Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-04-14, 21:30   #3241
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez NolSeksTuNajt Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam od razu je¶li pad³o ju¿ to pytanie. Wydaje mi siê, ¿e nawet nie pasuje do tego w±tku, ale nie mam za bardzo czasu na szukanie. Wiêc trochê wyrozumia³o¶ci ludzie .
Mia³am w³osy w odcieniu jasnego blondu, jaki¶ rok temu zmieni³am na orzechowy br±z. Wiem, ¿e mo¿e to zabrzmieæ strasznie g³upio..ale znudzi³ mi siê. Ale musze przyznaæ, ¿e kolor jest ¶wietny. Chcia³abym teraz wróciæ do blondu. Zastanawia³am siê nad rozja¶nianiem. Jednak bojê siê, ¿e spale w³osy, ¿e bêdê ¿ó³te i bez wzgelêdu na to jaki kolor po³o¿ê, bêdzie siê "zmywa³" na ¿ó³to,a tego bym nie chcia³a. Tym bardziej, ¿e w³osy mi ostatnimi czasy naprawdê od¿y³y, zrobi³y siê gê¶ciejsze, po tym jak ¶cie³am.
Je¶li kto¶ siê na tym zna, ma jakie¶ do¶wiadczenie. Czekam na odp .
Tu znajdziesz odpowiedzi:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416389&page=9
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-15, 07:13   #3242
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 719
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Zielonka13 Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm jak ogl±dam w necie opakowania tej farby to s± takie: 30- Naturalny ciemny szatyn, 40- ciemny szatyn i 43 z³oty szatyn. To który najkorzystniejszy bêdzie?
Aha i mam jeszcze pytanie, czy kolor zejdzie szybciej jak bêdê u¿ywaæ prostownicy lub lokówki?
Ja robi³am 40, 30 pewnie wyjdzie czarna
__________________
aklina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-15, 10:19   #3243
rozwa¿na_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 674
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Zielonka13 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, ja w³a¶nie my¶lê nad farbowaniem na jaki¶ ciemny br±z co nie bêdzie siê ¶wieci³ na rudo, bo aktualnie mam takie w³osy na górze br±z nawet jasny a koñce w³osów mam jakie¶ pomarañczowo-¿ó³te (wygl±da to jakbym farbowa³a a mi nie wysz³o). No a w ¶wietle tak rudo wygl±daj± te w³osy
Mo¿e wiecie jakie farby dobrze pokrywaj± w³osy i ogólnie nie wygl±daj± rudo ani czerwono itp? Chcia³abym jaki¶ ciemny br±z.
Mogê poleciæ Wellaton Naturals kolor Jasny Br±z. Na mnie wychodzi ciemny, ch³odny br±z, absolutnie bez rudawych refleksów nawet w s³oñcu. Kolor nie wyp³ukuje siê z koñcówek (mam do¶æ d³ugie kud³y). Zmieni³am go na ja¶niejszy Orzech Laskowy, bo dla mnie by³ trochê za ciemny.

Edytowane przez rozwa¿na_i_romantyczna
Czas edycji: 2010-04-15 o 10:26
rozwa¿na_i_romantyczna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:14   #3244
NolSeksTuNajt
Raczkowanie
 
Avatar NolSeksTuNajt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziêki DarkNoir
__________________
No³ Seks Tunajt !

---> Tenk Ju
NolSeksTuNajt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:32   #3245
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomo¶ci: 636
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A mi nikt nie pomo¿e?
Zaciekawi³ mnie ostatnio Excell 10 - 5,15 czekoladowy kasztan, u¿ywa³ kto¶? Bo zastanawiam siê nad t± farb± lub castingiem..
malachite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-15, 17:20   #3246
NolSeksTuNajt
Raczkowanie
 
Avatar NolSeksTuNajt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja osobi¶cie nigdy nie farbowa³am na taki kolor. Ale moja siostra tak . Na pocz±tku wyszed³ jej strasznie ciemny odcieñ, pó¿niej sp³uka³ siê na ³adny br±zowy kolor, ale te¿ ni by³ za jasny. Tylko musisz wzi±æ pod uwagê to, ¿e jej naturalny kolor to taki mysi. Ni to br±z ni to blond, taki nijaki . Powodzenia .

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Aha i jeszcze co¶, jej odrosty, w wakacje jak "przypiek³o" j± s³oñce by³y rude..perfidnie rude .
__________________
No³ Seks Tunajt !

---> Tenk Ju
NolSeksTuNajt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-15, 20:08   #3247
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomo¶ci: 636
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez NolSeksTuNajt Poka¿ wiadomo¶æ
Ja osobi¶cie nigdy nie farbowa³am na taki kolor. Ale moja siostra tak . Na pocz±tku wyszed³ jej strasznie ciemny odcieñ, pó¿niej sp³uka³ siê na ³adny br±zowy kolor, ale te¿ ni by³ za jasny. Tylko musisz wzi±æ pod uwagê to, ¿e jej naturalny kolor to taki mysi. Ni to br±z ni to blond, taki nijaki . Powodzenia .

