Walka o zdrowe i piękne włosy część VI - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 06:25   #4981
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
Od lat po myciu wlosy susze suszarka ze wzgledu na problemy z lupiezem gdy zostawiam je same do wyschniecia. W tamtym tyg po myciu zostawilam wlosy do wyschniecia i popsykalam odzywka b/s i tak jakby wgniotlam ja we wlosy. Od razu sie pokrecily i jak wyschly mialam prwadziwe loki. Przypadek rzadzi swiatem

o nieźle


ja ostatnio połykam drożdże dla włosków, zobaczmy czy coś pomogą
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 11:55   #4982
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

dziewczyny ja mam pytanie,bo mylam troche wlosy szamponem elseve,nie miałam innej opcji,i w zwiazku z tym sie zastanawiam czy zmyje go szamponem Joanny lub radicalem ze SLES na drugim miejscu?czy musze kupic jakis silniejszy z SLS? bede wdzieczna za odp.bo zalezy mi zeby zmyc to świnstwo calkowicie
oto skład
Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Dimethicone, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Hedroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Sobium Hydroxide, PPG-5-Ceteth-20, Arginine, Salicyli Acid, Polyquaternium-7, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Carbomer, Serine, Butylphenyl Methylpropional, Citric Acid, Glutamic Acid, Hexyl Cinnamal, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Parfum/ Fragrance (05.07.2010)

odpowie mi ktos?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 15:32   #4983
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Mi dopiero po jakichś 2 tyg. minęła swędzawka jak odstawiłam podrażniacze. Po 1 razie z dobrym szamponem może jeszcze nie być idealnie. Ja bym Ci radziła zakupić dobrą odżywkę i chwilowo odstawić wszystko inne (stylizatory, jedwabie itp.) , używać 1 szamponu np. Fitomedu z mydlnicą i potem dopiero jak wyleczysz łebek wprowadzać pojedynczo nowości. Z odzywek wypróbuj np. glorię, kallosa mlecznego lub rossmanowską odzywkę z babassu. Nie kładź na skórę tylko na długość i dokładnie spłukuj. I daj włoskom trochę czasu (ze 2 tyg. minimum).
Mi się wydaje,że po 1 razie babydream nie zmył Ci silikonów,które się wcześniej osadziły, a podrażnienie czy łupież mogło nie zdążyć się zagoić.

Który to jest ten ogórkowo-aloesowy? Może pamiętasz firmę?
Niestety nie pamiętam , wyrzuciłam butelkę po przelaniu go do wygodniejszego opakowania. Nawet składu nie mam wiem tylko, że sls na pierwszym miejscu, oczywiście po wodzie. Babydreamu używałam dość długo i tak mentalnie utkwiło mi w pamięci, że mi nie służył, i trzymam sie od niego z daleka, do dziś stoi jeszcze trochę w opakowaniu. Wybiorę się jutro po którąś z odżywek, bo bez moje włosy będą nie do rozczesania. (oczywiście rozczesuje gdy już przeschną albo palcami, albo grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami)
kiedy nakładam czy to maske czy odżywkę, omijam skórę głowy
Na mojej liście jest jeszcze, aleovit, jantar, radical, do skóry głowy(ogólnie zaczynam przygode z wcierkami i zabieram sie za czytanie na ich temat ). Woda brzozowa chyba za bardzo wysusza mi skóre głowy , musze używać jej rzadziej. Ratuje się jeszcze żelem aloesowym jeśli czuje zbytnie przesuszenie.

Jeśli chodzi o oleje przestały mi służyć, ostatnio nałożyłam ten z pestek winogron na 2h i nie dość, że sie nie domył to włosy nie miały takiego odżywienia jak kiedyś. ech

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
do niedawna tez myslalam ze mam proste a tu taaaaka niespodzianka.
co ja bym dała za taką niespodziankę, świetnie
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 16:43   #4984
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Ostatnio pisałam o tym, że mam coraz gorze włosy. Kupiłam sobie Biovaxa proteinowego i nałożyłam z czepkiem. Efekt oszałamiający Teraz wiem skąd tyle pochwał na Wizażu
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 18:18   #4985
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Ostatnio pisałam o tym, że mam coraz gorze włosy. Kupiłam sobie Biovaxa proteinowego i nałożyłam z czepkiem. Efekt oszałamiający Teraz wiem skąd tyle pochwał na Wizażu

dasz linka do niego na kwc?

ja za o dziś kupiłam BINGO, wreszcie znalazłam to o mnie satysfakcjonuje
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 19:04   #4986
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
dasz linka do niego na kwc?

