Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-06, 15:35   #3571
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Agusiaki, co my¶lisz o piance Art color zamiast Espresso?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-06, 15:41   #3572
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy masz piekne wlosy i charakterna torebke

agusiaki czekam na Twoje fotki w takim razie

kathy przerywasz moje zachwyty nad RB

a ja sobie zrobilam na poprawienie humoru saszetke delii ( w zasadzie dwie i jest miodzio)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-06, 15:48   #3573
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ja te¿ jestem ciekawa jak wyjdzie ten kolor tylko z mixem u Agusiaki?
Co do torebek to jak wiêkszo¶æ kobiet mam bzika na ich punkcie, ta stylizowana na kuferek lekarski. Ponad rok mia³am szaleñstwo na szare torby i buty. A jeszcze zapomnia³am o chustkach i czapkach....
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-06, 15:52   #3574
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy - kurcze, w³a¶nie nie wiem co mysleæ o tych piankach... Kto¶ tu kupowa³ z tego co pamiêtam. Nick na S (przepraszam za sklerozê, wiem o kogo chodzi a nicka nie moge sobie przypomnieæ siskath??). Jakie to ma dzia³anie??

julianka - no to daj fotke ja tez bêde deliê robiæ
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:01   #3575
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Ja od wczoraj do³±czam do was-rudych
Dziewczyny przypomnijcie mi czy ocet+woda polewamy tym w³osy po pierwszym umyciu po farbowaniu czy przed umyciem?

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Dziewczyny i jeszcze mam pytanie:czy mogê bez obaw k³a¶æ na w³osy maske(nafta,¿ó³tko,cytryn a)czy omin±æ cytynê?

I olejek alma kokosowy?
P³ukanka octowa na sam koniec po to aby domkn±æ ³uski, zerknij na blog tam jest przepis.Wiêkszo¶æ tego co napisa³a¶ nie jest wskazane do rudych w³osów tzn wyp³ukuje farbê pozostawiaj±c czasem nieciekawy brudnawy kolor. Nie próbowa³am nafty ani amli i te¿ nie zamierzam po z³ych do¶wiadczeniach z innymi olejami. My¶lê ¿e mo¿esz regenerowaæ w³osy olejami jak ju¿ farba bêdzie wyp³ukana przed kolejnym farbowaniem.

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
kathy - kurcze, w³a¶nie nie wiem co mysleæ o tych piankach... Kto¶ tu kupowa³ z tego co pamiêtam. Nick na S (przepraszam za sklerozê, wiem o kogo chodzi a nicka nie moge sobie przypomnieæ siskath??). Jakie to ma dzia³anie??
W³a¶nie pamiêtam, kto¶ kupowa³ ale nie Vitality's. Ja mam jedn± piankê i nie u¿ywam bo strasznie brudzi, a z Vit.. nie (podobno)

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Agusiaki,
Je¶li chodzi o dzia³anie to od¶wie¿enie i s³u¿y równie¿ do prepigmentacji.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:06   #3576
daisy1712
Raczkowanie
 
Avatar daisy1712
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 191
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hej dziewczyny Chcê byæ szczê¶liw± posiadaczk± rudych w³osków .Mam farbowane w³osy na ¶redni br±z.Jak mogê zej¶æ do rudego :P.ALe nie takiego ognistego ;p
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 167797_186346691398735_100000702175534_510199_2108970_n.jpg (22,9 KB, 51 za³adowañ)
daisy1712 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:08   #3577
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

[/COLOR]Agusiaki,
Je¶li chodzi o dzia³anie to od¶wie¿enie i s³u¿y równie¿ do prepigmentacji.
Tylko mi siê rozchodzi o to czy ta pianka od¶wie¿a kolor do nastêpnego mycia czy bardziej trwale jak szamponetki i espresso? Bo jak to ma byc taka pianka do w³osów jak normalna tylko, ¿e kolorowa to raz, ¿e bêdzie brudziæ a dwa, ¿e nie daj panie, ¿eby pada³ deszcz
Ogólnie jakos tego nie widzê. Mo¿e siê kole¿anka siskath wypowie i zrecenzuje nam
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 16:08   #3578
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy my to stosunkowo delikatnie swirujemy na punkcie torebek, moja rodzicielka podliczala ostatnio zeszlorczne nabytki, z tym co miala wczesniej i dalej nosi i wyszlo jej ponad 40 czy 50. po czym dokupila kolejne dwie
ja np dotad nie lubialm szali/apaszek itp dopiero w zeszlym sezonie cos zaczelam kombinowac
za to ostatnio kupilam piekne , skorzane kozaki z zielonej skory , w dodatku idealnie lezace

