Promocja w Sephorze - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-19, 16:18   #1411
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a któraś się orientuje, co ile są te dni vip? Bo się zastanawiam, czy teraz sobie podkład kupić, chociaż mam go jeszcze na jakieś 4 miesiące, czy poczekać do następnych...
Teraz na pewno sobie bronzer kupię
Tak co kwartał chyba, ale to nie jest regułą.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 19:44   #1412
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Promocja w Sephorze

A ja dostałam dzisiaj maila, że mam 20% na wszystko i na tym mailu jest moje imię, nazwisko i numer karty. Muszę to chyba wydrukować czy co bo jak to mam pokazać przy kasie
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:40   #1413
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Promocja w Sephorze

wiecie co
stwierdziłam że nie będę się wystawiać na łaska czy niełaske Pań w sephorze , nie chce też oszukiwać skoro w systemie jak wół było że mi sie nie należy;
więc do nich napisałam - że mam duże zakupy do zrobienia i jest mi przykro że żadnej informacji o zniżkach nie dostaje i...
dostałam maila ze zniżką
nie wiem czy w odpowiedzi czy i tak bym dostała
ale jestem kontent
i teraz mogę iść na zakupy
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:16   #1414
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
wiecie co
stwierdziłam że nie będę się wystawiać na łaska czy niełaske Pań w sephorze , nie chce też oszukiwać skoro w systemie jak wół było że mi sie nie należy;
więc do nich napisałam - że mam duże zakupy do zrobienia i jest mi przykro że żadnej informacji o zniżkach nie dostaje i...
dostałam maila ze zniżką
nie wiem czy w odpowiedzi czy i tak bym dostała
ale jestem kontent
i teraz mogę iść na zakupy
bardzo się cieszę i życzę udanych zakupów
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:41   #1415
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
wiecie co
stwierdziłam że nie będę się wystawiać na łaska czy niełaske Pań w sephorze , nie chce też oszukiwać skoro w systemie jak wół było że mi sie nie należy;
więc do nich napisałam - że mam duże zakupy do zrobienia i jest mi przykro że żadnej informacji o zniżkach nie dostaje i...
dostałam maila ze zniżką
nie wiem czy w odpowiedzi czy i tak bym dostała
ale jestem kontent
i teraz mogę iść na zakupy
super nalezalo Ci sie napisz co fajnego kupilas
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 16:19   #1416
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

ja wczoraj robiłam zakoopy w Sephora. Kupowałam kosmetyki dr Brandt. Przy kasie zapytałam, czy mam pokazać sms'a a pani konsultantka (bardzo bardzo miła) nie chciała. Fajnie jest zaoszczędzić stówkę i dostać pełną torbę gratisów do wypróbowania, bo a nuż cosik się spodoba. Jest jeszcze tydzień na kupienie czegoś z 20% rabatem.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:19   #1417
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
super nalezalo Ci sie napisz co fajnego kupilas
z racji tego że widać dno musze kupić :
1. diorskin forever bo to dla mnie podkład hit
2. clinique blended
3. na pewno pędzelek podwójny do oczętów bo jest genialny i potrzebuję drugiego

musiałabym jeszcze ze 2-3 rzeczy ale nie wiem czy styknie mi kaski

zastanawiam się czy nie spróbować jakiegoś błyszczyka sephorowego przy okazji tej zniżki 50%
polecacie coś super hiper co możnaby kupić sephorowego?
cieni nie lubię bo marne, tusz mnie rozczarował, kredek mam całą kolekcje ...
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 17:26   #1418
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
3. na pewno pędzelek podwójny do oczętów bo jest genialny i potrzebuję drugiego
Masz na myśli te dwustronne? A który z tych pędzli jest taki genialny, bo też się nad nimi zastanawiałam, ale do makijażu oczu mam dwie lewe ręce .
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:30   #1419
encore1fois
Zakorzenienie
 
Avatar encore1fois
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 045
Dot.: Promocja w Sephorze

mejkapownia, co do błyszczyków, to osobiście lubię ich ultra shine lipgloss, właśnie wymieniłam stary, który mi się kończył na nowy z tym, że opinie na KWC o tym produkcie są różne, więc nie wiem, czy Tobie też będzie pasować
__________________
Grudniowa mini-wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68381251
encore1fois jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:49   #1420
andesigne
Raczkowanie
 
