Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 11:57   #4921
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dzięki za wrzucenie zdjecia teraz każdy może sobie zerknąć i może akurat sie komuś do czegoś przyda. a co do takich gazetowo/MAcowych inf to w "Cosmo" lub "Glamour" (teraz wyleciało mi z głowy, jak wrócę do domu to sprawdzę, jeśli ktoś zechce) jest konkurs smsowy i można wygrać kosmetyki MAC

nieshya - też mam taką nadzieję,a nawet pewność, bo co jak co, ale pigmiaki mnie zawsze ucieszą i z resztą spraw mam nadzieję, że się jakoś poukłada. dzięki za ciepłe słowa i MACowe zakupy
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:00   #4922
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Co do namiarów na artykuł:
moje skany lecą właśnie do martyboy i eustaszka, wiec może im się uda tu wrzucić, bo ja z pracy nie mogę (chyba, że dopiero w weekend jak będę u siebie, bo jutro jadę do koleżanki a ona nie ma sieci).
Jak ktoś chce kupić tylko dla tego artykułu, to raczej nie warto, bo może dziewczyny wkleją, ale podaję namiary: nr 2 luty 2010 (mi wczoraj z prenumeraty przyszedł, w kiosku może być dziś lub jutro) na okładce Charlize Theron (chyba tak to się pisze??).

Co do cen MACa w "Urodzie"- ja czytam, bo w ogóle lubię takie gazetki, ale jakbym liczyła na prawdziwość cen, to chyba bym nic nie kupiła, np. jeszcze niedawno widziałam, ze podają bodajże cenę pigmentu MAC -65 zł, no ciekawe gdzie on to widzieli?!

Dziękuję za słowa pocieszenia
Ceny faktycznie z kosmosu

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
ok juz sprawdzam i wklejam
Ubiegłaś mnie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:00   #4923
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A czy możesz podać ceny róży w kremie z kolekcji lutowej
w lutym nie ma róży w kremie - mówimy o All Ages?
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A możesz mi podać numer tej URODY, bo ja nie widziałam.....tego artykułu.
luty 2010
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:06   #4924
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ceny faktycznie z kosmosu



Ubiegłaś mnie
hihi
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:10   #4925
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Je też nie dostałam
Może Wizaż znowu szwankuje z PW...


Może nic dla nas nie ma
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:28   #4926
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Może nic dla nas nie ma
Nawet tak nie mów/pisz
Napiszę PW do Kamila, to przynajmniej będę wiedziała na czym stoję...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:11   #4927
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
w lutym nie ma róży w kremie - mówimy o All Ages?

luty 2010
Chodzi o MAC in Lillyland, tam są cztery Cremeblushe. Ładniutkie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 13:13   #4928
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Nieshya Seche Vite jest w Eurofashion - chyba można zamówić z ich strony; zobacz też na listę dystrybutorów, możliwe, że gdzieś blisko Ciebie można kupić

Dziewczyny nie panikujcie, na pewno Kamil ma coś dla Was

Pochwalcie się Kamilowymi zdobyczami ja dostanę róż Style i mineralny Dainty
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:17   #4929
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
w lutym nie ma róży w kremie - mówimy o All Ages?
O Lilyland mówię... ale dopiero teraz się dopatrzyłam że nie jest International Czyli tylko ebay mi został
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:17   #4930
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Chodzi o MAC in Lillyland, tam są cztery Cremeblushe. Ładniutkie
W ogóle nie mam dossierki i cen
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:30   #4931
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
O Lilyland mówię... ale dopiero teraz się dopatrzyłam że nie jest International Czyli tylko ebay mi został
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
W ogóle nie mam dossierki i cen

To jakieś jaja sobie robią, bo to chyba jest następca Dame Edna... a ona była...

Słuchajcie, czy u nas w sklepach można kupić róże w panach? Jak tak to ile kosztują? I jaka jest zbójecka cena zwykłego, opakowanego różu?

