ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-24, 12:26   #2521
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze u mnie winowajca jest glykol propylenowy ..
Może być

Niestety, ale ten składnik może zapchać
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 08:31   #2522
Lola_Psik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 26
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny- ja bym wam nie radzila uzywac acnedermu na wlasna reke przez dluzszy okres czasu( ponad rok). W Polsce o dziwo leki zawierajace kwas azelainowy sa dostepne bez recepty- w Niemczech np nie. Dla znajacych niemiecki- tutaj znajdziecie krotka anylize roznych srodkow na tradzik http://www.infomed.org/pharma-kritik/pk13b-95.html. Pod kwasem azelainowym wyraznie pisze, ze nie jest polecane stosowanie go dluzej niz 12 miesiecy.
Lola_Psik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 11:06   #2523
limette
Raczkowanie
 
Avatar limette
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 49
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

o Acnederm można poczytać na ich stronie : www.acnederm.pl , są tam też komentarze i można zadawać pytania na które zauważyłam szybko odpowiadają. Trafiłam tam zupełnie przez przypadek ale jestem fanką Acne , choć martwi mnie to ,ze mówicie o podwyżce ceny . Chyba tam napiszę i zapytam czy zmienili skład czy tylko cenę.
limette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 11:09   #2524
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez limette Pokaż wiadomość
o Acnederm można poczytać na ich stronie : www.acnederm.pl , są tam też komentarze i można zadawać pytania na które zauważyłam szybko odpowiadają. Trafiłam tam zupełnie przez przypadek ale jestem fanką Acne , choć martwi mnie to ,ze mówicie o podwyżce ceny . Chyba tam napiszę i zapytam czy zmienili skład czy tylko cenę.

Ja kupiłam wczoraj i zapłaciłam 20.95
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 13:49   #2525
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

w mojej aptece ciągle kosztuje 13 zł mam nadzieję, że nieprędko się to zmieni
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 10:44   #2526
eccentriic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 217
GG do eccentriic
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

w mojej pytałam i kosztuje 17 zł teraz bieram pieniązki i lecę kupić mam nadzieję, że pomoże.

Mam pytanie tylko.

Otóz mam taki problem,ze jak wyskoczy mi jakiś pryszcz to zawsze zostaje mi po nim ślad. Nie czuć nic już- a widac różową plamkę. a mam ich już kilka na twarzy.. czy acne derm na to pomoże ??

Pozdrawiam
eccentriic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 15:09   #2527
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja też tak miałam i nadal mam , że po pryszczu zostaje mi różowa plama. Tych plam mam strasznei dużo po obu polczikach i nie mogę ncizym ich wyleczyć.Niektore z nich maja około 2 lat. Próbowałam różnych leków i nic. Ance derm nic nei pomógł skinoren też, izotrexinu teraz używam i kremu zkwasem owocowym juz od około pół roku i nic nie pomagaMam tez taki krem na przebarwienia z kwasem glikolowym on sie nazywa: White Objects i jest z Biodermy i jest on na przebarwienia bo to są chyba przebarwienia te różowe plamki po pryszczach??tak???i nic nei pomaga.Już nie wiem jak mam to wylecyzć. Ktoś wogóle wylczeł te plamy??Może laserem??Pomóżcie.Już nie wiem co robic;(nic mi nie pomaga
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 16:21   #2528
eccentriic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 217
GG do eccentriic
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja czytałam , że acne derm pomaga ja jakiś strasznych plam nie mam tylko kilka i jak nałoże podkład to ich nie widać, ale jednak wolałabym mieć czystą twarz

a Ty może udaj się do dermatologa po prostu ?
eccentriic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 16:45   #2529
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez eccentriic Pokaż wiadomość
Mam pytanie tylko.

Otóz mam taki problem,ze jak wyskoczy mi jakiś pryszcz to zawsze zostaje mi po nim ślad. Nie czuć nic już- a widac różową plamkę. a mam ich już kilka na twarzy.. czy acne derm na to pomoże ??
To właśnie przebarwienia. Czy AD pomoże... Nie wiem, to indywidualna sprawa. Zależy m in od tego, jak długo je masz, ja zaczęłam punktowo nanosić AD na przebarwienia powstałe jakieś 2-3 misiące wcześniej i zlikwidowałam je po pół roku stosowania co wieczór. Teraz, niestety, mam jedno olbrzymie, bordowe wręcz przebarwienie, którego nie potrafię niczym przykryć. Wieczorami nakładam Effaclar na całą twarz, a rano (wiem, że nie powinnam ) punktowo AD tylko na tą plamkę i coś się zaczyna dziać
Powodzenia!
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:00   #2530
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez eccentriic Pokaż wiadomość
w mojej pytałam i kosztuje 17 zł teraz bieram pieniązki i lecę kupić mam nadzieję, że pomoże.

