepiej to po kij tu przychodzisz i pytasz co i jak, no po co? I tak wiesz lepiej. Chociaż nic nie wiesz, nic! O Twoim sposobie oceny się nie wypowiem, zrobię tylko taki gest Bo to nie zasługuje na komentarz.
iPerfumy to polecane miejsce, ale czasem może im się jakaś wpadka zdarzyć, mają obroty roczne na poziomie kilku milionów zł, czasem trafi się skiśnięty flakon, obdrapany, wyślą nie to co trzeba albo z opóźnieniem. Ale przy takim przemiale może się zdarzyć, reklamacje najczęściej uznają na korzyść klienta. Wznosisz lament bo nie masz pewności co do oryginalności, wysyłaj flakon na ekspertyzę do producenta. Masz do tego prawo. Tylko potem tu wróć i pochwal się jaki był werdykt. Masz do czynienia z reformulacją i masz pretensje do perfumerii, już Ci pisałem, ale chyba nie dotarło, powinnaś mieć pretensje do Herrery. Ale co najlepsze to w stacjonarkach zapewne też są już tylko dostępne flaszki po reformie, no ale jak byś kupiła w Douglasie, to byś nie miała wątpliwości. Stacjonarki takie cudowne, a kupujcie sobie tam i nie zawracajcie gitary innym, Wasze prawo. Tylko w tych cudownych stacjonarkach trafiają się skiśnięte flaszki i testery od lamp, tego nie widzicie?
Nigdzie nie zachwalam ani nie daję głowy za iPerfumy, ale wiem co mówię i argumentuję to, co do Ciebie niestety nie trafia. To Ty masz wątpliwości, nie ja. Ja głupi chciałem Ci je rozwiać, ale niepotrzebnie się wysilałem, bo wiesz lepiej.
Pozdrawiam

Następna mądrzejsza od wszystkich. W stacjonarkach też są perfumy po reformach, trafiają się skisłe testery od lamp, a produkty są od nich nagrzewane. Może nie wiecie, że takie naświetlanie i nagrzewanie perfum to najgorsze co można zrobić perfumom.
Nie chcesz to nie kupuj w perfumeriach internetowych, nie zmuszamy. Ile razy trafiłaś na takie trefne partie? Kupiłem tam ze 30 flaszek i tylko z jedną było coś nie tak,za którą oddali pieniądze.
Takie teorie spiskowe są śmieszne, nikomu nie ufać, no najlepiej z domu nie wychodzić, bo możliwe, że nas trafi meteoroid i zabije.[/QUOTE]

Za madrzejszego od wszystkich, to Ty się uwazasz.
Akurat walisz kula w płot, bo mam zaufanie do autoryzowanych perfumerii. Kupilam tam juz ze 100 flakonow i zero problemów.
Poza tym nie jestem laikiem i wiem co to IFRA, reformulacja i zmiana szaty graficznej.
Tylko slepo nie wierze w to co tu jest pisane, flakon moze byc zle przechowywane, a sugerowanie sie tylko miejscem nabycia to myslenie typowego leminga.

Naucz się kultury Panie wszechwiedzący

Btw, na wizazu kwitnie marketing szeptany

Edytowane przez ladya3
Czas edycji: 2017-07-21 o 14:03
ladya3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 17:55   #803
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Treść usunięta

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-07-21 o 17:57
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 18:36   #804
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez ladya3 Pokaż wiadomość
Za madrzejszego od wszystkich, to Ty się uwazasz.
Akurat walisz kula w płot, bo mam zaufanie do autoryzowanych perfumerii. Kupilam tam juz ze 100 flakonow i zero problemów.
Poza tym nie jestem laikiem i wiem co to IFRA, reformulacja i zmiana szaty graficznej.
Tylko slepo nie wierze w to co tu jest pisane, flakon moze byc zle przechowywane, a sugerowanie sie tylko miejscem nabycia to myslenie typowego leminga.

Naucz się kultury Panie wszechwiedzący

Btw, na wizazu kwitnie marketing szeptany
Dziewczyno, napiszę raz jeszcze, kupuj gdzie chcesz, kupuj za ile chcesz, nie moja sprawa, nie moje pieniądze. Kupiłaś ponad 100 flakonów, no brawo, to pewnie z Ciebie wielka ekspertka i bez najmniejszego problemu wyłowisz podróbkę wśród oryginałów. Liczymy, że będziesz bardzo aktywna w tym wątku i inni będą czerpać z Twojej wiedzy. Bo jak na razie to niczym szczególnym się nie wykazałaś, jak jesteś taka obeznana to czemu nie pomogłaś koleżance lemonikaa? Pisać, że oryginały są tylko w oficjalnej dystrybucji może każdy, każdy, i nie jest do tego potrzebna większa wiedza. No to przecież oczywiste, że perfumeriach typu D i S są oryginały, nikt nie neguje, ale może się trafić skisła flacha od tych lamp, może ale nie musi. Mi się trafił skisły tester, a Tobie ile trefnych flaszek z perfumerii internetowych? Powiedz ile, że próbujesz oczernić takie miejsca? Obrażając mnie nic nie wskórasz, nie masz argumentów, śmiało, ulżyj sobie, nie rusza mnie to. Nie wiem komu brak kultury. Ale wiem do kogo żadne argumenty nie są w stanie trafić.
Dla mnie koniec tematu. Chcesz pogadać to zapraszam na PW, tylko bez żadnego lemingowania.