Ok, ceny panów, które są znam już, 64 zł chyba, tak w pierwszym poście stoi. A jak z resztą?
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2010-01-22 o 13:31
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 13:48   #4932
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nieshya Seche Vite jest w Eurofashion - chyba można zamówić z ich strony; zobacz też na listę dystrybutorów, możliwe, że gdzieś blisko Ciebie można kupić

Dziewczyny nie panikujcie, na pewno Kamil ma coś dla Was

Pochwalcie się Kamilowymi zdobyczami ja dostanę róż Style i mineralny Dainty
Problem w tym, że w Eurofashion mogą kupowac tylko osoby legitymujące się dyplomem stylistki paznokci a jako takowego nie posiadam

Dzięki za słowa otuchy mam nadzieję, że Kamil po prostu jeszcze wszytskiego nie rozliczył więc stąd ten brak wiadomości...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 14:10   #4933
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
To jakieś jaja sobie robią, bo to chyba jest następca Dame Edna... a ona była...

Słuchajcie, czy u nas w sklepach można kupić róże w panach? Jak tak to ile kosztują? I jaka jest zbójecka cena zwykłego, opakowanego różu?

Ok, ceny panów, które są znam już, 64 zł chyba, tak w pierwszym poście stoi. A jak z resztą?
Normalny róż chyba 85zł albo coś koło tego, mineralny 105zł - ale nie jestem pewna, na pewno mineralny jest droższy. Nie pamiętam dokładnych cen i nie wiem czy coś nie podrożało, ale orientacyjnie podaję
Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Problem w tym, że w Eurofashion mogą kupowac tylko osoby legitymujące się dyplomem stylistki paznokci a jako takowego nie posiadam
No co Ty! Ja czasem bywam w ich hurtowni i normalnie kupuję lakiery. Także sprawdź czy nie ma dystrybutora w Twoim mieście.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 15:58   #4934
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Co do cen MACa w "Urodzie"- ja czytam, bo w ogóle lubię takie gazetki, ale jakbym liczyła na prawdziwość cen, to chyba bym nic nie kupiła, np. jeszcze niedawno widziałam, ze podają bodajże cenę pigmentu MAC -65 zł, no ciekawe gdzie on to widzieli?!
w outlecie

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Problem w tym, że w Eurofashion mogą kupowac tylko osoby legitymujące się dyplomem stylistki paznokci a jako takowego nie posiadam
ja kupuję i nie ma nigdy problemu
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 17:55   #4935
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

a mi się najbardziej podoba cena za nowe pigmenty (3 w 1) 60zł, skąd oni coś takiego wzieli. To nawet nie przedstawia ceny "orientacyjnej". Ciekawa jestem czy w innych markach też robią tyle błędów...

znowu OT czy pigmenty Inglota wytrzymują tyle samo na oczach co MAC? Dzisiaj przechodziłam koło stoiska i mają tam dużo ładnych neutrali, a cena bardzo zachęcająca...
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:37   #4936
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
No co Ty! Ja czasem bywam w ich hurtowni i normalnie kupuję lakiery. Także sprawdź czy nie ma dystrybutora w Twoim mieście.
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja kupuję i nie ma nigdy problemu
Nie wiem czemu sobie zakodowałam że nie mogę tam kupować - najwyraźniej musiałam sobie pomylić z innym sklepem
Dziewczyny najdroższe, dzięki za info
Akurat w Kraku mają aż 3 punkty dystrybucji to sobie w przyszłym tygodniu do któregoś podjadę.
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:44   #4937
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
w outlecie
a może to Ty marti im redagujesz artykuły i tak nas dołujesz tymi cenami? ja rozumiem, że może wkraść sie chochlik, ludzkie błędy się zdarzają, ale chyba można jak sie nie jest pewnym chwycić słuchawkę, zadzwonić do sklepu i zapytać. Bo rozumie, jak się muszą czuć osoby (może nie ma ich wiele, ale pewnie sie zdarzają, które nastawią się na coś a tu sie okaże, że jest to droższe i to nie jest różnica złotówki czy pięciu ale dużo większa. Wiem, bo sama kiedyś zasugerowałam sie ceną (już nawet nie pamiętam-tusz czy podkład jakiejśc górnopółkowej firmy)-napisali o promocji, podali daty, cenę, pojechałam i owszem kosmetyk był, ale droższy o ponad 40 zł (podanej przez nich "cenie promocyjnej" chyba było 120 a naprawdę coś blizej 170zł) a ta rzekoma promocja była, ale uwaga ....prawie póltora miesiąca wcześniej! Powinni częściej sprawdzać ceny. Ale chyba mają zawsze takie opóźnienie-nagrodzili mnie kiedyś i czekałam na nagrodę ponad 2 miesiące