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Aha i jeszcze co¶, jej odrosty, w wakacje jak "przypiek³o" j± s³oñce by³y rude..perfidnie rude .
Dziêki a czy kolorek by³ czekoladowy? Mia³ ciep³e refleksy?

Mam jeszcze pytanie do wszystkich Wie mo¿e która¶ która farba najlepiej ''w¿era'' siê we w³osy? Oczyw¶cie chodzi mi o trwa³o¶æ
malachite jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 10:05   #3248
Niti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez malachite Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki a czy kolorek by³ czekoladowy? Mia³ ciep³e refleksy?

Mam jeszcze pytanie do wszystkich Wie mo¿e która¶ która farba najlepiej ''w¿era'' siê we w³osy? Oczyw¶cie chodzi mi o trwa³o¶æ

Najbardziej to pewnie palette, ale tego nikt nie poleca
Niti jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-16, 13:10   #3249
201701160947
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomo¶ci: 8 674
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez malachite Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki a czy kolorek by³ czekoladowy? Mia³ ciep³e refleksy?

Mam jeszcze pytanie do wszystkich Wie mo¿e która¶ która farba najlepiej ''w¿era'' siê we w³osy? Oczyw¶cie chodzi mi o trwa³o¶æ
Podobno Palette, chocia¿ u mnie by³o tak, ¿e musia³am dwa razy na³o¿yæ j±, ¿eby pokryæ ja¶niejsze w³osy no i trzeba powiedzieæ, ¿e wysz³y czarne, mimo, ¿e by³ to br±z. Natomiast ³adnie mi przykrywa³a w³osy farba Garnier z serii naturals. Mia³am br±z, bodaj¿e nr 4. Ale nie radzê stosowaæ na d³u¿sz± metê, strasznie wypada³y mi po niej w³osy...Chyba te najlepiej trzymaj±ce, s± jednak najbardziej niszcz±ce.

Edytowane przez 201701160947
Czas edycji: 2010-04-16 o 13:11
201701160947 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-16, 15:51   #3250
NolSeksTuNajt
Raczkowanie
 
Avatar NolSeksTuNajt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez malachite Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki a czy kolorek by³ czekoladowy? Mia³ ciep³e refleksy?

Mam jeszcze pytanie do wszystkich Wie mo¿e która¶ która farba najlepiej ''w¿era'' siê we w³osy? Oczyw¶cie chodzi mi o trwa³o¶æ
Tak, kolor by³ jak najbardziej ciep³y i naprawdê mi siê podoba³

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Niti Poka¿ wiadomo¶æ
Najbardziej to pewnie palette, ale tego nikt nie poleca
TYLKO NIE PALETTE! Ka¿demu odradzam...strasznie mi zniszczy³ w³osy. Rozmawia³am te¿ z osobami które prze¿y³y to samo...tragedia. Pó¼niej k³opoty z regeneracj± w³osów.
__________________
No³ Seks Tunajt !

---> Tenk Ju
NolSeksTuNajt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-01, 19:54   #3251
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomo¶ci: 938
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny a mog³yby¶cie mi powiedzieæ czym siê ró¿ni intensywny ¶redni br±z od ¶redniego br±zu? :conf used:
__________________
" Ciekawo¶æ zabi³a kota, satysfakcja go wskrzesi³a "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu¿ywam kosmetyki, nie kupujê nowych

MerriqueMayfair jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 07:42   #3252
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hej dziewczyny, mam ma³e pytanko znudzona od 8 miesiêcy ciemnym br±zem planowa³am co¶ zmieniæ chodzi mi o uzyskanie jasnego ew. ¶redniego br±zu z po¶wiat± miedzian± lub podobn± ( nie rud± ! ) wiecie mo¿e jak± farb± uzyskam taki efekt ? :P z góry dziêkujê za odpowied¼ ;*
monioloma jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-02, 11:01   #3253
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 12 669
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez monioloma Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny, mam ma³e pytanko znudzona od 8 miesiêcy ciemnym br±zem planowa³am co¶ zmieniæ chodzi mi o uzyskanie jasnego ew. ¶redniego br±zu z po¶wiat± miedzian± lub podobn± ( nie rud± ! ) wiecie mo¿e jak± farb± uzyskam taki efekt ? :P z góry dziêkujê za odpowied¼ ;*
Ja ufarbowa³am u fryzjerki na orzechowy br±z czy jaki¶ taki i po 10 myciach mam jasny br±z z refleksami miedzianymi
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:50   #3254
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja równie¿ odradzam Palette- ja mia³am w³osy wysuszone na wiór a zamiast br±zu wyszed³ mi czerwony (na szczê¶cie ju¿ go siê pozby³am), z kolei mojej s±siadce zaczê³y wypadaæ w³osy. Kiedy¶ jak powiedzia³am kole¿ance ¿e bêdê farbowaæ równie¿ powiedzia³a "ostrzegam przed Palettem". Odradzam te¿ Joannê, kolor szybko p³owieje.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezale¿na konsultantka firmy Mary Kay.