ja za o dziś kupiłam BINGO, wreszcie znalazłam to o mnie satysfakcjonuje
Ja z Bingo zaczynam się powoli poddawać. Gdzie nie patrzyłam tam nie mają. Pytałam się też na wątku Białostoczanek - tam też głucho.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 19:04   #4987
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
dasz linka do niego na kwc?

ja za o dziś kupiłam BINGO, wreszcie znalazłam to o mnie satysfakcjonuje
Proszę
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ne.html&next=1
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 20:04   #4988
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2758110 0]Ja z Bingo zaczynam się powoli poddawać. Gdzie nie patrzyłam tam nie mają. Pytałam się też na wątku Białostoczanek - tam też głucho. [/QUOTE]

moze jeszcze znajdziesz w innym miescie np. w czasie podróży

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
dzięki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 20:35   #4989
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
moze jeszcze znajdziesz w innym miescie np. w czasie podróży
Chyba muszę wzbogacić turystykę o nieodłączne zwiedzanie sklepów i marketów, bo się nie doczekam.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 20:42   #4990
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2758343 6]Chyba muszę wzbogacić turystykę o nieodłączne zwiedzanie sklepów i marketów, bo się nie doczekam. [/QUOTE]
no tak, raczej to będzie konieczne


Ps. a jak to z tymi ziołami jest teraz, bo przecież nadal mozna je kupić zielarskich, odpusili sobie to ?
mam nadzieję że tak...
(odnośnie petycji z podpisu)
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 23:15   #4991
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2758110 0]Ja z Bingo zaczynam się powoli poddawać. Gdzie nie patrzyłam tam nie mają. Pytałam się też na wątku Białostoczanek - tam też głucho. [/QUOTE]

Bingo kiedyś widziałam w Auchan. Chyba nie cały asortymentale było.

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kinga15p Pokaż wiadomość
Niestety nie pamiętam , wyrzuciłam butelkę po przelaniu go do wygodniejszego opakowania. Nawet składu nie mam wiem tylko, że sls na pierwszym miejscu, oczywiście po wodzie. Babydreamu używałam dość długo i tak mentalnie utkwiło mi w pamięci, że mi nie służył, i trzymam sie od niego z daleka, do dziś stoi jeszcze trochę w opakowaniu. Wybiorę się jutro po którąś z odżywek, bo bez moje włosy będą nie do rozczesania. (oczywiście rozczesuje gdy już przeschną albo palcami, albo grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami)
kiedy nakładam czy to maske czy odżywkę, omijam skórę głowy
Na mojej liście jest jeszcze, aleovit, jantar, radical, do skóry głowy(ogólnie zaczynam przygode z wcierkami i zabieram sie za czytanie na ich temat ). Woda brzozowa chyba za bardzo wysusza mi skóre głowy , musze używać jej rzadziej. Ratuje się jeszcze żelem aloesowym jeśli czuje zbytnie przesuszenie.

Jeśli chodzi o oleje przestały mi służyć, ostatnio nałożyłam ten z pestek winogron na 2h i nie dość, że sie nie domył to włosy nie miały takiego odżywienia jak kiedyś. ech



co ja bym dała za taką niespodziankę, świetnie

No cóż. Nie pozostaje nic innego tylko dalsze testowanie.
Na pewno w końcu na coś odpowiedniego trafisz.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 01:09   #4992
BlackSabbath
Raczkowanie
 
Avatar BlackSabbath
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 436
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

ja eksperymentuję z mieszankami własnej roboty odżywkę z Lidla mieszam z oliwką do włosów i trzymam kilkanaście minut, potem intensywnie zmywam... ale największy problem to kruche, łamiące się włosy... od góry rosną, od dołu się łamią gdyby nie to byłyby o wiele dłuższe próbuję też z kawą... napaliłam się na kofeinę bo podobno pobudza wzrost włosów.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel-do talii

Stoję jeszcze w progu zatrzaśniętych drzwi
słyszę jeszcze słowa nieistotne już...
BlackSabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 09:25   #4993
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
No cóż. Nie pozostaje nic innego tylko dalsze testowanie.
Na pewno w końcu na coś odpowiedniego trafisz.