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
a mi się najbardziej podoba cena za nowe pigmenty (3 w 1) 60zł, skąd oni coś takiego wzieli. To nawet nie przedstawia ceny "orientacyjnej". Ciekawa jestem czy w innych markach też robią tyle błędów...

znowu OT czy pigmenty Inglota wytrzymują tyle samo na oczach co MAC? Dzisiaj przechodziłam koło stoiska i mają tam dużo ładnych neutrali, a cena bardzo zachęcająca...
co do pigmentów Inglota, to u mnie jakoś coś mi w nich nie całkiem pasuje, niby ok, niby duży wybór kolorów, niby dosc trwałe (choć u mnie zdecydowanie przegrywają z pigmentami MACa, a poza tym jakoś gorzej mi się cieniują. A i efekt na oku jest gorszy, tzn. słabszy, mniejszy połysk, gorsza intensywnośc cienia (choć przy neutralach to nie powinien być duży problem)...Ale to moje subiektywne odczucie

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Problem w tym, że w Eurofashion mogą kupowac tylko osoby legitymujące się dyplomem stylistki paznokci a jako takowego nie posiadam

Dzięki za słowa otuchy mam nadzieję, że Kamil po prostu jeszcze wszytskiego nie rozliczył więc stąd ten brak wiadomości...
i jak tam, udało się coś za pośrednictwem Kamila nabyć? a na co konkretnego Kochana polujesz w Eurofashion??
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 23:37   #4938
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
a może to Ty marti im redagujesz artykuły i tak nas dołujesz tymi cenami?
hahaha przecież bym Was tak nie okłamywała
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 00:45   #4939
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Ale dzisiaj tu spokojnie... Czy macie może Gel Blush w kolorze Just a Pinch? Łatwy jest do aplikacji? Kolor wygląda naturalnie na bladej skórze?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 00:58   #4940
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj tu spokojnie...

Cisza


Przyszly dzisiaj pany i magnesy, wiec w najblizszych dniach bede prasowac pigmenciaki

Ktos moze ma jakis patent dla poczatkujacych? Troche sie boje za to zabrac
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 01:53   #4941
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ktos moze ma jakis patent dla poczatkujacych? Troche sie boje za to zabrac
przejrzyj moje posty.. jakiś czas temu opisywałam dokładnie jak prasować pigmenty


edit:
znalazłam
uzupełniłam o moje późniejsze doświadczenia

opis prasowania:
przygotowujesz:
- alkohol
- puste pany
- pigment
- do nabierania i mieszania miałam spinacze
- materiał do sprasowania (miałam bawełnianą pościel, to znaczy kawałek pościeli najlepiej żeby to był jakiś biały materiał.. bo pierwszy pigment zrobiłam granatowym kawałkiem i mi się trochę granat odcisnął resztę robiłam białym i już było super)
edit: teraz prasuję przez jeans.. lepszy niż w/w pościel
- moneta (ja miałam 50 centówkę)
- ręcznik papierowy, w razie osypywania się pigmentu na boki, zeby nie zostało wszystko na stole