agusiaki chcialam , i na zdjeciu znowu wyszlo inaczej, dla porownania na poprzednich zdjeciach widac sciane w tle, paski sa pomaranczowe jak znaczek "wyslij odpowiedz" na wizazu i tak mniej wiecej wygladal kolor a na fotkach widac nic. jutro pozycze aparat od brata
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:11   #3579
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

daisy - ja schodzi³am z takiego br±zu jak Tyu masz teraz, tez farbowany. Najlepiej przez dekoloryzacjê, szczególnie jak nie chcesz jaskrawego i jasnego rudego.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:27   #3580
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy my to stosunkowo delikatnie swirujemy na punkcie torebek, moja rodzicielka podliczala ostatnio zeszlorczne nabytki, z tym co miala wczesniej i dalej nosi i wyszlo jej ponad 40 czy 50. po czym dokupila kolejne dwie
ja np dotad nie lubialm szali/apaszek itp dopiero w zeszlym sezonie cos zaczelam kombinowac
za to ostatnio kupilam piekne , skorzane kozaki z zielonej skory , w dodatku idealnie lezace
Ja te¿ ostatnio kupi³am super buty - jestem bardzo zadowolona
Zauwa¿y³am je w lutowym Avanti, biegnê do sklepu co si³ - zamkniête, na 2 dzieñ jeszcze raz i co okaza³o siê s± ostatnia para w moim numerze i jeszcze ze wzglêdu na to ¿e ostatnia to 50% zni¿ki
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:50   #3581
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy ja nawet nie wchodzilam do tego sklepu bo zawsze uwazalam, ze te buty nie na moja kieszen, z reszta bez przeceny 50% nie kupilabym butow za prawie 800; natomiast wlasnie takie chcialam na wiosne do spodnic i sukienek; tak sobie mysle, ze tylko kobieta potrafi byc tak uparta , facet kupilby w innym sklepie

schodzenie z brazu brrr przerabialam , ale da sie przezyc, tylko bez wmawiania typu stopniowe pasemka, coraz jasniejszy brazik itp bo tym sposobem mozna sie rozjansiac do smierci, jak dla mnie dekoloryzacja to najlepszy sposob
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 17:15   #3582
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy ja nawet nie wchodzilam do tego sklepu bo zawsze uwazalam, ze te buty nie na moja kieszen, z reszta bez przeceny 50% nie kupilabym butow za prawie 800; natomiast wlasnie takie chcialam na wiosne do spodnic i sukienek; tak sobie mysle, ze tylko kobieta potrafi byc tak uparta , facet kupilby w innym sklepie

schodzenie z brazu brrr przerabialam , ale da sie przezyc, tylko bez wmawiania typu stopniowe pasemka, coraz jasniejszy brazik itp bo tym sposobem mozna sie rozjansiac do smierci, jak dla mnie dekoloryzacja to najlepszy sposob
Julianna o jakim sklepie mówisz?, bo ja mia³am na my¶li pismo Avanti...a buty by³y bardzo tanie, tym wiêksza frajda.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:23   #3583
al10dona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z bloku :D
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

hej znalaz³am w internecie dwa fajne kolorki tylko zastanawiam sie czy nie zosta³y wycofane z produkcji. Loreal casting creme gloss bursztynowy blond i miodowy blond ? i jak myslicie s± w sklepach?
ja nie moge tego sprawdziæ bo u mnie 'miescie' nie ma.
__________________
razem od 28. X. 2008
zarêczeni 28. IV. 2010

... w przysz³o¶ci

kocham Ciê

al10dona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:01   #3584
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Agusiaki, to nie ja pisa³am o tej piance Ale faktycznie, która¶ dziewczyna wspomina³a co¶ o takim specyfiku.