Cytat:
Napisane przez BlackSabbath Pokaż wiadomość
ja eksperymentuję z mieszankami własnej roboty odżywkę z Lidla mieszam z oliwką do włosów i trzymam kilkanaście minut, potem intensywnie zmywam... ale największy problem to kruche, łamiące się włosy... od góry rosną, od dołu się łamią gdyby nie to byłyby o wiele dłuższe próbuję też z kawą... napaliłam się na kofeinę bo podobno pobudza wzrost włosów.
Może zacznij chronić końcówki włosów,wcierając małą ilość oleju kokosowego po ich umyciu właśnie w same końcówki?. Jedwabiu nie polecam, bo przy dłuższym stosowaniu wysusza, ale raczej dobrze chroni, ze względu na silikony.
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 10:12   #4994
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez kinga15p Pokaż wiadomość



Może zacznij chronić końcówki włosów,wcierając małą ilość oleju kokosowego po ich umyciu właśnie w same końcówki?. Jedwabiu nie polecam, bo przy dłuższym stosowaniu wysusza, ale raczej dobrze chroni, ze względu na silikony.
Jedwab CHI nie zawiera alkoholu wiec nie powinien wysuszac. Ja na konce polecam gliceryne, ktora zatrzymuje wode. Stosuje sie jej niewielka ilosc na mokre ale podsuszone wlosy i zostawia do wyschniecia. Po niej wlosy sa niesamowicie miekkie i powinny byc rowniez dobrze nawilzone.
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:14   #4995
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Znowu nie chce mi wszystkiego wizaż cytować.
Wiem, że Bingo jest u nas na Produkcyjnej, patrzyłam - tylko jeden rodzaj znalazłam, te wielkie opakowanie z 12 ziołami. Na początek wolałabym mniejsze, żeby sprawdzić, czy mi pasuje.
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
no tak, raczej to będzie konieczne


Ps. a jak to z tymi ziołami jest teraz, bo przecież nadal mozna je kupić zielarskich, odpusili sobie to ?
mam nadzieję że tak...
(odnośnie petycji z podpisu)
Z tego, co widzę, restrykcje nie wyszły u nas. Cieszę się ogromnie olewnictwem takich inicjatyw.
Ale ceny nieco skoczyły i mam nadzieję, że dalej nic się nie zmieni, że już po krzyku. Swoją drogą chrzanię nasze media, o obronie krzyża pełno wszędzie było, a o ogólnounijnych ustawach w sprawie ziół w ciągu dwóch lat słyszałam tylko jedną wzmiankę w TV, w marcu jakoś, jak przedstawiciel Herbapolu powiedział, że firma już zarejestrowała swoje produkty i że z ziołami w tej firmie nie będzie problemów. Najwidoczniej zbyt wysokie wygórowania mam, ludzie wolą oglądać relacje z obrony krzyża, z bezsensownego szumu pod pałacem prezydenckim, a ja całkiem z księżyca spadłam.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 14:41   #4996
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2759154 8]Znowu nie chce mi wszystkiego wizaż cytować.
Wiem, że Bingo jest u nas na Produkcyjnej, patrzyłam - tylko jeden rodzaj znalazłam, te wielkie opakowanie z 12 ziołami. Na początek wolałabym mniejsze, żeby sprawdzić, czy mi pasuje.

Z tego, co widzę, restrykcje nie wyszły u nas. Cieszę się ogromnie olewnictwem takich inicjatyw.
Ale ceny nieco skoczyły i mam nadzieję, że dalej nic się nie zmieni, że już po krzyku. Swoją drogą chrzanię nasze media, o obronie krzyża pełno wszędzie było, a o ogólnounijnych ustawach w sprawie ziół w ciągu dwóch lat słyszałam tylko jedną wzmiankę w TV, w marcu jakoś, jak przedstawiciel Herbapolu powiedział, że firma już zarejestrowała swoje produkty i że z ziołami w tej firmie nie będzie problemów. Najwidoczniej zbyt wysokie wygórowania mam, ludzie wolą oglądać relacje z obrony krzyża, z bezsensownego szumu pod pałacem prezydenckim, a ja całkiem z księżyca spadłam. [/QUOTE]

no własnie szkoda że te 12 ziół jest tlko w litrowym opakowaniu.



bardzo dobrze w takim razie że nie kontynuowali tego żeby te zioła usunąc :P

w sumie w niektórych zielarskich nawet o niczym takim nie wiedzieli ze ziół nie będa mogli sprzedawac (mój tata pytał).