Avatar andesigne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 95
Dot.: Promocja w Sephorze

hej,
i ja dzisiaj dotarłam w końcu do sephory na wymianke i zakup -20% .

jak wcześniej wspominałam nie znam wogóle kosmetyków marki sephora no ale przy takiej ofercie musiałam skorzystać i tak zanim oczywiście na cokolwiek się zdecydowałam przestudiowałam kwc i wymieniłam moje kończące się pudry chanela + róż chanela na dwie pomadki sephora lip attitude w kolorze G02 i G05 i muszę przyznac są REWELACYJNE!!!!! półtransparentne, piękne kolory, duży wybór kolorystyczny, cudownie kremowe, jestem nimi zachwycona ! i nie potrzebuje przy nich juz błyszczyka naprawde polecam !!!

wzięłam też zachwalany rozświetlacz prasowany w kolorze pink rose ale jeszcze nie wiem jak się sprawuje.

oprócz tego kupiłam podkład lancome color ideal 01 i jestem wściekła w sumie na siebie za to że nie spojrzałam na kod ale z drugiej strony nie spodziewałam się takiej staroci kupując w sephorze wrrrrr, otóż kod mówi 2006 rok !!!! teraz mam obawy żeby go używać i obawy iść wymienić lub oddać bo to był jedyny w kolorze 01 bo boje się podejrzeń że to ja coś zamieniłam, jestem strasznie zła !!!!

poza tym taka ciekawostka, miałam na wymianke tylko pudry i róż i pytam Pani czy mogę wymienić np.. na pomadkę a Pani do mnie mówi że niestety nie pomadka za pomadka itd.. mówię do niej ale co to w sumie za różnica, ktoś to będzie liczył czy jak ? Pani mówi ze no niestety to jest różnica ale ja uparcie wyciągam moje chanelki i Pani nagle mówi że może przymknąć oko i mi wymienić pudry na co chcę więc same widzicie różnie może być z ta wymianką

ogólnie pierwszy raz w sephorze miło spędzilam czas i miło sie z Paniami współpracowało co mnie szczerze zdziwiło po wcześniejszych doświadczeniach ale widocznie "coś" mialo na to wpływ.

a ten lancome nie da mi spać wrrr

Edytowane przez andesigne
Czas edycji: 2010-06-20 o 17:58 Powód: literówka
andesigne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 18:22   #1421
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Masz na myśli te dwustronne? A który z tych pędzli jest taki genialny, bo też się nad nimi zastanawiałam, ale do makijażu oczu mam dwie lewe ręce .
tak, dwustronny ten jasnopomarańczowy;
moim zdaniem jest świetny do rozcierania, dobrze sie nim bezyki pod łuk brwiowy nakłada, druga strona i do brwi i do kresek, i do dolnej powieki... jeden z moich ulubionych pędzli

Cytat:
Napisane przez encore1fois Pokaż wiadomość
mejkapownia, co do błyszczyków, to osobiście lubię ich ultra shine lipgloss, właśnie wymieniłam stary, który mi się kończył na nowy z tym, że opinie na KWC o tym produkcie są różne, więc nie wiem, czy Tobie też będzie pasować
pojadę jutro i spróbuję

Cytat:
Napisane przez andesigne Pokaż wiadomość
hej,
i ja dzisiaj dotarłam w końcu do sephory na wymianke i zakup -20% .

jak wcześniej wspominałam nie znam wogóle kosmetyków marki sephora no ale przy takiej ofercie musiałam skorzystać i tak zanim oczywiście na cokolwiek się zdecydowałam przestudiowałam kwc i wymieniłam moje kończące się pudry chanela + róż chanela na dwie pomadki sephora lip attitude w kolorze G02 i G05 i muszę przyznac są REWELACYJNE!!!!! półtransparentne, piękne kolory, duży wybór kolorystyczny, cudownie kremowe, jestem nimi zachwycona ! i nie potrzebuje przy nich juz błyszczyka naprawde polecam !!!

wzięłam też zachwalany rozświetlacz prasowany w kolorze pink rose ale jeszcze nie wiem jak się sprawuje.