Ja od jakiego¶ czasu czytam w±tek o hennie i po ostatnim wpisie tutaj na ten temat, coraz intensywniej siê nad ni± zastanawiam. Akurat zaliczam siê do grupy posiadaczek w³osów, których naturalny kolor to jasny blond i jestem na pocz±tku drogi zapuszczania do d³ugo¶ci co najmniej takiej, jak± mia³am przed dekoloryzacj±, wiêc wydaje siê, ¿e to rozwi±zanie, które mog³oby mi odpowiadaæ. Poza tym na dzieñ dzisiejszy nie mam w planach zmiany koloru na inny ni¿ rudy W ka¿dym razie z tym eksperymentem poczekam na pewno na jakie¶ d³u¿sze wakacyjne wolne. A póki co pozostajê przy Majirel i mixie
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:44   #3585
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
daisy - ja schodzi³am z takiego br±zu jak Tyu masz teraz, tez farbowany. Najlepiej przez dekoloryzacjê, szczególnie jak nie chcesz jaskrawego i jasnego rudego.
Ja tez do³aczam do tej wypowiedzi, ja schodzilam prawie z czerni Kilka postów wczesnij poczytaj.....sa tez fotki
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:47   #3586
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

siskath - no sorki, wiedzia³am, ¿e mi w któryms ko¶ciele gra, tylko nie wiedzia³am w którym. Nadal nie wiem, ale kojarzy mi siê, ¿e to jakas kasia (koñcówka Twojego nicka tez kojarzy mi siê z Kasi± i dlatemu wywnioskowa³am, ¿e to Ty )
Ja hennê wykluczam absolutnie z dwóch powodów: 1. maj± du¿o czerwieni, 2. wiem na 100%, ¿e przyjdzie dzieñ zmiany koloru, ja zawsze zmieniam raz na jaki¶ czas i wtedy rozpacz by by³a
Niemniej Tobie ¿ycze powodzenia, jesli sie zdecydujesz, bo niew±tpliwie ma swoje plusy

kathy - nie pisz mi o butach, bo ja tak bym chcia³a sobie kupiæ, ale ¶rodków na to brak... A przeceny sa cvoraz wieksze, szczególnie zimowej kolekcji.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-06, 22:03   #3587
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 200
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hej dziewczyny, mam do was ma³e pytanie, a szczególnie do kathy (poniewa¿ z tego co widzê ma ona du¿e do¶wiadczenie z vitality's art absolute, a w³a¶nie t± farb± by³abym najbardziej zainteresowana)
Którego koloru i jakiego oksydantu u¿yæ by uzyskaæ kolor z za³±cznika (mam nadziejê, ¿e to nie ten tzw. bumerang moim zdaniem ten jest bardziej "wiewiórzasto-rudy" ) ?
My¶la³am nad 7.4 lub 7.44 + oksydant 6 lub 9%, drugie zdjêcie przedstawia mój obecny naturalny kolor w³osów.

pozdrawiam wszystkie rudow³ose
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1rude.jpg (9,6 KB, 87 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ja-nat.jpg (35,7 KB, 22 za³adowañ)
__________________
„¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê. Wierz mi, malutka, ¿a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.”
catarsis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-06, 22:05   #3588
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy ale mnie zabilas tym kolorem

Po prostu rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Dzis wrocilam ze szkoly, egzamin zdany i co? rzucialm torbe i na wizaz pedze a tu takie zmiany.....no no, jestem pod wrazeniem....

Odwiedzilam Tesco, Real, Auchan i nie ma zadnej odzywki do miedzianych nic, nul, wycofali wszystko A chcia³±m jedna taka tansza sobie kupic...no nic musze sie zaopatrzyc w polecane przez Was

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez catarsis Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, mam do was ma³e pytanie, a szczególnie do kathy (poniewa¿ z tego co widzê ma ona du¿e do¶wiadczenie z vitality's art absolute, a w³a¶nie t± farb± by³abym najbardziej zainteresowana)
Którego koloru i jakiego oksydantu u¿yæ by uzyskaæ kolor z za³±cznika (mam nadziejê, ¿e to nie ten tzw. bumerang moim zdaniem ten jest bardziej "wiewiórzasto-rudy" ) ?
My¶la³am nad 7.4 lub 7.44 + oksydant 6 lub 9%, drugie zdjêcie przedstawia mój obecny naturalny kolor w³osów.

pozdrawiam wszystkie rudow³ose
Ja mam takie po majirel 7,44 na oxyd 6 Tyle moge pomoc
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 00:11   #3589
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cze¶æ dziewczyny, dawno tu nie zagl±da³am

Pochwalê siê swoim kolorem, Kathy uwa¿am ¿e twój jest ¶liczny!