1. najpierw wlałam 2 kropelki do pana, zeby go 'przepłukać'
2. później nabrałam spinaczem pigment i wsypałam prawie do pełna
3. dokapałam alkoholu
4. i mieszałam do uzyskania jednolitej masy, w razie potrzeby dokapywałam alkohol
5. i potem parę razy dosypywałam jeszcze pigment dokapując alkoholu mieszałam, aż miałam pełny pan
edit: jeśli chce się mieć maksymalnie pełnego prasowańca papka pigmentowa musi być dość gęsta i oczywiście musi jej być do pełna w panie
6. później parę razy rzucałam go z małej wysokości na blat stołu, żeby wszystko się ładnie wyrównało
7. i zostawiłam do wyschnięcia (jesli komuś sie spieszy, to mozna włączyć prostownicę.. położyć na nią kawałek papieru do pieczenia i na to postawić pana i wtedy szybciej wyschnie)
ja suszyłam bez prostownicy i trwało to w zależności od ilości alkoholu jaki dodałam, dosłownie kilka minut.. to widać jak się spojrzy.. jak jest jeszcze dużo alkoholu, to on tak jakby skrzy się przy krawędziach..
8. w trakcie suszenia parę razy jeszcze 'podrzucałam' go na stół, żeby na pewno wszystko było równo i wtedy też było widać czy już jest ładnie 'związany' czy jeszcze alkohol się nie 'przelewa'
9. później delikatnie dotknęłam paluchem i można było wyczuć czy nie jest jeszcze zbyt płynny.. jesli twardawy (tylko trzeba uważać, żeby nie za bardzo) wzięłam materiał, połozyłam go na panie i na to monetę i docisnęłam na chwilę

i już
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2010-01-23 o 02:09
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 05:18   #4942
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
przejrzyj moje posty.. jakiś czas temu opisywałam dokładnie jak prasować pigmenty


edit:
znalazłam
uzupełniłam o moje późniejsze doświadczenia

opis prasowania:
przygotowujesz:
- alkohol
- puste pany
- pigment
- do nabierania i mieszania miałam spinacze
- materiał do sprasowania (miałam bawełnianą pościel, to znaczy kawałek pościeli najlepiej żeby to był jakiś biały materiał.. bo pierwszy pigment zrobiłam granatowym kawałkiem i mi się trochę granat odcisnął resztę robiłam białym i już było super)
edit: teraz prasuję przez jeans.. lepszy niż w/w pościel
- moneta (ja miałam 50 centówkę)
- ręcznik papierowy, w razie osypywania się pigmentu na boki, zeby nie zostało wszystko na stole

1. najpierw wlałam 2 kropelki do pana, zeby go 'przepłukać'
2. później nabrałam spinaczem pigment i wsypałam prawie do pełna
3. dokapałam alkoholu
4. i mieszałam do uzyskania jednolitej masy, w razie potrzeby dokapywałam alkohol
5. i potem parę razy dosypywałam jeszcze pigment dokapując alkoholu mieszałam, aż miałam pełny pan
edit: jeśli chce się mieć maksymalnie pełnego prasowańca papka pigmentowa musi być dość gęsta i oczywiście musi jej być do pełna w panie
6. później parę razy rzucałam go z małej wysokości na blat stołu, żeby wszystko się ładnie wyrównało
7. i zostawiłam do wyschnięcia (jesli komuś sie spieszy, to mozna włączyć prostownicę.. położyć na nią kawałek papieru do pieczenia i na to postawić pana i wtedy szybciej wyschnie)
ja suszyłam bez prostownicy i trwało to w zależności od ilości alkoholu jaki dodałam, dosłownie kilka minut.. to widać jak się spojrzy.. jak jest jeszcze dużo alkoholu, to on tak jakby skrzy się przy krawędziach..
8. w trakcie suszenia parę razy jeszcze 'podrzucałam' go na stół, żeby na pewno wszystko było równo i wtedy też było widać czy już jest ładnie 'związany' czy jeszcze alkohol się nie 'przelewa'
9. później delikatnie dotknęłam paluchem i można było wyczuć czy nie jest jeszcze zbyt płynny.. jesli twardawy (tylko trzeba uważać, żeby nie za bardzo) wzięłam materiał, połozyłam go na panie i na to monetę i docisnęłam na chwilę

i już
Dzieki Kochana

Wlasnie skonczylam prasowanie (godz.04.16)
Ciekawe co z tego wyszlo jak na razie wygladaja wpozo, ale zobaczymy jak alkohol odparuja calkowicie.

Ide spac
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 09:02   #4943
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Dzieki Kochana

Wlasnie skonczylam prasowanie (godz.04.16)
Ciekawe co z tego wyszlo jak na razie wygladaja wpozo, ale zobaczymy jak alkohol odparuja calkowicie.