Mam pytanie tylko.

Otóz mam taki problem,ze jak wyskoczy mi jakiś pryszcz to zawsze zostaje mi po nim ślad. Nie czuć nic już- a widac różową plamkę. a mam ich już kilka na twarzy.. czy acne derm na to pomoże ??

Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
ja też tak miałam i nadal mam , że po pryszczu zostaje mi różowa plama. Tych plam mam strasznei dużo po obu polczikach i nie mogę ncizym ich wyleczyć.Niektore z nich maja około 2 lat. Próbowałam różnych leków i nic. Ance derm nic nei pomógł skinoren też, izotrexinu teraz używam i kremu zkwasem owocowym juz od około pół roku i nic nie pomagaMam tez taki krem na przebarwienia z kwasem glikolowym on sie nazywa: White Objects i jest z Biodermy i jest on na przebarwienia bo to są chyba przebarwienia te różowe plamki po pryszczach??tak???i nic nei pomaga.Już nie wiem jak mam to wylecyzć. Ktoś wogóle wylczeł te plamy??Może laserem??Pomóżcie.Już nie wiem co robic;(nic mi nie pomaga
Kurde a myslalam, ze tylko ja mam taki problem z przebarwieniami..
Moje niektore przebarwienia maja juz ponad 3 lata i nie chca sie zagoic calkowicie. Zauwazylam ze po AD mi zbledły. Teraz znow zaczelam go uzywac..

Dzis niemila niespodzianka rano na mnie czekała na twarzy.. wstaje a na brodzie gula podskorna o srednicy 1,7cm Na dodatek nie wiem gdzie posialam dermacol i nie mialam czym zakryc to po prostu dalam wieksza ilisc fluidu.. no i nie wiem czy to przez AD, tran czy demakijaz..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 17:50   #2531
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mogę stosować acne derm tak przemiennie: dwa razy dziennie i raz dziennie??
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 20:16   #2532
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dziewczyny! uzywam AD wiec mozecie mi polecic jakis dobry krem nawilżajacy do cery tłustej, ktory nie zapycha ? pzrebrnelam przez wiekszosc stron tego wątku ale znaczej odpowiedzi na moje pyatnie nie wyczytałam. Uzywam teraz Nivea visage matujacy krem nawilzajacy na dzien ale wyczytalam ze ma zapychacze ;/ wiec muszę go odstawic,
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 09:16   #2533
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
dziewczyny! uzywam AD wiec mozecie mi polecic jakis dobry krem nawilżajacy do cery tłustej, ktory nie zapycha ? pzrebrnelam przez wiekszosc stron tego wątku ale znaczej odpowiedzi na moje pyatnie nie wyczytałam. Uzywam teraz Nivea visage matujacy krem nawilzajacy na dzien ale wyczytalam ze ma zapychacze ;/ wiec muszę go odstawic,
w sumie to sie podpinam pod pytanie o krem niezapychajacy, chociaz przy mojej tlustej skorze AD nie wywoluje wysuszenia.. moze cos z tym AD nie tak ale to by znaczylo, ze z poprzednim rowniez bylo cos nie halo.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:10   #2534
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Mogę stosować acne derm tak przemiennie: dwa razy dziennie i raz dziennie??
Chyba za dużo. A nawet nie chyba, ale stanowczo za dużo. A kiedy będziesz nawilżała? możesz się przebarwień nabawić, bo to kwas. Skóra Ci się może przesuszyć...


uparta Marti i Anecka
Na początku stosowania AD też mi cery nie przesuszało. Pewnego dnia obudziłam się z czerwonymi plackami na czole, brodzie i trzeba było kupić coś do nawilżenia. Kupiłam sobie krem z serii Oceanic AA-półtłusty. Posmarowałam i plamy zniknęły. Teraz używam go na dzień a na noc AD. Wiem, że jest jeszcze tłusty i nawilżający z tej serii, ale nie próbowałam. Za to półtłusty jest pierwszym kremem, który mnie właśnie nie zapycha (używam już go od ok 4 tyg). Trochę jednak słabo nawilża, więc zastanawiam się nad tym tłustym lub nawilżającym jak mi się ten skończy
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:33   #2535
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hey czy podczas kuracji AD aby pozbyc sie przebarwien moge brac beta-karoten ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:41   #2536
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Chyba za dużo. A nawet nie chyba, ale stanowczo za dużo. A kiedy będziesz nawilżała? możesz się przebarwień nabawić, bo to kwas. Skóra Ci się może przesuszyć...
na ulotce pisze zeby stosowac dwa razy dziennie rano i wieczorem...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 08:42   #2537
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