Przysz³a Pani Kosowa (mi³o¶æ znaleziona!!!)


Wielbicielka tatua¿y

Edytowane przez tekla45
Czas edycji: 2010-05-03 o 12:52
tekla45 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:22   #3255
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 12 669
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez tekla45 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja równie¿ odradzam Palette- ja mia³am w³osy wysuszone na wiór a zamiast br±zu wyszed³ mi czerwony (na szczê¶cie ju¿ go siê pozby³am), z kolei mojej s±siadce zaczê³y wypadaæ w³osy. Kiedy¶ jak powiedzia³am kole¿ance ¿e bêdê farbowaæ równie¿ powiedzia³a "ostrzegam przed Palettem". Odradzam te¿ Joannê, kolor szybko p³owieje.
ojj tak... Po Palette w³osy mi wychodzi³y gar¶ciami i by³y straszzzznie suche... Ale kolor za to trzyma³ bardzo d³ugo
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:39   #3256
Kayako
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 3 676
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Czy która¶ z Was wie mo¿e, có¿ to za kolor i czym takie cu¶ otrzymaæ?
Kayako jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:41   #3257
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a ja siê wy³amiê ostatnio u¿y³am kolor G4 kakao Palette i nie zarejstrowa³am ¿adnych nieprzyjemnych prze¿yæ... kolor wyszed³ ³adnie, bez rudego, w³osy s± nie zniszczone ani nie przesuszone, ani nie wypadaj± nadmiernie ale wiadomo ze ka¿de w³osy reaguj± inaczej...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:16   #3258
Brown _ Sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny proszê o radê... Od kilku lat mia³am pasemka blond z dodatkiem br±zu. Ostatnio postanowi³am zafarbowaæ siê na braz - fryzjer uzy³ loreal richesse migdalowy kasztan. Na poczatku wlosy by³y koloru czekolady - i ten kolor bardzo mi sie podoba³. Po ok. miesiaca w³osy ju¿ sie troche wyp³uka³y wiec kupilam na allegro te sama farbê. Ba³am siê, ¿e w³osy wyjd± ciemniejsze skoro ju¿ mam br±z (co prawda troche sprany) i trzyma³am tylko 15 min. Niestety prawie nic nie z³apa³o. Chcia³abym sprobowaæ jeszcze raz i stad moje pytanie. Czy mam sprobowaæ jeszcze raz migdalowym kasztanem ale trzymac cale 20 min, czy lepiej kupiæ jakis ciemniejszy odcien - moze czekoladowy kasztan albo zmrozony kasztan? Farbowa³a któras z was tymi odcieniami?
Brown _ Sugar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-05, 08:37   #3259
noadia
Raczkowanie
 
Avatar noadia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 301
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

kolejna fryzjerska pora¿ka na g³owie! Wczoraj zafarbowa³am w³osy kasztanem garniera belle color nr 28. Na opakowaniu i w próbniku piêkny kolor taki ciep³y br±z z miedzianymi refleksami...cudo. Po zmyciu czarna smo³a z czerwonymi refleksami. Najlepiej nie wychodzi³abym dzi¶ z domu, naprawdê wstydzê siê tak ludziom pokazaæ. Zw³aszcza ¿e takie ciemnie kolory zupe³nie mi nie pasuj± a czerwieñ to ju¿ w ogóle...
noadia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 21:21   #3260
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny mam zagadkêSchodzê z czerni na ciemny br±z, 5 miesiêcy temu po³o¿y³am na w³osy ciemny br±z od tamtej pory nie farbuje w³osów. My³am w³osy szamponem przeciw³upie¿owym, pó¼niej u¿ywa³am timotei do w³osów br±zowych i ponowi³am próbê po³o¿enia na odrosty jakiego¶ br±zu po wielogodzinnej lekturze o farbach postanowi³am po³o¿yæ ciemn± czekoladê i wyszed³ rudawy br±z.Jaki¶ czas temu podobn± metod± próbowa³am zej¶æ z czarnego i k³ad³am na odrost ciemny br±z który zawsze wychodzi³ jak ¶redni br±z i teraz historia siê powtórzy³a.I zaznaczam ¿e to nie jest przyzwyczajenie do czerni prze co mo¿e mi siê wydawaæ ten br±z jest za jasny on naprawdê jest jaki¶ za jasny
Mo¿e spróbowaæ za miesi±c drzewem hebanowym lub hebanowym br±zem?
Za przeczytanie moich wypocin i za pomoc z góry bardzo dziêkuje.