Ide spac
ale z Ciebie nocny marek! Mi 2 dni temu na sprasowańca spadło coś i kompletnie rozsypał się cień, a pan się tak zniszczył, że musiałam go wywalić
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 09:14   #4944
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
i jak tam, udało się coś za pośrednictwem Kamila nabyć? a na co konkretnego Kochana polujesz w Eurofashion??
Co do londyńskich zakupów to nie nic wiem, bo nadal nie mam wiadomości o Kamila i zaczynam myśleć, że po prostu nic dla mnie nie było

Z Eurofashion napewno chcę to co mam w podpisie, ale mają tylko set normalna buteleczka + wieeelki zapas - kiedy ja to zużyję i czy mi się nie zepsuje ten zapas?? Pewnie jak o nich zajrzę to kupię coś jeszcze, bo zawsze się ta kończy - pochwalę się po zakupach

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2010-01-23 o 10:59
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:06   #4945
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Spoko, moze go po prostu nie bylo
Ja już wiem ile mam zapłacic,ale nie wiec co jest dla mnie
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:19   #4946
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
ale z Ciebie nocny marek! Mi 2 dni temu na sprasowańca spadło coś i kompletnie rozsypał się cień, a pan się tak zniszczył, że musiałam go wywalić
co to bylo, ze zniszczylo pan

czasem wytrzymuje dlugo, ale potem caly dzien chodze do tylu
jeszcze do tego moja sunia mnie obudzila jak tylko zasnelam, bo chciala wyjsc na kupke wiec jestem padnieta, ale szczesliwa, bo mam 16 nowych kolorkow
tylko Reflects Blackened Red wyglada dziwnie, moze dlatego, ze ma za duze drobinki
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:56   #4947
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
co to bylo, ze zniszczylo pan

czasem wytrzymuje dlugo, ale potem caly dzien chodze do tylu
jeszcze do tego moja sunia mnie obudzila jak tylko zasnelam, bo chciala wyjsc na kupke wiec jestem padnieta, ale szczesliwa, bo mam 16 nowych kolorkow
tylko Reflects Blackened Red wyglada dziwnie, moze dlatego, ze ma za duze drobinki
lusterko :/ mam takie metalowe z Ikei i jak się delikatnie potrząśnie stołem, na którym stoi to się wywala no i tym razem zleciało na mój cień!
ja około 1 padam na twarz i nie ma sił, które zmusiłyby mnie do czegokolwiek poza spaniem

Jak ja prasowałam cienie to Naked (na który spadło to debilne lusterko) pod wpływem alkoholu zmnienił kolor, ale jak wysechł to wyglądał już normalnie
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:06   #4948
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
lusterko :/ mam takie metalowe z Ikei i jak się delikatnie potrząśnie stołem, na którym stoi to się wywala no i tym razem zleciało na mój cień!
ja około 1 padam na twarz i nie ma sił, które zmusiłyby mnie do czegokolwiek poza spaniem

Jak ja prasowałam cienie to Naked (na który spadło to debilne lusterko) pod wpływem alkoholu zmnienił kolor, ale jak wysechł to wyglądał już normalnie

Uppps, czas wymienic lusterko, szkoda ryzykowac utraty innych cudeniek

Wlasnie zamowilam nowa paletke, bo nie mam gdzie trzymac moich nowych malenstw
...i pedzel 239, zobaczymy czy taki dobry jak o nim wiesc niesie
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:15   #4949
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dziewczyny, nie wiem czy Kamil ma dla Was zakupy, ale wiem na pewno, ze wczoraj do późna był w pracy. Dziś byc może też, albo odsypia.
Także cierpliwie czekajcie, na pewno sie odezwie
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:38   #4950
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Uppps, czas wymienic lusterko, szkoda ryzykowac utraty innych cudeniek

Wlasnie zamowilam nowa paletke, bo nie mam gdzie trzymac moich nowych malenstw
...i pedzel 239, zobaczymy czy taki dobry jak o nim wiesc niesie
A ja właśnie chciałam sobie kupić to lusterko z Ikeii widać muszę to przemyśleć
Na pewno będziesz zadowolona z 239
A mnie czeka nierówna walka z depotowaniem i układaniem w paletkach, mam ze 20 cieni do rozbrojenia
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.