odstawiłam ziaję HCL i jest o niebo lepiej jeden czy dwa mały pryszcz nie jest dla mnie jakimś wielkim problemem
no i teraz, kiedy zaczynam się cieszyć swoja coraz to lepszą cerą... muszę zmienić tabletki anty, boję się, że mnie wysypie, czy cuś..
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 14:55   #2538
eccentriic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 217
GG do eccentriic
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

mi od kremu ziaji powyskakiwały te krosty :| teraz jest juz lepiej. kupiułam dziś ance demr i wieczorem zrobie sobie peeling po czym posmaruje sie nim zobaczymy jak to bedzie
eccentriic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 16:51   #2539
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

po jakim czasie ustępuje wysyp ? jak było/ jest u Was ?
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 07:35   #2540
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

No właśnie, krem ZIAJA HCL zapycha okropnie i jest taki ciężki nie wiem czemu ma taką dobrą ocenę na KWC

inc0rrect nie polecam stosowanie AD dwa razy dziennie. Skóra może się wysuszyć albo przyzwyczaić do AD i nie będzie działało. Ale rób co chcesz

uparta Marti u mnie z czoła po około tygodniu. Chociaż koło ust wysypało mnie trochę tam gdzie nie smarowałam AD i gdzie miałam "zdrową" cerę i do dziś mi zostały czerwone 2 plamki.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 13:03   #2541
eccentriic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 217
GG do eccentriic
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja posmarowałam wczoraj na noc. efektów narazie nie widze ;P ale mam gładką buźke ale 1 dzien to za mało raczej zobaczymy co bedzie za tydzien chociaz
eccentriic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 17:29   #2542
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość

uparta Marti u mnie z czoła po około tygodniu. Chociaż koło ust wysypało mnie trochę tam gdzie nie smarowałam AD i gdzie miałam "zdrową" cerę i do dziś mi zostały czerwone 2 plamki.

dzieki za odpowiedz mnie zaczeło wysypywac jako po dwoch dniach stosownia i utrzymywało się to nie cały tydzien ale od wczoraj widze poprawe. zaczyna chyba cos sie dziać muszę jeszcze trafic jakis dobry krem nawilżajacy(niezapychając y)
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:57   #2543
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

mnie nie wysypalo wogole.
Wszystkie inne kwasy powodowaly u mnie wczesniej lub pozniej wysyp ropnych krostek.
A kwas azelainowy to jedyny kwas,ktory nie spowodowal wysypu.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 12:33   #2544
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Melduje sie po miesiacu stosowania Acne Dermu. Nie wiem co o nim sadzic, na pewno troche mi pomogl, ale nie sa to efekty jakich sie spodziewalam. Stosowalam go na plecy, dekolt i twarzy. Najlepszy efekt osiagnelam na plecach, bo prawie wszystkie niedoskonalosci poznikaly w ciagu 2 tyg, reszte mam zamiar 'katowac' tonikiem z kwasu salicylowego. Na dekolcie cos ala 'male grudki' pozmniejszalo sie, ale teraz wrocilo z podwojna sila No i twarz - jest wyraznie bardziej gladka i miekka, nie ma (odpukac) zadnych pryszczy, jest lekko rozjasniona Niestety zaskorniki, ktore w gornej czesci nosa ladnie poznikaly znowu sie pojawily

Wiem, ze miesiac to za krotko zeby zobaczyc efekty, wiec narazie sie nie poddaje, ale do pielegnacji wlaczam Effaclar na zmiane z AD i z utesknieniem czekam na efekty
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 16:31   #2545
Elektra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 67
GG do Elektra
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
czy acnederm powoduje wysyp? i po jakim czasie mam sie spodziewac rezultatow?
Czytam i nie dowierzam-u mnie się pogorszyło,miałam otwarte i zamknięte zaskórniaki i rozszerzone pory-wysypu pryszczy nie obserwuje,ale więcej powstaje tych zamkniętych,białych prosaków.
Stało się to na tyle uciążliwe że po miesiącu używania skinorenu musiałam iść na oczyszczanie mechaniczne-przed kuracją nie było takiej naglącej potrzeby:dosłownie kilka zmian...

Stosowałam codziennie na noc,w miejsca problematyczne:strefa T,cienka warstwa na czystą skórę,przedtem nawilżałam kremem "Ogród SPA Kolastyna dla mieszanej cery"-zachowałam odstęp jakiś 10 minut przed wklepaniem skinorenu.Rano Krem matujący z Oceanic z kwasem azelainowym.Makijaż tylko okazjonalnie.