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2010-05-08 o 00:19
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-08, 11:02   #3261
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomo¶ci: 1 359
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny chcia³abym siê przefarbowaæ na br±z a konkretnie na z³oty br±z Garniera Color Naturals. Chcia³abym mniej wiêcej wiedzieæ jak ten kolorek wychodzi na w³osach i czy farba jest mocno szkodliwa dla w³osów
__________________
Postawi³am przed soba ciê¿k± poprzeczkê....Nowy ,wa¿ny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-10, 15:32   #3262
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny strasznie podoba mi siê kolorek Ani Przybylskiej w wywiadzie u Wojewódzkiego. http://www.youtube.com/watch?v=NH0l4zGw5L0&NR=1
Na zdjêciach wychodzi do¶æ czarnawo ale na filmiku widaæ lepiej odcieñ. Czy to jest ciemna czekolada lub co¶ w tym stylu? Kiedy¶ czyta³am, ¿e Ania nie stosuje mocnych farb tylko szampony lub farby bez amoniaku. Wiecie co da³o by mi taki odcieñ i jest bez amoniaku? Mocno siê zastanawiam nad w³a¶nie takim kolorkiem.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:04   #3263
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny chcia³abym siê przefarbowaæ na br±z a konkretnie na z³oty br±z Garniera Color Naturals. Chcia³abym mniej wiêcej wiedzieæ jak ten kolorek wychodzi na w³osach i czy farba jest mocno szkodliwa dla w³osów
zapewne wyjdzie Ci rudobr±z

a farby garniera zazwyczaj nie niszcz± w³osów, jedynie szybko siê wyp³ukuj±
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:36   #3264
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 2 410
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny chcia³abym siê przefarbowaæ na br±z a konkretnie na z³oty br±z Garniera Color Naturals. Chcia³abym mniej wiêcej wiedzieæ jak ten kolorek wychodzi na w³osach i czy farba jest mocno szkodliwa dla w³osów
ja niedawno farbowa³am tym Garnierem. w³osy nie s± po nim zniszczone(w moim przypadku), a nawet s± bardziej miêksze w dotyku i l¶ni±ce, nie tylko zaraz po farbowaniu
za³±czam fotke - kolor nawet nawet mi siê podoba chocia¿ zaraz po farbowaniu by³am w¶ciek³a bo wydawa³o mi siê ¿e maj± za du¿o bordowego pigmentu ale ogolnie farba jest ok, chociaz jak dla mnie nie jest to jeszcze "ten" mój kolor
__________________
Nawet z map±
gubiê siê
bo lubiê


- Loesje
Tycikata jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:42   #3265
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny poniewa¿ po pytaniu o Przybylskiej siê nic nie dowiem najwyra¼niej to mo¿e która¶ z Was wie co na temat dwóch odcieni z Palette Shampoo. Stosowa³y¶cie mo¿e odcienie nr 231 jasny br±z lub 244 czekoladowy br±z?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:54   #3266
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Nie polecam Londa color naturals "czekoladowy br±z" odrosty wysz³y w ciep³ym rudym kolorze
__________________
dbam o w³osy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:58   #3267
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez judge Poka¿ wiadomo¶æ
Nie polecam Londa color naturals "czekoladowy br±z" odrosty wysz³y w ciep³ym rudym kolorze
potwierdzam i równie¿ nie polecam
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:15   #3268
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Czesc kochane dziewczyny, moze ktoras z Was mi pomoc?
Obiecalam mojej siostrze pofarbowac wlosy i kazalam zdac sie calkowicie na mnie , kupi³am Hi. Richesse 5.3. Teraz sie zastanawiam czy nie jest to za jasna farba i czy przyjmie sie na jej wlosach koloru sredniego sp³owia³ego brazu ( nie farbowane). Mam u siebie oksydant 9% ( ja farbuje majirel)no i kusi mnie czy moze troszke nie dodac do richesse, by byl efekt. Z drugiej strony to wbrew zaleceniom, richesse ma swoj elewator. Jezeli ktoras ma doswiadczenia w tym temacie to pliss, dajcie mi znac! Farbujê sister w pi±tek i chcê by wyszla szczê¶liwa :0
Braunie1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:52   #3269
niepogoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

cze¶æ dziewczyny, a mo¿e która¶ z was poradzi jak uzyskaæ taki oto kolor marzeñ?
http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-do...72361.html?i=5

mam w³osy trochê ja¶niejsze, wyblak³e po wieeelu ro¿nych farbowaniach. zale¿y mi na ch³odnym odcieniu
niepogoda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-16, 10:18   #3270
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja mam taki naturalny, wiêc niestety nie pomogê z farb±
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.