Farba elumen firmy goldwell nak³adana na rozja¶nione wcze¶niej w³osy do 9 poziomu.
Kolory GK(z³ota mied¼) + KK (mied¼ mied¼)
Farba jest bez oksydantu, od¿ywia w³osy bo jest to koloryzacja kwa¶na.
Nie rozja¶nia w³osów, dlatego nale¿y je wcze¶niej odpowiednio przygotowaæ w zale¿no¶ci jaki siê chce efekt uzyskaæ.

Pozdrawiam piêkne Rudow³ose, uwielbiam ogl±daæ wasze metamorfozy, jestem uzale¿niona od rudo¶ci od bladych delikatnych, miedzianych blondów po ¿arówiaste pomarañcze i czerwienie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0034.jpg (85,1 KB, 122 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0104.jpg (109,9 KB, 124 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0212.jpg (37,4 KB, 93 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0218.jpg (75,5 KB, 75 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg hg.jpg (21,3 KB, 128 za³adowañ)
__________________
Niemo¿liwe jest mo¿liwe
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 09:20   #3590
darijahna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witajcie
Chcia³a bym uzyskaæ kolor podobny do tego który ma Kasia Zieliñska na zdjêciu poni¿ej mój aktualny kolor to jasny br±z przechodz±cy w rudy + 2 cm odrosty ciemny blond .Który z odcieni farby Vitaly's móg³ by daæ mi najbardziej zbli¿ony odcieñ?Bede ogromnie wdziêczna za pomoc
http://www.tvp.pl/gwiazdy/katarzyna-zielinska
darijahna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:47   #3591
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez nerla Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny, dawno tu nie zagl±da³am

Pochwalê siê swoim kolorem, Kathy uwa¿am ¿e twój jest ¶liczny!

Pozdrawiam piêkne Rudow³ose, uwielbiam ogl±daæ wasze metamorfozy, jestem uzale¿niona od rudo¶ci od bladych delikatnych, miedzianych blondów po ¿arówiaste pomarañcze i czerwienie
Kolor bardzo ³adny (dla mnie jednak za ostry) za zadroszcze Ci nerla brwi po prostu takie jakbym chcia³a miec..
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:36   #3592
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez catarsis Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, mam do was ma³e pytanie, a szczególnie do kathy (poniewa¿ z tego co widzê ma ona du¿e do¶wiadczenie z vitality's art absolute, a w³a¶nie t± farb± by³abym najbardziej zainteresowana)
Którego koloru i jakiego oksydantu u¿yæ by uzyskaæ kolor z za³±cznika (mam nadziejê, ¿e to nie ten tzw. bumerang moim zdaniem ten jest bardziej "wiewiórzasto-rudy" ) ?
My¶la³am nad 7.4 lub 7.44 + oksydant 6 lub 9%, drugie zdjêcie przedstawia mój obecny naturalny kolor w³osów.

pozdrawiam wszystkie rudow³ose
7.4 wychodzi bardzo ciemno - odradzam
7.44+6% mo¿e dac podobny efekt, ale nie od razu po farbowani, musi siê trochê wymyæ.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez nerla Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny, dawno tu nie zagl±da³am

Pochwalê siê swoim kolorem, Kathy uwa¿am ¿e twój jest ¶liczny!

Farba elumen firmy goldwell nak³adana na rozja¶nione wcze¶niej w³osy do 9 poziomu.
Kolory GK(z³ota mied¼) + KK (mied¼ mied¼)
Farba jest bez oksydantu, od¿ywia w³osy bo jest to koloryzacja kwa¶na.
Nie rozja¶nia w³osów, dlatego nale¿y je wcze¶niej odpowiednio przygotowaæ w zale¿no¶ci jaki siê chce efekt uzyskaæ.