oprócz tego kupiłam podkład lancome color ideal 01 i jestem wściekła w sumie na siebie za to że nie spojrzałam na kod ale z drugiej strony nie spodziewałam się takiej staroci kupując w sephorze wrrrrr, otóż kod mówi 2006 rok !!!! teraz mam obawy żeby go używać i obawy iść wymienić lub oddać bo to był jedyny w kolorze 01 bo boje się podejrzeń że to ja coś zamieniłam, jestem strasznie zła !!!!

poza tym taka ciekawostka, miałam na wymianke tylko pudry i róż i pytam Pani czy mogę wymienić np.. na pomadkę a Pani do mnie mówi że niestety nie pomadka za pomadka itd.. mówię do niej ale co to w sumie za różnica, ktoś to będzie liczył czy jak ? Pani mówi ze no niestety to jest różnica ale ja uparcie wyciągam moje chanelki i Pani nagle mówi że może przymknąć oko i mi wymienić pudry na co chcę więc same widzicie różnie może być z ta wymianką

ogólnie pierwszy raz w sephorze miło spędzilam czas i miło sie z Paniami współpracowało co mnie szczerze zdziwiło po wcześniejszych doświadczeniach ale widocznie "coś" mialo na to wpływ.

a ten lancome nie da mi spać wrrr
jestem w szoku że podkład z 2006 roku!! jaja jakieś sobie robią czy co?? wiesz, jak masz paragon to ja bym chyba poszła i próbowała oddać - bo za taką cenę jak w sephorze nie chciałabym kosmetyku który ma 4 lata!!

a co do wymianki... może to że chanele Panią przekonało bo pewnie większość przynosi essence i inne vobo - co mnie nie dziwi bo sama wybm wybrała najtańsze coś na wymiane miałam kiedyś błyszczyk essence w tubce za całe 4 zł i żałuje że niedawno wywaliłam go prawie całego bo teraz idealnie nadałby sie na wymiankę
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 18:35   #1422
andesigne
Raczkowanie
 
Avatar andesigne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 95
Dot.: Promocja w Sephorze

jestem w szoku że podkład z 2006 roku!! jaja jakieś sobie robią czy co?? wiesz, jak masz paragon to ja bym chyba poszła i próbowała oddać - bo za taką cenę jak w sephorze nie chciałabym kosmetyku który ma 4 lata!!

a co do wymianki... może to że chanele Panią przekonało bo pewnie większość przynosi essence i inne vobo - co mnie nie dziwi bo sama wybm wybrała najtańsze coś na wymiane miałam kiedyś błyszczyk essence w tubce za całe 4 zł i żałuje że niedawno wywaliłam go prawie całego bo teraz idealnie nadałby sie na wymiankę

ja tez jestem cały czas w szoku, mam paragon i jutro pojadę z tym podkładem bo to naprawde jest przegięcie ! podkład kosztuje 180 zł ze zniżką -20 % 144 zł to ja mam płacic takie ciężkie pieniądze za przeterminowany kosmetyk, zresztą przeterminowany to nawet 5 zł nie moze kosztować echhh jestem nabuzowana wściekłością

a co do chaneli to normalnie w zyciu nie wymienilabym chanelek na sephore hehe poprostu konczyly się i juz swoje latka mialy wiec i tak nadawaly sie juz na smietnik
andesigne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:04   #1423
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocja w Sephorze

Wiesz co..faktycznie dziwne,że trafił Ci się taaaki stary podkład zwazywszy,ze w takich sklepach są inwentaryzacje roczne i podczas nich produkty przeterminowane powinny być utylizowane.
Ja na twoim miejscu pojechałabym do perfumerii gdzie dokonałam zakupu i chciałabym dokonać zwrotu lub wymiany-powinni Ci przyjać.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:29   #1424
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Sephorze i się wkurzyłam. Zrobiłam zakupy z Benefita za 200 zł, a kasjerka mnie prawie z łaską obsłużyła - wręcz jakby wściekła była. Nie dostałam też żadnej próbki.
W Douglasie kupiłam kiedys plasterki Essense za chyba 6 zł i dostałam chyba 3 saszetki wysokopółkowych kremów do wypróbowania.

