Prolemy z nogami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-18, 12:42   #1
Roti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4

Prolemy z nogami


Witam wszystkich, na zdjęciu przedstawiam stan moich nóg, już sam nie wiem co z tym zrobić te żyły nie wyglądają zbyt estetycznie. Byłem z tym problemem u chirurga naczyniowego który zrobił mi USG żył i stwierdził że w tym momencie zastawki są w całkiem dobrym stanie i na razie nie wymaga to operacji. Gdy mu powiedziałem że wieczorem odczuwam ból nóg, zwłaszcza prawej nogi to przypisał mi jakieś leki . Skoro boli mnie noga w miejscu tych rozszerzonych nóg to chyba nie jest wszystko w porządku. Powiedział mi że jestem wysoki i szczupły więc tak musi być . Znam wiele wysokich i szczupłych osób bez tego problemu. Proszę Was o poradę, chyba musi być jakiś sposób na ładne nogi bez takich poszerzonych żył? Co mi radzicie, iść do jakiegoś gabinetu prywatnego np. na skleroterapie, czy to pomoże? Jaki może być koszt takiego zabiegu, co robić?
Pozdrawiam
Roti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 15:28   #2
Roti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Prolemy z nogami

Czy mogła byś ją zapytać o koszty zabiegu? Ja jestem z okolic Lublina, wiem że w ośrodku chirurgi plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego jest wykonywany taki zabieg, ale cena (3500zł za jedną nogę) skutecznie ostudziła mój entuzjazm.

Edytowane przez Roti
Czas edycji: 2010-04-18 o 18:06
Roti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 08:44   #3
polkadot
Raczkowanie
 
Avatar polkadot
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 174
Dot.: Prolemy z nogami

karma, a to nie jest tak, że w Warszawie temu zabiegowi można poddać się tylko w IQ Medica? Do tej pory jako jedyna klinika wykonywała VNUS Closure. Zresztą, nawet jeżeli wprowadziły ją też inne, to zawsze lepiej oddać się w ręce specjalistów, którzy zebrali w tym zakresie większe doświadczenie, takie jest moje zdanie. Moja mama miała usuwane pajączki naczyniowe operacyjnie i pamiętam jak długo musiała później dochodzić do siebie, wracać do zdrowia po szpitalu. Po tych doświadczeniach wiem, że na pewno nie położyłabym się z moimi nogami pod skalpel...
polkadot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 19:14   #4
Roti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Prolemy z nogami

Poszperałem trochę po sieci, popisałem maili i widze że wszędzie koszty zabiegu VNUS Closure są podobne tzn. 3tys za nogę. Dla mnie to trochę dużo
Roti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 21:14   #5
Roti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Prolemy z nogami

Witam ponownie,
Jestem już po kilku wizytach, konsultacjach z chirurgami naczyniowymi i wszędzie słyszę że jeżeli zastawki są sprawne to nie ma wskazań do ich usunięcia czy zamknięcia a defekt kosmetyczny nie jest wskazaniem do podjęcia takiego leczenia Co robić?
Pozdrawiam
Roti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.