Dziewczyny słyszalyscie o oleju z czarnuszki, bo ja widziałam dziś taki , pani w sklepie mi go zachwalała, ale strasznie maleńka buteleczka i aż 70 zł...
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:53   #4997
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny słyszalyscie o oleju z czarnuszki, bo ja widziałam dziś taki , pani w sklepie mi go zachwalała, ale strasznie maleńka buteleczka i aż 70 zł...
Kocurzyca może Ci o nim więcej opowie, bo sama miała butelkę.
Czarnuszka siewna jest ponoć lekarstwem na wszystko oprócz śmierci, według Koranu. Tak mi się zapamiętało.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:16   #4998
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
swiderki? nie przesadzajmy raczej niezle loki
Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
Od lat po myciu wlosy susze suszarka ze wzgledu na problemy z lupiezem gdy zostawiam je same do wyschniecia. W tamtym tyg po myciu zostawilam wlosy do wyschniecia i popsykalam odzywka b/s i tak jakby wgniotlam ja we wlosy. Od razu sie pokrecily i jak wyschly mialam prwadziwe loki. Przypadek rzadzi swiatem
Może się narażę, ale...to nie są jeszcze loki
Wiem, że dziewczyny tutaj się zachwycają, ale...Twoich włosów nie można jeszcze nazwać lokami...
Dlatego przechwalanie się i mówienie nam tu o "niezłych lokach" troszeczkę się mija z celem.
Nie chcę być niemiła, choć tak to zapewne zostanie odebrane. Każdy jednak ma prawo wyrazić swoje zdanie.
A w związku z tym, że sama jestem kręconowłosa to tym bardziej widzę, że Twoim włosom do loków jeszcze daleko.
Nie mówię, że nie wyjdzie Może wyjść i to nawet rewelacyjnie.
Ale teraz to jeszcze nie loki. To bardziej fale i szczerze mówiąc-lepiej prezentują się proste. Wiesz dlaczego? Są gładsze i wyglądają na bardziej wypielęgnowane. "Loki" są przestylizowane- ja widzę, że próbujesz wygnieść je na siłę. Stąd na każdym ze zdjęć "kręconych" widać kilka posklejanych włosków razem i tak jest w kilku miejscach.
Chcesz- próbuj dalej. Jednak nie wszyscy są stworzenia do loków, tak jak nie wszyscy do prostych. A skoro o wiele lepiej Twoje włosy prezentują się proste to po co na chama je stylizować i wyciskać loki na siłę?
Zastanów się nad tym. Jednej dziewczynie też to doradziłam, choć jej skręt prezentował się troszkę lepiej niż Twój. W prostych jednak wyglądała zachwycająco i w końcu doceniła naturę a nie próbowała ją zmieniać.

Domyślam się, ze post wywoła burzę. Ja jednak nie chcę owijać w bawełnę. Dzięki temu- możesz tylko zyskać.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w pielęgnacji.
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 18:35   #4999
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2758110 0]Ja z Bingo zaczynam się powoli poddawać. Gdzie nie patrzyłam tam nie mają. Pytałam się też na wątku Białostoczanek - tam też głucho. [/QUOTE]

A masz u siebie w mieście sklepy typu Wszystko po 4,50 zł. ? Bo ja a tego typu sklepach widziałam maski Bingo i inne kosmetyki firmy, która je produkuje.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 20:44   #5000
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

dzieki Tatty to przy okazji zapytam


oo już narobiłysmy 5000 postów więc postanowiłam załozyc nowy watek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post27601122
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2011-06-18 o 20:45
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:14   #5001
niebieskieOczy90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VI

Witam Po raz pierwszy piszę, aczkolwiek często czytam.
Otóż, postanowiłam zapuścić swoje włosy, tzn. nie ścięłam ich od 5 tyg. ( co w moim przypadku jest długim okresem czasu) Srednio podcinam włosy co 3-4 tygodnie. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, ze wtedy się lepiej układają. Włosy zawsze mam tej samej długości kilka cm za ramiona z grzywką na bok, ale są wystopniowane. Moja ostatnia wizyta u fryzjera (5 tyg. temu) to bylo tylko pocięcia grzywki, reszta włsów nie ruszona. Jestem z siebie dumna. Czyli końcówki pocięła 8-9 tyg. temu. włosy na czubku głowy maja ok 15 cm i potem są wystopniowane. Mam je ścięte w ząb. Na samym końcu maja ok 32 cm. Chcę je zapuścić. Ale mam jeden problem. Przyzwyczaiłam je do codziennego mycia, przetłuszczają się u nasady, a końcówki mam przesuszone. Swego czasu codziennie je suszyłam, bo mam tendencję do kręcenia się włosów, tzn. gdy je podcinam zaczynają się falować; kręcić. Czasami mnie to denerwuje, ale teraz chodze w związanych, bo ich nie suszę. Nie używam lakiery, pianek itp.
Proszę o jakieś skuteczne sposoby na zapuszczenie pięknych długich włosów.

ps. w wakacje chcę odzwyczaić moje włosy od codziennego mycia, bo to z pewnością wysusza końcówki ( chociaż stosuję odzywki).
niebieskieOczy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.