Generalnie zaczynają mnie coraz bardziej w tym sklepie denerwować. Kiedyś już pisałam o natrętnych ochroniarzach.

Chyba jednak całkowicie zrezygnuję z zakupów tam. Mam dosłownie dosyć tego sklepu.
Dzisiaj wracając z nad morza zajechałam do Szczecina do Sephory w Galerii Turzyn i powiem, że obsługa do bani, nikt ni podejdzie, co mnie zadziwiło, bo zwykle jest odwrotnie - wchodzę i już atakują konsultantki Z trudem znalazłam kogoś, kto i tak okazał się mało zorientowanym. Ale mniejsza z tym. Kupiłam krem do biustu Eris za 45 zł, który z 20% rabatem wyszedł coś koło 36 zł. Kasjerka ze srogą miną skasowała, sms'a nie chciała, żebym jej pokazywała. Zero uśmiechu na do widzenia, zero jakiejkolwiek próbki. Na pewno już tam więcej nie pójdę.
A-ha, przypomniało mi się, że jeszcze nigdy za to nie widziałam tyle klientek samodzielnie malujących się Wszędzie ktoś stał i się malował
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:46   #1425
encore1fois
Zakorzenienie
 
Avatar encore1fois
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Co do wymiany starych kosmetyków na nowe: to wszystko zależy, na kogo trafisz. Koleżanka, która pracuje w Sephorze powiedziała mi, że wcale niekoniecznie trzeba wymieniać np. szminkę na szminkę, więc uzbrojona w kilka używanych kosmetyków wyruszyłam na zakupy. Koleżanki akurat nie było, więc postanowiłam zapytać inną ekspedientkę, na jakiej zasadzie to działa, a ona na to, że wymieniamy tylko np. kredkę na kredkę. Zrezygnowana poszłam więc do kasy z jednym błyszczykiem i jeszcze raz zapytałam panią, która kasowała, czy muszę wymieniać tylko i wyłącznie odpowiedniki, a ona, że nie, więc wymieniłam jeszcze tusz na kredkę
Aha, i wcale nie zależy to od marki: wymieniałam już zarówno końcówkę różu YSL jak i tusz Essence i w żadnym wypadku nie marudzili, że wzięłam sobie za nie kredkę do brwi i kredkę do oczu
__________________
Grudniowa mini-wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68381251
encore1fois jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 07:20   #1426
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Promocja w Sephorze

Encore ta promocja chyba do dziś włącznie obowiązuje prawda?
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 10:49   #1427
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Promocja w Sephorze

ja wczoraj nie musialam wcale dawac starych kosmetyków...
Pani byla bardzo mila, dostalam 3x 3 kroki Klinika

kusi mnie 20% znizka i baza brązujaca Chanel...mial ktos?zero opinii na KWC
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat





Edytowane przez yoona
Czas edycji: 2010-06-21 o 10:52
yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 11:52   #1428
encore1fois
Zakorzenienie
 
Avatar encore1fois
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Jula, z tego co wiem to tak, chyba skoczę jeszcze na ostatnie zakupy
__________________
Grudniowa mini-wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68381251
encore1fois jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:54   #1429
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Promocja w Sephorze

Od jutra jest nowa promocja
dotycząca produktów marki Sephora
2 produkty -20%
3 produkty -30%
4 produkty -40%

ale nic więcej nie wiem, bo znalazłam to tylko na stronie
fajnie by było, bo planuję jakieś zakupy

http://www.sephora.pl/pl/cid11561/sephora.html
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 14:07   #1430
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Promocja w Sephorze

Mimo iż ten sklep mi bardzo podpadł, muszę przyznać że mają lepsze promocje niż w Douglasie...
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:08   #1431
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Promocja w Sephorze

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa
ale sie mega zeźliłam
okazało się ze mail wysłany ze zniżką jednak nie był w odpowiedzi na mojego maila
dziśdostałam odpowiedź
wiecie co mi napisali!!