PS. czyżbyś chciała zasugerować, że masz coś wspólnego z którąś stacjonarką, że tak zaciekle bronisz ich interesów?

Edytowane przez 3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Czas edycji: 2017-07-21 o 18:37
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 21:07   #805
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez ladya3 Pokaż wiadomość
Za madrzejszego od wszystkich, to Ty się uwazasz.
Akurat walisz kula w płot, bo mam zaufanie do autoryzowanych perfumerii. Kupilam tam juz ze 100 flakonow i zero problemów.
Poza tym nie jestem laikiem i wiem co to IFRA, reformulacja i zmiana szaty graficznej.
Tylko slepo nie wierze w to co tu jest pisane, flakon moze byc zle przechowywane, a sugerowanie sie tylko miejscem nabycia to myslenie typowego leminga.

Naucz się kultury Panie wszechwiedzący

Btw, na wizazu kwitnie marketing szeptany
Chcialas napisac ograniczone zaufanie, wszak wg tego co pisalas i tam moze sie trafic wg ciebie podroba

I Lucho poruszyl wazna kwestie. Cytuje go ponizej.
Czy kupowalas w iperfumy, ze wypowiadasz sie na temat danej perfumerii?
Kupowalas w jakiejs innej? Bo to juz nie chodzi o iperfumy, ale o kazda inna perfumerie z naszej listy

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;75674086]Dziewczyno, napiszę raz jeszcze, kupuj gdzie chcesz, kupuj za ile chcesz, nie moja sprawa, nie moje pieniądze. Kupiłaś ponad 100 flakonów, no brawo, to pewnie z Ciebie wielka ekspertka i bez najmniejszego problemu wyłowisz podróbkę wśród oryginałów. Liczymy, że będziesz bardzo aktywna w tym wątku i inni będą czerpać z Twojej wiedzy. Bo jak na razie to niczym szczególnym się nie wykazałaś, jak jesteś taka obeznana to czemu nie pomogłaś koleżance lemonikaa? Pisać, że oryginały są tylko w oficjalnej dystrybucji może każdy, każdy, i nie jest do tego potrzebna większa wiedza. No to przecież oczywiste, że perfumeriach typu D i S są oryginały, nikt nie neguje, ale może się trafić skisła flacha od tych lamp, może ale nie musi. Mi się trafił skisły tester, a Tobie ile trefnych flaszek z perfumerii internetowych? Powiedz ile, że próbujesz oczernić takie miejsca? Obrażając mnie nic nie wskórasz, nie masz argumentów, śmiało, ulżyj sobie, nie rusza mnie to. Nie wiem komu brak kultury. Ale wiem do kogo żadne argumenty nie są w stanie trafić.
Dla mnie koniec tematu. Chcesz pogadać to zapraszam na PW, tylko bez żadnego lemingowania.

PS. czyżbyś chciała zasugerować, że masz coś wspólnego z którąś stacjonarką, że tak zaciekle bronisz ich interesów?[/QUOTE]
O tym mowie.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 16:50   #806
201707251019
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Witam.

W dniu dzisiejszym dotarły do mnie perfumy Paco Rabanne 1 Milion.
Perfumy zamówione ze strony perfumesco.pl
Numer seryjny znajduje się również na flakoniku z tyłu na samym dole (na zdjęciu tego nie widać).

Proszę o sprawdzenie oryginalności.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170724_173050.jpg (55,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170724_173059.jpg (25,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170724_173111.jpg (59,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170724_173143.jpg (53,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170724_173206.jpg (64,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170724_173215.jpg (65,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170724_173221.jpg (65,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170724_173227.jpg (63,4 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez 201707251019
Czas edycji: 2017-07-24 o 17:10
201707251019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 17:13   #807
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Luki3 Pokaż wiadomość
Witam.

W dniu dzisiejszym dotarły do mnie perfumy Paco Rabanne 1 Milion.
Perfumy zamówione ze strony perfumesco.pl
Numer seryjny znajduje się również na flakoniku z tyłu na samym dole (na zdjęciu tego nie widać).

Proszę o sprawdzenie oryginalności.
Czy coś wzbudza Twoje wątpliwości co do oryginalności, że prosisz o weryfikację flaszki kupionej w polecanej perfumerii?
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 17:16   #808
201707251019
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Nie nic nie wzbudza moich wątpliwości. Są to moje pierwsze zakupy przez w perfumerii Internetowej dlatego chciałbym na 100% wiedzieć czy wszystko jest ok.

Edytowane przez 201707251019
Czas edycji: 2017-07-24 o 17:38
201707251019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 17:33   #809
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Luki3 Pokaż wiadomość
Nie nic nie wzbudza moich wątpliwości. Są to moje pierwsze zakupy przez w perfumerii Internetowej dlatego chciałbym na 100% wiedzieć czy wszystko jest ok.
Ta perfumeria sprzedaje oryginały, setki osób to sprawdziło. Co mogę Ci więcej powiedzieć?
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 17:40   #810
201707251019
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Czyli wygląd flakonu również jest bez zastrzeżeń?
W takim razie nie mam się o co martwić.
201707251019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-20 09:53:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.