Kończe tubkę i obawiam się zaczynać następną.

Mam jeszcze pytanie-kosmetyczka poradziła,żebym smarowała Skinorenem cere po oczyszczaniu do wygojenia.Nie podoba mi się ten pomysł-niektóre zmiany były nakłówane i są świerze ranki.

Będę wdzięczna za porady...
Elektra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 17:36   #2546
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Elektra, moze to wina kremu, ktorym sie nawilzasz? Wg mnie AD powinno nakladac sie na czyta, umyta skore, a dopiero po uplywie min 30 min nalozyc jakis nawilzac o ile czujesz taka potrzebe
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 19:02   #2547
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Elektra Pokaż wiadomość
Czytam i nie dowierzam-u mnie się pogorszyło,miałam otwarte i zamknięte zaskórniaki i rozszerzone pory-wysypu pryszczy nie obserwuje,ale więcej powstaje tych zamkniętych,białych prosaków.
Stało się to na tyle uciążliwe że po miesiącu używania skinorenu musiałam iść na oczyszczanie mechaniczne-przed kuracją nie było takiej naglącej potrzeby:dosłownie kilka zmian...

Stosowałam codziennie na noc,w miejsca problematyczne:strefa T,cienka warstwa na czystą skórę,przedtem nawilżałam kremem "Ogród SPA Kolastyna dla mieszanej cery"-zachowałam odstęp jakiś 10 minut przed wklepaniem skinorenu.Rano Krem matujący z Oceanic z kwasem azelainowym.Makijaż tylko okazjonalnie.

Kończe tubkę i obawiam się zaczynać następną.

Mam jeszcze pytanie-kosmetyczka poradziła,żebym smarowała Skinorenem cere po oczyszczaniu do wygojenia.Nie podoba mi się ten pomysł-niektóre zmiany były nakłówane i są świerze ranki.

Będę wdzięczna za porady...

Mi po AD też wyskoczyły takie białe prosaki, ale zeszło po tygodniu. Nie smarowałam wtedy AD tylko nawilżałam. Jak zeszły to znów zaczęłam stosować AD
Na Twoim miejscu nie używałabym narazie Skinorenu dopóki ranki się nie zagoją. Przecież to jest kwas. Kwas na ranki? Nie ryzykowałabym, że mnie podrażni. Te kilka dni poczekałabym i zamiast smarować Skinorenem to nawilżała
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 19:09   #2548
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a jeszcze dodam co poczytałam (chociaż już to zaapałka napisała)więc powtórzę ;-) : Skinoren na czystą skórę się nakłada, a potem po 30 min nakłada się krem nawilżający. A może lepiej Skinoren (jak ranki się wyleczą) na noc, a w dzień nawilżanie?
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 19:14   #2549
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Melduje sie po miesiacu stosowania Acne Dermu. Nie wiem co o nim sadzic, na pewno troche mi pomogl, ale nie sa to efekty jakich sie spodziewalam. Stosowalam go na plecy, dekolt i twarzy. Najlepszy efekt osiagnelam na plecach, bo prawie wszystkie niedoskonalosci poznikaly w ciagu 2 tyg, reszte mam zamiar 'katowac' tonikiem z kwasu salicylowego. Na dekolcie cos ala 'male grudki' pozmniejszalo sie, ale teraz wrocilo z podwojna sila No i twarz - jest wyraznie bardziej gladka i miekka, nie ma (odpukac) zadnych pryszczy, jest lekko rozjasniona Niestety zaskorniki, ktore w gornej czesci nosa ladnie poznikaly znowu sie pojawily

Wiem, ze miesiac to za krotko zeby zobaczyc efekty, wiec narazie sie nie poddaje, ale do pielegnacji wlaczam Effaclar na zmiane z AD i z utesknieniem czekam na efekty
zapałko
ja również mam swój pierwszy miesiąc z AD. jak na moje oko jest dużo lepiej, choć na nosie zaskórniki mam dalej, czasem jakiś pryszczyk wyskoczy, ale ogólnie kończę powoli tę tubkę i kupię następną
czym nawilżasz?
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 20:02   #2550
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
zapałko
ja również mam swój pierwszy miesiąc z AD. jak na moje oko jest dużo lepiej, choć na nosie zaskórniki mam dalej, czasem jakiś pryszczyk wyskoczy, ale ogólnie kończę powoli tę tubkę i kupię następną
czym nawilżasz?
Humektan

A widzisz kiedy gadalysmy to na Ciebie AD nie dzialal, a teraz prosze
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.