ŻE KORZYSTANIE Z KARTY PANA DAMIANA G. ( czytajcie mojego męża) PRZEZE MNIE JEST NIELEGALNE I JEŚLI JA BĘDĘ JEJ UŻYWAĆ TO KARTĘ ZABLOKUJĄ!!!!!
Jeśli chcę korzystać z karty JA to muszę sobie zrobić swoją
PADŁAM
trupem
tak sie zeźliłam że chyba nie pójde na zakupy tylko poczekam na noc zakupów i zrobie te zakupy w douglasie
no normalnie bym sobie zaklęła .....
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:08   #1432
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny, ta wymianka do dzisiaj? i na jakiej zasadzie dziala? Bo nie wiem, czy zrozumialam: przynosimy stary kosmetyk (zuzyty czy nie do konca??) i go zostawiamy w zamian za cos innego? a ile sie za tą nową rzecz wtedy placi?

Sorry dzieczyny, juz doczytalam, ide na podboj sephory. Ciekawe, czy wymienia mi wiecej niz jedna rzecz...

Edytowane przez pumas
Czas edycji: 2010-06-21 o 14:24
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:29   #1433
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa
ale sie mega zeźliłam
okazało się ze mail wysłany ze zniżką jednak nie był w odpowiedzi na mojego maila
dziśdostałam odpowiedź
wiecie co mi napisali!!

ŻE KORZYSTANIE Z KARTY PANA DAMIANA G. ( czytajcie mojego męża) PRZEZE MNIE JEST NIELEGALNE I JEŚLI JA BĘDĘ JEJ UŻYWAĆ TO KARTĘ ZABLOKUJĄ!!!!!
Jeśli chcę korzystać z karty JA to muszę sobie zrobić swoją
PADŁAM
trupem
tak sie zeźliłam że chyba nie pójde na zakupy tylko poczekam na noc zakupów i zrobie te zakupy w douglasie
no normalnie bym sobie zaklęła .....
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:30   #1434
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa
ale sie mega zeźliłam
okazało się ze mail wysłany ze zniżką jednak nie był w odpowiedzi na mojego maila
dziśdostałam odpowiedź
wiecie co mi napisali!!

ŻE KORZYSTANIE Z KARTY PANA DAMIANA G. ( czytajcie mojego męża) PRZEZE MNIE JEST NIELEGALNE I JEŚLI JA BĘDĘ JEJ UŻYWAĆ TO KARTĘ ZABLOKUJĄ!!!!!
Jeśli chcę korzystać z karty JA to muszę sobie zrobić swoją
PADŁAM

trupem
tak sie zeźliłam że chyba nie pójde na zakupy tylko poczekam na noc zakupów i zrobie te zakupy w douglasie
no normalnie bym sobie zaklęła .....
o fucckk przegieli, w douglasie normalnie mozna nawet ostatnio przedemna facet kupowal i mowi ,ze ma ale zony i czy moze byc a ona ,ze jasne spoko moga korzystac razem a jak chce to mu zaraz 2ga na to samo konto tylko na niego wyrobia (chyba rozumiecie o co chodzi?!).
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:33   #1435
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa
ale sie mega zeźliłam
okazało się ze mail wysłany ze zniżką jednak nie był w odpowiedzi na mojego maila
dziśdostałam odpowiedź
wiecie co mi napisali!!

ŻE KORZYSTANIE Z KARTY PANA DAMIANA G. ( czytajcie mojego męża) PRZEZE MNIE JEST NIELEGALNE I JEŚLI JA BĘDĘ JEJ UŻYWAĆ TO KARTĘ ZABLOKUJĄ!!!!!
Jeśli chcę korzystać z karty JA to muszę sobie zrobić swoją
PADŁAM
trupem
tak sie zeźliłam że chyba nie pójde na zakupy tylko poczekam na noc zakupów i zrobie te zakupy w douglasie
no normalnie bym sobie zaklęła .....
szczyt bezczelności, jak ja nie nienawidzę jak mnie ktoś straszy no normalnie Mejkap Ty sie nie denerwuj - dzidzia pod sercem, my sie za Ciebie powściekamy.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:34   #1436
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ja wczoraj nie musialam wcale dawac starych kosmetyków...
Pani byla bardzo mila, dostalam 3x 3 kroki Klinika

kusi mnie 20% znizka i baza brązujaca Chanel...mial ktos?zero opinii na KWC
w gazetach trąbią o tej bazie, ale ja wole samoopalacz więc nie pomogę jak chcesz wypróbować to na pewno lepiej teraz uderzać.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:38   #1437
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
no właśnie....