Pozdrawiam piêkne Rudow³ose, uwielbiam ogl±daæ wasze metamorfozy, jestem uzale¿niona od rudo¶ci od bladych delikatnych, miedzianych blondów po ¿arówiaste pomarañcze i czerwienie
Bardzo ciekawy kolor i jaki równy, ciekawi mnie jak d³ugo utrzymuje siê kolor na w³osach? czym rozja¶niasz?

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Moni@
Jak zdrówko synka?, czy kolor trochê siê ju¿ zmy³ ?- w wolnym czasie proszê o fotkê
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:11   #3593
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

fotki, 8.44 vitality's z wczoraj przy sztucznym ¶wietle bez flasha i z flashem, widaæ, ¿e kolor ciemniejszy i bardziej czerowny bo ta nieszczesna garnierka jeszcze siê w 100% nie wyp³uka³a... nastepnym razem dodam miedziany z³oty blond..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (61,3 KB, 84 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0284.jpg (143,0 KB, 65 za³adowañ)

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-02-07 o 12:18
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:32   #3594
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
fotki, 8.44 vitality's z wczoraj przy sztucznym ¶wietle bez flasha i z flashem, widaæ, ¿e kolor ciemniejszy i bardziej czerowny bo ta nieszczesna garnierka jeszcze siê w 100% nie wyp³uka³a... nastepnym razem dodam miedziany z³oty blond..
£adnie a bêdzie jeszcze lepiej
Mam do ciebie pytanie - czy u¿ywasz oxydantu z vitalitys? bo ja tak i farbê trochê ciê¿ko rozrobiæ poniewa¿ tworz± siê grudki i trzeba do¶æ d³ugo mieszac - te¿ tak masz? Zastanawiam siê co tu jest nie tak?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:45   #3595
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
[/COLOR]Moni@
Jak zdrówko synka?, czy kolor trochê siê ju¿ zmy³ ?- w wolnym czasie proszê o fotkê
Dzieki , dalej w domu siedze z synem, goraczki nie ma ale katar i kaszel taki ze chyba tydz kolejny posiedzimy w domu ..

Co do koloru wlosów to przy odrostach jest fajny juz po 4 myciach ale powiem szczerze ze ja to mam wlosy jak siekiera tzn nic a nic mi woda ruda nie leci przy myciu...recznik tez nie jest pofarbowany....chyba olej jakis spróbuje by sie spra³y bo ja sie przymierzam na kolejna farbe ...prosze oto fotki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1746.jpg (30,2 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1747.jpg (23,9 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1753.jpg (39,9 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1755.jpg (67,4 KB, 28 za³adowañ)
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:51   #3596
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy co to jest za kolor? Nie pamietam czy juz pyta³am...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ruda10.jpg (37,5 KB, 23 za³adowañ)
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:52   #3597
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
£adnie a bêdzie jeszcze lepiej
Mam do ciebie pytanie - czy u¿ywasz oxydantu z vitalitys? bo ja tak i farbê trochê ciê¿ko rozrobiæ poniewa¿ tworz± siê grudki i trzeba do¶æ d³ugo mieszac - te¿ tak masz? Zastanawiam siê co tu jest nie tak?
dok³adnie, oksydant 6% z vitality's i te¿ mia³am grudki... mia³am nawet dylemat czy mieszaæ dalej czy nak³adaæ z grudkami, na³o¿y³am, ale pojedyñcze ma³e grudki jeszcze p³ywa³y..
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:13   #3598
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
dok³adnie, oksydant 6% z vitality's i te¿ mia³am grudki... mia³am nawet dylemat czy mieszaæ dalej czy nak³adaæ z grudkami, na³o¿y³am, ale pojedyñcze ma³e grudki jeszcze p³ywa³y..
...no w³a¶nie, dziêkujê ¿e napisa³a¶. Mam oxydant w butelce litrowej i zawsze przed u¿yciem porz±dnie wstrz±snê. Nie wiem co jest przyczyn± bo sam oxy w naczyniu nie ma ¿adnych grudek, farba te¿ nie a w po³±czeniu s±...
Ja nie k³adê z grudkami tylko mieszam z 5 minut, potem to jako¶ zanika.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 15:29   #3599
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny a czy Delie kupiê w rosmanie albo superpharm?
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-07, 15:34   #3600
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

i w jednym i w drugim kupisz. W rossmannie akuratnie jest promocja i sa po 2.99z³/szt.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.