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
o fucckk przegieli, w douglasie normalnie mozna nawet ostatnio przedemna facet kupowal i mowi ,ze ma ale zony i czy moze byc a ona ,ze jasne spoko moga korzystac razem a jak chce to mu zaraz 2ga na to samo konto tylko na niego wyrobia (chyba rozumiecie o co chodzi?!).
no dla mnie to logizne w dzisiejszych czasach
że karty są "rodzinne"
chyba dla nich lepiej że robimy więcej zakupów?
nie czaję o co kaman w takiej polityce


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
szczyt bezczelności, jak ja nie nienawidzę jak mnie ktoś straszy no normalnie Mejkap Ty sie nie denerwuj - dzidzia pod sercem, my sie za Ciebie powściekamy.
no straszenie mnie rozwaliło
bardzo się boję że mi sephora zablokuje konto
co za czasy żeby klientów odstraszało się od sklepu.....

ale masz racje - ciśnienie mi skoczyło a nie powinno
już sie luzuje

tylko ja mam takie przygody z sephorą??
dotychczas miałam ich za fajny sklep
ale zmieniam zdanie!!
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:48   #1438
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocja w Sephorze

Mejkapownia wcale się nie dziwie, że ciśnienie Ci się podniosła. Jak złodziejkę potraktowali dupki jedne. A co to za róznica na kog kartę kupujesz. Ważne, że masz kartę. Trzeba było męża wziąć pod pachę i z nim po chwili przyjść zrobić zakupy.
wrrrrrrrr..

Ja z wymianki ( a raczej mąż bo ja już nerwowo nie wyrabiam - w środę idę rodzić ) kupiłam błyszczyk super shimmer kolor pink forever (cudo - jestem straszne zadowolona), puder brązujący 30 g (też jestem bardzo zadowolona) i tusz do rzęs.
Niestety za puder wydałam prawie nowy ale jakiś tani antybakteryjny. Chciałam dać jakieś kulki vollare ale Pani powiedziała, że musi być w takiej samej postaci jak ten co kupuję:/ Przesada ale co zrobić. Dobrze, że dwa mężowi dałam bo tego się spodziewałam. No i oczywiście tusz za tusz i błyszczyk za błyszczyk.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Żałuje tylko, ze nie wzięłam dwóch tych błyszczyków. Jeszcze jakiś bladziutki róż by mi się przydał bo naprawdę efekt na ustach strasznie i sie podoba...ale już dzisiaj mąż nie zdąży
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 15:07   #1439
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
w gazetach trąbią o tej bazie, ale ja wole samoopalacz więc nie pomogę jak chcesz wypróbować to na pewno lepiej teraz uderzać.
dzieki za odp.

no wlasnie tez widzialam w gazetach
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 15:28   #1440
darulkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 23
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
Od jutra jest nowa promocja
dotycząca produktów marki Sephora
2 produkty -20%
3 produkty -30%
4 produkty -40%

ale nic więcej nie wiem, bo znalazłam to tylko na stronie
fajnie by było, bo planuję jakieś zakupy

http://www.sephora.pl/pl/cid11561/sephora.html
świetna promocja, bo właśnie czaje sie na pędzle sephory a 40% to już coś nie wiem tylko , czy one też się łapią na tą promocję ??? dzwoniłam przed chwilą do sephory i Pani powiedziała, że na tą chwilę nie wie jakich produktów sephora będzie dotyczyc ta promocja, mam zadzwonić pod wieczór....a do innych perfumerii w mieście nie mogę sie dodzwonić, wiecie może coś więcej w tym temacie???

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

udało mi się dodzwonić do mojej ulubionej sephory w starym browarze (Poznań) i Pani powiedziała, że dotyczy wszystkich produktów marki sephora. Można zaszaleć z taką zniżką pędzle będą moje
widze, że w ostatnim czasie stawiają na swoją rodzimą markę, bo tyle tych rożnych promocji, że nie wiadomo z której skorzystać...najlepiej ze wszystkich
darulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.